Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca ahoj čo sa týka fotenia v tom mám aj zmätok, tiež by som bola rada ak by ma budúci nevidel, ale nakoľko bývame spolu už dlho bude to dosť problém, takže fotenie to asi nenaruší, a aspoň sa predtým zabavíme. Tiež je divné odísť z hostiny na dve hodky, takže to určite vyriešime pred obradom. Ak bude obrad okolo 15:00 tak sa to v pohode všetko stihne. Mám zajednanú fotografku, cena je cca. 200 € bez vyvolania fotiek a samozrejme bez fotenia hostiny, ale to ani nechcem, tam bude fotoaparátov dosť. Už som s ňou fotila, a je super, príjemná takže sa na to aj teším. Obručky máme zo zlatníctva Laura Gold, boli sme u nich osobne, nikdy pred tým som sa nestretla s takým výborným prístupom a ochotou, majú tam toľko vzorov, že sme si skoro ani nevybrali. Ale sú krásne, z bieleho zlata, povrchová úprava diamantovanie, a v mojom je osadený briliant. Samozrejme v cene aj gravírovanie, a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria no ja som si to s tym fotenim tiez uz rozmyslela. Prestala som trvat na tom, aby ma pred sobasom videl. Stale nechcem aby videl moje saty vopred, ale vo svadobny den to uz bude OK. Navyse som citala, z coho plynie tradicia, aby zenich nevidel nevestu vopred a je to strasna kravina, takze som od toho asi uz nadobro upustila. prave dnes som si obzerala na nete obrucky a natrafila som na Laura Gold, fakt tam maju pekny vyber! Mozem vediet kolko ste za obrucky dali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Najprv vsetko dobre do Noveho roku 2011 a nech su svadby perfektne ;-) Chvilu necitam a hen kolko odpovedi, fuu :-) Pochvalim sa aj ja, my mame svadobny oblek, aj topanky,fotografa, kolace zajednane, v pondelok ideme na matriku, vizazistu zajednaneho, dj- asi uz vieme ktoreho. hladame kameramana. a este neviem, kde svadobnu tortu, saty a obrucky. cvicit zacinam aj ja, treba, hroza :-| inak, neviete mi poradit nejake lacne a pekne obrucky v okoli BA alebo cez internet? Ozaj, kupujete niekto obrucky cez internet? Nebojite sa toho? Inak, ja som pocula, ze v Trnave su lacne obrucky, ale neviem, tak ak niekto tusite, prosim poradte. A takisto aj saty, viete o nejakom dobrom lacnom salone? ci kupuje od ruky?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 ahoj Jarka, ja idem asi šaty objednávať cez net ušité na mieru s ebay mám len pozitívne skúsenosti, a mám už aj osvedčených predajcov a nechce sa mi mať šaty, ktoré v PD už mali zo dve nevesty na sebe, nakoľko tu mame iba jeden dobry salon a ceny sú v nom aj tak dosť vysoke. Keď vyberiem presny typ nakoľko mam asi 5 favoritov dám do albumu. Držim palce s vyberom obručiek, za mna ich našťastie vybral drahý lebo by som si nevedela vybrať.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ďakujem, už iba dve skúšky :-) Tak ja som dnes bola v hoteli rezervovať izby pre hostí, teda koho sa dalo, sme popchali k rodine :-D a treba nám ešte tri izby, ale dajú nám to za polovičnú cenu ako pre svadobných hostí, takže pohoda. A bola som si zajednať kaderníčku, pôvodne som išla iba tak pokecať, že ako čo..ale zapáčila sa mi (mala som na ňu aj samé dobré referencie), tak sme sa rovno aj dohodli.. Z tohto vyplýva teraz aj moja otázka na vás (aj som založila samostatnú otázku tu na fóre, tak sa mi môžete vyjadriť aj tam ;-) ). V svadobnom účese je lepšia jedna farba vlasov alebo melír? Ja mám vlasy hnedé, momentálne jemný svetlý melír. Jedna kaderníčka mi dávnejšie povedala, že na svadobnom účese lepšie ukáže jednotná farba, aj na fotkách vraj, ale táto dnes mi povedala, že melír je krajší :-S Tak teraz si vyber :-N Čo myslíte? Zajtra sa chystám volať jednej pani, čo robí svadobnú výzdobu, informovať sa cenovo a uvidíme. A musíme sa opäť ozvať aj kameramanovi ohľadom zálohy, tiež volať fotografovi, idem nám fotiť malého, chcem dať fotky na oznamko štýlom, že on oznamuje svadbu maminky a ocinka :-) Jaj ako sa dobre všetko rieši počas skúškového, lebo sa aspoň nemusím učiť :-D a tom som si povedala, že v januári o svadbe ani muk! Aha a idem aj na matriku zajtra pre žiadosť o uzavrenie manželstva, dnes som tam poslala priateľa (išiel do vedľajšej budovy niečo vybaviť) a hádajte čo.. zabudol :-D :-p Dúfam sa nezabudne dostaviť na svadbu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 oprav si info v pase, lebo ti ukazuje, že si svadbu mala 30. novembra 1999 :-) šaty ja už mám rezervované, požičiavam si z Košíc, svadobný salón Maggie. A obrúčky, máme zlomkové zlato, ideme si dať robiť u jedného zlatníka podľa obrázku, budeme platiť už iba za robotu.
Odpovedať
jeeeemine baby, vy uz s tym ako svihate..len ja som stale ako zaspata princezna 8-( veronika, k tomu meliru, to je dalsia cast mojho trapenia s vlasmi, kedze po prve sa neviem rozhodnut, ci chcem nieco rozpustene alebo ucesane. melir som si doteraz tiez davala, mam tmave vlasy a taky medeny alebo orieskovy melir som mavala a teraz neviem, ci si ho dat alebo nie ... a asi najvyssi cas zajednat aj kadernicku. 8-) rosaria, tiez by ma zaujimalo, kolko vas vysli obrucky, lebo pravdupovediac, nam sa z laura gold tiez pacia najviac, ale dala som si robit ponuku a skoro som odpadla. my chceme len obycajne hladke, mozno s kamienkom, ale zdalo sa mi to naozaj prehnane :-| no a s tym fotenim... baby, ja sa strasne nechcem ist fotit pred obradom, mne nejde ani tak o to, ci ma bude vidiet v satach alebo nie, ale o ten moment, ked pride ku nam a uvidi ma, no strasna romantika :-D tak ale s tymto sa budem stresovat neskor, napasmali ste ma, musim sa konecne rozhybat! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, teraz mi napadlo, že ja som sa vám asi nepriznala, čo sme vyhútali s fotením. Dúfam si nebudete myslieť, že sme šiši :-D Ideme sa fotiť v piatok :-N Veľmi som to zvažovala, ale miesta na fotenie čo nás očarili, sme si vybrali dva (jedno je hrad, tam je aj zeleň, druhé také jazero a skaly) a to sa proste v sobotu nestíha (po obrade už vôbec nie). Lebo sa treba aj presúvať autom medzitým a iba cesta tam a naspäť zaberie cca. hodinu a pol, plus fotenie asi 2 hodiny a na návrh fotografa, ktorý takto už viackrát fotil nám navrhol piatok. A bola som prekvapená aj dnes, lebo kaderníčka povedala, že bežne češe v piatok, aj sobotu, práve kvôli foteniu. Mrzí ma trošku možno ten prvotný šok priateľa keď ma uvidí x-) ale budeme mať aj odobierku, takže tak či tak by ma videl pred obradom u nás doma, teda u našich. Plánujem si to aj tak vychutnať, keď príde nech všetkých pošle dnu a ja vyjdem na dvor alebo tak nejak :-) proste nech je tá chvíľa iba naša x-) veľmi sa na to teším! Už to beriem tak prirodzene, že piatok fotenie, v sobotu svadba, dosť mi záleží na fotkách, tak si to užijeme, času bude dosť, nikam sa nemusíme ponáhľať.. A aspoň si vyskúšam fungovanie v svadobných šatách, keď budem loziť po hrade :-D A fotograf nás príde fotiť aj do kostola a na hostinu po prvý tanec, chcem také detaily, aj z výzdoby a tak, zveríme to teda jemu.. Potom tam už bude foťákov až-až. @jouky potom mi napíš ako si sa rozhodla s tým melírom, lebo vôbec neviem ktorým smerom sa ubrať.. Keby som nikdy nemala melír, tak jasné že nevymýšľam, ale som zvyknutá na seba aj tak, aj tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dakujem za upozornenie, ze mi to ukazuje zly termin :-) a co sa tyka dalej, neuveris rosaria, ale ja som tiez rozmyslala nad e-bayom, mam tam jedny vybrate, ale obavam sa, ze co ak nebudu sediet? alebo to nestihnem kliknut alebo tak. nemam vela skusenosti s ebayom :( takze som taka rozpoltena. neviem. co sa tyka tych melirov baby - ja samo o sebe nemam jednotnu farbu vlasov, takze som tiez zvedava ako to bude vyzerat ale poradte potom :) a co sa tyka ucesu, to ani ja este nemam ponatia. mne sa pacia aj vycesane, aj spustene, neviem. my budeme mat fotenie pred obradom, dufam len, ze nebude prsat :-) baby, mozem mat otazku? neviem, koho sa to spytat, ako je to s tym vankusikom na obrucky? to ma ako niest druzicka, ci len na tom su polozene tie obrucky? dakovala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no super, tak sa ti to už kráti :-) Fúúúha dobrá otázka s tým melírom... Ja mám originál svetlejšie hnedé vlasy, vždy na leto si dávam hustý blond melír, teda som blondína potom.. Ale na jeseň ma to prestane baviť a idem vždy na hnedo.. No a tu je problém - albsolútne netuším, či mám byť blond, alebo hnedovlasá nevesta - neviem sa rozhodnúť... Teda rozhodnutá som bola, že chcem jednu farbu, prirodzenú a že hnedú, lebo budem mať biele šaty, pleť aj závoj a ešte blond vlasy a budem ako múmia... ALE! Moja veľmi dobrá kamarátka ma prehovára nech nie som hnedovlasá, že blond som krajšia, takisto aj moja babička, a veľa iných.. Tak som sa pýtala drahého a on mi povedal že sa mu páčim aj tak aj tak.. No nakoniec z neho vyliezlo, že asi radšej blond.. Takže kurnik neviem.. Či dať na rady toľkých ľudí, alebo ísť tak ako som pôvodne plánovala... Teda ak máte baby pre mňa nejakú radu, sem s ňou, budem veeľmi vďačná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyy, aka som taka rada, vcera som bola skusat saty a konecne mi nejake sadli a pristali! a hned tri! takze si uz len vybrat, uz mam istotu, ze hola pred oltar nepojdem :-D este buduci tyzden som objednana do jedneho salonu a potom sa uz chcem fakt rozhodnut a uzavriet otazku mojich siat. povodne som si chcela dat sit saty, ale nakoniec som sa rozhodla, ze bude asi lepsie si priplatit 150 eur a kupit uz hotove saty zo salona, ktore si mozem aj vyskusat a proste viem, ze mi sedia. co sa tyka ebay, moja hlavna druzicka si objednala na moju svadbu saty cez ebay, akurat minuly tyzden prisli, no su jej hroozne velke, vobec jej nesedia. Takze fakt pozor, ako sa zmerate! @jarka87 ja momentalne byvam v Trnave, no bohuzial sme sa este po obruckach neobzerali, takze neviem povedat, ale uz som v trnavskych zlatnictvach kupovala sperky niekolkokrat a vzdy mali rozumne ceny. Ja som vela pocula o obruckach z Ockova, vraj su super a za vynikajucu cenu. No a este sa musim informovat znamich, ktori si davali robit obrucky priamo u zlatnika v dedinke Vistuk pri Trnave. Viem, ze su s nimi velmi spokojni a tiez to mali za rozumnu cenu. Baby a s tymi vlasmi vam velmi neporadim, ja budem mat isto svoje prirodzene, bez meliru, bez farbenia. a ked sa tak nad tym zamyslam, vacsinu neviest co som videla, tak mali jednoliatu farbu vlasov. Videla som len par s melirom a niektore meliry mi pripadali nepodarene. @wera.g ja by som volila farbu, v ktorej sa pacis najviac drahemu ;-) @jarka87 kamoska mala obrucky na vankusiku a ked isli do kostola, tak druzicka (asi 4 rocna) isla prva s tymi obruckami. Normalne isla prva v sprievode az pred oltar a potom asi niekde polozila tie obrucky, ale to uz si nepamatam.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca super, teším sa s tebou, že si si našla šatičky ! :-) A aké sú tvoje 3 favotitky? :-) my už obrúčky máme objednané, už sa neviem dočkať, kedy nám prídu, ešte 2 týždne a už by mali byť doma :-) Foto obrúčiek mám v albume, len sme si vybrali oblé, nie také hranaté :-) Naše obrúčky mali vychádzať do 500€ ale s tým, že sme mali asi polovicu zlata na ne, teda počítam, že budeme max 300 eur doplácať, čo je super :-) Tiež ako píšeš, niektoré melíry čo som videla na nevestách boli nie moc vydarené, teda tam by som radšej volila prirodzené vlasy, ale zase niektoré melíry sú také krásne, že to nevestu úplne oživí :-) Ja čo si dávam melír, tak už sa to melírom ani poriadne nazvať nedá, tak hustý je :-D Hmmm, asi máš pravdu, tak aby som sa najviac páčila ženíchovi, hoci on mi tvrdí že sa mu páčim vždy a vždy budem tá najkrajšia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ozaj vlastne fakt, baby vám bude obrúčky niesť nejaký mladučký člen rodiny? Totiž u nás nie je ani jedno dieťa, teda nám nemá kto niesť - teda vlastne asi ani nepotrebujeme ten vankúšik na obrúčky, že? :-) Ako sa to potom robí? - svedok má obrúčky vo vrecku, či ich treba dať p.farárovi? Toto ma fakt že nenapadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
takze pridala som si vsetky tri saty do svojho albumu, mozete omrknut. Ja sa momentalne priklanam k c.2 pretoze tie by som si mohla za cenu pozicovneho aj kupit + maju uplne najkrajsiu vlecku zo vsetkych siat, ake som videla. Saty c. 1 su najnovsia kolekcia a bola by som asi prva, kto sa v nich vydava, tiez su fakt uzasne. No a tretie su minulorocny model so strasne dlhou vleckou. Hmmm, radte, lebo ja fakt neviem. Buduci tyzden este poskusam nejake saty od Maggie Sottero a potom sa uz na 100% rozhodnem.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g poziciame ti dieta od nas :-D , my budeme mat 9 deti, pricom najmladsie bude mat len 3 mesiace, uz by sa malo kazdu chvilu narodit my nebudeme mat ziadny vankusik na obrucky, nejako si na to nepotrpim. Obrucky bude mat svedok vo vrecku a potom v tej spravnej chvili ich vytiahne a da knazovi na tu striebornu tacku, nech to posvati.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca fíííha krásne sú všetky :-) no najviac sa mi asi páčia číslo 1 a 2.. vlastne aj 3, tie majú zase nádhernú výšivku.. tie 2 sa dajú za cenu požičovného kúpiť? tak to je potom super ! Ja by som teda asi brala tie, boli by moje a nemusela by som ich vracať :-))) A nemáš aj fotky v nich? Nepošleš mi prosím? :-) hehe tak to tam budete mať veselo, že 9 detí :-D Moja sesternica má 2 ročnú dcérku, ale neviem či ju tam vezme, skôr asi nie, teda budeme bezdetná svadba :-/ No na tých vankúšikoch ani ja moc netrvám, ale som myslela že to už treba mať na stole pripravené, alebo čo... Tak potom ich bude mať asi svedok, dohodneme sa ešte s pánom farárkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haha, pred chvilou som pisala, ze cakame este len na narodenie najmladsieho druzbu a akurat citam na fb, ze dnes v noci sa nam narodil :-D @wera.g poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no pekne, takže najmladší družba je už sa svete? :-D gratulujeeeem ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 my sa tiež budeme fotiť iný deň, len ešte teda nevieme či vo štvrtok alebo až v piatok :-) Tiež totiž chceme fotky, ja osobne mám predstavu že pobeháme aspoň 5 rôznych miest, aj keď teda ešte neviem akých :-) šaty som tiež pôvodne plánovala z ebayu, ale nechcem riskovať to že nebudú sedieť, a tiež aj to že to už nestihnú ušiť :-S a čo sa týka farby vlasov ja hlasujem za jednotnú farbu...:-) Ja naopak uvažujem či budem hnedovláska alebo skôr niečo do ryšava....ťažká dilema...ryšavé odtiene, to som ja...ale poslednou dobou mám pocit že krajšia by som bola ako hnedovláska :-N a priateľovi je to samozrejme jedno, vraj sa mu páčim aj tak aj tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kessinka som rada, že nie som jediná taká strelená :-D Ja ši štvrtok idem po šaty, tam strávim skoro celý deň, takže fotenie určite v piatok. @hamca veľké gratulujem k drobučkému družbovi :-) Aha, idem si obzrieť tvoje šatky.. ;-) Ďakujem vám za názory na vlasy..asi sa začínam prikláňam k tej jednotnej farbe, je mi to asi bližšie. Drahému je to samozrejme jedno :-N Už len vybrať ten správny pekný účes, to ešte bude fuška Vankúšik na obrúčky, ja by som chcela takú nejakú sklenenú misku a v tom kamienky, kvietok a tak :-) uvidíme. Ale veru neviem či to má vyslovene niekto niesť, alebo je to tam niekde položené alebo fakt stačí, ak ich bude mať svedok vo vrecku :-) Ach ozaj svedok..ešte stále ho nemáme :-S Asi budeme musieť ísť za farárom, že nech sa nehnevá, ale evanjelický svedok nie je.. Dnes som bola na matrike pre tlačivo "žiadosť o uzavretie manželstva", tak idem večer vyplniť a skočíme potom na matriku, tam treba ísť spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca jeej pekné x-) Mne sa z týchto najviac páči č. 1 :-) ale aj 2 sú krásne, je tam veľké plus tá kúpa. Ale keď píšeš, že ideš popozerať aj Maggie Sottero, to ti ešte len hlavu popletie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kessinka ja som raz mala takú škoricovú farbu, bola to pekná hnedá s odleskom ryšavej, to by si mala taký kompromis :-) @veronika81 ozaj a na skúšku vlasov sa kedy chystáš? :-) ja som objednaná mojej kaderníčke na strih na 21.1. a tam sa máme dohodnúť na termíne skúšky účesu a takisto mám priniesť aj fotky účesov čo sa mi páčia, že na to mrkneme :-) juuuj ako sa teším :-) @váš svedok musí byť evanjelik? nedá sa to nejako obísť? a ak nebudete mať svedka, ako to vyriešite? Kedy najskôr je možné podať žiadosť na matrike? A to máme ísť aj na našu matriku aj na matriku v dedine kde bude svadba? Aj keď máme svadbu v kostole? Ja som z toho debil... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g mám sa ozvať kaderníčke keď sa rozhodnem pre farbu, chcem si dať farbiť teraz koncom januára a potom opakovane ešte v apríli.. na skúšku určite pôjdem niekedy možno týždeň pred termínom, to sa dohodneme na tom farbení, potom ma bude česať v piatok a znova v sobotu :-D no svadba je v evanjelickom kostole, drahý je evanjelik, ja nie som krstená a farár povedal, že aspoň jeden svedok musí byť evanjelik.. Tak ale čo máme robiť, keď nie :-S jedna jediná evanjelička je svokrova sestra, 70-ročná. A zase hocikoho z ulice tam určite nechcem. Neviem čo urobím, snáď svadbu kvôli tomu nezrušíme :-N Na matriku treba ísť v každom prípade, oni musia povoliť uzavrenie manželstva. Oni vedú o vás záznamy, veď čo keby si už bola vydatá :-D a ideš uzavrieť manželstvo znova :-D Matričný úrad to potom posiela do kostola. Treba ísť na matriku podľa trvalého pobytu jedného z vás. Resp. ak budete mať sobáš v kostole, tak to treba podať na matrike príslušnej kostolu. Zoberieš žiadosť domov, vyplníte, potom musíte ísť na matriku obaja, doniesť rodné listy, občianske preukazy, tam to priamo pred matrikárkou podpisujete. Prípadne ak sa vás to týka, tak treba aj rodné listy spoločných detí (to napr. u nás :-) ), rozsudky o rozvode.. Čo sa týka času, asi by to nemalo byť nejak veľmi skoro, ale matrikárka mi povedala, že ak je svadba v máji, tak už to v pohode môžeme podať.
Odpovedať
@veronika81 ahojte baby, my s drahým, máme svadbu v júni a tiež v evanjelickom kostole.Ja som pokrstená aj konfirmovaná a drahý je iba pokrstený- to stačí, ale farár mám povedal, že svedkovia musia byť pokrstení obidvaja a jeden musí byť aj konfirmovaný evanjelik.Dostali sme knihu, ktorú musíme prečítať a potom po Veľkej noci budeme mať s ním sedenie.Dovtedy musíme mať aj vyplnený papier z matriky. Ale myslím si, že veľa záleží na farárovi a možno dokáže prižmúriť oko.
Odpovedať
Profilova fotka
@moonulik83 asi fakt záleží na farárovi, nám povedal, že stačí ak bude jeden svedok evanjelik..no nemáme ani toho :-p Ja ako som písala, krstená nie som.. Žiadnu knihu sme nedostali, ani žiadne sedenie s ním nemáme mať, ak myslíš nejaké náuky =-) máme sa ozvať asi 2 týždne pred svadbou na doladenie detailov (ako pôjdeme pred oltár, čo všetko obnáša obrad a tak..)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 inak ja som sa tiez povodne chcela ist fotit v iny den, ale ja som skor zvazovala fotenie v nedelu alebo v pondelok. No vsetci ma odhovarali, ze sa mi isto nebude chciet 2x chystat, ze najlepsie je to zbuchat vsetko v jeden den. tak neviem, este to nemam uplne ujednotene. dobre ze spominate kadernicku, musim jej zajtra zavolat a potvrdit termin na toho 7.5. inak na mna dnes dolahla strasna depka, ze nic nestihame, ze nic nemame vybavene, a aj to co mame, tak som zacala pochybavat, ci sme si spravne vybrali a myslela som na vsetko, co sa nam moze pokazit...proste hruuuza! akosi ma opusta ta euforia z vybavovaciek, uz by som chcela aby sme mali vsetko zariadene. ale nastastie, ako sa poznam, rychlo ma to prejde a bude zas vsetko ok :-)
Odpovedať
@hamca presne tak som rozmyslala o tom foteni aj ja, ze skor by som sla radsej den po svadbe, ako pred. ale ked si predstavim, ako budeme v nedelu rozbiti.. a odradza ma aj to dvojite cesanie a malovanie. to potom uz len spat v sede alebo postojacky, nech sa mi uces nepokazi :-D :-D a rovnako ako ty, mam uz asi tyzden depky a blby pocit, ze to nestihame a vsetko je nanic, nic ma nebavi 8-( ta euforia sa ku mne este ani nestihla dostat :-D inak krasne satky si si vybrala, mne sa najviac pacia 3 a potom 1 ;-) @veronika81 ja sa asi teraz v takom rozpolozeni, akom momentalne som, priklanam k jednofarebnym vlasom, ale do zajtra moze byt vsetko inak :-D @wera.g tiez by som si vybrala taku farbu, v ktorej sa viac pacim drahemu, aj ked im tym nasim chlapom je to asi jedno. no ale v tvojom pripade sa viaceri ludia vyjadrili v prospech blond, tak by som nevahala ;-) co sa tyka vankusikov na obrucky, to ja vobec neriesim. neviem sice, kto to ma niest, ale ja to chcem dat len na tu tacku od farara
Odpovedať
@hamca vlastne sa opravujem, najviac sa mi pacia saty c. 1 - som sa zamotala trochu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy čo ešte nemáte šaty, pozrite sa sem - http://salon.weddhouse.sk/index.php?go= :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dakujem Vam vsetkym za Vas nazor na tie saty! pockam este na tie Maggie a potom sa fakt uvidi. mam otazku, vyzdobu si budeme robit sami a chcela by som mat balony plnene heliom. len rozmyslam, kde v nasom zapadakove zozeniem v piatok pred svadbou helium. Neviete, neda sa kupit nejaka mala bombicka na plnenie alebo nieco podobne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?