Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Markia: Tak to je smutný, ale co naděláš, asi bych to neřešila, máš nového miláčka, který Vás obě určitě miluje a bude to stopro lepší :)
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinko, to je krásný x-) ale zároveň smutný, že jeho vlastní táta nemá zájem :-| Kwjetus: tak to by bylo parádní x-) Jen bych brala tak kolem 20 stupňů ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka: Máš pravdu, je to nepochopitelné, bohužel, jednou je to ale biologický otec dítěte a dítě má právo i na případné dědictví a zákon to bere tak, že ho o ten nárok připravujeme a to není v zájmu díděte...no, prostě jsou to nesmysly, když to dítě má někoho, kdo ho má doopravdy rád a stará se o něj, narozdíl od toho druhého, tak přece není co řešit.
Odpovedať
Profilova fotka
markia: To je krásný. Tak to je dobře, že to takhle dopadlo. :-) sestricka: Smutný to je, ale hlavně pro něj, protože jednou mu to všechno dojde, to už ovšem bude pozdě. alvy: Já jsem pro případný déšť objednala úžasný deštníky ve tvaru srdce - jeden smetanový a jeden černý...jenže když přišly, tak to byl šok - jsou děěěsně obrovský. 8-) Tak se modlíme, aby raději nepršelo. :-))) Jinak ty teploty kolem 20 by byly ideální. Ani horko, ani zima.
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinko, žádný déšť nebude!!!! :-D My si podle aktuální předpovědi půjčíme ze salonu bílé deštníky v pátek před svatbou, ale tuhle variantu už předem vylučuji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je jasný, že nebude. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka to jo :-) Ja ted resim jestli to biologickemu mam vubec oznamit nebo ne...jinak teda taky doufam ze prset nebude, mame to na zamku a ja se tesim na foceni v zamecke zahrade :-) holky v kolik to mate? My na 11:00
Odpovedať
Profilova fotka
My ve 13:30
Odpovedať
Profilova fotka
markia: Můj názor je ten, že mu do toho nic není, takže já kdybych nemusela, neřekla bych mu nic... Taky máme focení v zámecké zahradě a je fakt, že v dešti si to taky neumím moc přëdstavit...jinak obřad máme ve 13:00.
Odpovedať
Profilova fotka
ad počasí: pro mě by bylo ideální 25, ale říkám si 28 je furt lepší než 13 co bylo aspoň tedy u nás dneska ráno ad osvojení: u nás to nehrozí, dcera svýho otce vídá, i když sporadicky (chlastá), a i když má k mýmu nastávajícímu mnohem bližší vztah, a myslím že by byla i ráda, kdyby byl táta on, na druhé straně má ráda i vlastního tátu.. trochu schíza :-(. ale její vlastní otec by jí nikdy nenechal změnit jméno, to fakt nehrozí. holce je 8, takže už jsme měly x hovorů na téma proč se teď budu jmenovat jinak než ona.. ale nějak to zvládnem :-S takže svým způsobem to máte jednodušší ty z vás, které jste takhle jednoznačně našly toho náhradního tátu, nemusíte řešit občas se ozývajícího vlastního otce, a nějaké příjmení a formality pro ten vztah nejsou tolik důležité - toť můj názor..
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka ja se k tomu taky priklanim...nezajima se, tak co. Jeste by zacal prudit, zaprtek jeden pravnickej.. ono v desti bychom museli fotit asi jen vevnitr..a to by byla skoda - v zahrade jsou prekrasne zahony ruzi ktere by tak akorat zrovna mohly kvest :-) A jeste dotaz - najde se tu nekdo kdo ma obrad taky "u nas"? Tedy v Benatkach nad Jizerou?
Odpovedať
Profilova fotka
My to máme ve 12.30, no jsem zvědavá jak to malý zvládne, většinou v půl 1 chodí spinkat :( ale asi ho dám spát ještě dopoledne než vyrazíme na radnici a pak až večer.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kwjetus: Tak to to máš rozhodně ještě složitější. :-/ Jo, to jo, určitě jsou důležitější věci, ale jak víš, tak se to špatně vysvětluje a mýmu malýmu sice bude pět, rozumově ovšem velmi velmi vepředu a vím, že by to dost špatně nesl a nemohl pochopit, proč se jmenuje jinak než oba rodiče...takže je to pro mě dost důležité. Ale samozřejmě mnohem důležitější je pro mě to, abychom se jednou provždy zbavili noční můry, že jednou jeho vlastnímu otci rupne v bedně a bude ho najednou chtít. Třebaže jen z trucu. Prostě chci, aby zmizel z jeho rodného listu a tím pádem s námi neměl už nic společného, abychom mohli žít v klidu... markia, tak jestli je právník, tak už bych mu tuplem nic neříkala...
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka je...ted ma cerstve po skole. a jeho matka, san sanovita, ma vlastni advokatni kancelar....takze ja radsi budu delat ze nejsem a ze se nic nedeje
Odpovedať
Profilova fotka
markia: To rozhodně. Protože to by bylo dost riskantní - právník když chce, tak vyhraje...
Odpovedať
Profilova fotka
déšť nebude :))) my máme deštníky takové normální....já bílý s krajkou.....pavlík černý....ale nebudou potřeba :) náš obřad je od 15 :) prý kvůli volbám ...mají jednu matrikářku....ta musí zavřít volební místnost a vyběhnout na zříceninku :) přeji všem maminám tady hodně úspěchů při řešení problémů.....
Odpovedať
Profilova fotka
Musíte mít pevné nervy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka to jo...i kdyby mi to mel delat natruc...
Odpovedať
Ja som zaujela tiež rovnaký postoj.Nehovorím nič,veď ho do toho či sa ja vydávam nič nie je a až potom budeme riešiť. Inak ako pozerám,tie sobáše nemáte nejako skoro?My máme o 16.30 a to som chcela o 17.00 len nechceli na úrade čakať,lebo pred nami majú jednu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
janka - pro některé je už 15 hod. dost pozdě..... např. mi bylo řečeno, že to chceme takto pozdě, abychom ušetřili :) ale já si 15. hod. chválím...bude dost času.... kamarádka měla obřad v 10,30...to musel být ráno frmol :)
Odpovedať
Profilova fotka
janka pred nami jsou svatby uz dve, a me pobavila matrikarka "Tady vam dam takovej blbnik (papir s informacema kde zaparkovat, kdy tam byt, kdo jde nahoru nejdriv, poradi a tak), tim se ridte..s tim parkovanim v arealu no nevim, jsou tu dve svatby tak asi nezaparkujete...mozna by si nevesta mela vzit neco na prezuti kdybyste museli jit od az od namesti"
Odpovedať
Profilova fotka
janka: Já mám v pátek schůzku s advokátem, probereme požadavky, které on mu během následujícího týdne zavolá. Já se mezitím v sobotu vdám (do toho mu nic není, přesně jak říkáš) a pak se to může hned začít řešit... Nevím, co je mi známo, tak většinou obřady tak se dělají nejvíc kolem poledne...i když už to asi není pravidlo. Nám taky nabízeli i v 15 hodin..
Odpovedať
Profilova fotka
marka: :-D To je teda dobrý... alvy: to máš pravdu. Když je to později, člověk určitě nemusí mít takové nervy, že nebude stíhat...
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka takze ja si do tasky do kufru auta snad pro jistotu soupnu svoje crocksky, predstava cesty po kocicich hlavach do kopce v jehlach mi nahani husi kuzi...
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka: jojo, to máš vlastně asi pravdu, lepší to mít jednou provždy z krku, už to jedna má kamarádka řešila - bývalému jak říkáš "ruplo" a začal se hrozně zajímat - potřeboval se tehdy vytáhnout před nějakým novým úlovkem, že má jako dítě a že je ten zodpovědnej otec. Malej pomalu nevěděl kdo to je, ale holt musel jednou tejdně odpoledne s nějakým pánem na procházku, protože pán na to měl ze zákona nárok.. pána to pak samo přestalo bavit, protože se s přítelkyní stejně rozešel a pak si našel nějakou, kterou ty děti tak nebraly - naštěstí.. takže je to i kvůli tomuto hledisku lepší mít fakt asi vyřešený.. alvy: jéžiš - deštníky, no ty my vůbec nemáme :-o
Odpovedať
Profilova fotka
kwjtus: No, to určitě. To je teda hrůza. Normálně mi z toho jde mráz po zádech. Dyť nejvíc tím pak trpí to dítě..najednou jít s člověkem, kterého vůbec nezná...brrr. To nikdy nechci dopustit. markia: Tak to ti věřim. To jsem tedy pak zvědavá na fotky. :-D
Odpovedať
Nám matrikárka povedala,že máme prísť o 10 min skôr a inak neviem nič.Mne to tiež pripadá čudné,že jedna svadba riadne neodíde a prídeme my,že čo s autami a opdobne.No tu je to tak a vraj sa nemám plašiť. Evusinka: Ja to hodlám riešiť osobne,a skúsim mu nejak prehovoriť do duše,že nech nerobí zbytočné problémy aj mne a hlavne malej.A aj tak keď na ňu kašle tak čo čaká,že príde keď bude mať malá 15 a že sa mu potom hodí okolo krku?No ja neviem,svoje šance prepásol,malá nepripustí že má iného ocka a biologického nechce inak pomenovať ako menom a tak ak má čo len štipku rozumu tak to pochopí a nechá nás žiť v kľude.Ešte podotýkam,že som nikdy v živote malú proti nemu nenahovárala.
Odpovedať
Profilova fotka
janka my taky mame prijit o deset minut driv, o pe minut driv tam chce mit svedky s obcankama a prstynkama, pripadne pripitkem. Podle me se predchozi svatba nemuze do te doby vyridit, i kdyby slo jen o foceni...ale nenadelame nic...
Odpovedať
Profilova fotka
janka: Tak to asi máte ještě trochu jinak, když jste aspoň schopni spolu mluvit.. to my ne. On by se se mnou nikdy nesešel. A já nemám sílu a chuť se ještě nervovat tím, že ho budu kontaktovat. Bylo by to pro mě hrozně psychicky náročné. Takže my když už spolu někdy musíme jednat, tak jedině přes ty naše advokáty...a zatím se nám ještě nikdy nepodařilo dohodnout. Je to logické, měl by s tím souhlasit, když stejně nemá zájem, jen těm chlapíkům nikdy do těch jejich hlav nevidíme, co je vede k jejich podivným rozhodnutím...takže těžko soudit. Přemýšlí jinak, než my matky, kterým na těch dětech doopravdy záleží. Já musím říct, že na zámkku nám všechno vysvětlili hodně dopodrobna, přesně kudy kdo půjde, v jakkém pořadí, kdy přijet, kam atd. atd., také tam dělají mezi svatbami hodinový odstup, což je málokde, ale je to velmi ohleduplné právě vůči svatebčanům, že to tam nejde jak na běžícím pásu...pak se snadno stane, jak už jsem mnohokrát viděla, že další svatba přešlapuje venku a čeká, až ti přednimi vypadnou, protože už měli být dávno pryč...to je děs.
Odpovedať
Profilova fotka
A ještě je to tam zařízené tak, že se dvě svatby vůbec nepotkají, protože se přichází jinudy a odchází taky jinudy. To je super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?