Svadba 6.9.2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevesticky, ste tu toho terminu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj u nás to už očakávajú my síce nemáme ešte dietatko ale sme spolu už 5rokov. Ale svadbu ešte zapierame. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danduska kolko vas vyjde fotograf + kameraman? My fotografa budeme mat asi znameho, video rozmyslame, ze nechceme, lebo mame dost obmedzeny rozpocet. Ale keby sme nasli niekoho lacneho, tak mozno by sme sa zmestili. Mozes mi popripade dat do IP info o tej firme, ktora vas bude fotit aj filmovat?
Odpovedať
ja sa vydavam tiez 6.9.2008, a takysto cela svadba je organizovana online lebo zijeme v Londyne a poviem Vam tazke :-| ale zatial mam pocit ze vsetko jepod kontrolov........hm,este vybavit farara a apozvanky a kyticu... ....nuz tiez som povodne myslela ze 100 tisic bude na 55 ludi akurat ale mam divnu predtuchu ze asi to zdaleka nebude konecna suma kedze moj mucko je z Polska abudem musiet jeho casti rodiny zabespecit aj nejake ubytko.. :-N
Odpovedať
este som sa chcela opytat odkial sa daju stiahnu nejake chutne obrazky?????
Odpovedať
ahojte baby, pridavam sa i ja....ako tak citam diskusiu, tak mame vela spolocneho - svadbu vybavujeme zo zahranicia a bol problem zohnat fotografa :-)))) lenusx, skus pohladat cez google...
Odpovedať
Ahoj marikaa my sme si uz predtym pisali, nakoniec mame tu svadbu v hoteli sachticka, mame zajednanu fotografku. Cena za jej sluzby okolo 8 tisic. Videla som tvoj album z priprav velmi pekne saty si si vybrala. Ja budem moj album zakladat ked sa vratim na slovensko co uz jej za chvilu.
Odpovedať
ahoj miskajozko, jasne aj ja si pamatam...tak nakoniec to mate v hoteli Sachicka? myslim, ze tam to bude super...
Odpovedať
cafte.. sranda.. nejako je vela neviest, ktore to vybavuju zo zahranicia.. zacinam mat pocit, ze cele Slovensko je v zahranici :-) my tiez. a tiez mame svadbu 6.9. a mam pocit, ze je to este strasne daleko. Mame tak zhruba vybavene asi vsetko okrem.. oznameni, obruciek..ale na tom sa pracuje :-) takze pohodicka.
Odpovedať
Ahoj marika dufame, ze to tam bude super, uvidime, urcite potom napisem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte septembrove, pripajam sa aj ja k tomuto foooru - 6.9.2008. My sme si tiez stanovili tento termin a to z viacerych dovodov - uz je po dovolenkach a nie je az tak neznesitelne teplo... Zajednane mame miesto, matriku - co bolo asi najhorsie - teda pre mna stresujuce, pretoze len tak tak sme sa natrepali medzi dalsie dve svadby a o to to bolo horsie, pretoze budema mat svadbu "pod sirim nebom". Potom su kolaciky, torta, slane - nastastie vsetko u jednej pani, takze vsetko pokope. DJ je uz tiez "nas"...a este doladujeme v tychto dnoch fotografa...Saty sa mi siju v Anglicku a aj topanocky uz mam a aj spondicku, zavoj, rukavicky..no proste ja ako nevesta som uplne vybavena... :-D zato zenicha sme este vobec neriesili...a ozaj aj obrucky sa pomaly crtaju, pretoze najst dobre zlatnictvo, kde vam spravia obrucky podla vasich predstav a za adekvatnu cenu je dnes tazke, ale predsa sa nam podarilo, takze uz len dojednat sirku...jeee este som zabudla, ze bizu sa mi vyraba u Catyky, takze to som zvedava, ale urcite to bude pekne ako jej doterajsia praca...a este oznamka si vyrabame vo vlastnej rezii... Takze asi takto k nasim priprava... Ja to ale nastastie riesim vsetko na Slovensku a nevedela by som si predstavit, ze by som to mala vybavovat zo zahranicia - presne ako ste pisali - neochota vybavovat cez telefon al. mail..takze klobuk dole damy, ked vam to vsetko pojde podla vysich predstav... Ahojte Monika...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monika, ty sa mas, ze uz mas toho tolko vybaveneho. My len teraz pomalicky zaciname spisovat co vsetko treba vybavit a asi od buduceho tyzdna zacneme vsetko riesit. Vies poradit dobre a lacne zlatnictvo v BA? Dali ste si na prstienky nieco vyrit? A na ktorej matrike sa vydavas? My na petrzalskej.
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa: zlatnictvo v BA som zatial nenasla dobre, resp. nasla, ale boli dost drahi, ale boli sme cez vikend v Pezinku a tam uplne mily, ochotny pan, ze mu mozme doniest aj navrh a on nam to spravi a za super ceny - je to v OC Plus - zlatnictvo chameleon. Co sa tyka vyritia, tak v tom nemame este jasno, bude porada :-) a vydavat sa budem v penzione medzi devinskou a dubravkou, tam za nami pride poslankyna a aj matrikarka. Akurat zajtra to ideme vybavovat. My sme obidvaja z petrzalky, takze najprv tam vypisat papiere a potom sup ho do devinskej...takze ziadna slava..a kde v petrzke - v cik-cak alebo v technopole?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
V cik-cak centre. My sme chceli petrzku, lebo sa tam zmesti aj vyse 100 ludi. Ja som z karlovky, moj drahy z petrzky a kedze mame obmedzene financie a nechceme platit navyse len koli miestu oddania, tak sme si vybrali cik-cak centrum. Auto nemame, tak neviem ci sa budeme trepat do Pezinku, ale ked v BA nic lacne nenajdeme, tak tam asi skocime.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako pozeram riadne sa to tu rozsirilo...ja sa snazim riesit viacero veci len som povolila tempo...a vobec sa mi do nicoho nechce, najviac ma hnevaju oznamka...ved coskoro ich bude treba aj rozposlat...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence...kedy poposielate oznamka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna staci davat oznamka tak 2 mesiace pred svadbou nie? my si chceme vytvorit vlastne oznamka v PC a aj sami vytlacit. Neviete poradit nejake stranky na inspiraciu?
Odpovedať
baby ja posielam oznamka uz dnes, 6.9 bude dost svadieb, koli tomu peknemu datumu a uz mi par ludi povedalo, ze sa im ta nasa svadba prekryva s inou... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj podla mna staci 2 mesiace vopred, ten kto chce prist na nasu svadbu tak pride aj keby tanky padali a ten kto nebude moct, tak co s nim... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa tiez pridavam do skupinky- mame svadbu siesteho :-) Marika, oznamka uz dnes? Nie je to skoro? My sme vsetkym povedali ze idu na svadbu a oficialne pozvanie posleme v juni ;-) Ozaj ake ste mali dodacie lehoty pri obruckach? lebo tie este tiez nemame...
Odpovedať
Profilova fotka
lydia1980...dodacie lehoty byvaju rozne, ale zvacsa tak 2-4 tyzdne..
Odpovedať
Baby ja som zabudla napisat, ze budeme mat dost hosti zo zahranicia, tak preto to posielame uz teraz, aby sa vedeli ludia zariadit, kupit letenky atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Marikaa.... tak teraz mi to dava zmysel ;-) monso... tak to mame potom cas s obruckami. Ty si ich dala robit v Pezinku? myslis ze by tam dokazali urobit aj nieco take, co mam v albume? lebo zatial to nikto nevedel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si ich este nedali robit, ale tam si ich dame spravit, pretoze sa nam zdali najochotnejsi a za fajne ceny...vsak skus im poslat tu foto mailom a aj velkosti im tam napis a ked sa budu dat spravit, tak ti poslu aj cenu...www.zlatnictvochameleon.sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skusim.. dakujem :-D
Odpovedať
aj my máme svadbu 6.9. .... :-) a problém s obrúčkami máme aj my ....mne sa žiadne nepáčia.... :-( asi som náročná... :-) a
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky damy .... uz 2 mesiace viem termin 6.9.2008 ale stale to este nejako nerozbieham ... mam pred svadbou respekt ... cestovanie ... skola ... poznate to! Napiste mi co uz mate vsetko zajednane ... aby som vas aspon debehla a nebola potom 5.9. den pred D smutna ze nieco nestiham .... Inak myslim ze 6.9. je skvely termin ... ako povedal jeden znamy ... to musi byt dobre, ved aj v kamasutre sa 69 hodnoti velmi pozitivne .-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katik5000 my sa tiez len tak zlahka rozbiehame. Restauraciu a matriku mame uz dlhsie rezervovanu, pred tyzdnom sme si rezervovali DJa, fotit nas bude kamarat a to je asi tak vsetko. Nejako sa mi do toho svadobneho zhodnu nechce :-p Ako ste na tom vy ostatne?
Odpovedať
Profilova fotka
katik5000 aj nam sa velmi paci ten termin 6.9 a ako zhoda cisiel ja tiez velmi pozitivna. ...alikaa...my mame vsetko potrebne zajednane a teraz sme momentalne v mrtvej pozicii s vybavovackami. az v lete ideme na slovensko, takze to potom pobeham okolo vyzdoby , skuska siat a kupa obleku, prstienky tiez maju cas, tie zaobstarame tu v uk. dcerke som uz kupila u M&S krasne saty co bude mat na vecer na prezlecenie.su ohromne. vrch je ako korzet bez ramienok , maju vyssi pas, na ktorom ja siroka stuha - na chrbte na zaviazanie. dlzka siat je po kolena . su biele a s potlacov motylov. kristinka je ako vila v nich. a tiez stale vaham nad kyticou. povodne su sice v plane biele kaly ale minuly tyzden som objavila v obchode nadherne cervene orchidey. no tie by sa uplne dokonale hodili k mojim cervenym satam.tak teraz vaham.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ja sa pridavam k tym lenivsim, vobec sa mi nechce do nicoho a najviac ma hnevaju oznamka v juny idem domov na 3 dni a chcela by som ich uz pomalicky porozdavat len neviem kam za nimi. Celkovo som na tom istom co sa tyka vybavovaciek, prvy mesiac som vybavila vsetko podstatne a teraz len vyckavam, pritom viem aka som ked nieco nestiham...len sa mi tak nechce, niekedy rozmyslam ze ta svadba mohla byt o rok neskor ;-) Ked budem doma mala by som mat uz hotove popolnocne saty...a tiez druzickam, tak potom zacnem riesit kyticu a farbu svadby...no snad ma to potom pohne dalej. Babenky od zajtra za 4 mesiace, ten cas leti ako voda... majte sa mi zatial krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte som dalsia s datumom 6.9 veru ten cas neskutocne leti!! my uz mame prakticky vsetko vybavene oznamka budeme posielat 2 mesiace dopredu, teraz uz len moja bizu a drobnosti, cauko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?