Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já vyrůstala v rodinném domku, kde jsme vždy pejska měli, ale byli to pejsi venkovní a nikdy velcí mazlíčci. Teď s přítelem bydlíme v bytě, ne panelákovým, ve 4. patře bez výtahu, také jsem nejprve tam pejska nechtěla, nakonec ho máme a už si to bez něj nedovedu představit, jsou to radosti, ale také velké starosti a zodpovědnost. Předminulý víkend měl chudák velkej průjem a dokonce i krvácel, tak jsem měla o něj tak obrovskej strach, že i když po ošetření u doktora byl v pořádku a zlepšil se, tak jsem se nervově klepala celej den.
Odpovedať
Profilova fotka
a kami... ten fakt bude spokojenej....bude mu stačit sledovat okolí :)
Odpovedať
ja chci pejska :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pavczo, tak máte nějakého malého?
Odpovedať
Profilova fotka
starostí je s nimi taky spousta...ale hooodně radostí :) a kami, tak rychle domeček....aby se v paneláku netrápil :)
Odpovedať
domecek je v planu po svatbe (tim padem asi nebude ani svatebni cesta, protoze budeme potrebovat penizky...), ale musime najit neco ne moc daleko od Prahy za rozumnou cenu, v prijatelnem stavu... coz neni tak lehke a obavam se, abysme nakonec neskoncili v tom byte ...
Odpovedať
Profilova fotka
kami, to vám přeji hodně štěstí při plnění plánů...
Odpovedať
alvy, diky! stesti urcite bude potreba...
Odpovedať
Profilova fotka
štěstí a zdraví....pak jde úúúúplně vše :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme bígla, ani malé ani velké a trochu divoké plemeno, (foto v albu, máme ho na pozvánkách na oslavu na zahradě) zvlášť, když je sám doma :-D ale je dobré, že přítel dělá na směny - denní, noční, volno, takže je doma sám třeba jen dva dny v týdnu - od 6 do půl 4 a pak třeba deset dní není a hodně s ním chodíme ven na dlouhé procházky, bydlíme hned u lesa a taky máme možnost jezdit na zahrady ať už k mým rodičům nebo přítelovo a tam celé dny běhá a pak je kaput i druhý den.
Odpovedať
stesti, zdravi, laska a dobra vule, to je zaklad spokojeneho manzelstvi, vcera uz nam prislo prvni blahoprani... snad to neprinasi smulu, prat takhle pred svatbou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy přesně tak ;-) Pavczo, tak to máte moc fajn ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pavcza - bíglové jsou taky úžasní :) ale prý tvrdohlaví :) a pokud vám to takto vychází... a není tak sám, tak je to bezva :) náš pes má k dispozici zahradu...takže má dost volného pohybu... a zdá se být spokojený. kami, slyšela jsem že před se přát nemá.... ale ono se ¨toho říká :) nám už došlo asi 8 blahopřání.....
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy, my už máme doma dvě :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, tvrdohlavej je až až :-D moc neposlouchá a taky jsou dost utíkaví, proto ho moc nepouštíme mimo zahradu, má 8metrové vodítko. Přáníčko my dostali první asi už 3 týdny před a dnes druhé od kolegyně i s dárkem, že ho nechce táhnout v sobotu, ale máme od skorotchýně zákaz předem přáníčka otvírat (prý jsme měli dát na oznamka adresy k rodičům), kolegyně mi ho ale dala v otevřené obálce, tak jsem se koukla a pak zalepila ;-) jinak máme doma už tři svatební dary.
Odpovedať
nemuzu najit smlouvu k svat. satum... resp. je nekde doma, a segra ji hleda... uz to zacina :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kami :-S
Odpovedať
nastesti pani v Berenike je docela v pohode, tak se nebojim, za by mi saty nepujcila akorat u toho byl i doklad k zaplacene zaloze, no nekde to bude, jen to najit...
Odpovedať
kami: ani my asi nepojdeme na svadobnu cestu...chystame sa stavat domcek,takze nie ste sami.hlavne,nech uz je hotovy,aby sme mali sukromie konecne a venovali sa len jeden druhemu... :) co celkom potrva. pavcza: aj nasi maju bigla...je to fakt divoke a tvrdohlave plemeno. nasi maju radost,naucili ho kazdy vecer na vencenie,rano pri polievani travy pred domom je vonku s ocinom a ked na neho nemaju cas,tak robi taky humbuk...na nervy... :) stopovaci pes-vyjde von,a s nufakom prilepenym na zemi taha maminu ako nejaky husky pred sanami :) baby,kaslite na povery :) ja som o takejto povere s blahozelanim este nepocula...telegramov mame uz asi 10ks...som zvedava kolko ich vlastne pride,poslali sme poriadne vela oznameni...
Odpovedať
Profilova fotka
kami, hlavně bud v klidu...pro jeden papír se svět nehroutí :) určo ho najdete....nebo se s paní domluvíš.... určitě nebudeš jediná nevěsta, která smlouvu zazdila :) přesně... pověry jsou naprd :) já se držím jen jedné.... nepéct...abych si nezapekla štěstí :) ale to jen z toho důvodu, že by na to nebyl čas.. a těším se na ochutnávání :))))
Odpovedať
Profilova fotka
kami, hlavně nepanikař, vše bude OK ;-)
Odpovedať
uz ji nasla, sestricka, prej byla prekne zabordelena ... stydim se, ale mam radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kami... tak vidíš jakou báječnou sestřičku máš :)
Odpovedať
nejlepsi na svete! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je potřeba vědět... můj bratříček by zase měl dneska dovést prstýnky :)
Odpovedať
alvy, vy je jeste nemate? :-o no uz je docela na case, co?
Odpovedať
Profilova fotka
neee...nemáme :) ale kupodivu jsem v klidu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy, hlavně že jsou hotové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, jsou ...a nápis prý taky nepopletli...... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je fajn :-D velikost snad taky bude dobrá ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?