Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
tak holky do zítřejšího vše nej nej at vád to všem dopadne ;-)
Odpovedať
Holky uvidíte že to dobře dopadne a určitě nám na focení pršet nebude, pak už je to vlastně jedno :-) já jsem dnes ještě v práci, volno jsem měla včera, ale dnes už potřebuju vyzvednout jen koláčky a chlebíčky a večer to odvézt do restaurace. A já se taky zahřeju panáčkem a zárovrň mi to pomůže na nervíky :-) Tak vám všem přeju pohodové poslední přípravy a hlavně žádné stresy!! Už se těšim na pondělí až si tu budeme sdělovat zážitky a obdivovat si fotky:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky :) zdravím vás. nevím, jak na tom jste, ale u mě teda nervíky docela pracují....ani ne tak nervozitou, ale spíš dojetí či co :) zastavila jsem se v práci a gratulace od spolupracovníků mě docela dostávaj. :) jinak se šatama jsem si domů dovezla i kabátek, abych teda byla vybavená na tu ziminu. už jsem se i smířila, že to počasí nebude nejlepší....nojo, co se dá dělat. dámy, držte seeee... a užívejte si poslední den svobody :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) Tak zajtra je to tu! Držím nám všetkým palce, aby nám to vyšlo podľa našich najtajneších predstáv :-) Len som sem nakukla, lebo síce už tri dni mám dovolenku, ale nič nestíham, behám od rána do večera ako s nasoleným zadkom :-D , teraz bežím po šaty, potom zaniesť koláče a víno do hotela, potom na hrad zaniesť obrúčky a výslužku a večer budem chystať veci, aby sme ráno nič nezabudli...no a zajtra si budem všetko v pohodičke užívať - dúfam :-) Pekný deň a držte sa! pa
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, moc Vám držím pěsti, ať Vám zítra všechno vyjde podle Vašich představ a svatbičku si krásně užijete!!!
Odpovedať
Tak holky už to máme za pár. Nervy pracují i u mého přítele - skoromanžela.No a mě už to přešlo. Asi to příjde zítra.Jinak taky jsem si ještě vypůjčila kabátek - kdyby náhodou.Ale vše už je nachystáno a připraveno.Prostě pohoda.Holky ať nám tov šem vyjde a žádná z nás nejsme nešťastná.
Odpovedať
tak jsem si koupila krásné botky v humanicu a protože mají volnou patu, tak se mi do nich chytá lem sukně - přišlapávám si ho. a takové jsou krásné elegantní :(. Ráno jsem si si zkoušela a mrzí mě to, ale asi si vezmu svoje trochu sportovnější a tyhle vrátím.. Oblečení máme už nažehlené, výslužky připravené a u sousedů i rozdané. Dneska je nááádherně - sluníčko svítí, počasí je na svatbu úplně super - a my máme vysekanou cestičku v trávě a místo na altán, kde bysme se chtěli vzít, tedy pokud nebude lejt jako z konve ;-) .
Odpovedať
dnes sa vasa tema holky drzi cely den v cele...ale to je tym, ze zajtra to mate...ten velky den.... tak sa drzte a uzite si ho...drzim palce nech je to pre vas den na ktory nezabudnete :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, všem Vám držím palečky a po svatbě se tu snad zase všichni shledáme a vyměníme zažitky x-) Krásné a spokojené manželství!
Odpovedať
tak babulky. kedze ja som povodne tuto temu zalozila s tym ze sme aj my mali mat tento termin a nakoniec clovek mieni a pan boh meni ako sa hovori tak nam sa to posunulo az na september, tak vam vsetkym nevestickam chystajucim sa na zajtrajsi krasny velky dnik zelam krasne slnieckom rozziarene pocasie, vela lasky po cely den a nech vsetko dopadne podla predstav a este lepsie :-) :-) :-) a babky jabky.. nezabudnite si to poriadne uzit!!! vydavate sa len raz!!! (teda aspon vam to tak zelam! :o)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Holky "šestkovky", všem vám přeju hodně štěstí, at nám zítra vyjde všechno podle našich představ a aspon trošku nám přeje počasí!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holkyyy... chtěla jsem už spinkat a teprve ted jsem byla pro dort a je úžasnej :) dám ho do alba. přeji vám všem klidný spánek a ať se zítra vše vydaří :) držme si pěsti .....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska už sem asi žádná nezavítáte, já to nestíhala včera. Byl to hrozně hektický den. Dort jsme si vyzvedli a byl to šok, protože nám udělali přímo miniaturní. Byla jsem z toho nejdřív nešťastná, ale nakonec jsme se tomu zasmáli. Hlavní je ale, že jsem sehnala kabátek, takže už jsem klidnější,ale pořád doufám, že aspoň pršet nebude. Tak Vám všem přeji, ať se dnešní den vydaří bez zádrhelů, snad i s trochou sluníčka a hodně štěstí nejen dnes, ale i v celém dalším společném životě!
Odpovedať
tak holky všem dnešním nevěstám hodně zdravíčka a sluníčka ;-)
Odpovedať
a co nejvíc štěstí :-D
Odpovedať
v Krumlove krasne sviti slunicko, krasny den nevesty, ten nejkrasnejsi :-) budme stastne a vesele!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby...veela stastia a krasne manzelstvo Vam prajem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj.... zdravím všechny. už jsem v šatičkách a čekám na ženicha...ufff, už jsem nervní...teprve ted :)
Odpovedať
tak pocasie nie je az take hrozne.. aj slniecko vyslo.. celkom sa da.. hlavne ze neprsi a viete sa aj vonku pofotit.. a hlavne ze nezmoknete :) krasny den a tesim sa na foteckyyyyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa citite? Nam vyslo vsetko paradne, nebolo sice velmi teplo, ale ani som to nevnimala. Akurat pri odchode z kostola nam prsalo, ale to sa dalo prezit. Inak som so vsetkym spokojna, len to slo veeeelmi rychlo. Skoncili sme o 4tej rano, ale mam pocit, ze cas letel... Vsetkym Vam blahozelam a prajem vsetko najlepsie do spolocneho zivota. Dufam, ze sa aj vam vas svadobny den vydaril. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vdana mlada pani ;-) Rano slunicko, pohodicka. My meli obrad ve 4 odpoledne a kdyz se to zatahlo v Ceskem raji kolem pul 3, tak uz jsem vedela, ze to bude dlouhodobejsiho razu. Taky ze jo. Malem jsem umrzla! Foceni jsme nakonec udelali venku i v tom desti a trvalo to hodinu! Jinak obrad byl nadhernej a veselka na Prezidentske chate v Bedrichove nemela chybu. I DJ byl super a fotograf strasnej sympatak. Az na male nedostatky to byla zatim nejhezci svatba, na ktere jsem kdy byla ;-) Az budou fotky a cas, udelam album. Tak vypravejte prehanejte. Jana Gielen - Hladka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dámy, i já už jsem mladá paní :) a na tento titul si pomalu zvykám..... náš den byl ..... stručně řečeno.... nejkrásnější a nezapomenutelný :) opravdu jsme si to užili, jen je škoda že ten den utekl tak hrozně rychle :) všem šestkám přeji hoooodně štěstíčka
Odpovedať
Profilova fotka
Takze dalsie panicky v klube vitame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dííííky :)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru je to take pekneee, dalsie a dalsie panicky :-D , holky :-D ale suhlasi Alvy ubehlo to velmi rychlo ten den, az teraz mi to dochadza postupne :-D , ale bolo to velmo krasne, hezkeeeeee 8-)
Odpovedať
ahojte uz zenicky :) tak ja pisem po vcerajsom dni.. ako som uz spominala, tak aj my sme mali mat tento den svadbu, ale teraz uz viem ze je dobre ze sme ju nemali. :-| na taku svadbu aku by som mala vcera (teda uz predvcerom) by som urcite nikdy nezabudla.. u nas na myjave bola totiz potopa.. :-S hrozna burka, krupy, vetrisko a nakoniec z toho vsetkeho zaplavy.. kto mohol, bol na nohach... vsetko zaliate.. cele mesto.. a keby len zaliate.. tolko bahna vsade.. sice asi ste videli v spravach =-) no akoze nechcela by som vidiet tie svadobne saty :-N ale tym, co to v sobotu zvladli, zelam do zivota vela pohodicky, lasky a zajomneho porozumenia ;-) :-) LUBKAJTE SA!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, tak i já jsem se v sobotu stala mladou paní.. ;-) Byl to nádherný nezapomenutelný den, i to počasí se nad náma smilovalo - nebylo sice moc teplo, ale mě hřála láska :-) takže jsem vydržela a ani jsem nepotřebovala bolerko na zahřátí..pršet začalo až večer a to už nám bylo jedno.. 8-) Moc jsme si to užili ale čas letěl hrozně moc rychle..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, gratulace vsem :-)
Odpovedať
Takze mlade pani, mame to za sebou! Nas svatebni den byl krasny, obrad uvolneny, zadna krec, ja jsem kupodivu nebyla ani moc nervozni. Zenich rekl ANO tak, ze to vsechny rozesmalo - rozhodne a razne... Fotili jsme se po obrade venku, to bylo prijemne, pod mrakem, pak behem hostiny spustila bourka, ale nekdo nad nama se smiloval a v prubehu naseho foceni po hostine neprselo (a to trvalo 3 hodiny!!). Fotograf uzasnej, byla to zabava ... fotky budou do mesice a urcite budou stat zato. Co prijmeni, uz si zvykate? Ja jsem nekam rano volala a predstavila se spatne... ale zvykneme si.
Odpovedať
Ahoj já se taky přidávám, náš den byl krásnej, oba jsme si to užili, nervozita nevládla ani jednomu z nás a bylo to zkrátka nezapomenutelný!!! Na focení jsme měli príjemně pod mrakem a až na hostině začalo pršet a to už mi bylo úplně jedno. Dokonce nám přiletěl před hospodu čáp, jako by byl objednanej!! :-D ¨ Všem vám moc gratuluju a přeju hodně lásky, tolerance a pochopení na společné cestě životem!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?