Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak po dllllllhom case sem pisem. My sme si boli tento tyzden vybrat obrucky, priatel si dal sit oblek a mam podvazok :-) svadobne ani popolnocne satky stale nemam a uz z toho zacinam byt fakt nervózna. zaciatkom mesiaca som si bola skusat jedny svadobne saty, ktore ponuka jedna kocka na predaj, len ich este dala do cistiarne a hadajte co sa stalo?! tie saty jej trochu znicili v cistiarni, tak ma to dost stve, uz su vraj nejak opravene, tak neviem, uz aby som ich konecne videla. ale ako som citala, tak nie som jedina ktora este nemam satky, tak aspon to ma utesuje :-) inak sme uz v januari zacali vyplacat zalohy...a chystame sa na svadobny veltrh buduci tyzden. a ta svadba sa tak neuveritelne blizi!
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som stále na rovnakom mieste, teda niekde uprostred púšte..v piatok ideme zaplatiť zálohu za sálu...tak konečne aspoň niečo :-) chcela som sa vás spýtať ako ste to robili s menu, aj ste mali nejaké ochutnávky, alebo na základe čoho ste sa rozhodovali? inak dúfam že svadobný veľtrh bude plodný a podarí sa mi tam nájsť aj šaty, aj prstene, a prípadne ešte niečo :-) lebo to vyzerá tak, že inak než na veľtrhu sa k tomu ani nedostaneme |-| @veronika81 ja som pôvodne chcela aby mal vestu, a on nechcel, ale keď sme boli skúšať svadobné šaty tak pani v salóne ho nalomila...a teraz to zase mne príde zbytočné...má tmavý oblek, čierny s jemným prúžkom, a k tomu som chcela oranžovú kravatu, v rámci zladenia (už som sa rozhodla pre kyticu, jednoduché oranžové gerbery :-))....a k tomu už vesta by aj tak nešla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kessinka tiež čakám dosť od veľtrhu, ozaj..mávajú tam aj obleky? Lebo akurát sme sa rozprávali, že teda ešte počkáme s oblekom, či budú nejaké aj tam. Lebo ten čo si vybral, stojí 300€ :-p Oranžová vesta by podľa mňa bola až príliš, ďalšia vec, že takú neviem či by ste zohnali. Môj bude asi bez vesty, konkrétne v obleku čo si skúšal, by trčala možno tak centimeter :-N takže je to fakt zbytočné. Pekne to ukáže asi iba na tých fotkách, keď sa fotí v rozopnutom saku, no musím to ešte popozerať, či je to veľmi potrebné.. a pozývam ťa ďalšiu do partie na kávu na veľtrhu, zatiaľ sme ja a @hamca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky!!! 100 dní x-) x-) juj :-) a @jouky má fotku ;-)
Odpovedať
hura sto dni!!!!!! wow!!!!
Odpovedať
gratulujem nam nevestickam siedmeho maja!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@arainymonk peknú si napiekla ;-)
Odpovedať
@veronika81 ale kdeze napiekla!!!!! som na drsnej diete!!! do svadby budem sladkosti iba googlovat!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, zajtra to uz bude len dvojciferne cislo, co nas deli od svadby! a predo mnou este tolko veci, co nie je zariadenych! vcera som ich vsetky menovala priatelovi a ten sa len na mne riadne uchechtaval! ja to nechapem, chlapi maju na vseeeetko cas. @veronika81 gratulujem ku koncu skuskoveho ;-) inak moj drahy bude mat vestu, on ich totiz rad nosi. On sice este nad svojim oblekom nerozmyslal, ale ja uz ano :-) a chcem aby mal bielu vestu a bielu kravatu, samozrejme satenovu. Hrozne sa mi to paci. @arainymonk to fakt zvladas taku dietu? to len ja som taky slabcak a zerem a zerem?! ]-(
Odpovedať
@hamca snazim sa.... :-o dost ma to stoji kedze potrebujem este asi mesiac na absolutne dokoncenie doktorskej prace a to ma hrzone stresuje - a ked som vystresovana tak zerem!!! ale na druhej strane - ked neschudnem, nezmestim sa do mojich uz kupenych svadobnych siat co mi vysia doma v skrini... takze nemam vela opcii :-o inac ma hrozne mrzi ze sa k vam nemozem pridat na kafco na veltrhu!!!! jooooj ako velmi by som tam chcela ist!!! ale som este stale v nemecku a vsetko postupne organizujem odtialto... tak baby - cakam co mi porozpravate ked sa z veltrhu vratite!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@arainymonk inak ja som bola v nemecku (v mnichove) teraz v novembri a tyzden na to, ako som tam bola, tam bol svadobny veltrh. ma skoro rozhodilo, ked som videla ten plagat, ze preco sme tam nemohli ist o tyzden neskor! tam musel byt teda iny vyber!
Odpovedať
@hamca aj tu v stuttgarte bol niekedy v novembri - ale to som mala take fofri s odovzdavanim kapitoly ze som ani nevedela kde mi hlava stoji :-o takze som aj to prepasla :-( ale asi poslem mamu a sestru do incheby - nech nafotia a popozeraju vsetko v mojom mene :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky. tak sa znova hlasim, nemame ziadne velke novinky, akurat som si zajednala uz vyzdobu a kadernicku. takze napredujeme naozaj len velmi pomalicky. :-) ale chystat sa chystame uz na vselico... par mesiacov :-D @veronika81 gratulujem ku skuskam! skvely pocit! ;-) vestu asi drahy mat bude, aj ked moc sa mu to nepaci v kombinacii s tou francuzskou kravatou, tak ale bude to mat len raz za zivot (dufam), tak to znesie! @arainymonk ja tiez, ked som v strese tak stale zeriem! :-D a hlavne take sprostosti, ktore by mi za normalnych okolnosti ani na um neprisli. drzim palce k diete! ;-) inak baby, ja tiez uvazujem o tom veltrhu, ale skor ako do BA by som sla do BB. no este uvidim..
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ďakujem, veru super pocit :-D A odkiaľ si, keď zvažuješ BB? Ja mám tiež BB bližšie, aj som tam chcela ísť, ale potom som pozerala zoznam vystavovateľov a s BA sa to nedá porovnať, to bude len taký slabý odvar by som povedala. Takže keď už mám absolvovať svadobný veľtrh (a predpokladám, že raz v živote), tak poriadny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a že sa svadba musí vybavovať dlho :-D...dnes sme za dve hodiny kúpili (teda skôr objednali) obrúčky, a kúpili svadobné šaty :-) Obrúčky máme tie ktoré sme chceli, uvažovali sme teda pôvodne nad tromi rôznymi ale nakoniec bolo rozhodovanie jednoduchšie než sme očakávali a keď sme ich uvideli bolo rozhodnuté...o cca dva týždne budú domka :-) a šaty som kupovala v La Novia v Auparku, skúšala som viaceré ale nakoniec tie prvé vyhrali....je to Pronovias Haiti....pôvodne som chcela nejaké od MS, ale nakoniec sú to predsa len Pronovias... sú presne také ako som si ich vysnívala, až na to že nemajú srdiečkový výstrih...každopádne ten výstrih ktorý tam pôvodne je si nechám upraviť a zapošiť, a bude taký...rovnejší a nič nebude trčať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ;-) ako pokračujete? Už sa nám odratúva dvojciferné číslo :-) Ja som dnes zistila, že DJ, ktorého sme chceli..je obsadený :-( Nie som ja normálna, neviete na čo som čakala?? Toľko sme sa rozhodovali..nakoniec sme aj tak chceli toho, čo bol v pláne ako prvý..až nakoniec nie je voľný! Tak ale tak mi treba ]-( nebude čakať na mňa.. @kessinka skvelé! ;-) že je dobrý pocit mať šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, DJ vybavený! x-) ach či som šťastná!! Ozval sa mi nakoniec ten dotyčný a predstavte si čo..nie je obsadený :-N Lebo to, že už na 7.5. nie je voľný, som vedela od známych, čo tiež majú svadbu vtedy a tiež ho chceli.. tak ja neviem odkiaľ to mali, že nie je voľný. Tak ale to je už jedno, už je náš :-) Tak sa teším!
Odpovedať
ahojte kočky, po malej prestávke sa znova ozývam, a musím sa pochváliť, že sme pokročili :-) v sobotu sme kúpili komplet oblek, košeľu, vestu, kravatu, topánky - v jednom obchodíku a ja už mám popolnočné šatky :-) včera sme boli okuknúť obrúčky - Laura gold Tr.Turná - ešte si vedieť vybrať a bude to ok :-) :-) dnes sme doobjednali ešte nejaké to slané pečivko tie najťažšie veci máme za sebou? teším sa :-) :-) :-)
Odpovedať
@veronika81 ešte že ste to stihli s tým DJ :-) , teším sa
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky tiez by sme chceli ist na svadobnu cestu na Kapverdy ale vydavam sa 29.10. tak asi najskor niekedy v novembri, neviete ake je tam pocasie? Pani v CK mi povedala ze je tam od novembra do aprila obdobie dazdov. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja som tu tiez uz celkom dost dlho nebola, ale v praci uplne nestihacka a po praci nas tiez vzdy caka tolko vybavovaciek, ze chodim domov mrtva. my sme medzicasom poriesili len pekarku na svadobnu tortu a druhu na pernicky, ktore budeme davat hostom na pamiatku. a inak vsetko po starom. ale uz sa velmi vytesujem na veltrh a vkladam do neho velke nadeje, ze tam dost vela veci poriesim. akurat som si pozerala stranku veltrhu, juj, uz sa tam fakt tesim! @veronika81 super, ze sa vam podarilo zajednat si DJ, ktoreho ste chceli! inak vcera som bola opat v dalsom salone a tam mi tetuska povedala, ze je uz najvyssi cas si objednat saty, dokonca, dvoje, ktore sa mi celkom pozdavali, uz boli na moj termin zajednane. a povedala mi, ze toho roku maju fakt vela neviest na 7.5, ze zatial tento termin vedie medzi ich zakaznickami. sranda, nie?
Odpovedať
Ahojte :-D Ja Vam sice moc neprispievam do rozhovorov, ale pravidelne citam co nove :-p Tiez sa chystame na veltrh, dufam, ze co najviac veci tam doklepeme a vybavime. Inak oblek uz mame, kupili sme v Gyory, ak byvate pobliz tak skutocne odporucam, za 110 eur a fantasticky a popripade upravia na mieru. Ja som si tam tiez kupila popolnocne, sice vyber nebol nejaky velky ale tie moje mi padli hned do oka. Inak oznamka uz mate? Jaaaj, a myslite ze obrucky sa daju zmensit? Ta moja je akasi velka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :-) musím sa vám pochváliť, už máme obrúúúúčky, sú nádherné, včera sme si pre ne boli :-)))) V piatok ideme oznámenia objednať, aj na matriku ideme, taaak budeme zase o krôčik bližšie :-) @hamca jeeeej ideš na veľtrh do BA? my ideme v piatok s drahým a v sobotu s kamoškou, a mám sa tam stretnúť so zopár nevestičkami tu z MS :-) @kacenka1166 no super, že už máte oblek :-) a akej farby ste kúpili? :-) Hmm a je ti dobrá aspoň na prostredník? Žeby si ho zatiaľ tam nosila a v prípade že budeš tehotná, tak by ti už potom bola dobrá ;-) Dajú sa zúžiť, ale neradi to zlatníci robia, lebo to musia odrezať a ten spoj potom zvykne praskať.. Čo mám info, tak radšej rozširujú než zužujú... Ja mám obrúčku akurát, ale tak premýšľam, nemôžem pribrať a nedajbože aby som na svadbe mala opuchnuté ruky, ju nenavlečiem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ideme v sobotu na veľtrh, spolu s drahým ;-) veď s @hamca ešte musíme doladiť detaily kávičky ;-) Tak sa pridáš @wera.g ? Mne zmenšovali zásnubný, bol mi veľký a chlap mi to urobil v pohode, že sa to dá. Ale predsa je to tenšie ako obrúčka, tak neviem. To vlastne iba "jedno číslo" odtiaľ vyštikol a potom to spojil, veľmi síce zmenšovať nechcú, lebo potom sa ten prsteň ako keby zaoblí, ale jedno číslo je myslím ok. Joj aj my už chceme oblek!! A baby..v tehotenstve, aspoň ku koncu, nenavlečiete žiadny prsteň :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g nádherné obrúčky x-) ak sa ti chce, hoď foto vašich ;-) ako to vyzerá s oblými krajmi
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no jasné, rada by som vás aj naživo stretla :-))) tak dajte vedieť kedy kde, pošlem ti do ip moje tel č :-) noooo nespravili nám presne tie isté ako mám v albume, spravili inú ryhu, ale aj tak sú nádhernéééé :-) až doma keď budem môžem foto hodiť, tu mám blokované pridávanie fotiek :-( ozaj baby, už 4 dni meškajú... ale keď som si robila minulý týždeň v štvrtok test, bola len jedna palica.. hmmm je nejaká šanca že by mohli byť tentokrát palice 2? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jéééj x-) tak šup urobiť druhý test :-) ak si si robila pred týždňom, to ti ešte nemuselo ukázať. Mne ukázalo po dvoch dňoch meškania, vlastne skôr som si ani nerobila. Tak skús x-) a daj vedieť. Aj sa cítiš nejak zvláštne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 nooooo, ja si tiež ešte nechcem robiť, lebo keď tam bude jedna palica zase hnusná, tak už budem zlá :-D :-D :-D noooo práve že brucho ma bolí ako by som mala dostať, ale nie až tak moc a strašne vaječníky cítim... inak nič :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g po štyroch dňoch meškania by už malo ukázať, ale tak môžeš ešte počkať ;-) Bolestivé vaječníky sú dobrý príznak :-) Ešte lepší pichanie v nich. Juj držím silno palce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 joooooj ty si zlatíčko :-) pichá ma pichá a veľmo už asi 2-3 dni... to myslíš že je príznak 2 paličiek? fíííííí, ale to že ma bolí brucho ako by mali prísť len menej ma odrádza od testu.... :-N hmmm, ak do piatku nič, tak idem na test ! :-))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?