Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
bajka, aha už mi došlo ako si nakoniec písala..že ty si si našla šaty tam a také isté si si dala šiť na mieru ;-) A tak ak sa ti chce, pošli mi link, som zvedavá :-) Či som ich náhodou neskúšala, lebo ja som tam mala na sebe asi 5 rôznych šiat.. Inak moje šaty..v tých Košiciach sú fakt veľmi ústretoví v tom salóne. Mňa odrádzala hlavne tá diaľka, že tam musím cestovať ešte 4x 180km tam aj naspäť (podpísať zmluvu a dať zálohu, potom na skúšku šiat pred svadbou, potom si ich po oprave vyzdvihnúť vo štvrtok a ešte ich vrátiť v pondelok) a napísali mi, že ak už mám šaty vybraté aj vyskúšané, môžem zálohu poslať na účet, zmluvu mi pošlú na podpis a skúška šiat sa zrealizuje tak, že prídem štvrtok ráno a za 2 hodinky mi šaty upravia a môžem si ich brať :-) No perfektné! Takže by som ušetrila 2 cesty! Ale ja teraz vymýšľam, že tam ešte predsa len raz pôjdem si ich dať na seba, aby som si na 100% povedala, že to sú tie pravé a tie chcem..tento týždeň to chcem doriešiť!!
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, no vidis, mozno toto je to znamenie, ktore ti hovori, ze su to tie prave saty :) bajka, este jedna otazocka, nechcela si si dat sit saty v stupave? lebo ze vraj tam siju dobre.
Odpovedať
Ahojky, Veronika- aj ja som si tam skusala vela siat, poslem ti link, ale na nete vazne nevyzeraju akko v skutocnosti :-). Drzim palce v tych Kosiciach, nech si vyberies tie spravne. Mne sa nechcelo uz trepat taku dlhu cestu a skratka som sa hned rozhodla a bolo. Dufam, ze moje rozhodnutie neolutujem :-D. Hamca - o Stupave som nepocula, tento online obchod v Lucenci som nasla len tak a chcela som si dat sit saty podla obrazku, moje vysnivane....a aj tak to nedopadlo :-D. Zaujimalo ma ako siju, preto sme tam zasli na vylet a pacili sa mi....Dovtedy som presla vela obchodov bezvysledne, tak som rezignovala :-).
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, tu máte niečo pre inšpiráciu na prvý novomanželský tanec ;-) http://www.facebook.com/video/video.p... je to z FB, snáď vám to pôjde..
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky :-) dnes idem do Košíc skúšať ešte raz tie "moje" šaty, tešíííím sa x-) Na 99% som rozhodnutá, že ich požičiavam odtiaľ, len ešte potrebujem taký posledný uisťujúci pohľad na seba :-D
Odpovedať
Tak drzim palce! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako Veronika? uz objednane? inak ten tanec, co si nanho dala link, tak ja by som na take nieco nemala odvahu, nechcelo by sa mi s tym trapit. baby, uz mate vybraty tanec na prvy mladomanzelsky tanec? budete aj trenovat nejaku zostavu alebo nieco take?
Odpovedať
Profilova fotka
mám, mám, mám x-) juj! Celá som vyšťastnená z toho!! :-) Asi pred hodinou som prišla z KE, ale stálo to za to. Oddnes teda zákaz pozerať akékoľvek iné šaty :-D A rovno som si vybrala aj popolnočné šaty, dali mi zľavu na požičanie 20€ a aj tak som si nechcela kupovať nové svoje, lebo som kupovala pred polrokom spoločenské šaty, veľmi ich nevyužijem, tak na čo by mi boli dvojo šiat doma.. Ten tanec.. asi ani ja by som nemala odvahu na to, to som dala skôr tak na pobavenie ;-) A náš mladomanželský? To ešte vôbec nevieme, najprv musím naučiť drahého tancovať :-N
Odpovedať
to je super veronika! x-) x-) tesim sa s tebou! ;-) takze ty uz si akekolvek saty dopozerala, ze? 8-) mne uz sa to blizi, ja nabehnem v januari, to este len bude rozhodovania! :-D ja som raz videla tiez na nete taky nejaky mladomanzelsky tanec, ale oni tancovali spolu take tie moderne, bolo to perfektne.. ale ja mozem o takom nieco len snivat, my budeme radi, ked sa budeme aspon do rytmu vlnit. :-) cize my pojdeme na to opacne ako veronika, najskor musime vybrat hudbu a potom sa nejako zosynchronizovat :-D ale nemame nic vybrate, ja neviem, nechceme nic anglicke, ale zo slovenskych si nevieme vybrat..
Odpovedať
Profilova fotka
veronika supeeeer !!! moc moc moc sa s tebou zo šatičiek teším ! :-) a aké si si popolnočné vybrala? :-) my s drahým chceme natrénovať nejaký prvý tanec, naprv sme chceli niečo podobné ako si dala link, ale potom sme sa rozhodli pre našu srdcovku, uvidíme či sa nám to podarí - http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... ak sa nám to nepodarí natrénovať, máme problém s výberom piesne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem vám baby ;-) wera, to je úplne perfektné, ten tanec :-) ale na to neviem či by som môjho nahovorila :-D A inak čo chcete tancovať? Valčík? Alebo len klasický slaďák? Už sme to tu tuším aj raz rozoberali.. jouky, no dúfam že odolám a žiadne šaty pozerať nebudem :-N Maximálne na stránke toho salónu, lebo v prípade že sa mi zapáčia nejaké iné (vo februári dostanú novú kolekciu ešte), tak si to môžem bez problémov vymeniť :-) Popolnočné mám červené dlhé :-) Ja mám na vás teraz takúto otázku..akú bižutériu plánujete mať? Ja som včera k tým šatom kadečo poskúšala, celkom sa mi zapáčilo niečo také, že výrazné visiace naušnice (visiace chcem určite tak či tak, ja iba také nosím) a do krku potom už žiadny náhrdelník, len na ruku nejaký náramok. Čo vy na to, myslíte že by to bolo dobré?
Odpovedať
Ahoj veronika, ja tiez planujem taky isty styl ako ty, ze dlhe nausnice a naramok :-), ale uvidim este podla ucesu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, ja som si najnovšie vymyslela červené topánky ;-) čo vy na to? Aj popolnočné budú červené, aspoň by som nemusela meniť :-D Ale samozrejme nie kvôli tomu, videla som fotky s tyrkysovými a zelenými topánkami a veeeľmi sa mi to páčilo! No ja by som brala červenú, keďže aj výzdoba bude červená..
Odpovedať
Jeeej no super :-D...Ja uz mam biele, ale tak ma napadlo, ze ked bude sniezik, alebo clapkanica, musim si dat cizmicky, som velmi zvedava na pocasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika super, ze si si tie satky objednala! co sa tyka topanok, asi viem, ktore fotky myslis, aj ja som to videla a hlavne na foto to vyzeralo velmi zaujimavo, ale kedze ja som v tomto taka stara konzerva, tak isto budu biele bielucicke. k tym tancom, tak my budeme mat pravdepodobne walz, to sa nam najviac s drahym pozdava, akurat fakt neviem, aku hudbu budeme mat, lebo my nemame ziadnu "nasu" pesnicku ani nic podobne. no ja planujem mat z bizu len nejaky jemny nahrdelnik a nausnice. baby a bizu budete kupovat z obchodu, ci niekde cez internet? lebo ja som tu na MS videla plno peknych setov, no este som na nic normalne v ziadnom obchode nenatrafila. hmm, asi neviem, v akych obchodoch sa to predava :-) bajka, drzim palce, aby si ziadnu clapkanicu nemala! a dufam, ze ani nam nic pocasie nevyvedie!
Odpovedať
My budeme mat peknu cesku pesnicku na prvy tanec, ktora prerastie v klasicke americke prekvapenie, teda ak to stihneme nacvicit :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som fakt bola za taký výstrelok :-) pôvodne som totiž aj na šatoch chcela mať niečo červené, ale tieto Emily, čo som si nakoniec rezervovala, to vyhrali na plnej čiare aj bez červenej. Fuu ja tanec fakt ešte neviem, akurát som zisťovala v ďalšej tanečnej škole u nás, že za 45 minút berú 20€ pre budúcich manželov, vraj stačí jedna-dve hodiny. Drahé je to preto, že sme tam sami.. Tak neviem, či pôjdeme do toho, určite až po novom roku, aby sme to do mája ešte nezabudli :-D Bižutériu som obzerala zatiaľ len v salónoch, tiež neviem v akých obchodoch by som to hľadala, vo väčších mestách bývajú také špeciálne na bižutériu, možno tam majú aj svadobné sety. Ale určite bude niečo aj na výstave budúci rok, tak plánujem niečo vybrať tam, podobne ako vzor obrúčok, aj poháre chceme tam kúpiť. bajka, pozerala som jednu stránku s topánkami, robia to aj u nás v jednom salóne, že si vyberieš typ topánky a potiahnu ti to látkou akou chceš, ak si donesieš vlastnú látku, tak aj tou. Tiež rôzne ozdoby (kamienky, mašle, spony) sa na to dajú dať.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, ešte tak rozmýšľam.. popolnočné šaty môžem v pohode priateľovi ukázať? :-N Nie že by som bola nejaká poverčivá, to vôbec :-D ja mám nutkanie ukázať mu aj svadobné :-D tak to dúfam nejako do mája vydržím..
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim si, ze popolnocne su v pohode :-) no ani ja nie som poverciva (teda aspon sa snazim nebyt :-) ) ale len tak z presvedcenia nechcem aby priatel videl moje svadobne saty predtym, hrozne sa tesim, az mu vo svadobny den vyrazim dych, teda aspon dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, zajtra začnú pracovať na novej verzií, takže do piatku budeme off.. Teším sa, som na tú novú verziu zvyknutá z Modrého koníka, uvidíte aké super vychytávky tam budú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, co si ja do piatku pocnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budeme na FB :-D a ešteže mám MK..
Odpovedať
Ahoj veronika, samozrejme, ze mu mozes ukazat akekolvek saty...Ja mu neukazujem ani svadbone, ani popolnocne. Chcem, aby to bolo pre neho prekvapenie :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
bajka, tak svadobné nejdem určite ani ja ukazovať, ale budem mať čo robiť, aby som to vydržala :-D Ešte nevidel ani poplnočné zatiaľ.. Ale budem ho musieť ku nim doladiť, tak minimálne farbu bude vedieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, aka som pekna po novom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) hamca jeeeej :-) mne aj drahého ukázalo, no fešáčisko :-D Tomi nevidel moje svadobné šaty, ani nevie aké budem mať, popolnočné videl, ale rozmýšľam že si kúpim druhé :-) vy budete mať popolnočky dlhé, či aj také kratšie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, mne sem hodilo teraz fotku z modrého koníka :-) no dobre no :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ja budem mať popolnočné dlhé, ale podľa mňa sú úplne v pohode aj krátke ;-)
Odpovedať
ahojte! no pozeram, vyzera to celkom dobre, akurat mi pri mene pise datum svadby 6.5., tak si to idem zmenit :-p ja chcem popolnocne kratke
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 neprišli ti ešte šaty? :-) Dnes mi volala tá pani odtiaľ, že dostali nové šaty, tak aby som prišla popozerať (boli sme dohodnuté, že mi bude volať). Preto myslím, že ak jej prišla zásielka, možno tam sú aj tie tvoje ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?