Svadba 6.9.2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevesticky, ste tu toho terminu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kde v zahranici ste? my v skotsku
Odpovedať
My sme v irsku.
Odpovedať
Profilova fotka
septembrovky kdeze ste
Odpovedať
Ahoj ja som tu, a paci sa ti v skotsku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...hej paci a velmi.celkom mi to tu prirasta k srdcu. aj ked je tu horsie pocasie ako u nas, uz to nejako nevnimam. Skotsko je velmi pekna krajina. ci uz pamiatky, more, krajina...
Odpovedať
ahoj mne veru irsko neprirastlo k srdcu, nestazujem sa, ale necitim sa ako doma. My sme tu 3 a pol roka, ale uz sa chystame domov. A chces sa vratit spat na slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, aspon nie zatial v najblizsich rokoch. Nas to na Slovensko nelaka :-(
Odpovedať
Ahojte je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. My okrem restauracie nemame nic ine zajednane, lebo matrika sa da az od buduceho tyzdna rezervovat, takze az potom budeme pokracovat. Nezavidim vam vybavovacky zo zahranicia, aj priamo zo SR je niekedy tazke vybavovat ked sa stretnete z neochotou.
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa....veru veru, nic zavideniahodne :-| uz mam z toho tazku hlavu
Odpovedať
Profilova fotka
babeny, sup sem. kde ste
Odpovedať
ahoj tebabenky, tak sa hlasim aj ja k vam. Svadba tiez 6,9. Zajednane mame obrat, fotografa, kameramana, dj, miestnost, aj svadobnu agenturu na vyzdobu saly a kostola, kadernicku, kozmeticku,cukrarku.Len netusim, kde zozeniem saty, som z MT a ziadne sa mi tu nepacia. Tie , ktore sa mi celkom vidia su 36 a ja mam klasicku velkost 40. A co sa tyka neochoty ludi, vieme o tom svoje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no veru, o neochote by sme asi vedeli vseeetky rozpravat
Odpovedať
Profilova fotka
No my okrem restauracie nemame nic. Dnes chceme ist rezervovat matriku a az potom rozbehneme vybavovacky. Snad uz nebude vsetko poobsadzovane.
Odpovedať
Ja som sa z matrikou poriadne kopla.Ista, ze bude volny termin som tam isla a oni povedali, ze 6,09 vobec neoddavaju, lebo tam ma mesto nejaku akciu. Tak nakoniec je kostol. Mne vobec nevadi, ale drahy radsej by tu matriku.
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa.....to mas potom kludas povahu. my sme zacali s vybavovackami zaciatkom februara a uz sme mali problem zohnat niektore /napr.fotografa/ tak aby zodpovedalo nasim predstavam. A hudba tak isto, vseliako sa zhanalo. Nastastie, uz mame vsetko potrebne. Uz sa skor zaoberame postupne nakupmi.
Odpovedať
Profilova fotka
tinea....my sme zase mali s matrikou ten problem, ze v mojom meste nam odmietli zarezervovat prostrednictvom mailu nas vybrany termin. tak sme museli skusat v manzelovom rodnom meste. tam boli nastastie ochotny aj takto rezervovet a ked prideme na slovensko, uz len prideme podpisat ziadost osobne. sme v zahranici a o to vacsi problem zo vsetkym. casto sa stretavame s neochotu, niektori si totiz ziadali osobne stretnutie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nechcem nieco rezervovat, ked este nemam isty termin. Ked dnes rezervujeme tu matriku, mozme rozbehnut dalsie vybavovacky. Navyse teraz sme s drahym aj tak nemali na svadobny osial cas, lebo sme nedavno kupili byt a rekonstruovali sme, zariadujeme a mozno sa nam podari do 2 tyzdnov spolu zacat KONECNE byvat. Takze fakt nemame uz ani sekuncu navyse cas na svadobne pripravy. My mame dost obmedzeny rozpocet, kedze sme vela vrazili do bytu. Povodne sme chceli svadbu financovat z odmien co mame mat tento mesiac, ale obom nam vraj daju nizsie ako byvaju kazdy rok o tomto case, takze nemozeme velmi vymyslat. Uvidime ake vyplaty nam pridu. Video sme rovno odpisali, fotit by nas mal kamos, mame kamarata DJa, ale ten chce byt az na vecernej casti s kamosmi, tak mozno oficialnu si nejako uz sami odmoderujeme :) Co sa tyka siat, nie som narocna, kludne si vyberiem hocico aj mesiac pred svadbou. Nam ide hlavne o to, aby sme sa na hostine vsetci dobre zabavili a oslavili
Odpovedať
Profilova fotka
Tusim tato tema upadla, kde ste vsetky siestoseptembrovky? Ako ste na tom s vybavovackami?
Odpovedať
ahojky, nic noveho u nas. teraz sa trochu sustredime na oznamko, lebo vobec netusime ako by malo vyzerat, tak cakame ake nas ocari. Koncom maja budem plne sa venovat satam. Tie musim ist pozriet do ZA a do Prievidze. Topanky asi az potom. Mam celkom pekne kremove, ale radsej by som si vyhliadla pekne biele, ale take co mozem aj potom vynosit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, konečne som sa dostala na temu ktorá mi je srdcu blízka. Ja mám tiež svadbu ako vy ale z príprav máme len termín, už zajednaný na zvolenskom zámku a mám šaty podľa svojich predstáv. x-) :-D len teraz ukrutne zháňam kameramana,fotografa a skupinu, ktorú nám niekto pred nosom odobral ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
danduska...ahoj a vitaj v spolocnom termine........my sme zacali s vybavovackami vo februari a mali sme uz problem zohnat foto a hudbu. bolo to na mrtvicu... tak som do toho zaangazovala celu family,az po bratrancov... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... tak dnes sa mi podarilo akoby zázrakom zohnat kameru a fotografa v jednom tak som celkom spokojna až na tú hudbu s ktorou som 100% rátala tak ma to dost mrzí. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dani, neboj, ved zainteresuj do toho viac ludi, pytaj sa ludi, co mali v tvojom okoli svadby
Odpovedať
Profilova fotka
Ked u nás je to ešte kvázi tajné celá naša svadba. na moje narodeniny to chceme oznámit tak potom možeme, ale aj tak neviem či niečo vyriešime. tých kapiel zas v našom okolí nie je až tak vela. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dani.........ahaaa, takze vy tajnostkari :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak trochu stojí to dost síl ale zatial sa darí však už len 20 dní a pojde to na svetlo sveta :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a netusia to ani rodicia?
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie anajkrajšie sú otázky od rodiny že dokedy chceme ešte čakat? to bude šok :-D
Odpovedať
danduska, takto sito sma to spravili aj my. Povedali sme to na velkonocny pondelok, bolo to vcelku prekvapenie, aj ked sa to u nas cakalo. Mame totiz aj jedno dietatko spolu a roky sme v jednej domacnosti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?