Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
ted jsem mluvila s fotografem, moc nadsenej z foceni az po hostine nebyl, prece jenom se mu vejlet do Krumlova protahne o dve hodky... pry se ozve, tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som chcela, aby ma zenich videl az v kostole, ale pristupila som na kompromis fotografov a ideme sa fotit uz pred obradom....ma po vas vas fotograf este niekoho na fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dixie - chtela jsem to stejne jako ty,ale nakonec jsme se taky rozhodli pro fotografovani pred obradem... a myslim, ze jsme udelali dobre ;)
Odpovedať
to sice ne, ale jede z Prahy az do Krumlova a pak zpet, takze ma zabitej celej den...
Odpovedať
Profilova fotka
koukám, že ani s fotografem to není med. my to máme vyřešené v rodině.... náš fotograf je zároveň host.... a se mnou bude už od rána :)
Odpovedať
foceni pred obradem nam fotograf nedoporucoval z duvodu, ze se musi davat na nevestu bacha, aby se nekde neumazala, prece jenom to hlavni ma pred sebou ... a nas fotograf foti na slame, na trave a tak ... ;-) pritel vcera rikal, ze si mysli, ze kdyz se pujdeme fotit az po hostine, ze bysme uz mohli nejvetsi nervozitu setrast, kdyz to podstatne budeme mit odbyte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
upřímně si to taky před neumím představit .... před obřadem by asi ta nervozita byla na nás vidět..... a po to z nás trochu opadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime a po svadbe porovname :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasnačkaaaa :)
Odpovedať
ahojte...tak mna stres skoro zabil... bola som u krajcirky a ked som videla, ze sa snazi mi natrepat do hlavy, ze tie spolocenske saty su take ako som xela, tak som sa tak rozplakala... bola som hotova s nervami... proste som nevedela co jej mam povedat, som mala xut ju tak zfackat... dnes som bola u Jacka objednat torty a tie ceny ma sokovali... svadobna torta cca 2800sk, a talianske torticky na redovy 30sk- 1ks... som myslela, ze spadnem z noh... takze za torty dam asi cca 5000sk, zakusky 4200sk... vravea som, ze na svadbe nebudem plakat od dojatia, ale ked budem vidiet ze ludia mi prejedaju praxy... :) ale nie, zartujem, ved je to len raz za zivot...snad :) fotit sa ideme pred obradom... o 8mej ku kadernicke-cca 2 hodinky, kozmeticka cca 1hodinku, fotenie okolo 13:30 cca 2 hodiny, potom na cintorin a potom na obrad... z hostiny uz nexeme odbiehat...
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE, no s krajcirkou nezavidim, niekedy sa im podari saty sfusovat a potom uz niet pomoci. Ja svoje popolnocne idem skusat az tyzden pred svadbou. Aku velku tortu si davala? my budeme mat zo stankoviec, 4 poschodova za 100 eur a dalsia na redovy dalsich sto. chcela som tie male torticky, ale on ich nerobi. cim myslis talianske? tie cupcakes? bude ti ich davat na stojan, takze to bude ako torta? to by som mozno zmenila aj ja... pekny vikend.
Odpovedať
ja som davala 3 posxodovu... spodna cast dobosova, stredna orexova a vrxna ovocna... talianske su tie torticky male, teda nebude sa krajat torta, ale dostanu kolaciky...vyzeraju pekne a snad aj budu fajnucke... xeme si poziciat stojan a na to to ulozit...ak sa to tam zmesti... zatial ma len nas na 6.6., takze ak xes, este sa mu ozvi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Takze jedna ta mala torticka je 1 euro? a stojan vam da on? chutnali ste nejake torty od neho? my sme davali cokoladovu, orechovu a ananasovu vrstvu a horna mensia bude s kvetmi a ta opat cokoladova, ale asi sa vyhodi, mama sa boji, ze sa priotravime z kvetov :-D . ku komu si si davala sit tie saty? v sec. je jedna sikovna krajcirka.
Odpovedať
ano 1 euro jedna torticka... predstav si taku akoby vanicku o velkosti dlane...ta "vanicka" je z piskoty, obalena v cokolade, vo vnutri je jahodova pena, na vrxu slahacka, na tom kusky ovocia, take akoby lizatkove cervene srdiecko...pekne... stojan nam poziciava on...vravel, ze doteraz to daval len do krabice, ale ja som tan uvidela taky velky stojan srdieckovy, tak som dostala napad, ze to dam na to...takze skusime... krajcirka v tv... ale nekomentujem... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dámy :) všechny zdravím. Jak zvládáte přípravy? nám se snad podařila zajistit znovu hudba...tak jsem se malinko uklidnila :) ale včera jsem byla na infarkt :) jak tady řešíte to sladké...děláte docela chutě :) ... už se těším na to naše sladké... koláčky ... Mňaaam ... přeji vám všem pevné nervy..... a hlavně pohodu.... i když se den D blíží :)
Odpovedať
Trikrat slava! Mame vestu, kravatu, kosili, manzetove knoflicky a dokonce i nove boty k obleku. Milacek bude krasnej zenich, moc se na nej tesim, az se vyfikne :-D Dixie - z jakych kvetu mate strach, ze se otravite? My budeme dort zdobit orchidejkama, obe patra a tohle me fakt nenapadlo - jsou orchideje jedovate? Snad ne, probuh. Damicky, uz za tri tydny, pouhopouhe!
Odpovedať
ja by som tiez xela zive kvety na tortu a tiez som sa troxa zarazila tym, ze priotravit sa... asi zajdem do kvetinarstva sa spytat... tak konecne mate tu hudbu, mna by asi porazilo :) ja som strasny nervak... my uz mame hudbu na prvy tanec... http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y... nieco na sposob tohto :)
Odpovedať
Profilova fotka
konzultovala jsem živé květy na dortu s paní, co mi dort udělá....ta říkala, že s tím nemá moc dobré zkušenosti, jelikož to rychle uvadne.... a nevypadá to dobře.....proto mi doporučila marcipánové.... a pouze dort doplní trávou...která by vydržet měla. a já se těch marcipánových chytla... marcipán mám moooooooooooc ráda :) my u ní dort vyzvedneme v pátek.... a tak do soboty by to fakt nebylo ono. a ta kapela...ta nám dala...ale aspoň jsme pochytali v okolí hoooodně kontaktů..... ani jsem netušila kdo všechno kolem hraje... bohužel my ted musíme mít jen toho ,kdo má čas...ne si vybírat :( už to se to pěkným kvapíkem blíží..... je to děěěěs...ten čas se snad zbláznil.... :)
Odpovedať
tak nam rikala pani v restauraci, ze dort nazdobenej kytkama se da na stul na zacatek hostiny, aby se to mohlo vyfotit, pak daji dort do lednice a pak ho vyndaji az na krajeni (to bude az vecer) a to uz se stejne kytky musi odzdobit ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Milovana, dakujem za tip, poprosim mamu, nech tam zabehne, ci by to mohol urobit aj nam a dat na nejaky stojan. chutnala si od neho nejake kolace? su chutovo dobre? tie kvety v torte budu pivonie, ale budu v ampulkach s vodou, takze prezit by mohli. to malicke poschodie sa asi vyhodi. to, ze sa otravime vymyslela mama, nemyslim, ze je to realne. uvidime po svadbe :-D . vidim, ze postupujete s pripravami. my sme tento vikend neorganizovali nic :-| . pekny zvysok vikendu!
Odpovedať
dixie, skus tam mamcu poslat, lebo mne vravel, ze nema problem zobrat viac objednavok na jeden den...lenze stojan nema ziadny iny okrem toho co mam zarezervovany ja... teda mal tam este, ale taky jak hojdacka to vyzeralo, by ti tam vosli mozno 4 kolaciky... nexutnala som kolace, ale kamoska mala tie torticky a vravela, ze vyborne, tak snad...
Odpovedať
Ja od nasi cukrarky taky nic nechutnala, mam ji na doporuceni, nastesti dort bude jenom jeden... Je to blby, ale na doporuceni mam i kadernici a kosmeticku. Ale trochu me uklidnila jedna nevesta, ktera je pro me testovala obe zacatkem kvetna a byla nad miru spokojena. Ted sedim na netu a uz hodinu a pul resim veci kolem svatby, ale s ulehcenim jsem zjistila, ze z listu, co mam jeste vse udelat do svatby, ktery jsem si napsala asi pred dvema tydny, jsem mohla pulku veci odskrtat... :-)
Odpovedať
no tak to je fajn kami... ja som sa dnes zas pohadala s krajcirkou...nemam slov...
Odpovedať
milovana - co se stalo? dala jsem si do albicka vlastnorucne vyrobene bublifuky, kouknete :-)
Odpovedať
ale zbabrala mi saty a vymysla si vlastne napady...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dámy, můžu se k vám přidat? bereme se taktéž 6.6.2009. Z příprav máme zařízeno vše, kromě obleku ženicha :-( :-| On si představuje, že si půjčí od kolegy z práce, jenže ho ještě nemá vyzkoušený. Taky nemáme ještě kravatu, košili šampaň už jo. Kytici budu mít z růží aqua, což je taková sytý růžová a nemůžu k nim sehnat ladící kravatu...Asi bych měla mít největší radost z mých šatů, které jsou nádherné, ale já mám větší radost z oblečku našeho syna, podařilo se mi ho koupit za neuvěřitelný peníz. Zítra snad si najdu chvilku a dám dohromady fotečky a založím taky album. Snad jsem vás moc nezahltila informacemi, kamarádku pořádnou nemám, tak asi tak ;-)
Odpovedať
Klari, nebo Jani (nejsem si jista), to s tim tvym chlapem mi silne neco pripomina, asi to, co mam doma... musis na nej zatlacit, uz jen 17 dni do svatby! Co kdyz mu oblek nebude a jak psala jedna z nevest - upraveny zenich je vizitkou nevesty. Ruze aqua jsem mela mit puvodne taky, ale nakonec to bude vsechno jinak... Milovana - co ty saty, jak to resis? Presije to, nebo pujdes v tom, co Ti vymyslela? Dalsi moznost me napada si pujcit uplne jine saty a nezaplatit ji, kdyz je takova chytra a neposloucha prani nevesty, coz je jeji povinnost.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás :) včera jsem se tu ani neotočila...byli jsme na nákupech :) ale naštěstí už mám boty.....i na přezutí .) což považuji za svůj velký úspěch a opravdu se mi ulevilo :) máme už i znovu hudbu....potvrzenou a zařízenou ... a v pondělí jsem doděla naše vlastní čokoládky :) .... teda moje výroba je pouze ten obal, ale radost jsem z toho měla velikou.....odpoledne přihodím foto do alba :) no, musela jsem se pochlubit, protože ze svého postupu mám opravdu radost :) přeji všem prima den a pevné nervy
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze: klar je zkratka slova klarinet, na který jsem kdysi hrála a jmenuji se Jana :-) Včera večer, už v posteli, jsem se dozvěděla, že je s kolegou domluvený na víkend na odzkoušení, tak jsem zvědavá. Takže kdyby mu nebyl tak okamžitě v pondělí jedeme do salonu vybrat jiný. Jinak všem přeji krásný slunečný den 8-)
Odpovedať
Jani, tak vidis, oni nas obcas ti chlapi taky dovedou prijemne prekvapit... Alvy, mam uprimnou radost z tvych botu, uz bylo na case, co? :-) Nam vcera psala zlatnice, ze nase prstynky budou az pristi stredu... prijde mi to teda pekne na posledni chvili, doufam, ze budou sedet a budou v poradku, protoze nejake predelavky by se uz asi stihali horko tezko. Kdy mate rozlucku se svobodou, holky? Ja pristi tyden v sobotu, chceme jit s holkama na parnik, prej tam chodi sami pubertaci, ale vsechny jsme na parnik natesene, tak doufam, ze se to povede.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?