Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze, tak mě to všechno čeká od středy do pátku :-)
Odpovedať
no dnes som zas revala jak najata... niektori ludia su taky cudni...ze na vrazdu...
Odpovedať
Pre dixie_chick : Prosím ťa, nemohla by si mi dať kontakt na toho čo pečie torty zo Stankoviec? Ja som mala jeho netovu stránku, ale už nefunguje. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze: Já jdu ke kadeřnici dneska - trošku zastřihnout konečky, dobarvit odrosty a nějaké proužky do toho. Už se nemůžu dočkat. Nehty ve čtvrtek ráno, šatičky odpoledne. A pátek by měl být už poklidnější. To pojedem jen pro dort....
Odpovedať
Profilova fotka
Já si barvičku a nehty pořídila docela brzy, ale snad to vydrží, na účes jdu zítra, jen aby si kadeřnice oživila drdol, dnes se vrací z dovolený, jen konečky mi odmítla stříhat, že prý líp drží drdol, taky mám hrůzu z toho, že si mám hlavu mejt už v pátek ráno, aby mi to drželo, že na čerstvě umytý to nedrží a já druhý den už mívám vlasy ošklivý. A v pátek my máme nejvíce ježdění. Také máte holky tak svíravý pocit jako já? A viděly jste někde přívětivější předpovědi než je max. 14 stupňů? :-( já bohužel ne. Tak dnes volám do půjčovny, že chci ještě kabátek k šatům a také jdu koupit deštník, radši.
Odpovedať
Profilova fotka
pavcza: Já taky nemám ani žádné bolerko nebo něco takového...v nejhorším zmrznu. 8-) Ale podívej se na to pozitivně, sice celý týden hlásí 14 stupňů, ale já nevim, jak u Vás, ale u nás je od včerejška krásně, svítí sluníčko a je rozhodně mnohem víc, než 14 stupňů. Nemá cenu koukat na předpovědi... Mně řekla kadeřnice, že mi bude mít hlavu ten den, že to právě bude líp držet - já mám hodně jemné vlasy a hned druhý den se mi mastí...
Odpovedať
Profilova fotka
vše kolem sebe budu řešit až v pátek :) do té doby je nějako moc práce .... počasí mě vyděsilo děsně.... ještě když jsem ráno došla ke kolegyním do kanclu a ta jedna se škodolibou radostí, že hlásí třináct stupňů :( ... se mi skoro chtělo brečet .... držím se pouze toho, že se jim ta předpověĎ mění každý den ..... ale už v hlavě střádám plány, jak vše dostat pod střechu....aby nám hosté neumrzli ... a zajistila jsem víc rumu na grog..... a koření na svařené víno. jinak evus...na dnešek hlásí dvacet.... a nejteplejší den týdne a já se klepu zimou jak ratlík :(
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka - mně tvrdila kadeřnice, že mám typické klouzáky, proto nemají být čerstvě myté. Ale kdysi mi dělali na maturák drdol a hlavu mi taky myli před česáním a drdol vydržel až do rána, když jsem v něm spala :-D Právě, dnes má být nejhezčeji z celého týdne, přitom včera v předpovědi jedné bylo, že se má od středy oteplovat a večer říkali v tv, že od středy ochlazovat, budem věřit v zázrak a nějakou nečekanou teplou frontu, ještě je nějaká naděje.
Odpovedať
Profilova fotka
když oni sami s tím počasím nevííííí :( a dost trénují naše nervíky.....
Odpovedať
Profilova fotka
teď jsem projela pár serverů, nejlepší bylo 17 stupňů, ale fakt, že neví, protože někde je polojasno přes den, někde občas přeháňky a někde polojasno v noci a jinde zase v noci déšť, takže fakt je to různorodé, musíme čekat, ale je to k nevydržení
Odpovedať
Profilova fotka
asi to raději nezkoumat .... pořád se můžeme uklidňovat, že na sobotu jsou to jen slabé odhady :))))
Odpovedať
holky, ja mam poradnou depku :-( z pocasi, pak z nektrerych lidi, kteri me dost zklamali a docela to na me doleha... ma nekdo podobne pocity?
Odpovedať
Článok sa načítava...
kamikadze: tak s tou depkou z počasí, jsme na tom dost podobně. No ale co, člověk to musí brát, tak jak to je, vždyť to má být přeci nezapomenutelný den. A hlavně jak tak koukám nevěst tuto sobotu je dost, takže v tom nejsme sami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko navěstinky :-) Já jsem celkem pořád v klidu....počasí neporučíte :-( Snad to bude OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami... též u mě vypukla depka kvůli počasí ..... a kvůli lidem okolo jen v sobotu večer.... kdy mi plánování začal komplikovat svědek - bratr..... a týden před mi úúúplně změnil to, co bylo měsíc domluvené.....to mě teda namíchlo... ale jinak okolí u mě funguje skvěle....dííííky všem :) kami, co namíchlo tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
bohužel, počasí neporučíme...... tomu jedinému se musíme v tento den podřídit a přizpůsobit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nějaké ty kopance už jsou za mnou také :-| Bohužel vše nemůže vyjít na jedničku, ale stále mám okolo sebe príma lidičky x-) Alvy, také mám za svědka bráchu, naštěstí poslouchá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blond - to ten můj taky poslouchá....ale někdy je takový nesoustředěný :))) takže prostě občas něco zazdí .... zvolit si brášku mi přišlo ideální z pohledu kamarádek..... aby nebyly dotčené, že jsem si zrovna vybrala tu jednu :)
Odpovedať
ahojte nevesticky ;-) mate uz vseko?????
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy to jsou chlapi no :-N :-D My si s bráchou moc rozumíme, takže pro mě to byla jasná volba. S kamarádkama bych si nevěděla rady :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Drobcek skoro jo :-) Jen detaily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
blond - to je fakt...jen chlapi ...někdy na uškrcení. též jsem bráškovi byla za svědka a rozumíme si...ale umíme se taky slušně pohádat :) brobcek - u nás je taky vše ....teda vše, co má být.... a schází jen úkoly na poslední dny, které nelze splnit předem :) a jak dámy spíte? mě se dneska ptala kolegyně, jestli ještě spím a nemám střevní problémy :))))) to jsou mi starosti.....
Odpovedať
ja dufam ze uz mam vsetko a nanic som nezabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Holkyyyy, neblázněte! Podle předpovědí, které jsem poslouchala celý víkend hlásili, že ještě první polovina týdna má být zataženo s přeháňkami a že až v té druhé půlce se to má zase vyjasnit a teploty stoupnout ke dvacítce!! Včera už zas říkali něco jinýho a dneska budou říkat zas něco jinýho. Dyť oni se už netrefí ani na druhý den, tak vážně neplašte!!! Já věřím, že aspoň to počasí musí vyjít. :-) Kamikadze: Naprosto tě chápu, jsem na tom stejně...a asi většina z nás tady... :-S Já se dneska už z té hádky trošku vzpamatovala, ale stejně je to ve mě....a zatím si tu sobotu pořád neumím představit, jak s přítelovo rodinou budu sdílet radost...ale snad se to opravdu nějak poddá. Co se stalo Tobě?
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...nebooooj... víš jak se to říká? co nemáš, nepotřebuješ :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, pripojuju se, mam taky depku z pocasi... Navic mi prijde, ze i pres veskere poctive pripravy hrozi, ze se dost veci nepovede. Z kadernice mam smiseny pocit, i po dvou zkouskach netusim, co ji z toho vyjde. Pritelova babicka zacala obvolavat celou rodinu,ze ji bude zima (copak ja tomu pocasi porucim? At si vezme balonak...), moje mamka zacina silet, ackoli nema proc, neb si vse zarizujeme sami a nic jsme po nikom nechteli, pritelova mamka zarizovala jedine zakusky a cely vikend,kdy my jsme planovali do detailu,jak bude co probihat, tak ona furt jen behala s tim, komu dame jake zakusky, kolik, jestli jich nebude malo... (myslela jsem, ze vyletim z kuze, je to to jedine, co resi, ale drzi se ji to uz od ledna a ted to jeste nabralo grady...) Celou dobu se drzim v klidu a posledni tyden zacinam silet z chovani druhych... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Drobcek, nenervuj se ;-) Já spím úplně v pohodě :-) Střevní problémy nemám :-D Ani nervózní nejsem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Já mám takový nedostatek spánku, že zatím u mě nespavost nehrozí....já nebudu spát až v noci z pátku na sobotu. To vím 100%. :-)
Odpovedať
Nastvaly me holky na moji rozlucce, ve tri rano jsme tam sedely ve trech u stolu, zatimco jina nevesta se svymi kamaradkami tam tancovali na stole... to mi sly slzy do oci, navic asi 4 holky odjely domu taxikem zatimco jsem byla na WC aniz by mi rekly ahoj...(a dve z nich budou i na svatbe...) takze mam pocit zklamani a nejak nemam chut do dalsi "akce" i kdyz je to moje svatba... ale je toho vic, i ze strany rodiny, i kdyz to jsou jenom takove drobnosti....tohle je asi to podstatne, co me mrzi nejvic
Odpovedať
Profilova fotka
sandi, moje mamka to taky všechno prožívá, ale spíš je jenom nervózní, asi i za mě, já jsem v klidu :-D s kadeřnicí si taky moc nevím rady, ale snad se něco povede, žádný účes mě natolik neoslovil, ale kadeřnici měnit fakt nebudu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?