Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak nie som "divna", ze nechcem unos. Totiz u nas v rodine vzdy boli unosy, ale ja to fakt odmietam! a vsetci si myslia, ze len robim drahoty. Takze im to budem musiet pomaly vyhodit z hlavy. @wera.g tak s tymi satami to je fakt super. ale si ma normalne vystrasila, ze to treba asi nejako specialne skladovat tie saty, aby ostali biele.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca možno sme divné všetky :-D @lienka204 aby som to upresnila, tých 28€ je za jednu skúšku+jeden účes. Keďže potrebujem naostro učesať ešte raz, to si budem musieť predpokladám zaplatiť ešte raz. @wera.g ten účes čo máš v albume je super! Tiež máš niečo také vzadu na šatách? Keď píšeš, že potrebuješ mať holý krk.. Baby poraďte, aký účes k týmto šatám? http://www.tiffanybridals.com/maggie-... môžu byť v pohode aj rozpustené? Teda hore nejak vypnuté, ale vzadu spustené, natočené, neviem ešte presne ako.. K akým šatým sa dá jednoznačne povedať, že treba mať vlasy vypnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 neda mi, zas musim poznamenat, ze fakt pekne saty :-) no k tym ucesom, ja sa tomu nerozumiem, ale podla mna sa asi neurcuje podla typu siat, ale skor podla zavoja asi. napr. ako wera, ked ma obrovsky zavoj cez celu hlavu, tak fakt nemozes mat podtym rozpustene vlasy. alebo pod takym spanielskym, proste to sa vzdy davaju take drdoly, alebo su tie vlasy stiahnute. naopak do rozpustenych vlasom velmi nejdu zavoje, nemala by si to kde pichnut :-) alebo potom treba mat taky cisto prozaicky dovod ako mam ja. sa budete smiat, ale ja mam velku hlavu, resp. moj priatel ma malu, takze ja si nemozem dovolit obrovksy nadychnuty uces, lebo by sme vyzerali komicky. preto budem mat stiahnute vlasy a len maly zavoj, ktory bude pichnuty niekde pod ten uces. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca no ono ak máš šatky s tylom nesmú byť na slnku, tyl zošedne..to mi aj v salóne jednom vraveli, že mali všetky šaty na stojane vo výklade, kde pieklo slnko a šaty na jednej strane zošednuté :-S ale vidíš, ja som ich ani na slnku nemala a nie sú také ako boli, nechápem, ale verím, že to bude ok :-) a moc ďakujem za podporu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 ďakujem moc :-) nemám na krku nič také, ale mám ramienka a mám hustý závoj a keď mám vlasy vypnuté, že mám holý krk, tak to vyzerá super a vyzerám vyššia :-) keď mám vlasy rozpustené, tak mi zakrývajú ramienka a už mám potom moc veľkú hlavu keď tam je aj ten závoj no a vyzerám ako dubák :-D máš krásne šatky ! :-) a podľa mňa k nim ide veľmi aj ten účes ako má modelka na foto - polorozpustené, vlnité... :-) a krásne to hamca napísala, veľa záleží aj od závoja, ak chceš veľký závoj, chcelo by to menšie vlasy, ak chceš veľké vlasy, volila by som kvietok do vlasov, či čelenku.. :-) @hamca - čisto prozaický dôvod :-D a čoby si mala veľkú hlavu, čo som videla z fotky tak nemáš vôbec ;-) ale zase drdol ti určite pristane :-) ale aj zhora by si mohla mať závoj, ale taký nejaký malý, ak nechceš zväčšovať hlavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ja si tiez myslim, zemoja hlava je ok, to priatel ma strasne malu. sme boli cez vikend v obchode a skusal lyziarske prilby a detske cisla mu lietali na hlave. tak ze ja fakt nemozem mat velku hlavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca hehe, no treba mu dlhšie vlasy a trvalú na ne, hneď bude mať hlávku väčšiu :-D alebo keď vás budú fotiť, tak vždy stoj jemne za, opticky sa to vyrovná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jj, to uz mame odskusane, zo zaciatku sme casto robili taky omyl, ze ja som stala predtym a on za mnou. potom ked som zbadala foto, tak som mala chut plakat, ze aka som obrovska, ale casom sme sa fak naucili, ze ja musim byt aspon jemne za nim. inak k tomu foteniu, ja mam z toho fakt strach, ja sa vobec neviem fotit, a priatel uz toboz nie. som zvedava, ake ksichty budeme struhat, ked sa budeme fotit.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca ďakujem za pochvalu, aj mne sa páčia x-) veď ide hlavne o to, aby sme sa my cítili ako princezné ;-) ďakujem za super vysvetlenie ohľadom toho účesu, myslela som, že to závisí nejak od šiat, ale že aj na závoj treba pozerať =-) Jasné, že nie do každého účesu sa dá dať závoj.. Ja vlastne ešte ani neviem, či chcem vôbec závoj. V salóne som si k šatom vybrala taký jednoduchý dvojradový, lemovaný lesklým saténom (ako šaty), je to grátis k šatom, tak čo by nie :-N Ale neviem, či si ho dám. Ak sa vám chce kočky, kuk do môjho albumu..dala som tam tri fotky seba v šatoch so závojom, nechcem to tam dlho nechať :-p čo si myslíte o účese k tomu? Mám tam síce aj bolerko oblečené (aj to dávajú grátis), tak to môže skresľovať, ale to nechcem mať, ak to nebude nutné.. ďakujem vám za názory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca k tomu foteniu, ja si myslím, že fotograf takéto "nedostatky" bude vedieť vychytať, ale určite to nie je až také tragické ;-) Nám fotograf povedal, že sa ešte stretneme pred svadbou a dá nám "školenie" ohľadom fotenia, že žiadne umelé pózy, uvolniť sa, smiať, blázniť a tak.. A vraj si máme niečo hrknúť :-D bude nám lepšie :-D
Odpovedať
@veronika81 Si naaadherna v tych satoch!!! Ja by som si urcite dala aj zavoj, aspon na obrad! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ďakujem ;-) si zlatá. Ak závoj, tak aj tak plánujem, že iba na obrad, možno ešte na fotení urobiť pár fotiek..na hostine už potom nie. Len teda neviem aký účes vymyslieť, keď by som chcela ASI rozpustené vzadu. Aby sa tam vpratal aj závoj, aj živý kvet..nebude toho moc? =-) Niečo takéto som našla..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronika81 Pekne, ja tiez planujem vzadu rozpustene, v predu vypnute a zive kvietky do toho a zavoj, snad sa dohodneme s kadernickou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ak nájdeš pekný účes zodpovedajúcim tým kritériám, tak potom ukáž pre inšpiráciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze postupne, veronika81 - krasne saty, krasny zavoj, urcite zavoj = nadherna nevesta ;-) citala som, ze sa bavite o unose, no, teraz budem vyzerat ako vadna asi aj ja, ale ja som tiez proti a navyse aj moji rodicia, ktori povedali, ze ked ma unesu, tak odidu domov :-D takze bohuzial to musi kazdy respektovat :) a navyse, tu v ba, ked ta unesu, tak sa zenich nedoplati za ten alkohol, este ked ho mozu pit neviem kolko na svadbe :) no, skusala som hladat v googli aj tie holubicky, skusim tie motyle, snad to niekde najdem. inak, baby, vo stvrtok drzte palce, idem sa mrknut do jedneho salonu, mam tam vybrate jedny saty, tak drzte paste :)
Odpovedať
tak aj ja sa pridam k vam "divnym" :-) , unos nechcem, tak sa dufam nikto o nic ani len nepokusi. inak raz davno ako dieta som sa zucastnila jednej svadby, kde zenich odmietol ist hladat nevestu a ona sa vratila urevana a nebavili sa do konca svadby spolu :-D @veronika81 budes krasna nevesta!! x-) myslim, ze aj zavoj ti pristane a s kvetinkou tak, ako je to na prvej fotke, by to vyzeralo dobre. vobec to nevyzera, ze je toho moc. @wera.g no vidis, esteze sa to poriesilo! ;-) @jarka87 uz si bola skusat saty? ci len tak si vybrala? drzim teda paste, nech sadnu!
Odpovedať
Profilova fotka
mňa to celé česanie a aj líčenie čaká tiež tri krát, skúška, fotenie a samotná svadba :-) Sa mi to síce neskutočne predraží (dokopy 150 eur :-o), ale tak dúfam že budem aspoň konečne pekná :-) Teraz keď tak nad tým uvažujem tak mi to príde neuveriteľne drahé, ale zase viem že je overená a nepoznám nikoho iného na líčenie či účes =-) @veronika81 veľmi pekné šaty, aj ja po nich pokukujem, pre mňa sú jedny z najkrajších aké som kedy videla, aj keď ja by som chcela trošičku menej nariasenú sukňu :-). Inak musím pochváliť, veľmi sa ti hodia, vyzeráš v nich lepšie než tá modelka :-) Inak som dnes bola v Diamonde v BA, mali krásne šaty, ale nič také čo by naozaj boli na prvý pohľad tie pravé :-( Trochu som bola sklamaná že tam neboli viaceré šaty čo som si chcela odskúšať, lebo väčšinu z nich majú v NR. A aj ma prekvapilo že tam nemali ani viaceré šaty z tých ktoré majú byt vo výpredaji teraz v sobotu =-) Tak ale aspoň sa priateľ potešil, že nemusíme odkladať cestu k jeho rodine kvôli výpredaju a môžeme ísť už v piatok :-D Len ja budem musieť hľadať ďalej, no niečo snáď nájdeme..už som počula aj to že som prieberčivá a že by som mohla mať hociktoré z nich...ale tak, človek sa vydáva len raz, no nie?? Už sa teším na veľrth, tam by mali byť aj šaty z NR, tak snáď si nájdem konečne nejaké vysnívané :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jouky - nie, este som si nebola, preto mi drzte palce vo stvrtok, chcem ist skusit stastie :-D inak, baby, vcera ma nahnevali na matrike, tak mala som rezervovany termin, ze medzi 15-17, upresnime v januari a oni si tam dali niekoho ineho, chapete to? tak som si mohla vybrat bud o 15 alebo o 17. tss. co uz. kessinka - ozaj, tuto sobotu je tam ten vypredaj, ze? a nevies, nepozerala si, mali vela siat? rozne velkosti? inak, na veltrh sa chystam aj ja :) stale neviem, kde obrucky :( ach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 tie saty su faaaakt uplne super!!! skvelo v nich vyzeras! a urcite ti odporucam zavoj, aj ked podla mna by ti kludne stacil mensi a tak nejako zo spodu pichnuty ako je na tom prvom ucese, co si poslala. aj ja sa chystam na svadobny veltrh, neviem sa uz dockat, isto sa tam budem citit ako v raji, medzi tolkymi svadobnymi vecickami :-D a beriete tam so sebou aj chlapov? lebo ja asi nie, vsetci sa od toho ohovaraju, ze by som ho tym len zbytocne otravila.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám dievčatá x-) @hamca samozrejme závoj nižšie, len vtedy sa mi nedal inak zapichnúť, mám rovné vlasy a nižšie to nedržalo, keďže nebol účes. Tak je to len tak provizórne, určite to tak vysoko nechcem. Menší závoj tam nemali..ale videla som jeden strašne krásny na nete, tak som začala nad ním rozmýšľať.. @kessinka ďakujem za až takú poklonu :-) A no a čo že si prieberčivá, treba byť!! Je to náš deň, vydávame len raz..tak nech je to podľa našich predstáv x-) Tiež sme chceli ísť na svadobný veľtrh do BA (všetky idete do BA??), ale akurát nám krstná z Blavy oznámila, že robí veľkú oslavu 12.2., čo je týždeň po veľtrhu, no neviem či sa mi bude chcieť cestovať 2x za týždeň do BA.. Možno skočíme len do Bystrice, ale tam bude toho určite menej. Chcela som ísť aj s priateľom na veľtrh, lebo chceme tam popozerať (aj kúpiť možno) poháre, obrúčky a rôzne doplnky, tak by som to rada prejednala s ním..aj keď, možno mu to bude jedno :-D Aj jednu kamošku chcem zobrať so sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 inak o tyzden neskor, teda ked mate byt v ba, je v nitre svadobna vystava. tiez to vyzera byt celkom velke a dobre. aj tam by som rada isla, ale bohuzial uz mame ine plany :-( takze ba mi bude musiet stacit
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 Tie šaty máš naozaj kráááásne :-) Budeš nádherná nevesta :-)
Odpovedať
@hamca môžem sa spýtať, kedy presne bude v Nitre tá výstava a kde v Nitre to bude? alebo kde by som našla viac informácií o výstave?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca ďakujem za info, ani som nevedela o Nitre. Len neviem ako by sme to stihli, ja na takú výstavu potrebujem celý deň :-N Musím to nejak zorganizovať, dohodnúť sa s drahým, aj zabezpečiť niekoho k malému, lebo jeho na výstavu brať nechcem. @lienka204 tu som našla nejaké info, ale časy od kedy do kedy tam nie sú http://www.agrokomplex.sk/vystava/111... @petulka90 ďakujem pekne ;-)
Odpovedať
@veronika81 ďakujem pekne za info, ako to vlastne funguje na takej výstave? je tam možnosť kúpiť šaty a iné veci ........? Nikdy som nebola na takej výstave, a celkom vážne o tom rozmýšľam.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som este na takej vystave nebola, ale co som pocula, je tam plno stankov a samozrejme plno ludi. a mozes si tam hocico pokupit, resp. objednat. a vraj by to tam malo byt lacnejsie. to mi rozpravali aj v jednom salone. ze ak si od nich vyberiem saty, tak si ich mam objednat na veltrhu, ze tam budu ponukat na pozicovne 20 % zlavu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes som opat zmenila farbu vyzdoby, co hovorite na bielo - smotanovo - lososovu? ide to k sebe? pre ukazku... salu mam bielu a podla je tak miestami svetlo siva a miestami okerova. Nebude to cele prilis svetle?
Odpovedať
@hamca tak vážne uvažujem o tom, že výstavu navštívim, a nevieš ešte odkiaľ budú vystavovatelia? z celého SR?
Odpovedať
@veronika81 No zaujimava vystava sla by som, len v tom termine mame uz rozlucku dohodnutu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 waaw, ty uz riesis nieco take ako rozluckaaaa, ty to uz mas fakt za rohom! uz su stresy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?