Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami: Já ani nevím, kde se to shání..:-( Dneska jedu do Plzně pro ty šaty, tak jsem si říkala, že v nejhorším zajdu do domu látek, že tam snad něco seženu a trošku to obšijem - právě abych to měla jako tu šálu a bylo by.... :-|
Odpovedať
pashminu sezenes v CA, HM nebo podobne... nebo tam kde prodavaji bizuterii to mivaji! A kdyz budes kupovat tu latku, tak si vem kousek latky ze satu, jestli to pujde, aby to slo k sobe.
Odpovedať
Profilova fotka
Moc děkuju za radu, pokusím se dneska něco sehnat..
Odpovedať
Evi, drzim palce, urcite si neco porid, horko nebude, to je jiste!
Odpovedať
Profilova fotka
Já nevím, no, ale asi si půjčím v salonu nějaké bolerko...
Odpovedať
ja mam taky bolerko, nejdriv jsem ho nechtela a ted jsem za nej rada...
Odpovedať
Profilova fotka
To věřím, snad nějaké také seženu. Kdyžtak si budu muset dát nějaké panáky, aby mi bylo teplo :-D
Odpovedať
slivovicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ještě mívají v salonech kožíšky.... třeba by se dal půjčit :))))))
Odpovedať
vcera mi ho pani nabizela... :-( hele, je to sice blby, ale fakt mi pomaha, ze v tom nejsem sama... vetru desti neporucis.
Odpovedať
Profilova fotka
to je jediná věc, kterou prostě nikdo neovlivníííí...... nojo, jen se tomu musíme přizpůsobit
Odpovedať
zdravim vsechny sobotni nevesty, doufam, ze zadna z vas neni na tom stejne jako ja....červenej frnak, sotva mluvim, oblicej samej bedar a posledni 4 dny travim v posteli, abych se aspon kapanek dala do hromady...tak takhle jsem si posledni dny svobody fakt nepredstavovala... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kami jasný slivovicuuu :-D Kožíšek ne-e :-N Bych vypadala jako medvěd :-D Elgereto, tak lež a uvidíš, že v sobotu už bude líp! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
elgereta - do soboty času dost...budeš v pořádku...hooodně zdraví blond - když mě je furt zima...když jsem nervní, ještě víc... a kdyždo toho bude zima .... asi fakt ten kožich budu potřebovat
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už mám nehtíky. Krásné. Bílé, přes ně jen takové jemňoučké třpitky a na každém malinkatou bílou kytičku. . TAky mi možná nezbyde nic jiného, než vypít pár panáků na zahřátí. :-) TAk já razím do té Plzně, tak na mě myslete, snad ještě něco seženu...Zatím se mějte.
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy abych to upřesnila- kožich je hezký, ale ne na mě ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nějako to počasí budeme muset ustát :) ono nám stejně nic nezbývá :))
Odpovedať
Profilova fotka
To jo ;-) ono se to stejně ještě změní, jsou to dva dny...
Odpovedať
Ahoj nevěsty! x-) Omlouvám se, že vám sem lezu ale jdu na vás mrknout jak si užíváte poslední dva dny svobody x-) A všem přeju aby byl pro vás den D ten nejkrásnější!!!!! x-) Držím palečky at se vše vyvede!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kozinko (vtipná přezdívka :-D ) děkujeme a drž nám plaečky ;-)
Odpovedať
blondata.s: Vtipná?? :-D Díky.:-D Jasně že budu!!! Hlavně aby počasí aspoŃ trošku přálo.. i když ty předpovědi nejsou moc dobré :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nejsou, ale vše tip ťop být prostě nemůže a stejně to neovlivníme, ale i přesto si myslím, že si náš den skvěle užijeme i bez sluníčka ;-)
Odpovedať
ahojte nevestičky,tak sa vám to kráti, prajem vám krásne počasie, nech vám vyjde vsetkym vas den D, a hlavne nech ste stastne cely zivot. ;-)
Odpovedať
potkala jsem kolegyni a rikala mi, ze na jihu bude prece hezky.. konecne nekdo pozitivni! mam novou bilou velkou kabelu, tam se toho vejde..nahradni puncochy, deodorant, destnik .... dneska je to dobry, dneska se tesim!
Odpovedať
uf, tak bolerko mám taky ale lehoučké a zmrzlá jsem taky pořád. Ale prostě to neřeším - škoda vrásek. Dneska jdu ještě mrknout na boty a něco na svat. noc :), ale moc mi pomohla věta - co nemám, asi tak nutně nepotřebuju, tak prostě dobře to dopadne!!! držím nám palce!
Odpovedať
hele, v jiznich cechach bude teplo, ne, natom se doufam shodnem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, moc držím palce, ať Vám všechno vyjde! Ať Vám , alespoň na focení vysvitne sluníčko, ..... a kapky štěstí jsou taky potřeba! Tak se držte a krááásně si to užijte! Adéla
Odpovedať
Profilova fotka
Tak se akorát rozjíždí dámská jízda;) A dneska zapracovaly už i nervíky. Totálně to ořvu, jelikož jsem už jenom při představě jak kráčím k oltáři uronila nejednu slzičku. Zítra ráno jedeme pro šatky, tak doufám, že ještě nějaké bolerko budou mít v zásobě, protože dneska tady u nás byla fakt zima. Pršet doufám nebude.... a jinak všem ostatním přeju hodně štěstíčka v ten náš velký den a pořádně si to užijte;)))) ;-) :-)
Odpovedať
kocky co vravite na fotenie par dni po svadbe...fotograf xe, ale mne sa to nepaci...
Odpovedať
Profilova fotka
Přeji dobré ráno. kami: Nojo, to já vám to přeju, ale mně je to v jižních Čechách prd platný. :-D :-D Od západu je to dycky nejhorší. :-S Za chvilku odvezu malýho do školky, pak pro dort a pak opět shánět ještě něco přes sebe... Jinak nevím, proč už včera, ale byla jsem neskutečně nervózní. Celý den se mi klepaly ruce i nohy a nešlo to prostě nijak ovlivnit. Fakt děs. Co potom budu dělat zítra...to k tomu otáři ani nedojdu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?