Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
20 °C by bylo ideální i pro čokoládky a cukroví.... brouzdal jsem po netu... a pár pozitivních předpovědí jsem našla.... a nevím jak vám...ale mně jen při zkoušení šatů bylo šííííleně teplo.... a to ještě budeme mít punčochy....jooo, dvacet stačíííí blond... koupila bych si ...kdyby měli.....a pasovala by...ale bohužel..... v menším měli krásné....ale na mě nic moc :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jsem tady po celkem dlouhé době alvy: punčochy jsem odbourala. Myslím, že mi bude dost teplo i bez nich;) ostatní: dnes jedu pro prstýnky a pozor, miláček si dnes bude zkoušet oblek, teprve. Jestli mu nebude tak ho asi zastř.... Nehty neřeším, protože dlouhé nesnáším, tak si upravím svoje a kamarádka mi udělá fr. manikůru. Bude to vypadat pěkně. Počasí je na draka. Ale pořád doufám, že to jsou ty deště co normálně padají na začátku prázdnin, takový ten monzum, takže 6.6. bude krááásně a teploučko;) Jak to máte u vás? v naší obřadní síni je to tak, že tatínek (v mém případě strýc) předá nevěstu ženichovi v předsálí a k oddávajícímu už jde jenom nevěsta s ženichem. Dneska se chci jet zeptat matrikářky jestli by to nešlo změnit...
Odpovedať
Profilova fotka
klar - též mám pocit, že v punčochách bude dost teplo....ale kdyby náhodou byla zima...bude to akorát :) to se s tím ten tvůj nepáře :) . i když máme co říkat....my jdeme dneska teprve pro vestičku.... počasí je na draka...ale aspon se vyprší...aby šestého nemělo co pršet :)) u našeho obřadu to bude klasicky.... dovede mě taťka na místo, kde nás oddají...tam mě předá ženichovi...mně to přijde takové hezčííííí....
Odpovedať
Profilova fotka
Holky nestrašte s počasím ;-) Bude hezky ;-) Přikláním se k Alvy, také se mi líbí, když otec odvede nevěstu ženichovi :-) Ani mě nenapadla jiná varianta, beru to jako samozřejmost :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak me napadla takova strelena myslenka - jste tu nejaka z Prahy (ci okoli kdo by se mohl a chtel dostat do Prahy) ktera by mela dneska odpoledne cas a chut pokecat? Nejak na me dolehaji ty pripravy a nejak takovy strach a obavy, tak me napadlo takove male, neformalni setkani a pokecani o tom vsem okolo svatby, pripadne o necem uplne jinem :-) Co?
Odpovedať
Profilova fotka
blond... počasí fakt bude v pohodě :) taky si to ani jinak neumím představit... a když nám nabízeli jinou variantu, ženich se hlásil k tomu, že to chce takto :) markia .... tak se mnou nepočítej...do prahy to mám 200km :) ale určo by takovej srazík bodl. aspoň já mám pocit, že své kamarádky tímto tématem už trochu štvu :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy no ja prave taky :-) Tak to je skoda ze to mas takhle z ruky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No však je objednané :-D Marki, já jsem od Prahy kousek, ale bohužel na dnešek už nějaká plán mám :-| Jinka bych tě ráda poznala i ostatní holky samozřejmě ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
blondata.sestricka Mno jo, je to nejak na rychlo no :-) to uznavam :-) Ale konec koncu..neni problem se domluvit na nejakem datu..ne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To není ;-) Já jsem z Kolína, takže hodinka vlakem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blondata.sestricka no my jsme normalne od Nymburka, takze tak nejak podobne :-) a v Praze jsem docela casto..napriklad prave dneska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máte holky fajn :) já tématem svatba budu otravovat kamarádky dneska večer....jdeme sednout a zapít svobodu :) snad holky vydrží :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nebo bychom se mohly sejít v Poděbradech- to je tak napůl cesty mezi Kolínem a Nymburkem ;-) Alvy dojeď taky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooo...dámy, to nezvládnu....jedině bych vám mohla za sebe poslat tatínka :)))) ten pracuje v nymburce :)))))) ale nevím co by s váma probral :)))
Odpovedať
Profilova fotka
blondata.sestricka to by slo taky :-) ted jen kdy :-)
Odpovedať
ja uz jsem tu sraz navrhovala, ale nepochodila jsem... ale ted pred svatbou to uz nepujde, mam toho dost, tak co po svatbe, sdelit dojmy?
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy no to by byla sranda :-D Marki, jediný den, který u mě připadá v úvahu je úterý někdy k večeru.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze jo, ja jsem pro :-) blondata.sestricka mno tak to taky vypada az na posvatebni sraz...v utery ma prijit kadernice mi zkusit uces, ale jeste nevi kdy a jak dlouho to bude trvat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
blond.... to by byla....taťka by vám sdělil, jak už se mnou není k vydržení :))))))) pokud příští týden najdete chvilku na sraz...tak jste dobrý :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy jak vidíš, nenajdeme :-p Celý týden něco, ale úterek mám zatím volný :-) kamikadze, tak po svatbě :-) Marki ;-)
Odpovedať
mame prstynky!!!!! jsou prekrasne!
Odpovedať
Profilova fotka
ani se nedivím, že nenajdete čas...... bude frmoool :) kamikadze ... tak to se máte, že máte prstýnky ... my ještě nemáme.... teda jsou v praze... ale svědek nám je ještě nevyzvedl... asi budou až v pátek těsně před ...uffff, jsem z toho na nervy :(
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme prstýnky 3 měsíce :-D jakto že tak pozdě Kami?
Odpovedať
nejak se s tim zlatnice s.ala, ale myslim, ze to stalo zato :-D pokusim se je vecer vyfotit a dam to sem
Odpovedať
Profilova fotka
holky, vy se fakt máááááte :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ty jo, to tě Alvy obdivuju, já bych je už chtěla mít doma! kami, tak fajn, že se povedly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to já bych taky ráda...je už měla doma... ráda bych je viděla a přesvědčila se, zda jsou dle mých představ....ale musím vydržet :(
Odpovedať
alvy - dela Vam je na zakazku? ja jsem z toho mela hrozny strach, ze se nam pak nebudou libit, nastesti to dopadlo dobre... akorat jsme byli zkouset velikost pred trema tydny a muj prstynek mi zmensoval, vy jste je zkouseli?
Odpovedať
Profilova fotka
nene...nezkoušeli...proto mám obavy... ale přítel je stále v klidu...u mě je to horšííí tady není moc výběr...tak jsme vybrali na veletrhu....měly být prstýnky v průběhu května..... no, tak jsme je minulý týden urgovali...... a byly až ve středu 27. když jsme je objednávali, přišlo mi to v klidu...ted to se mnou docela cloumá
Odpovedať
jakto, ze je jeste nemas doma, kdyz meli byt ve stredu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?