Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já v to doufám :) prakticky na to spoléhám .)))))
Odpovedať
Profilova fotka
To by byl průšvih :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale ten nebude :)
Odpovedať
Profilova fotka
Určitě ne ;-)
Odpovedať
tak pokud budou prstynky velke, tak to prezijete, na prst je navlecete, a male snad nebudou...
Odpovedať
Profilova fotka
žádnej průšvih se nebude konat....nikde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy to víš že ne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže buĎme všechny v klidu :) ted mi zase jedni příbuzní s lehkostí sdělili, že nepřijedou tři ale čtyři..... už se nad tím ani neznepokojuji
Odpovedať
jo u nas zase vtipne kolegyne, ze si mam vzit kozich, to je proste na facku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Buď v klidu, já třeba stále ještě nevím, jestli si brácha vzeme přítelkyni nebo ne. Jsou spolu krátce- asi 2 týdny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koukám že všude jsou velice milé kolegyně...které by zasloužily ...... .)))
Odpovedať
Profilova fotka
Já tyhle hlášky ani nějak nevnímám :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a nám se stala jedna úsměvná věc.... když jsme rozhazovali oznamka...dávali jsme vyvoleným pozvánky.... jednomu jsme si jistí, že ne...ale dotyčný se tváří jako že jo... a my ted nevíme...zda se nestala chyba :)))))) öpravdu bááááječná situace :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Alvy něco podobného se nám taky stalo ;-) To jsme posílali zase oznámka poštou+ kartičky ke svatebnímu stolu...no a já jsem v tom udělala nějaký zmatek :-N Tak uvidíme :-D Nejsme si jisti u jednoho člověka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak co nervy, pracujou? U me strasne
Odpovedať
Profilova fotka
Marki u mě vůbec ne :-D Jsem natěšená a cejtim se zvláštně,ale nervozní tedy fakt nejsem.
Odpovedať
já jsem taky až podezřele klidná, asi mi to nějak nedochází a začnu se nervovat buď v sobotu nebo až v neděli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Toho jsme se taky báli, abychom nepopletli jen oznamka, oznamka s pozvánkou na zahradu a pak ti , co ještě mají i pozvání ke stolu, ale to je nejbližší rodina a u všech jsme viděli, že to bylo správně a na zahradu už by to tolik nevadilo, kdyby přišel jeden navíc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lili, taky si říkám, kdy to konečně přijde, ale zatim nic :-D Radši ať jsme v pohodě :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anebo třeba jestli si někteří nemyslí, že když dostanou oznamko, že jdou i na komplet svatbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jupííí...nejsme v tom sami :) pokud si nebudeme do pátku jisti, budeme s nimi počítat :) jídlo je v rezervě...to bude v klidu. taky u sebe nějako nepociťuji nadměrnou nervozitu... ale to asi i z toho důvodu, že mám stále co dělat.... a není čas na přemýšlenííí
Odpovedať
Profilova fotka
A taky jsem nějak přecitlivělá, šla jsem do města na oběd a slyšela houkat auta - jen na druhé projíždějící, vybavilo se mi, jak jedem kolonou a houkáme a už jsem skoro brečela, ani ne slzela, ale řvala :-D pak v jednom krámu hráli krásnou rockovou baladu a připadala jsem si jak v jiném světě, že jsem zapomněla, proč jsem tam vůbec šla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám že diskuze tu docela jede :-), já nějak nestíhám diskutovat, ale občas sem nakouknu a vidím že v tom nejsem sama. Akorát to slovo začínající na p.. a končící na ..í přede mnou už nikdo nesmí vyslovit :-D Včera jsem měla krizovku, nervy na pochodu, dneska to ve mě nějak křuplo a jsem v klidu :-). Těším se na svatební minicestu - jedem pár dní na Šumavu, na to jak nebudem muset NIC, a nebude nám záležet na p.. no na tom :-) a ať klidně prší ;-) Plánujete taky někdo nějakou cestu hned po svatbě?
Odpovedať
Pořád k vám nakukuju, tak už jsem musela napsat, s tím počasím to vypadá opravdu bledě. Co se dá dělat. Měli jsme to rozplánované, tak to asi budeme muset trochu předělat, s deštěm se nepočítalo:(
Odpovedať
ja vcelku porad verim tomu, ze kdyz nebude pocasi na jednicku, ani na dvojku, tak bude dobre, tj. za tri... :-) rozhodne nejsem takovy strelec, ze bych nebrala v uvahu to, ze muze prset a naplanovala si celou svatbu pod sirakem, protoze z festaku a podobnych akci vim, ze prsi zrovna kdyz to clovek nejmin potrebuje... ale kdyz se na to spatny pocasi clovek trochu pripravi, tak z toho nemusi byt takovy stres prece...
Odpovedať
To souhlasím, já bych venku svatbu hrozně chtěla, ale bylo mi jasný, že to nebude jen tak:) Chtěli jsme jít s obřadu do hospody pěšky, tak to asi padne.
Odpovedať
No tak holky, netrapte se s tim počasím stejně s tim nic neuděláme, tak už to neřeště a nestresujte se :-D zas změňte téma :-D
Odpovedať
makousek - zalezi jak je to daleko a jaka je to cesta... :-D
Odpovedať
kami: jinak moc gratuluju k prstýnkum, jsou opravdu krásné :-) já už jsem je taky vyfotila s tim že je sem dám ale vždycky když jdu do práce tak foťák zapomenu doma a nemůžu je tak z foťáku dostat do PC :-D
Odpovedať
Já taky gratuluju k prstýnkům, i mně se moc líbí a moc závidím Zlatou korunu, tam bych se vdávala hned.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?