Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evus, též netrpím nespavostí....protože fakt mám pocit, že když už se dostaneme do postele, jsme oba taaak unavení ..... ale z pátka na sobotu to bude něco...to asi taky neusnu.... a ráno budu vzhůru v pět, i když můžu vstávat až v půl deváté :) sandi, drž seee...a hlavně hoooodně trpělivosti ....
Odpovedať
alvy co emas to nepotrebujes to je dobre :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blond: ja uz jednou zmenila, ta prvni mi vytvorila takovy barokni uces,ze jsem mohla smele konkurzovat Keire ve filmu Vevodkyne - ikdyz jsem si donesla vlastni fotku neceho uplne jineho - no jo, holt stara pani na malomeste,ktera evidentne umi jen tento jeden účes. Tak jsem ji rada prenechala jine neveste a nasla si mladsi holcinu - mely jsme 2 sezeni, poprve jsme zavrhly drdol a podruhe to nebylo spatne, ale ani to nebylo ono. Tak snad napotreti vseho dobreho :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sandi a Tobě se nelíbil barokní účes?? :-D :-D Moje kadeřnice je dobrá, jen si prostě nemůžu vybrat :-| Zítra jdu na melíry a zároveň budu mít poslední zkoušku, takže zítra to musí být na 100%!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, co budete mít za píseň na první tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
kami... z holek si hlavu nedělej.... ber to tak že den je to tvůj a tvého nastávajícího...... a hlavně na to nemysli. mě zase na mé rozlučce mrzelo, že jsem na všechny musela čekat..... pak jedna dost natvrdo řekla, že se ani nepřijede podívat na obřad....že má zákaznici na nehty (o svatbě ví 2 měsíce) - zamrzelo mě to z toho pohledu, že ji je zatěžko se tam zajet podívat..... pak též odešla s tím, že čau a užij si to....nevím, měla jsem jinou představu....... přijde mi to, že už jsme se s holkama trohcu odcizili....je to fakt, tři mají děti a prostě vysílají na jiných frekvencích :) drobcek, a toho se drž..... až ti něco bude chybět.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
blond.... my vymysleli "ak niesi moja" ..... co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
If you want me- Once nebo Paralela- Chinaski, ale ještě pátrám.
Odpovedať
alvy,nevim, proste na par holkach bylo jasne videt, ze jsou tam proste kvuli tomu, ze tam bej musej (nevim, ale tak to proste na me pusobilo) a ja se bojim, ze se presne tak budou tvarit lidi na svatbe.. a kdyz si predstavim tu energii, cas a penize, co do toho clovek vlozil, tak mi je proste hrozne.
Odpovedať
ja som tiez na posledu chvilku zmenila kadernicku a teraz som uplne spokojna ;-) ;-) ;-) my mame prvu piesen TI AMO
Odpovedať
Profilova fotka
My máme písničku od Bon Jovi - Thank You For Loving Me :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, tak to mě mrzí... též jsem měla smíšené pocity....z některých ... ale uvidíš, že na svatbě to bude v pohodě....tam bude jiná atmosféra .... a budou naměkko :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
alvy - doufam, ze se to srovna, jsem trochu precitlivela... :-| nevim, kam se podel muj optimismus, snad se brzo vrati... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, určitě se vrátí :) citlivky jsme ted všechny..... též si některé věci beru např. příliš osobně. a rozhazuje mě, když někdo svoje trable prosazuje jako ty hlavní.... jako by to nebylo o nás....ale o komfortu ostatních ...
Odpovedať
Profilova fotka
kami: Přesně vím, co se v tobě teď odehrává, protože mám úplně stejné pocity, tím pádem těžko radit. Ono se snadno řekne, přenes se přes to, je to tvůj den, nenech si ho zkazit a užij si to, na druhou stranu to člověku tolik nejde právě proto, že lidi nějak nerespektujou to, že je to TVůJ den...ale hlavu vzhůru. Jsme teď zřejmě opravdu hrozně přecitlivělé a každou maličkovst vnímáme třeba i víc, než je zdrávo a oni to s námi třeba opravdu tak špatně nemyslí. Oni prostě jen nedomýšlí následky svého jednání, protože je holt ani nenapadne, že by nám mohlo vadit....chjo, už se do toho motam. Já se tím snažím i nějak uklidňovat sebe samu...ale je to opravdu náročné. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Moje řeč.
Odpovedať
Evi, zlata slova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak co se týče účesu, nakonec jsem se rozhodla pro velmi jednoduchý - kadeřnice o tom ještě neví, dneska jí to řeknu. :-) Při zkoušce mi udělala něco, v čem jsem se příliš necítila a po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že žádný drdol nebude a kudrlinky asi taky ne.
Odpovedať
Profilova fotka
ale já už mám taky ten pocit, že snad ani nikoho nezajímá co my...ale hlavně co oni..... a větou, že je to náš den a užijeme si ho dle SVÝCH představ se uklidňuji :) a nejvíc mě štvou ti, co ted si vzpomenou na řešení detailů.....na které my se dávno ptali.... a tehdy bylo vše v pohodě.... a ted změna, ted se chce toto a proč nejde tamto..... prostě mazec.....ufff, potřebovala jsem si ulevit, protože ted zrovna je tato situace u mě aktuální ..... ale asi to nemá cenu se rozepisovat, protože to znáte všechny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, já vím, že je to blbý....ale zkuste se nad tím trošku povznést ;-) Po svatbě si na to ani nevzpomenete
Odpovedať
Vcera mi pritel rekl, at jim vsem vytisknu predbezny program svatby se vsema presunama.. jinak se nas budou furt vyptavat... myslim dobrej napad. A to jsou presne ty detaily, ale uprimne, uplne na vsechno se myslet fakt neda a uz vim, ze to nakonec stejne nikdo ani neoceni... tak co .
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, nemá cenu si s tím dělat hlavu...ale člověku to nedá :) kami, můj přítel zase vymyslel nástěnku....když se to u nás bude sjíždět...bude na viditelném místě.... a tam dáme harmonogram dne, jídelní lístek...nápojový...a zasedací pořádek....řazení aut.... přijde mi to jako super nápad :)
Odpovedať
Profilova fotka
To je jasný, vypilovat do detailu se to nedá. Holky nějak dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasně že dopadne... a dopadne to dobře..... a to všude :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy jasný :-D Se prostě potřebujete vykecat :-D
Odpovedať
Ja hlasim, ze po dvou strankach na beremku je mi opravdu lepe... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá zpráva Kami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holkyyy, já se už těšim na Vaše dojmy a fotečky!!!!! :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ono to fakt zabírá :) se vykecat .... ještě že někoho geniálního tento server napadl :)
Odpovedať
ja se tesim, az se zase zacnu tesit... mozna az ve stredu budu mit doma satky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?