Svadba 6.9.2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevesticky, ste tu toho terminu? :-N
Odpovedať
ahojte...všetky... :-) my máme zatiať rezervované miesto, čas, dj, kameramana-fotografa.... ja mám vybrané šaty... poháre objednané....a to je všetko... ale už je čas dať urobiť oznámka...len neviem aké....
Odpovedať
Profilova fotka
fiiha, ten cas fakt rychlo leti, ved ked sme rezervovali restauraciu, tak sme si hovorili, ze este kopec casu, 7 mesiacov a zrazu uz len 4. Tak to aby sme si pospisovali co vsetko este treba vybavit a pustili sa do toho. Baby rozmyslali ste co urobite, ked nam bude prsat? My mame fotografa kamarata, ktory nema studio k dispozicii, chcela by som pekne fotky v prirode, ale neviem co budeme robit, ak bude liat ako z krhly. Mate nieco pre takyto pripad vymyslene?
Odpovedať
ja tiež odmietam atelierové fotky, tak som zvedavá, čo fotograf vymyslí.... :-) ale verím, že všetky budeme mať krásne počasie.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa...no tiez si neviem predstavit, ak by bolo zle pocasie, lebo my mame svadbu v Trnave a fotograf nam pride z Bratislavy. Sme akurat dohodnuti na tom, ze fotenie bude pred sobasom a bude nam fotit aj sobas. Ak by bolo rano zle pocasie, fotit sa bude az po sobasi dufajuc, ze sa pocasie umudri. Ak nie, tak neviem veru, lebo atelier odmietame. Ale zase videla som tu aj take zabery, co sa robili v dazdi a boli krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som sa dnes dokopola objednat oznamka- teda moja zlata sestricka to spravila za mna, budeme ich rozosielat v juni ked budeme doma... Fotenie dufam ze budeme mat krasne pocasie a ak nie zarezervujeme si fotenie v kastieli....no verim ze sa na nas usmeje slniecko 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabi........ides domov v juni? ja v juli a sama bez draheho, tak ani neviem ako to vsetko postiham, mame toho este kooopec doma poriesit :-(
Odpovedať
Caute nevesticky, my mame tiez s drahym naplanovanu svadbu na siesteho septembra, chybaju nam este oznamka, poznate z okresu Topolcany nejaku firmu, kde robia pekne oznamka????
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka: ahoj no ideme domov obaja...no kazdy bude u seba doma...je to len predlzeny vikend no dufam ze nieco postiham... uz mame konecne oznamenia:)
Odpovedať
..konečne nám dnes došli oznámenia...pôvodný zámer bol trochu iný, ale ani toto není zlé... :-)
Odpovedať
Tak som tu znova po dlhsom case, oznamka sme dali robit v Pamase aj pohare a sme zatial spokojni. Obrucky su uz objednane, vyrabaju nam ich v Ockove. Mozem len doporucit, lebo ich tam predavaju za bezkonkurencne ceny, lacnejsie hadam nikde nenajdete, a samozrejme ze su aj velmi pekne, Ockov je za Piestanmi, asi 10 kilometrov, oplati sa tam skocit.... Co sa tyka make-upu a ucesu, co je skor??? Najprv uces a potom make-up alebo naopak??? Skuste mi prosim poradit, neviem co sa hodi skor, a nemam v tom skusenosti, lebo sa vydavam prvy raz a dufam, ze aj naposledy he he he :-) :-D A este jedna otazocka, ked sa davaju takzvane pierka pre svadobnych hosti - muzov, staci iba jednoducha maslicka bez toho zeleneho rozmarinu???? Pierka sme uz objednali a aj vyzdobu na auticko cez svadobne.ozdoby.sk :-) :-) :-)
Odpovedať
A este otravujem znova, kde by sa dal zohnat vankusik na obrucky?? Najprv sa mi to zdalo totalne zbytocne, ale ked som ich videla na internete, hned ma ocarili, lebo su krasnucke a romanticke... x-) x-) x-) x-) x-) x-) Mame obrad v kostole, takze si myslim, ze sa to hodi a bude to pekne a aj drahy by suhlasil, lenze ceny na nete su dost vysoke a to asi od 500,- sk a hore. A to sa mi zda privela, existuju internetove obchody kde sa daju kupit aj lacnejsie, bazar nie. :
Odpovedať
ja mam skvely kontakt na jednu babenku, ja som si u nej tiez davala robit ankusik aj pierka pre svadobcanov a podla mna je krasny...poslem ti kontakt do IP.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a inak, aj ja sa pridava do skupinky manželiek od 6.9. ;-)
Odpovedať
Aj u nás bude veľká sláva 6.9.2008 a prečo sme zvolili tento dátum ? Lebo je to aj narodeninový deň...a tak sa ľahko zapamätá...už sa všetci tešíííííííííme...
Odpovedať
Ahojte kocky, no ja ze uz len necele 3 tyzdne:) :( Ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
My uz mame takmer vsetko vybavene, uz len dotahujeme detaily, resp. caka ma skuska ucesu, make-upu, davame dokopy program na hostine a hudbu a pod. A vy ostatne?
Odpovedať
Ahojte, leti to priam neuveritelne rychlo, ved to uz nie je ani dva tyzdne! mame uz sice vsetko vybavene, chybaju nam uz len detailiky ako uprava siat, posledne stretnutie s fararom, nechty a mozeme ist na to...ani sa nenazdame a budeme mat po.... :-N ale uz sa velmi tesime.... ;-)
Odpovedať
ahojte a všetkým gratulujem a prajem nádherný život .....a už sme všetky týždeň manželkami....... :-) :-) počasie nám vyšlo super, keby sme to mali o týždeň neskôr, tak nevím....a určite sme si to všetky užili najviac ako sa dalo..... ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?