Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
@lienka204 Kedy mas svadbu lienka? Lebo to nemas napisane v profile :-). Ak to mas az od maja, tak pohoda, stihas ;-)
Odpovedať
@bajka1 náš termín je 7.5.2011 ..................., niektoré holky majú svadbu budúci rok a už majú zajednané šaty? :-) a ja mám stále čas...... inak z toho mám najvačšie obavy - chcem niečo jednoduché - hlavne aby som sa dobre a pohodlne cítila - len neviem či niečo také zoženiem a či mi šaty sadnú .... a ty máš kedy termín? šatičky už máš? si na tom lepšie ako ja? pochváľ sa
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 nahoď si termín do pasu ;-) Potom keď dáš šípku na fotku, tak ti ukáže termín. A nebuď popletená z bajky1 :-D ona pôvodne mala termín 7.5., preto je (aj) v tejto téme, ale potom ho zmenili na marec :-)
Odpovedať
ahojte dievcence, ja uz som tu nebola milion rokov..... este sa musim nutit do roboty (pisania doktoratu) dufam ze uz len taky mesiac.... ale ja sa chcem venovat uz LEN A LEN svadbe!!!!!!!!!! uz sa nam to blizi a ja sa uz tak velmi tesim!!!!! huraaaaaaa PS: prepacte ze nestiham citat prispevky a nestiham sa zapajat... ale napriek tomu sa este citim vasa :-) potom akonahle skoncim pisanie tu budem denno denne aktivna - uz sa tesim!!!! :-)
Odpovedať
@lienka204 No veronika je moja hovorkyna :-DDD. Hej hej, je to tak ako pise :-D. Sa tu este vtierkujem trochu, aj ked to mam za 44!!! Ja lienke prave radim, ze nemusi stresovat tolko, ze satky zozenie ak sa bude tomu venovat aktivne :-D. 3 mesiace je este dlha doba, ja to mam za par a stale mi nieco chyba :-(. Ale uz nie tak vela snad :-D. Ja mam satky kupene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ozaj, prečo ho vy vlastne zmenili? tuším si to písala.. ale si neviem spomenúť :-N
Odpovedať
@veronika81 no uz som to tu pisala ale 3X :-D. hehe. Nechcelo sa nam uz tak dlho cakat, vela kamaratiek ma svadbu okolo toho termina a jedna dokonca si vybrala ten isty, tak sme si vybrali termin este pred postom :-D. A pacia sa mi kozusky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ;-) už si zapamätám :-D @arainymonk veľa síl do písania, ja tiež tento mesiac skúškujem..už nech je po! Akurát idem o hodinku na skúšku :-N držte päste :-) A po 25-tom už tiež len a len svadba! x-)
Odpovedať
@veronika81 tak velmi drzim palce!!! a nech uz je po!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tiez mam termín svadby 7.5. a rozhodli sme sa to na poslednu chvilu a to teraz v januari :-) a saty uz mam zarezervovane, .-) este topanky a nejaku ozdôbku a som ja vybavena, a co mame? salu, farara, zajednane zakusky, kvety, ale poviem vam, netusim ako to dopadne :-) mam z toho velku hlavu :-)
Odpovedať
@bajka1 tak tebe sa to už blíži, veľký deň D, super, tak si to naplno uži a nech Vám všetko vyjde podľa Vašich plánov a predstáv - o ja akurát rozmýšľam, že by sme v sobotu vybehli do Piešťan pozrieť nejaké salóny - tak do dvoch mám namierené - len kedže som stále PN tak sa bojím kontroly či nepríde, ale rada by som už niekam zbehla pozrieť. no uvidíme ....... ;-)
Odpovedať
@veronika81 ďakujem za info, už som si tam doplnila termín :-) baby a riešite aj svadobnú cestu? plánujete niečo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Planujeme, ale asi az v juni :-D. Uvidime ako na tom budeme, najlepsie nejaky last minute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 hotovo? dufam, ze skusku mas uz uspesne za sebou! @sharra vitam ta medzi nami a zaroven ta obdivujem, ze ste sa na to tak "narychlo" dali. ja som si vzdy predstavovala, ze svadbu treba planovat aspon rok, aj ked teraz spatne si nemyslim, ze je to potrebne. pol roka az az staci. @lienka204 no my sa isto na nejaku svadobnu cestu chystame, ale to asi az po svadbe poriesime. zatial vieme ze to bude naisto ostrov a all inclusive, aby bolo o nas postarane a my aby sme sa mohli venovat len jeden druhemu :-D
Odpovedať
@bajka1 aj my rozmýšľame ale asi až v júni, kedže v máji máme svadbu, mamina má 50tku - oslava, otcova sestra má 60 - ďalšia oslava a to ešte 4.6. nás čaká svadba na východe - sesterka sa vydáva a hneď potom by sme chceli ísť ......ale ja by som najradšej už teraz zajednala - lebo teraz si máš aspoň z čoho vyberať a tie ceny a zľavy su celkom fain - nakolko last minute je len ten zbytok čo ostáva o čo ľudia nejavia taký záujem - aj keď viem, že niekedy sa dá chytit dobrá dovolenka . My by sme chceli ísť do Turecka - už sme pochodili kade čo ale tam sa nám neskutočne páčilo, boli sme v nádhernom hoteli , tiež all inclusive - najlepšia dovolenka - ale isto budeme hľadať inú oblasť.....niečo nové.
Odpovedať
@hamca aj viete aký ostrov? my rozmýšľam nad Tureckom? už sme tam boli a neskutočne sa nam tam páčilo, tiež all incl. - nech si to užijeme - nie že som fajnová ale keď to má byť dovolenka a teda aj sv.cesta tak nech to stojí za to - vždy si takto vyberáme dovolenky - veď tam človek ide preto aby si oddýchol so všetkým čo k tomu patrí :-//
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 no nevieme este aky ostrov, mozno nejaky grecky, alebo spanielsky. ale isto nieco mensie. Nechceme nic take vyhladavane ako napr. malorka, alebo kanarske ostrovy. skor nieco take mensie a s peknou prirodou. inak aj my sme uvazovali nad tureckom kedysi davnejsie, ale viaceri znami nam to neodporucili, vraj hrozne sluzby, ze uplna katastrofa. A kde ste boli vy?
Odpovedať
@lienka204 No podla mna last minute nie je to co ludia nechcu. Minuly rok som isla na last na Kapverdy a bola to krasa. My sa snazime vyberat tiez all inclusive a nejake pekne miesta, kde sa mozno uz nikdy nepozrieme. Myslim, ze ludia uz nemaju tolko penazi, aby mohli minat, preto su tie last minute volnejsie... @hamca Ja som tiez planovala svadbu rok a poviem ti, ze uz za 3 mesiace som mala vacsinu vymyslenu a nudila som sa, preto sa mi nechcelo tak cakat a svadbu sme presunuli na skorsie. tak si myslim, ze rok je veeelmi dlho! :-D Priatelov brat nam oznamil, ze sa bude zenit v septembri a ma na to 7-8 mesiacov, chceli by to aj skor, ale kvoli nam to trosku posunuli. Takze maju dost casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca hmm tak ja neviem, my sme boli v Turecku minuly rok v lete a veeeelmi sa nam pacilo. Podla mna tam boli vsetci velmi mili a ochotni k turistom. Podla mna velmi zalezi na to v akom si hotely, ale ak vies po anglicky tak si lahko najdes referncie na rozne hotely na tripadvisor.com a ked si nejaky hotel vyberies cez cestovku omrkni si co nan hovoria ini - len si musis precitat vela tych referencii aby si mala lepsi prehlad.... Ja Turecko odporucam, kvalita sluzieb zalezi od toho kde si ubytovana a od toho zalezi aj cena... a ak chces maly ostrov, tak zase Santorini - je tam uplne nadherne (cierny piesok na plazach - a nadherne utesy na druhej strane) totalna romantika a este ak chcete nieco kludnejsie tak nechodte v juli a auguste - vtedy je vsade najviac ludi, lebo deti maju prazdniny... :-)
Odpovedať
@hamca no ja mám teda len tie najlepšie spomienky - boli sme v hoteli Sea Sight - Alanya a bolo skutočne super , ubytovanie perfektné, služby, strava, prersonál tiež - 24hod bol hotel strážený - izba bola s výhľadom na more, cca 200 metrov bolo vzialené od hotela - jediná nevýhoda bol menší bazén.........ale ja nedám na túto oblasť dopustiť - naša najlepšia dovolenka ono je to individuálne, každý hľadáme niečo iné a máme iné požiadavky ale ja si myslím či už pôjdeme tam alebo inam, všade to bude super, lebo to bude svadobná cesta a budeme tam s našimi drahými manželíkmi :-)
Odpovedať
@bajka1 ja viem, že ľudia maju o last min. záujem, veď aj my sme tak boli na Rhodose vo Faliraki, ale kedysi bývalo tých zájazdov oveľa viac aj v cestovke - my sme sa napríklad pred dvoma rokmi spoliehali na last min. a nemali sme si z čoho vybrať - ale tak ono je to individuálne, každému vyhovuje niečo iné
Odpovedať
@chechnyan ja sa tiež pripájam k tomuto názoru, tiež sme navštívili Turecko a musím povedať, že bola to tá najlepšia dovolenka - všetko závisí od tej ceny - ak si kúpime zájazd za pár korún nemôžeme očakávať zázraky ..........ja preto si radšej odpustím dovolenku každý rok a idem každý druhý, ale to len preto aby to stálo za to a nemusela som pozerať na najlacnejšiu dovolenku ale radšej si zaplatím a viem, že si dva týždne oddýchnem so všetkým čo k tomu patrí a predovšetkým si doprajeme všetko ..........čo sa len dá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chechnyan dakujem za pozitivne info, a aj za tu stranku! tak asi zaradime Turecko spat do nasho zoznamu moznych destinacii :-D a vy baby uz ste rozhodnute kam pojdete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny potrebujem radu ako dat dolu gelovky. Mamina si dala na svadbu urobit prve nechty. Uz ich ale nechce a drzia ako by sa im nechcelo dolu.... Je na to nejaka tekutina ktorou sa to da rozpustit????? Lebo ta pani co jej robila nechty povedala ze to musi zijst samo postupne..... a to si hovori, ze nechtovy SALON!!! Ja som ich nikdy nemala tak potrebujem radu:((
Odpovedať
@nena447 ahoj, no aj ja si spomínam na tento problém, ja som si tiež dala spraviť nechty na bratovu svadbu - priznám sa , že vôbec som si nemohla na to zvyknúť a čakala som na okamih kedy ich dám dolu - veľa som hľadala na nete ako to dať dole, jedni hovorili, že stačí zájsť do salónu a tam to dajú bezpečne dolu, alebo čítala som aj to, že stačí to s pilníkom obrúsiť - no neviem, no mne sa to podarilo dať dolu samej, ale takú bolesť som cítila a nechty som mala neskutočne zničené a rozštiepené - tak som si povedala nikdy viac nie som na to odborník, snáď ti bude niektorá holka vedieť poradiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý večer nevesty :-) už po skúške, výsledok neviem, lebo to bolo písomne..ale pocit dobrý :-D Ako keby ste mi čítali myšlienky dnes :-N akurát sme riešili doobeda svadobnú cestu, či pôjdeme, kedy pôjdeme (vzhľadom k tomu, že by sme sa chceli posnažiť o súrodenca, tak ak sa zadarí :-) nechcem v lete ďaleko cestovať). Preto padol návrh, že ísť hneď v máji, po svadbe, teda prichádzajú do úvahy destinácie mimo Európy. Kamoška z cestovky mi navrhla Kapverdy, takže @bajka1 poprosím referencie :-) Len akurát tu vyskakuje ten problém s pasom.. nechce sa mi dávať 300€ za nové doklady urýchlene vydané ]-( (cenu som len strelila, neviem koľko to presne bude). Behom pár dní mi posiela nejaké zaujímavé ponuky na mail.. Ďalšia vec je, že my určite pôjdeme aj s krpcom x-) Svadobná cesta-nesvadobná cesta, neviem si predstaviť nechať ho doma! A pri mori sme s ním ešte neboli, tak to by som mu neurobila :-D síce pamätať si to určite nebude, ale nech.. A ešte preto hneď v máji, lebo v júni mám zase letné skúškové.. A teda ak by sa podarilo niečo namiesiť do bruška :-D tak nechcem letieť nejak ďaleko.. Jaj no bude to ešte rozhodovanie! @sharra vítam ťa medzi nami ;-) @nena447 ja keď som si nechty dávala dole, tak v nechtovom salóne, strčila som nechty do takej špeciálnej tekutiny, ono to povolilo a šlo to pekne dole. V podstate sa to dá aj opilníkovať pilníkom, ale to by som si sama nerobila, tiež by som to nechala na nechtárku.
Odpovedať
Profilova fotka
a k Turecku.. naši tiež boli v Turecku - Alanya a veeeľmi boli spokojní! Treba dať na referencie, aj v cestovke vedia poradiť (aspoň nám vždy poradia, odkiaľ ľudia chodia spokojní, ktorý hotel je overený a tak..).
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no asi bude lepsie, ked pojde niekde inde sa spytat do studia. Ale dik baby, no sice to bude blbe ze jej ich tam nerobili, ale ved to je jedno aj za tuto sluzbu bude musiet zaplatit..... Dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. dnes som bola v troch salonoch. zatial nemam vybrate :-| ale pocula som o nejakom salone Mary v Petrzalke, ze su tam krasne saty a dobre ceny, ale na nete mi nic nenaslo. neviete niekto, kde to je? poslite mi to v sprave alebo tak, ked viete, kde to je. dakovala :) inak, dnes sme zajednali dj-a a kameramana :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 jeeej plánujete ešte v máji na kapverdy? :-) aj my nad tým usilovne rozmýšľame, to by bola sranda, nevestičkovské stretko na svadobnej ceste :-))) len nás odrádza, že koncom mája, ako by sme chceli ísť je tam ževraj ešte dosť studená voda (cca 22stupňov) a to sme mali 2 roky dozadu v chorvátsku a išli sme pomrznúť :-D @bajka1 aj ja si prosím referencie :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?