Menu Forum

Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

(sk & cz)
12. nov 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
Registrovala sa 20. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1475 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
Registrovala sa 20. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1475 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha - východ.
 jo, z prstynku mam radost.

co chci dat sem, tak musim vyfotit mobilem, tak se mi ta fotka sem vejde, jinac ne emoticon
3. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
Registrovala sa 23. októbra 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
Registrovala sa 23. októbra 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Chtěli jsme jít pěšky kousek, tak 10 minut, uvidíme, jak to bude.
3. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 tak nohy tem lidem snad neupadnou ne, my se budeme taky presunovat, pred nasim hotelem se parkovat neda, tak auta budou zaparkovany u restaurace,cca 100 -200 m, pro nevestu chteli prijet autem pred hotel,
ale rekla jsem, ze klidne pujdu pesky...
to bude sranda v Krumlove, budou si me fotit Japonci... emoticon
3. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 hostinu máte v Krumlově??? teda já ti fakt závidím, já hrozně miluju Vltavu a Krumlov, tak to se moc těším na tvé fotky, to bude nádhera.
3. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 to jsem prave zvedava, jak sem ty fotky budu davat, kdyz budou velike, ja to moc zmensovat neumim, kdyz tak reknu fotakovi, stejne jsem mu slibila, ze mu tady udelam malou reklamu ... tak at se snazi emoticon

ja bych prave o tu Vltavu a Krumlovske panoramata nerada prisla tim, ze bude dest a zamraceno... snad ne!par fotek mam i v albicku, takovy testing terenu...
3. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 já už koukala před tím, moc pěkný, fakt, škoda, že nebydlíme blíž, taky bych do toho šla.
3. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 a vy to mate kde?

a to, ze to mame nejak extra blizko se rict taky neda, moje rodina je z moravy, od slovenskych hranic, pojedou cca 5 hodin v aute, my pojedeme z Prahy...
3. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak to jo, já myslela, že jsi přímo z Krumlova nebo okolí, my to máme v Plzni v Západočeském muzeu.

Já jsem teda ani nepřemýšlela, že by to bylo jinde než v Plzni, páč by nám tam asi nepřišlo večer moc kamarádů, tak jsme to uzpůsobili tak, aby to bylo co nejblíž.
3. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandi
Registrovala sa 11. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 176 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sandi
Registrovala sa 11. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 176 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Praha.
 Ahoj holky, loučím se s Vámi, jsem v práci naposled, zítra už vyzvednout šaty, koláčky, mamku a tradá na Moravu...
Držím palečky, ať nám vyjde počasí, hosti se baví, vína je dost a nálada dobrá až do rána. A hlavně, ať nám to manželství potom vydrží až "dokud nás smrt nerozdělí" emoticon
3. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 sandi, tak veselou svatbu a stastne manzelstvi! pozdravuj na valachoch emoticon
3. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
Registrovala sa 25. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 115 príspevkov. Okres Benešov.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
Registrovala sa 25. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 115 príspevkov. Okres Benešov.
    Česká republika
 sandi: i tobě přejem ať se vám ten den D vydaří, a přeju ještě pohodové poslední přípravy emoticon
3. jún 2009 o 15:58  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
Registrovala sa 21. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Okres Plzeň.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
Registrovala sa 21. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Okres Plzeň.
    Česká republika
 Ahoj holky, tak jsem včera byla na melírku a jsem spokojená. I s novým účesem, který jsme včera vyzkoušely. Trošku mi to včera pozvedlo náladu, ale už zas začínám být nervózní. Dneska jsem taky naposledy v práci, zítra už mám dovku, jdu na nehtíky a pro šaty, ale ještě se tady, předpokládám, ukážu. Jejda, teď jsem si uvědomila, že jsem dneska chtěla shánět bolerko a nějak jsem na to pro samou práci zapomněla... emoticon No, ale když vidím, jak je zase dneska krásně, přestože předpovídali něco úplně jiného...tak jsem víc v klidu.

sandi: Přeji, ať vše vyjde podle vašich představ a šťastný vstup do šťastného manželství. emoticon
3. jún 2009 o 16:32  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 tak vidite v Praze fouka vitr, je zima a schyluje se k desti a v Plzni je krasne ... predpovedi pocasi jsou opravdu jen orientacni...
3. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 Jojo, fakt na to nemůžem dát, prostě jak bude, tak bude a já pořád věřím, že nám to vyjde.

Tady taky fouká vítr, ale svítí sluníčko a je opravdu hezky. Takhle by mohlo být - to by bylo akorát.
3. jún 2009 o 16:37  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nycanka (32 r.)
Registrovala sa 18. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Okres Piešťany.
    Horna Streda, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
nycanka (32 r.)
Registrovala sa 18. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Okres Piešťany.
    Horna Streda, okres Piešťany
 ahojte aj my mame svadbu 6.6. a ako som pozerala predpoved pocasia, tak ma aspon u nas prsat....dufam, vsak ze nebude, a aby toho nebolo malo tak som schytala chripku, takze dufam, ze sa uzdravim a nasu svadbicku si vychutnam... Prajem vam vela stastia, nech vam vas den D vyjde podla vasich predstav, a nech sa vam v spolocnom zivote len dari, majte sa kraaasne a snad nam to dobre s pocasim dopadne.
3. jún 2009 o 16:53  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
Registrovala sa 23. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 333 príspevkov a 2 albumy. Okres Svitavy.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
Registrovala sa 23. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 333 príspevkov a 2 albumy. Okres Svitavy.
    Česká republika
 ahojky slečny (ještě chvíli)

počasí určitě dopadne emoticon bude to v pohodě.....

jinak koooonečně máme prstýnky. a jsou super....sedí skvěle a jsou snad ještě hezčí emoticon
zase jsem o trochu klidnější emoticon

přeji vám všem prima večer ...
3. jún 2009 o 20:25  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
Registrovala sa 8. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 1510 príspevkov. Má 45 priateľov. Nejdek, okres Karlovy Vary.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
Registrovala sa 8. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 1510 príspevkov. Má 45 priateľov. Nejdek, okres Karlovy Vary.
    Česká republika
 a fotečka prstýnků nebude? Já už doma dostala zákaz komentovat počasí emoticon
3. jún 2009 o 20:51  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
Registrovala sa 18. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 1829 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Kolín.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
Registrovala sa 18. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 1829 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Kolín.
    Česká republika
 Dobré ráno holky! emoticon

Přemýšlím, že si seženu bílé holinky se zelenou mašlí emoticon Nevypadá to moc optimisticky na sobotu emoticon
4. jún 2009 o 07:50  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 S pocasim toho moc neudelame, dulezite je, aby to slunicko bylo aspon uvnitr nas...

Uz mam doma saty, v salonu jsem do nich radsi jeste vlezla, vse OK, a nehtiky uz jsou taky hotove, nakonec jsem zvolila bilou francii s stribrnou linkou, jednoduche a hezke emoticon
4. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 A Alvy, mam radost z prstynku!
4. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 Krásné ránko!!

Už to vidím optimističtěji než včera, čert vem počasí, hlavně ať máme spokojený život.
Dneska jedeme pro šaty, přítelovi pro cylindr, na kosmetiku, a na nehty a zítra celý den budeme vozit věci do hospody.
4. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
    Česká republika
 Souhlasím s Vámi emoticon Já si z toho musim dělat srandu emoticon
Také přemýšlím o nějaké stříbrné lince nebo, nějaké třpitky- ty spíš. Jdu zítra.
Dnes jdu ke kosmetičce na masáž a na masku emoticon
4. jún 2009 o 08:51  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 Jé, tak masáž bych taky potřebovala, tak tu ti moc přeju a závidím.

Já mám vymyšleno, že si na každý prsteníček nechám dát malý kamínek, aby byli odlišený od ostatních prstů, ale uvidíme, co mně tam ještě inspiruje.
4. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 ja si taky chci dat nalepovaci kyticku na levy prstenicek, aby se zenich trefil emoticon
dneska vecer to vyzkousim.
4. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
makousek
  • Nevie kedy bude svadba
 Přesně takemoticon Stejně to rychle uteklo, a i ten den uteče tak rychle:(
4. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami:
Já jdu na nehtíky za chvilku. Bílá francie to bude určitě, o té lince jsem taky uvažovala a nebo jenom přes tu bílou hodit nějaké třpytky. Ještě uvidím, co vymyslíme.

Jinak i já už dneska dostala depku z počasí, protože nemam ani zamluvený bolerko a teď už ho nikde neseženu, takže mám obavu, že v sobotu opravdu zmrznu. emoticon
4. jún 2009 o 09:12  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 dobré ráno emoticon
dneska už jsme doma a máme hafo práce....jen nevíme kde začít emoticon
prstýnky zkusím vyfotit.... a dodám....snad to stihnu...

utíká to ted a ten den bude taky utíkat....trochu škoda :(
4. jún 2009 o 09:12  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
    Česká republika
 Holky, uteklo to, sice jsem k vám zavítala až ke konci, ale přípravama jsem žila od konce prosince. Počasí už se snažím taky neřešit, nějak to dopadne. Já dnes mám doma uklízecí, ještě jsem na příjmu, zítra už to bude ježdění a stěhování na nocleh k rodičům, takže už tu nebudu.
Takže vám holky všem přeji náááádherou sobotu, všem ať to vyjde dle představ, hodně štěstí do manželství a těším se na vaše svatební alba emoticon
4. jún 2009 o 09:13  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 a též plánuji na nehty lehce dozdobenou francii emoticon bude mi dělat kamarádka zítra odpoledne ....

a včera jsem už ochutnala naše výborné koláčky.....asi přiberu...to jinak nepůjde emoticon
4. jún 2009 o 09:14  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 evusinko - kup si nekde bilou pashminu pres ruce (takova ta sala), na zahrati ti urcite pomuze a nic tim nezkazis... sezenes ji spis nez bolerko.

kolacky ochutnam asi az zitra... ale tesim se na ne, a vubec na celou svatbu.

meli jsme se zenichem trochu krizovku, nejak to na nas dolehalo na oba ty stresy, vcera jsem se krasne vypovidali a je to fajn... emoticon
4. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš