Menu Forum

Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

6. júl 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Svätý Jur, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
    Svätý Jur, okres Pezinok
 a ja som stále na rovnakom mieste, teda niekde uprostred púšte..v piatok ideme zaplatiť zálohu za sálu...tak konečne aspoň niečo emoticon chcela som sa vás spýtať ako ste to robili s menu, aj ste mali nejaké ochutnávky, alebo na základe čoho ste sa rozhodovali?
inak dúfam že svadobný veľtrh bude plodný a podarí sa mi tam nájsť aj šaty, aj prstene, a prípadne ešte niečo emoticon lebo to vyzerá tak, že inak než na veľtrhu sa k tomu ani nedostaneme emoticon

@veronika81
ja som pôvodne chcela aby mal vestu, a on nechcel, ale keď sme boli skúšať svadobné šaty tak pani v salóne ho nalomila...a teraz to zase mne príde zbytočné...má tmavý oblek, čierny s jemným prúžkom, a k tomu som chcela oranžovú kravatu, v rámci zladenia (už som sa rozhodla pre kyticu, jednoduché oranžové gerbery emoticon)....a k tomu už vesta by aj tak nešla emoticon
26. jan 2011 o 22:13  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
Registrovala sa 19. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 446 príspevkov. Má 91 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
Registrovala sa 19. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 446 príspevkov. Má 91 priateľov.
 @kessinka tiež čakám dosť od veľtrhu, ozaj..mávajú tam aj obleky? Lebo akurát sme sa rozprávali, že teda ešte počkáme s oblekom, či budú nejaké aj tam. Lebo ten čo si vybral, stojí 300€ emoticon
Oranžová vesta by podľa mňa bola až príliš, ďalšia vec, že takú neviem či by ste zohnali. Môj bude asi bez vesty, konkrétne v obleku čo si skúšal, by trčala možno tak centimeter emoticon takže je to fakt zbytočné. Pekne to ukáže asi iba na tých fotkách, keď sa fotí v rozopnutom saku, no musím to ešte popozerať, či je to veľmi potrebné..

a pozývam ťa ďalšiu do partie na kávu na veľtrhu, zatiaľ sme ja a @hamca emoticon
26. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 kočky!!! 100 dní emoticon emoticon juj emoticon

a @jouky má fotku emoticon
27. jan 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
Registrovala sa 26. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
Registrovala sa 26. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
 hura sto dni!!!!!! wow!!!!
27. jan 2011 o 11:20  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
 gratulujem nam nevestickam siedmeho maja!!!!
27. jan 2011 o 11:25  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @arainymonk peknú si napiekla emoticon
27. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
 @veronika81 ale kdeze napiekla!!!!! som na drsnej diete!!! do svadby budem sladkosti iba googlovat!!! emoticon
27. jan 2011 o 16:39  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 201 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Krompachy, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 201 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
 Baby, zajtra to uz bude len dvojciferne cislo, co nas deli od svadby! a predo mnou este tolko veci, co nie je zariadenych! vcera som ich vsetky menovala priatelovi a ten sa len na mne riadne uchechtaval! ja to nechapem, chlapi maju na vseeeetko cas.

@veronika81 gratulujem ku koncu skuskoveho emoticon
inak moj drahy bude mat vestu, on ich totiz rad nosi. On sice este nad svojim oblekom nerozmyslal, ale ja uz ano emoticon a chcem aby mal bielu vestu a bielu kravatu, samozrejme satenovu. Hrozne sa mi to paci.

@arainymonk to fakt zvladas taku dietu? to len ja som taky slabcak a zerem a zerem?! emoticon
27. jan 2011 o 17:09  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
 @hamca snazim sa.... emoticon dost ma to stoji kedze potrebujem este asi mesiac na absolutne dokoncenie doktorskej prace a to ma hrzone stresuje - a ked som vystresovana tak zerem!!! ale na druhej strane - ked neschudnem, nezmestim sa do mojich uz kupenych svadobnych siat co mi vysia doma v skrini... takze nemam vela opcii emoticon

inac ma hrozne mrzi ze sa k vam nemozem pridat na kafco na veltrhu!!!! jooooj ako velmi by som tam chcela ist!!! ale som este stale v nemecku a vsetko postupne organizujem odtialto...
tak baby - cakam co mi porozpravate ked sa z veltrhu vratite!!!!
27. jan 2011 o 17:20  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
 @arainymonk inak ja som bola v nemecku (v mnichove) teraz v novembri a tyzden na to, ako som tam bola, tam bol svadobny veltrh. ma skoro rozhodilo, ked som videla ten plagat, ze preco sme tam nemohli ist o tyzden neskor! tam musel byt teda iny vyber!
27. jan 2011 o 17:24  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
 @hamca aj tu v stuttgarte bol niekedy v novembri - ale to som mala take fofri s odovzdavanim kapitoly ze som ani nevedela kde mi hlava stoji emoticon takze som aj to prepasla emoticon
ale asi poslem mamu a sestru do incheby - nech nafotia a popozeraju vsetko v mojom mene emoticon
27. jan 2011 o 17:28  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jouky
Registrovala sa 5. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 101 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
jouky
Registrovala sa 5. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 101 príspevkov.
 ahojte kocky. tak sa znova hlasim, nemame ziadne velke novinky, akurat som si zajednala uz vyzdobu a kadernicku. takze napredujeme naozaj len velmi pomalicky. emoticon ale chystat sa chystame uz na vselico... par mesiacov emoticon

@veronika81 gratulujem ku skuskam! skvely pocit! emoticon
vestu asi drahy mat bude, aj ked moc sa mu to nepaci v kombinacii s tou francuzskou kravatou, tak ale bude to mat len raz za zivot (dufam), tak to znesie!

@arainymonk ja tiez, ked som v strese tak stale zeriem! emoticon a hlavne take sprostosti, ktore by mi za normalnych okolnosti ani na um neprisli. drzim palce k diete! emoticon

inak baby, ja tiez uvazujem o tom veltrhu, ale skor ako do BA by som sla do BB. no este uvidim..
27. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @jouky ďakujem, veru super pocit emoticon
A odkiaľ si, keď zvažuješ BB? Ja mám tiež BB bližšie, aj som tam chcela ísť, ale potom som pozerala zoznam vystavovateľov a s BA sa to nedá porovnať, to bude len taký slabý odvar by som povedala. Takže keď už mám absolvovať svadobný veľtrh (a predpokladám, že raz v živote), tak poriadny emoticon
27. jan 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
    Svätý Jur, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
    Svätý Jur, okres Pezinok
 a že sa svadba musí vybavovať dlho emoticon...dnes sme za dve hodiny kúpili (teda skôr objednali) obrúčky, a kúpili svadobné šaty emoticon

Obrúčky máme tie ktoré sme chceli, uvažovali sme teda pôvodne nad tromi rôznymi ale nakoniec bolo rozhodovanie jednoduchšie než sme očakávali a keď sme ich uvideli bolo rozhodnuté...o cca dva týždne budú domka emoticon

a šaty som kupovala v La Novia v Auparku, skúšala som viaceré ale nakoniec tie prvé vyhrali....je to Pronovias Haiti....pôvodne som chcela nejaké od MS, ale nakoniec sú to predsa len Pronovias... sú presne také ako som si ich vysnívala, až na to že nemajú srdiečkový výstrih...každopádne ten výstrih ktorý tam pôvodne je si nechám upraviť a zapošiť, a bude taký...rovnejší a nič nebude trčať emoticon
29. jan 2011 o 18:00  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 ahojte nevestičky emoticon
ako pokračujete? Už sa nám odratúva dvojciferné číslo emoticon

Ja som dnes zistila, že DJ, ktorého sme chceli..je obsadený emoticon Nie som ja normálna, neviete na čo som čakala?? Toľko sme sa rozhodovali..nakoniec sme aj tak chceli toho, čo bol v pláne ako prvý..až nakoniec nie je voľný! Tak ale tak mi treba emoticon nebude čakať na mňa..

@kessinka skvelé! emoticon že je dobrý pocit mať šaty emoticon
31. jan 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 no, DJ vybavený! emoticon ach či som šťastná!! Ozval sa mi nakoniec ten dotyčný a predstavte si čo..nie je obsadený emoticon Lebo to, že už na 7.5. nie je voľný, som vedela od známych, čo tiež majú svadbu vtedy a tiež ho chceli.. tak ja neviem odkiaľ to mali, že nie je voľný. Tak ale to je už jedno, už je náš emoticon Tak sa teším!
31. jan 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka204
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lienka204
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
 ahojte kočky, po malej prestávke sa znova ozývam,

a musím sa pochváliť, že sme pokročili emoticon v sobotu sme kúpili komplet oblek, košeľu, vestu, kravatu, topánky - v jednom obchodíku a ja už mám popolnočné šatky emoticon
včera sme boli okuknúť obrúčky - Laura gold Tr.Turná - ešte si vedieť vybrať a bude to ok emoticon emoticon
dnes sme doobjednali ešte nejaké to slané pečivko

tie najťažšie veci máme za sebou? teším sa emoticon emoticon emoticon
1. feb 2011 o 16:42  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka204
1
fotoportrét
fotoportrét
lienka204
1
 @veronika81
ešte že ste to stihli s tým DJ emoticon , teším sa
1. feb 2011 o 16:43  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucla
5
Registrovala sa 12. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Skalica.
fotoportrét
fotoportrét
lucla
5
Registrovala sa 12. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Skalica.
 Babulky tiez by sme chceli ist na svadobnu cestu na Kapverdy ale vydavam sa 29.10. tak asi najskor niekedy v novembri, neviete ake je tam pocasie? Pani v CK mi povedala ze je tam od novembra do aprila obdobie dazdov. :(
2. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
 Ahojte baby, tak ja som tu tiez uz celkom dost dlho nebola, ale v praci uplne nestihacka a po praci nas tiez vzdy caka tolko vybavovaciek, ze chodim domov mrtva.

my sme medzicasom poriesili len pekarku na svadobnu tortu a druhu na pernicky, ktore budeme davat hostom na pamiatku. a inak vsetko po starom.

ale uz sa velmi vytesujem na veltrh a vkladam do neho velke nadeje, ze tam dost vela veci poriesim. akurat som si pozerala stranku veltrhu, juj, uz sa tam fakt tesim!

@veronika81 super, ze sa vam podarilo zajednat si DJ, ktoreho ste chceli!

inak vcera som bola opat v dalsom salone a tam mi tetuska povedala, ze je uz najvyssi cas si objednat saty, dokonca, dvoje, ktore sa mi celkom pozdavali, uz boli na moj termin zajednane. a povedala mi, ze toho roku maju fakt vela neviest na 7.5, ze zatial tento termin vedie medzi ich zakaznickami. sranda, nie?
2. feb 2011 o 09:09  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1166
Registrovala sa 6. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1166
Registrovala sa 6. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Púchov
 Ahojte emoticon
Ja Vam sice moc neprispievam do rozhovorov, ale pravidelne citam co nove emoticon Tiez sa chystame na veltrh, dufam, ze co najviac veci tam doklepeme a vybavime. Inak oblek uz mame, kupili sme v Gyory, ak byvate pobliz tak skutocne odporucam, za 110 eur a fantasticky a popripade upravia na mieru. Ja som si tam tiez kupila popolnocne, sice vyber nebol nejaky velky ale tie moje mi padli hned do oka.
Inak oznamka uz mate? Jaaaj, a myslite ze obrucky sa daju zmensit? Ta moja je akasi velka emoticon
2. feb 2011 o 10:32  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
 Ahojte babule emoticon musím sa vám pochváliť, už máme obrúúúúčky, sú nádherné, včera sme si pre ne boli emoticon))) V piatok ideme oznámenia objednať, aj na matriku ideme, taaak budeme zase o krôčik bližšie emoticon

@hamca jeeeej ideš na veľtrh do BA? my ideme v piatok s drahým a v sobotu s kamoškou, a mám sa tam stretnúť so zopár nevestičkami tu z MS emoticon

@kacenka1166 no super, že už máte oblek emoticon a akej farby ste kúpili? emoticon Hmm a je ti dobrá aspoň na prostredník? Žeby si ho zatiaľ tam nosila a v prípade že budeš tehotná, tak by ti už potom bola dobrá emoticon Dajú sa zúžiť, ale neradi to zlatníci robia, lebo to musia odrezať a ten spoj potom zvykne praskať.. Čo mám info, tak radšej rozširujú než zužujú... Ja mám obrúčku akurát, ale tak premýšľam, nemôžem pribrať a nedajbože aby som na svadbe mala opuchnuté ruky, ju nenavlečiem... emoticon
2. feb 2011 o 10:40  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 aj my ideme v sobotu na veľtrh, spolu s drahým emoticon veď s @hamca ešte musíme doladiť detaily kávičky emoticon Tak sa pridáš @wera.g ?

Mne zmenšovali zásnubný, bol mi veľký a chlap mi to urobil v pohode, že sa to dá. Ale predsa je to tenšie ako obrúčka, tak neviem. To vlastne iba "jedno číslo" odtiaľ vyštikol a potom to spojil, veľmi síce zmenšovať nechcú, lebo potom sa ten prsteň ako keby zaoblí, ale jedno číslo je myslím ok.
Joj aj my už chceme oblek!!
A baby..v tehotenstve, aspoň ku koncu, nenavlečiete žiadny prsteň emoticon emoticon

2. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @wera.g nádherné obrúčky emoticon ak sa ti chce, hoď foto vašich emoticon ako to vyzerá s oblými krajmi
2. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @veronika81 no jasné, rada by som vás aj naživo stretla emoticon)) tak dajte vedieť kedy kde, pošlem ti do ip moje tel č emoticon
noooo nespravili nám presne tie isté ako mám v albume, spravili inú ryhu, ale aj tak sú nádhernéééé emoticon až doma keď budem môžem foto hodiť, tu mám blokované pridávanie fotiek emoticon

ozaj baby, už 4 dni meškajú... ale keď som si robila minulý týždeň v štvrtok test, bola len jedna palica.. hmmm je nejaká šanca že by mohli byť tentokrát palice 2? emoticon
2. feb 2011 o 11:09  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @wera.g jéééj emoticon tak šup urobiť druhý test emoticon ak si si robila pred týždňom, to ti ešte nemuselo ukázať. Mne ukázalo po dvoch dňoch meškania, vlastne skôr som si ani nerobila. Tak skús emoticon a daj vedieť. Aj sa cítiš nejak zvláštne? emoticon
2. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @veronika81 nooooo, ja si tiež ešte nechcem robiť, lebo keď tam bude jedna palica zase hnusná, tak už budem zlá emoticon emoticon emoticon noooo práve že brucho ma bolí ako by som mala dostať, ale nie až tak moc a strašne vaječníky cítim... inak nič emoticon
2. feb 2011 o 11:18  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @wera.g po štyroch dňoch meškania by už malo ukázať, ale tak môžeš ešte počkať emoticon Bolestivé vaječníky sú dobrý príznak emoticon Ešte lepší pichanie v nich. Juj držím silno palce emoticon
2. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @veronika81 joooooj ty si zlatíčko emoticon pichá ma pichá a veľmo už asi 2-3 dni... to myslíš že je príznak 2 paličiek? fíííííí, ale to že ma bolí brucho ako by mali prísť len menej ma odrádza od testu.... emoticon hmmm, ak do piatku nič, tak idem na test ! emoticon)))
2. feb 2011 o 11:55  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 @wera.g také slabé bolesti, ako keby mala prísť MS, to je úplne normálne emoticon tiež jeden z príznakov. Vajíčko sa uhniezďuje alebo už sa.. a robí si pohodlie emoticon Ale nechcem robiť falošné nádeje, test ti najlepšie povie. Prípadne ešte také príznaky, ako napätie v prsiach, časté chodenie na záchod a tak..
2. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš