Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: To určitě bude. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinka: Naštěstí syna řešit nemusíme, nechali jsme mu dát jméno po otci, tak alespoň to máme vyřešené. Ale při předávání formuláře na radnici nám sebrali malého rodný list a budou mu dělat nový, protože se vdává matka. No přijde mi to kravina. Pak malému budu určitě vysvětlovat, proč nemá rodný list vystavený hned po porodu, ale má ho nový až dva roky po jeho narození. Nechápu, proč mu ho nemohli nechat, když jsem ho porodila, tak jsem byla svobodná, tak proč to měnit.
Odpovedať
Profilova fotka
"Beru si Tě takového, jaký jsi a takovou, jaká jsi. Beru si Tě s Tvými požadavky, s Tvými chybami a s celým Tvým životním zákonem. Jsi to, co jsi. A tak Tě miluji." Kikiss: Tohle máme na oznámení my. Je to sice děsně dlouhý, ale museli jsme to tam narvat, páč tohle přesně na nás sedí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinka: To je moc pěkné :) a hlavně pravdivé :)
Odpovedať
Profilova fotka
přípravy mě taky bavili :) ...i když to bylo někdy hektické :) na nové příjmení se též těším....ne že by mi toto moje vadilo...ale někdy mi ho dost zkomolili :) škaredě.... mé nové iniciálny budou taky fajn AB....doted AV.... posunu se v abecedě :)))) právě...nový rok píšeme každý rok....ale nové příjmění...u mě po 29 letech .)
Odpovedať
Profilova fotka
kikiss: Nojo, to víš, ta byrokracie... :-| No, on můj nastávající není otec mého syna, takže to nemáme právě tak jednoduché a bez souhlasu toho druhého příjmení změnit nesmíme...a přestože ten ho nikdy nechtěl ani vidět, tak rozhodně souhlasit nebude už jen z toho důvodu, aby nám to znepříjemnil...Ale já jsem člověk, který vždycky dosáhne svého, když něco chce a do té doby se nevzdá. :-)
Odpovedať
alvy, to jsem na tom stejne s tim vekem... ale zvykneme si, neboj. jinak rozluckova jizda parnikem pada, bude o vikendu pekna kosa, asi si priroda setri slunicko na pristi sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Někdo třeba i to příjmení mění každý rok... :-) Když někdy vidím v práci lidi, který se rozvádějí, kolikátý už majíi příjmení, tak žasnu, co toho už stihli. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale to se samozřejmě nás netýká. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinka: Aha, tak to je pak složitější, to věřím, znám případ, kdy otec svolil jen se souhlasem, že nebude muset na své vlastní dítě posílat alimenty. Přeji Ti, aby souhlasil bez problémů. Alvy: Já si moc nepolepším z iniciálů KV, přejdu na KZ :( ach jo, takže na konec abecedy.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - rozlučku si určo užijete i jinak :) evus - to máš pravdu.... dokonce s jednou takovou jsme si povídala o svatbě.... a znělo to :na mé první svatbě bylo..... , na mé druhé se stalo to.... a na třetí ...... jak si to jen pamatuje :)))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
kikiss: No, bez problémů určitě souhlasit nebude. Proto chceme, aby si ho můj budoucí manžel osvojil, pak určitě souhlasit bude, když už figurovat jako otec syna, kterého nechce. Ale já ho toho zas nechci ušetřit jen tak zadarmo, aby se jen tak lehce zbavil zodpovědnosti. Takže to bude ještě složité a asi budem muset najít nějaký kompromis. Tak já jsem EL a budu ECh, ale nevím, jestli si tím polepším. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jo, rodny list dcery jsme na matriku nesli zrovna v pondeli, taky prejde pod soucasneho pritele a bude ho mit napsaneho jako otce. Ted nema uvedeneho nikoho, tak se aspon nikoho nai nemusim ptat...biologickej ji nevudel od narozeni, holce budou dva roky...ja tehdy vedela proc ho neuvadet..
Odpovedať
alvy - rozlucka bude nakonec na travesti show, tak to by mohla byt dobry, ne? 8-) prijde mi to lepsi nez striptyz...
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Tak to je hrůza. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kikis a evusinko držte se ;-) Máte pravdu, rychle to uteklo a je to tady x-) Já mám podpis už natrénovaný, ale stejně si myslim, že až se budu podepisovat to tý knihy, hodim tam úplně jiný podpis naž ten naučený :-D
Odpovedať
Evi,ja presne viem čo teraz musíš riešiť,pretože to riešime aj my len s tým rozdielom,že nechceme len meniť priezvisko ale môj nasávajúci si chce malú osvojiť.Bio otec sa o ňu nezaújma,ale som si istá,že len z trucu nebude súhlasiť...to bude súd na dlhé lakte.Veľmi sa toho bojím,ale dúfam,že to stihneme vybaviť kým pôjde malá do školy...máme ešte rok aj pármesiacov,no uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si to tady teďka zkouším (ten podpis) a vážně mi to moc nejde. Odteď trénuju každý den. :-)) blondata.sestricka: No vidíš, já vlastně vůbec doteď netušila, jakým příjmení se podepisujeme do té knihy, jestli starým nebo novým...8-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka taky trenuju :-D nevim proc kdyz mam konecne poradnyho chlapa se nemuze jmenovat treba Novak....
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinka: Uvidíš, že to půjde, budeme na tebe myslet, aby to dobře dopadlo. blondata.sestricko: díky :) markia: to je dobré řešení :) aspoň máš teď klídek :)
Odpovedať
Profilova fotka
kikiss dokonce kdyz jsem mu rekla ze se budu vdavat tak se ani nezeptal jak to bude s malou, nic...
Odpovedať
Profilova fotka
janka: Máme to úplně stejně jako vy. Taky ho chce přítel osvojit. Jinak by to ani nešlo. On by s tím taky jinak nesouhlasil. Přesně vím, o čem mluvíš. Já u soudu pracuju a dokonce u toho, pod který spadáme, takže si myslím,že to bude o něco jednodušší, protože i sama moje šéfka soudkyně mi chce pomoct, což je od ní hezké. TAky máme rok a něco, než malý půjde do školy a já doufám,že to stihnem. Tak Ti držím palce, aby to šlo hladce a co nejrychleji...
Odpovedať
Profilova fotka
blondata sestricka: do knihy se podepisuješ starým i novým, já mám strach, abych to nespletla a neprohodila je :(
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - určo to bude super. travesti je super....alespon já to mám raději jak striptýz... ten mi přijde divnej ... přeji vám super zábavu :) evusinka - taky jsem si zrovna podpis trénovala :) .... nojo, do knihy se podpisujeme dvakrát...novým a starým...to bude komedie :)))) stačilo mi když jsem se podepisovala jako svědek na svatbě mého brášky.....horší podpis jsem nikdy nevytvořila...se mi klepaly ruce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tato zpráva byla vydána společností Meteopress dne 24.5. 2009 v 11 hodin a vychází ze stavu počasí k termínu 24.5. 2009 10 hodin. Další aktualizace proběhne dne 31.5. 2009 v 17 hodin. Společnost Meteopress upozorňuje na skutečnost, že je možné očekávat v období od 1.6. 2009 i jiný vývoj počasí než je zde popsán. Výhled na pondělí až neděli 1.6. až 7.6. 2009 Pravděpodobně bude počasí ve střední Evropě pod vlivem tlakové výše. Očekáváme převážně polojasno až skoro jasno, jen při přechodně zvětšené oblačnosti přeháňky a ojediněle bouřky. Teploty se budou v nočních hodinách pohybovat v intervalu 13 až 8 °C. Odpolední teploty se budou pohybovat v intervalu 21 až 28 °C. ...ale nemusel by se ten vývoj už moc měnit, že jo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
markia: Jojo, tak to to teďka budete mít o to jednodušší, když otec není v rodném listě...to je fakt. stejně je to neuvěřitelný, vidím,ž e náš případ není vůbec ojedinělý, že otec o své vlastní dítě nemá absolutně zájem, třeba ten můj ho nikdy nechtěl ani vidět. A když vidím, jak se o něj můj současný přítel a jeho rodiče starají a jak ho zbožňujou...a to není jejich vlatní...
Odpovedať
Tak takú pomoc by som aj ja uvítala.Ja len stále nechápem,prečo sa treba pýtať niekoho kto sa o dieťa vôbec nestará a neplatí výživné,že či si ho môže osvojiť taký OTEC čo tomu dieťaťu všetko platí,stará sa oň,chodí s ním k lekárovi...je to nespravodlivé!
Odpovedať
Profilova fotka
kwjetus..... neboooj, nezmění se.....všechny doufáme...hlavně my, které prostě mokrou variantu dne nemáme :))))
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze: Jojo, souhlasím, travesty je super. alvy: Jo, to bude ještě asi legrace při obřadu s těmy podpisy. TAky jsem zvědavá, co tam vytvořím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka mluvis mi z duse..biologickej malou nikdy nevidel, nikdy se na ni nezeptal, proste dela jako by nebyla...ja prave poznala soucasneho pritele kdyz jsem byla ve druhem mesici, a s takovou nejakou tou zenskou intuici jsem si rekla ze proste otce uvadet nebudu, protoze co kdyby...no a dobre jsem udelala :-) Pritel malou miluje, byl i u porodu, ma ji jako vlastni..a jeho rodice jsou z ni uplne mimo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?