Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 toto som nasla k veltrhu v ba http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh-r... ale co sa tyka nitry, tak to ti bohuzial neviem povedat
Odpovedať
@hamca No hej zacinaju a dohadovacky v rodine a tak. Zle sa mi uz spava, divne sny mam a to aj o svadbe, tak to na mna asi nejak podvedome vplyva, ani si to neuvedomujem :-D, nech uz to je :-D. Buduci tyzden idem na lyzovacku, tak snad sa odreagujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 tak to si riadne uzi tu lyzovacku, len sa nedolam! :-) no zle sny uz mavam aj ja. minule sa mi snivalo, ze ked ma drahy prenasal cez prah, tak sme spadli. rano som mu hned nakazala, aby zacal cvicit :-D
Odpovedať
@hamca dakujem idem to pozrieť a napadlo ma že skúsim napísať niektorým salónom v TN a PN či pôjdu na výstavu - vystavovať , veď za to nič nedám a uvidím
Odpovedať
@hamca Hahaha, no tak to musis hned sen porozpravat, aby sa to nestalo naozaj. Mne sa snivalo, ze sme mali nudu na svadbe a vsade bolo ticho :-(. heheh. Jjj, musim si davat na lyzovacke pozor, pomalinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 šiat mali tak primerane veľa, ale tuším som už písala že ma sklamali tým, že nemali niektoré zo šiat, ktoré podľa ich stránky mali byť vo výpredaji (a ktoré sa mi zrovna pozdávali) @veronika81 len už aj ja sa yačínam báť že budem toľko preberať až nakoniec preberiem a nič mi neostane :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@kessinka ja mam so satami taky isty problem. Tolko preberem, az nakoniec budem musiet zobrat tie co ostanu. vcera som bola v salone El a bola som presvedcena, ze to je posledny salon, ze potom sa uz isto rozhodnem. no prd, mam este vacsi zmatok v hlave a tak idem do dalsich salonov. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca teda stále nie si rozhodnutá? :-D a čo máš nejaké nové vybrané? som zvedavááá... :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule...Ja mám tiež so šatami riadny problém. Dvoje mám predbežne zajedané a tretie sa mi šijú. Vôbec som sa nevedala rozhodnúť.. uvidíme ako to nakoniec dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g v schranke si najdes mailik :-) @petulka90 tak ty si na tom tiez dost zaujimavo! ale tak ty budes mat naisto aspon nejake saty. Ja este ziadne ani zarezervovane nemam, len chodim a kukam a asi cakam, pokial mi vsetko vyfuknu.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca No to hej, aspoň nejakú poistku mám :) Veľa šťastia pri rozhodovaní až najdeš tie pravé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca ;-) x-) baby úplne viem ako sa cítite s tými šatami, ja som tiež toooľko rozmýšľala, či rezervovať, či počkať, či ísť na výstavu a tam niečo zajednať, či si dať šiť.. ťažké rozhodovanie pre tak dôležitý deň :-) Ale verte, určite tam holé nepôjdete :-N každá jedna bude krásna a bude mať šaty, v ktorých sa bude úžasne cítiť. Poviem pravdu, som rada že toto už mám za sebou, tiež som to brala ako jeden z najťažších bodov.. a super, že pribúdajú fotky, hneď ste lepšie rozoznateľné :-) @bajka1 aj ty si tuším predtým mala fotku, že? Tak šup-šup :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronika81 mala, mala, ale mi ju zmazali a este som sa k tomu nedostala :-D
Odpovedať
@veronika81 Uz som tu :-DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 skvelé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, včera som začala riešiť, teda zamýšľať sa..nad podprsenkou. Toto som objavila, čo myslíte? http://www.pushup.sk/podprsenka/43756... V téme o podprsenkách ju chvália, ale bojím sa kupovať len tak bez skúšania a u nás nemám takú možnosť.. Aha teraz mi napadlo ako to píšem :-D že možno aj na výstave budú ponúkať podprsenky. No ktovie.. Nemáte niektorá skúsenosť s takouto Wondebrou? Resp. akú budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 tak ta podprda vyzera fakt zaujimavo. ale chapem ze sa ju bojis objednavat cez net, ved nestoji 5 eur. no a nebudes mat cas, ked pojdete do ba, sa zastavit niekde? si myslim, ze v takych tych butikoch so spodnou bieliznou najdes isto nieco podobne a budes si to moct aj vyskusat. ja sa stale pohravam s myslienkou, ze pojdem bez podprdy. som jedna z tych stastnejsich, ktora si to moze dovolit :-)
Odpovedať
@veronika81 No ja som si skusala podobnu podprdu v Lormare, niektora mi vobec nesedela a jedna mi aj prsia podvihla, len neviem teraz ako sa volala :-(. Urcite by som ti odporucila ist poskusat najpr a myslim, ze aj tato bola v obchode a uvidis ako ti ten styl sedi a objednat potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca @bajka1 a viete mi poradiť, kde v BA je najlepší výber? Nech tam neblúdim a idem na istotu. Možno skočím počas výstavy (ak na výstave nebude) alebo potom o týždeň, keď znova pôjdem do BA
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, dáme kávu (čaj) na výstave? ;-)
Odpovedať
@veronika81 no to ja neviem, do Bratislavy nechodim velmi :-D. Mozno hamca poradi :-). Ja nakupujem v Brne a Trnave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kočky, ak by to niekoho zaujímalo, Wondebra je v BA k dostaniu v predajni Bodyline na Krížnej 40 a Miletičovej 36 :-) Pôjdem omrknúť. A otázka k farbe..môže ísť pod svadobné šaty telová podprsenka? Lebo na nete majú z tohto modelu iba čiernu a telovú.
Odpovedať
@veronika81 No prave, tie strapless podprdy maju len v tychto dvoch farbach, ale urcite si kupuj telovu, cierna by moc kricala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 jasné, o čiernej ani neuvažujem. Skôr má trápi, či aj tá telová nebude "kričať" :-p
Odpovedať
@veronika81 no to je otazka, snad ti nebude vykukovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 nebude vykukovať :-D teda aspoň dúfam :-N Ale mala som to tak zafixované, že pod biele šaty biela podprsenka. Telové vôbec nenosím, nie som na ne zvyknutá, preto sa mi to zdá čudné..
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 podla mna telova by mohla byt ok a mozno na predajny bude nieco take aj v bielom. inak kavicka na veltrhu je super napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, sme dve :-) kto sa k nám pridá?
Odpovedať
@veronika81 No ja som na tom podobne, tiez nenosim telove...Ak nebude biela, tak sa musim obetovat :-D. Ja stale dufam, ze si najdem nejaky pekny korzet....uvidime
Odpovedať
bože baby, ako Vám závidím to riešenie spodného prádla? ja som sa ešte ani k šatám nedostala? povedala som si, že pôjdem po novom roku, lenže som stále chorá a tak začínam mať z toho obavy ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?