Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
jo, z prstynku mam radost. co chci dat sem, tak musim vyfotit mobilem, tak se mi ta fotka sem vejde, jinac ne :)
Odpovedať
Chtěli jsme jít pěšky kousek, tak 10 minut, uvidíme, jak to bude.
Odpovedať
tak nohy tem lidem snad neupadnou ne, my se budeme taky presunovat, pred nasim hotelem se parkovat neda, tak auta budou zaparkovany u restaurace,cca 100 -200 m, pro nevestu chteli prijet autem pred hotel, ale rekla jsem, ze klidne pujdu pesky... to bude sranda v Krumlove, budou si me fotit Japonci... :-D
Odpovedať
hostinu máte v Krumlově??? teda já ti fakt závidím, já hrozně miluju Vltavu a Krumlov, tak to se moc těším na tvé fotky, to bude nádhera.
Odpovedať
to jsem prave zvedava, jak sem ty fotky budu davat, kdyz budou velike, ja to moc zmensovat neumim, kdyz tak reknu fotakovi, stejne jsem mu slibila, ze mu tady udelam malou reklamu ... tak at se snazi :-) ja bych prave o tu Vltavu a Krumlovske panoramata nerada prisla tim, ze bude dest a zamraceno... snad ne!par fotek mam i v albicku, takovy testing terenu...
Odpovedať
já už koukala před tím, moc pěkný, fakt, škoda, že nebydlíme blíž, taky bych do toho šla.
Odpovedať
a vy to mate kde? a to, ze to mame nejak extra blizko se rict taky neda, moje rodina je z moravy, od slovenskych hranic, pojedou cca 5 hodin v aute, my pojedeme z Prahy...
Odpovedať
Tak to jo, já myslela, že jsi přímo z Krumlova nebo okolí, my to máme v Plzni v Západočeském muzeu. Já jsem teda ani nepřemýšlela, že by to bylo jinde než v Plzni, páč by nám tam asi nepřišlo večer moc kamarádů, tak jsme to uzpůsobili tak, aby to bylo co nejblíž.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, loučím se s Vámi, jsem v práci naposled, zítra už vyzvednout šaty, koláčky, mamku a tradá na Moravu... Držím palečky, ať nám vyjde počasí, hosti se baví, vína je dost a nálada dobrá až do rána. A hlavně, ať nám to manželství potom vydrží až "dokud nás smrt nerozdělí" :-)
Odpovedať
sandi, tak veselou svatbu a stastne manzelstvi! pozdravuj na valachoch :-)
Odpovedať
sandi: i tobě přejem ať se vám ten den D vydaří, a přeju ještě pohodové poslední přípravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla na melírku a jsem spokojená. I s novým účesem, který jsme včera vyzkoušely. Trošku mi to včera pozvedlo náladu, ale už zas začínám být nervózní. Dneska jsem taky naposledy v práci, zítra už mám dovku, jdu na nehtíky a pro šaty, ale ještě se tady, předpokládám, ukážu. Jejda, teď jsem si uvědomila, že jsem dneska chtěla shánět bolerko a nějak jsem na to pro samou práci zapomněla... :-| No, ale když vidím, jak je zase dneska krásně, přestože předpovídali něco úplně jiného...tak jsem víc v klidu. sandi: Přeji, ať vše vyjde podle vašich představ a šťastný vstup do šťastného manželství. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak vidite v Praze fouka vitr, je zima a schyluje se k desti a v Plzni je krasne ... predpovedi pocasi jsou opravdu jen orientacni...
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, fakt na to nemůžem dát, prostě jak bude, tak bude a já pořád věřím, že nám to vyjde. Tady taky fouká vítr, ale svítí sluníčko a je opravdu hezky. Takhle by mohlo být - to by bylo akorát.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame svadbu 6.6. a ako som pozerala predpoved pocasia, tak ma aspon u nas prsat....dufam, vsak ze nebude, a aby toho nebolo malo tak som schytala chripku, takze dufam, ze sa uzdravim a nasu svadbicku si vychutnam... Prajem vam vela stastia, nech vam vas den D vyjde podla vasich predstav, a nech sa vam v spolocnom zivote len dari, majte sa kraaasne a snad nam to dobre s pocasim dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky slečny (ještě chvíli) počasí určitě dopadne :) bude to v pohodě..... jinak koooonečně máme prstýnky. a jsou super....sedí skvěle a jsou snad ještě hezčí :) zase jsem o trochu klidnější :) přeji vám všem prima večer ...
Odpovedať
Profilova fotka
a fotečka prstýnků nebude? Já už doma dostala zákaz komentovat počasí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno holky! ;-) Přemýšlím, že si seženu bílé holinky se zelenou mašlí :-D Nevypadá to moc optimisticky na sobotu :-(
Odpovedať
S pocasim toho moc neudelame, dulezite je, aby to slunicko bylo aspon uvnitr nas... Uz mam doma saty, v salonu jsem do nich radsi jeste vlezla, vse OK, a nehtiky uz jsou taky hotove, nakonec jsem zvolila bilou francii s stribrnou linkou, jednoduche a hezke :-)
Odpovedať
A Alvy, mam radost z prstynku!
Odpovedať
Krásné ránko!! Už to vidím optimističtěji než včera, čert vem počasí, hlavně ať máme spokojený život. Dneska jedeme pro šaty, přítelovi pro cylindr, na kosmetiku, a na nehty a zítra celý den budeme vozit věci do hospody.
Odpovedať
Profilova fotka
Souhlasím s Vámi ;-) Já si z toho musim dělat srandu :-D Také přemýšlím o nějaké stříbrné lince nebo, nějaké třpitky- ty spíš. Jdu zítra. Dnes jdu ke kosmetičce na masáž a na masku x-)
Odpovedať
Jé, tak masáž bych taky potřebovala, tak tu ti moc přeju a závidím. Já mám vymyšleno, že si na každý prsteníček nechám dát malý kamínek, aby byli odlišený od ostatních prstů, ale uvidíme, co mně tam ještě inspiruje.
Odpovedať
ja si taky chci dat nalepovaci kyticku na levy prstenicek, aby se zenich trefil :-) dneska vecer to vyzkousim.
Odpovedať
Přesně tak:) Stejně to rychle uteklo, a i ten den uteče tak rychle:(
Odpovedať
Profilova fotka
kami: Já jdu na nehtíky za chvilku. Bílá francie to bude určitě, o té lince jsem taky uvažovala a nebo jenom přes tu bílou hodit nějaké třpytky. Ještě uvidím, co vymyslíme. Jinak i já už dneska dostala depku z počasí, protože nemam ani zamluvený bolerko a teď už ho nikde neseženu, takže mám obavu, že v sobotu opravdu zmrznu. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno :) dneska už jsme doma a máme hafo práce....jen nevíme kde začít :) prstýnky zkusím vyfotit.... a dodám....snad to stihnu... utíká to ted a ten den bude taky utíkat....trochu škoda :(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, uteklo to, sice jsem k vám zavítala až ke konci, ale přípravama jsem žila od konce prosince. Počasí už se snažím taky neřešit, nějak to dopadne. Já dnes mám doma uklízecí, ještě jsem na příjmu, zítra už to bude ježdění a stěhování na nocleh k rodičům, takže už tu nebudu. Takže vám holky všem přeji náááádherou sobotu, všem ať to vyjde dle představ, hodně štěstí do manželství a těším se na vaše svatební alba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a též plánuji na nehty lehce dozdobenou francii :) bude mi dělat kamarádka zítra odpoledne .... a včera jsem už ochutnala naše výborné koláčky.....asi přiberu...to jinak nepůjde :)
Odpovedať
evusinko - kup si nekde bilou pashminu pres ruce (takova ta sala), na zahrati ti urcite pomuze a nic tim nezkazis... sezenes ji spis nez bolerko. kolacky ochutnam asi az zitra... ale tesim se na ne, a vubec na celou svatbu. meli jsme se zenichem trochu krizovku, nejak to na nas dolehalo na oba ty stresy, vcera jsem se krasne vypovidali a je to fajn... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?