Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pak to tady probereme :)))
Odpovedať
Profilova fotka
u nás se těší ženich na noc, já se obávám a jak se znám, tak budu první, která grogy padne do postele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...no, aby ses nedivila :)
Odpovedať
nektere veci je lepsi dopredu moc neplanovat.. :-)
Odpovedať
ahojte..no rozlucka dopadla uzasne... druzicky to vymysleli skvele... ja uz mam dost strax, ze som na nieco zabudla... podakovanie rodicom tiez nebude lebo vztahy su komplikovane....ale sa mi pacil napad s tymi vinetkami... a prvy manzelsky tanec sa zacne nacvicovat asi uz tento vikend... aj toho sa bojim... a vobec nevieme ako zorganizovat hosti pred obadom...kde sa stretnut a tak...
Odpovedať
tak jsem to asi privolala, dneska na nas skorotchyne vytahla, ze se musi nevesta s zenichem pred obradem sejit s rodici, mame si prej kleknout a oni nam daji pozehnani, meli jste videt vyraz meho nastavajiciho... myslim, ze uz asi vi, ze tento bod na programu nebude
Odpovedať
ani my to mat nebudeme... :-) mne dnes odmietli pozvanie nejaky ludia tak som z toho mierne smutna... uz moc nervacim...
Odpovedať
milovana - vy zvete lidi az ted, nebo az ted si vzpomneli, ze nemuzou prijet...? to je cloveku lito vzdycky, to je jasne, ze jsi z toho smutna.... :-(
Odpovedať
sak prave ze sme urobili xybu, ze az teraz... vsetci nam hovorili, ze staci 2 tyzdne pred svadbou!!! :-(
Odpovedať
milovana, tak to se bohuzel dost vystavujete riziku, ze ti lidi nebudou moct prijit, takhle na posledni chvili, co ja vim moje kamosky a pribuzenstvo napr. shaneji garderobu uz od brezna, oznamovali jsme koncem unora...
Odpovedať
Profilova fotka
milovana - to se též nedivím, že tě to mrzí..... ale dva týdny před je asi málo.... kamikadze - skorotchýně by mě teda podobným sdělením taky zaskočila :) nám do toho naštěstí nikdo nezasahuje...a tak ani nikdo netuší, že něco bude.... teda nebude žádné poklekávání, oficiality a požehnání :)... jen pro ženy kytička a pro tatínky lahvinka meruňkovice s naší etiketou :) ... přítel už má prý vymyšlené, jak to podá... a jak ho znám, jistě humorně :) je totiž na rozdíl ode mě hodně výřečný :) jinak se nám to šíííleně blíží... včera jsme zahájili nákupy....pití a jídlo (vše zajištujeme sami, kromě hlavního jídla)... a už ted to nemáme kam dávat :) a to jsme na začátku ..... také jsme se byli podívat včera na hradě....paní kastelánce sdělili, co jak chceme.... kde chceme obřad....vychází nám opravdu úžasně vstříc - asi kouzlo takového místa, kam se svatby nehrnou. Paní sama říkala, že si svatby musí hýčkat, že jich tam je dost málo... přeji vám všem pevné nervy a hodně štěstí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Milovana:mně řekli dvě nejlepší kamarádky ze střední, že přijdou jen na obřad. A přitom jsme si to milionkrát slíbily, že si přijdem na svatbu, znáte to...málem jsem se z toho rozbrečela a vůbec to nechápu. Tímto u mě celkem skončily.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani - hlavu vzhuru, ale uz jsem zjistila, ze svatba sebou nese mnoha zklamani... :-( a casto od lidi, od kterych to clovek neceka. Vsechno nej k svatku! (ja ho mam dneska taky :-D dostala jsem parfem na svatebni den)
Odpovedať
Profilova fotka
Jancal, kamikadze: Mohu potvrdit. My máme svatbu utajenou, neví o ní nikdo krom úplně nejbližších...a i z těch někteří hodně zklamali. Ze začátku jsem kvůli tomu taky brečela. Myslím, že těm lidem na nás zas tolik nezáleží, když jde o nejbližší rodinu, je to hodně smutné, ale na druhou stranu, nebýt svatby, asi bychom na to nepřišly. Tak buĎme rádi, že se nám naskytla možnost takové lidi rozeznat o těch, co jim na nás skutečně záleží. Vlastně, když jsme na chvilku uvažovali o odtajnění, tak jsem to nakonec zavrhla právě proto, že vím, že by mě zklamala ještě spousta lidí a to by mě hrozně mrzelo, tak jsme to nechali, jak to je. Jinak už mám taky parfém na svatební den. Jupíí (ovšem musela jsem si ho tedy koupit sama :-D ) Tak už příští týden....(už jsem měla taky první noční můru - nic jsem nestíhala, šaty mi byly krátké atd atd...prostě katastrofa) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, netrapte se s tím ... ono to mrzí, ale nic s tím nenaděláme.... taky jsem si pobrečela...když mi bylo vnucováno zvát osobu, kterou skutečně nemusím... a mí příbuzní do mě šli docela zostra ... jojo, už příští týden....uffff.... cílová rovinka..skoro :)
Odpovedať
asi tak... doporucuju otestovat puncochy, spodni pradlo, alespon na jeden den do prace apod., dneska jsem zazila dost neprijemnou cestu do prace, uz vim, ze me kalhotky na podvazky mi podvazky neudrzi a dnes jdu kupovat samodrzky... to mi pripomina, ze musim donutit zenicha, aby se kompletne oblik do toho, co jsme kupovali kazdy kus zvlast... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to určo chce....vyzkoušet i samodržky...... ne každá snese ty silikonové proužky.... a ženicha je taky potřeba oblíknout a vyzkoušet.... u nás se zjistilo, že jsou kalhoty nějako těsnější.... přítel mi vysvětloval, že teĎ ty materiály se srážejí i na ramínku :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, děkuju za oporu a za přání samozřejmě všem Janám i ostatním, co měli či busu mít svátek přeju zpětně i dopředně taky. To je fakt, že se mi zúží okruh přátel, ale zůstanou ti opravdoví. S tím prádlem mě to ani nenapadlo, díky za nápad. Brzy vyzkouším. U nás ženich vyzkušen a naprostá nádhera.
Odpovedať
Alvy nestras, doufam, ze se nam na raminku kalhoty taky nesrazily... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nestraším..ale raději to zkuste.... :)
Odpovedať
jo a v sobotu jsme chteli zkouset zdobit auto, milacek byl den predtim na nejake really (nebo jak se to pise), auto totalne zabahnene... na zabiti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Raději bych to nazvala startovní čárou, než cílovou rovinkou, zní to optimističtěji. ;-) :-D TEdy, tak já jdu vyzkoušet ty punčochy. Nechtěla jsem je zkoušet, páč jsem se bála, že je hned roztrhnu, tak je nechávám až na den D. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evusinko, máš pravdu.... cílová rovinka příprav... je spíš startovní čárou.... taky zkusím punčochy...jinak mám udělanou zásobu...dvoje bílé a dvoje tělové....znám se, když mám zásobu, neroztrhnu si .)
Odpovedať
Alvy - tak to mas slusnou zasobu, ja mela pripravene bile a telove na podvazek, ktere jsou mi nanic, tak jdu dneska shanet ty samodrzky,bile vezmu jedny, ty beztak uz pak nevyuziju a telovych radsi vic... A v patek jsem u Marks and Sp. koupila krasnou bilou kosilku na svatebni noc :-) To je garederoby, to chci videt to moje zavazadlo az se budu balit...
Odpovedať
Profilova fotka
tak koupila jsem si jedny....zjistila jsem, že jsou mooc bílé...tak jsem si koupila slabší... a tělových....těch může být dost....ty unosím kdykoliv jindy :) košilku na svatební noc nemám....ale slíbila jsem si, že tento týden to vyřídím :)
Odpovedať
Alvy tak hodne stesti! Ja jsem nakonec poridila takovou bavlnenou poloprusvitnou, jsou na ni vysite sedmikrasky (jenom bilou niti)... nic extra sexy musim rict, ale ja nato moc nejsem, ale je proste takova "cute", jiny vyraz nejak nemuzu najit.
Odpovedať
Profilova fotka
když já vybírala ..... a zkoušela...ale co se mi líbilo,mi bylo jaksi natěsno ..... asi jsem za blba... ale vysvětli mi výraz "cute" :)
Odpovedať
hezka, mila, sladka tak nejak vsechno dohromady :-D a natesno mi toho bylo hodne, i kdyz mozna zenichovi by se to libilo, nevim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
díííky :) to líbilo...ale kdo v tom má spát :)))
Odpovedať
alvy tak zkus toho spencera, treba se ti taky bude libit, stoji 549 Kc, nebo hezky kosilky maji v CA, ja toho prolezla fakt hodne, jo jeste docela hezke maji od Atlantisu, jenze ti moc obchodu nemaji.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?