Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to máš pravdu :-) A já myslím že naposledy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak se přidávám s utrácením. Koupila jsem si šaty na převlečení, i když jsem byla pevně rozhodnutá, že večer se převlíknu do sportovního :-N :-D Podprdu jsem si taky koupila novou, i když ji nepotřebuju, do šatů, ale doma se neztratí :-N ješt sehnat tělové punčochy, věci do tomboly a končíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mám punčochy dvoje, ale možná je ani nepoužiju, ještě uvidím podle počasí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a doufejme že jen jednou :) koukám, korunky lítají všude...fofrem :) ale ted je to dovolené :)))
Odpovedať
Profilova fotka
všechno potřebujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasněěěě.... bez toho by to nešlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasný :-D jinak máme už vše nakoupené a zařízené, jenom obtelefonovat a upřesnit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je to složitější... protože ve čtvrtek a v pátek budeme dělat nákup na raut...... al ejinak z toho, co se dalo koupit dřív, už je :) jen to jídlo se pak dožene.... budu obvolávat jen cukroví, kytky, dort...na upřesnění času vyzvednutí :)
Odpovedať
Ahojte baby. My máme obrad o 16:00 a bojim sa, ci vsetko do vtedy stihneme :( Obrad o 11:00 si teda neviem predstavit :D to by ma slak trafil...kadernicku mam o 8.15 do 9.45, o 10.00 make-up, o 10.30 obliekanie svad.siat,o 11.00 odchod na fotenie, z fotenia planujeme navrat najneskor medzi 13.30-14.00,prichod hosti k rodicom v case navratu z fotenia,u nasich dostanu vsetci obed,odobierka a sup na sobas...tak dufam,ze vsetko stihnem a na sobas prideme nacas :) Po obrade na hostinu a potom uz len zabava... Dufam,ze prsat nebude...mam vybaveny biely dazdnik/slnecnik,ale keby prsalo je na dve veci,kedze je cipkovany.. :) chceme ho len kvoli niekolkym fotkam pre efekt :) Chcem sa spytat, ako mate dohodnuteho kameramana a fotografa. Budu vas tocit od rana? Nam budu robit reportaz z predsvadobnych priprav - teda tocit tie stresy, co budu u nas. Mojej mamine sa to vobec nepozdava ale my chceme mat natocene vsetko co sa dialo aj pred sobasom a potom to ostatne... papa
Odpovedať
Profilova fotka
luluapali - nějako si vůbec neumím představit focení před obřadem....myslím, že moje nervy by byly na fotkách šíleně vidět :))) kamaramana dopoledne nemáme....ten na nás ubde čekat na košumberku..... ale bude se mnou bráška-svědek i s kamerou... a fotograf bude se mnou od rána :) to bude nezvyk....mít za zadkem dva chlapy :))) určitě je super, když jsou zachyceny i přípravy....dokonce jsem koukala na nějaké fotky tady na beremku...fotky vyloženě z dopoledne...oblékání a tak...a moooc se mi líbily....
Odpovedať
alvy: mame neskoro obrad...kym z obradu prideme do hotela na hostinu,kym sa najeme a zacne zabava,uz sa fotit nepojdeme-bude vecer...nechcem uz z hostiny nikam odchadzat :) sestra sa tiez bola fotit pred obradom a potom boli uz len so svadobcanmi. Najlepsie by bolo fotenie v piatok,ale ti dvaja su z Krupiny,co je 250km.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my mame taky foceni pred obradem - od 10 do 12 a v jednu je obrad. Presne jak luluapali se mi nechce pak uz odchazet po hostine nebo nechat hosty cekat pred restauraci (pokud se foti pred hostinou). Oboje jsem zazila a nelibilo se mi to, takze jsme to taky dali pred obradem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
určitě je super, že pak už nikam nepůjdete.... spíš bych se bála toho, ež se neuvolním a budu furt jak v křeči :)
Odpovedať
A co sa tyka chudnutia/priberania. Mam tendenciu lahko pribrat,od min.roka asi 15kg...ale asi pred dvomi mesiacmi som zacala zdravsie a menej papat,tak som schudla asi 7kg. Som strasne rada,hlavne uz nemam take velke lica :D Este k tomu pribudla pondelnajsia zaludocna vyroza,v puse mam afty a z nosa mi obcas tecie krv ze nejde zastavit...same radosti...v robote som sama,zastupujem sefku,kt.ma dovolenku od 25.5. do 5.6. takze mam toho dost a k tomu stale nieco kvoli svadbne riesim. Celkom sa tesim,ked tieto stresy pominu,ked bude po svadbe.
Odpovedať
alvy: v krci som uz asi mesiac...takze tak :) a v krci budem celu svadbu az do rana,ci to vsetko dopadne ok. inak do solarka chodim uz od januara sporadicky :) pomalinky chytam bronz...len dufam,ze na fotkach nebudem zlta,aby som nemala nejaku neprirodzenu farbu... :)
Odpovedať
Profilova fotka
u mě hubnutí vůbec nebylo na programu....jen udržování váhy.... při zkoušce šatů mi paní řekla, že hubnout nesmím...možná malinko přibrat ale hubnutí neee...tak v klííídku :) ale lulu, ty to máš fakt perné....hlavně se dej dokupy...přeji hooodně zdraví.... a neboooj, určitě vše dopadne dobře .... žádná křeč :)
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky ženy, Já kvůli svatbě začala držet du 90tidnovku, držela jsem jí ale jen měsíc a doteď mám zdravotní problémy. Ovšem zhubla jsem 8 kg a nejvtipnější na tom bylo, že jsem pak přišla na další zkoušku šatů a paní řekla, že už víc hubnout nesmím, že mi ty šaty už nemůže víc utáhnout, že i tak jsem zhubla moc... :-S
Odpovedať
Alvy: veľmi pekne ďakujem. To zdravie najviac potrebujem...vraj ani hrdlo nemam ok,lekarka v pondelok povedala. Evusinka: faakt? ja som si myslela,ze ked mam saty na snurovacku,ze mozem schudnut aj pribrat,ze stale mi budu dobre...no ale hadam to problem nebude :) a dufam,ze saty budu v takom stave v akom som ich v decembri rezervovala... inak; mamina uvarila kapustovu polievku pred velkou nocou a od vtedy sa snazim obmedzovat. papam salatiky,kuracie,nic vysmazane,mastne atd. a aj tak mam zdravotne problemy...sila,ze?
Odpovedať
Profilova fotka
šněrovačka vše nezachrání...... přeci jen kdybys zhubla moc..... stáhne se příliš a nevypadá to dobře..... holkyyy....hodně zdraví všem :)
Odpovedať
Alvy: toto ma absolutne nenapadlo :) ale taky extrem to zas nie je tych 7 kg. :) nebojim,ze nebudu dobre uviazane.
Odpovedať
Profilova fotka
určo jsem měla na mysli extrém..... ale zkoušela jsem takové jedny šaty...byly mi větší... a fakt to vypadalo divně :) určo budeme všechny pěkně sešněrovanéééé :)
Odpovedať
kazda nevesta je predsa krasna :)
Odpovedať
Profilova fotka
....přece nejkrásnější ..... široko daleko.. a pro toho svého :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, já jsem si to taky původně myslela, že se šněrovačkou to problém není, že se upraví podle postavy...ale ne tak docela, no. lulu: Já si šaty vybírala v říjnu - byly zrovna úplně nové - a v únoru, když jsem je byla zkoušet znovu a nafotit, tak nebyly v takovém stavu, jako na začátku, a jsou taky hodně půjčované, paní ale slíbila, že to dá do pořádku, tak nezbývá, než doufat, že to tak bude... Jojo, všechny budem nejkrásnější. ;-) :-D
Odpovedať
dneska jsem byla dat zalohu na tu sobotni rozluckovou party, na travesti show, bude to tam sama rozlucka, nechystate se tam nektera nahodou?
Odpovedať
kami: já měla rozlučku tuhle sobotu, kamarádka mě pozvala taky na travesti show, byly jsme 4 holky, ale bylo to naprosto úžasný, tak dlouho jsem se fakt nenasmála. Ještě teď když si prohlížim fotky tak se u toho tlemim jak debil :-D Čekala jsem od toho nejdřív jen takovou trapárnu ale kluci to fakt tak úžasně rozjeli... no a domu jsme se dostaly o půl páté... :-D
Odpovedať
lili - tak to rada slysim, taky jsem mela ohlasy, ze nektere damy travesti moc nemusi, a aby jsme sly nekam, kde to zname... ale prave bych chtela aby to bylo jiny nez obvykle... 8-) tingl tangl?
Odpovedať
jasně tingl tangl!!!! ale říkám bylo to naprosto luxusní. Nejlepší byla Helenka Vondráčková, ta prostě neměla chybu :-D věřim tomu že se ti to taky bude líbit, zvlášť jestli jdeš s dobrou partou holek, jako jsem tam měla já. a ty vypalovačky jaký tam hráli, na to se nedalo nepařit 8-)
Odpovedať
jeee, tak to se fakt tesim :-D diky za pozitivni naladeni, bylo mi lito, ze je hnusne, ze nemuzeme na parnik, ale jak to slysim, tak mi to byt lito nemusi.
Odpovedať
já jsem se toho fakt bála, ale přijela jsem úplně nadšená. Nastávající o tom ani nechtěl slyšet, že mu je prej na blití z nich jen to slyší, ale já se nedala a stejně mu to barvitě vylíčila, aby z toho taky něco měl. Na FB mám nějaké fotky, tak jestli máš taky FB tak se na ně můžeš podívat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?