Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - ahaaa.... a v krumlově určitě taky pořídíte super fotky :) možná ještě hezčí .... a upřímně si myslím, že i když to protáhnete na Zl. Koruně....nikdo vás nevyhodí :)
Odpovedať
ja si to taky myslim, hlavne kdyz uz po nas nebude zadna svatba... planuju, ze tam (ve Zl. Korune) nafotime spolecne fotky s rodinou, svedky a kamarady a v Krumlove se budeme fotit jenom my dva...
Odpovedať
Profilova fotka
stejně to focení bude komedie :) nevím, jak jste na tom vy, ale my nejsme moc zvyklí na focení....dostali jsme i za úkol trénovat pózy a pohledy a taaak, ale trénuj si to...v tomto zmatku, když myšlenkama jsi úplně jinde :) jak pokračuješ s přípravama? mě stále znepokojuje, že nemáme potvrzenou hudbu.... a zatím nemám boty....uffff... a ono to tak letí :(
Odpovedať
Alvy, takze den dovolene byl nanic? Nic si nesehnala? To me mrzi... S focenim bude problem, ja si teda myslim, ze fotogenicka vcelku jsem, a kdyz se trochu otrkam pred fotografem, tak si myslim, ze to nebude problem, ale pritel stoji vzdy za fotakem a ne pred nim, to si myslim, ze bude vcelku orisek, hlavne kdyz delame spolecnou fotku, tak vzdycky jediny co udela je ze mi da ruku kolem ramen... coz ve vysledku vypada dost hrozne, vazne, v podstate v zadny jiny pozici na spolecny fotce nejsme.
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, ty mas zas menej ludi, tak myslim, ze nebude problem aj po obrade. Ved sa vacsina navzajom pozna, tak zatial aspon pokecaju. Alvy, ake botky zhanas? Vidim, ze mas v albume nafotene skladanie obruskov. AKo ich nakoniec budes skladat? Ja som nakupila latkove, ale nie som este rozhodnuta, ako budu poskladane. Kvetinarka vravela, ze vacsinou sa tieto davaju na lezato na skol, poskladane iba nejak do obdlznika a pod nich lupienky...tak neviem, takto ich velmi nebude vidno podla mna...
Odpovedať
Profilova fotka
den dovolené byl na nic.....teda koupila jsem si punčochy....samodržky :) jinak nííííc.... kamarádka, co to se mnou absolvovala...díky jí za trpělivost..... už začínala nadávat :) a bohužel..... ale ono to nějako dopadne... našla jsem si aspoň tady v deichmannu jedny boty, které by jako šly....není to přesně ono....ale když neseženu něco lepšího...koupím si je, i když to bude kompromis :( ještě jedeme příští týden do brna...tak pokoukám tam. chlapi na to focení nejsou :) takže trénujte....pohledy.... a objetí.... jak mi psal náš fotograf.....trénujte i postoje, hlavy u sebe (jinak je prý na fotkách vzdálenost příliš velká)
Odpovedať
alvy - to se neda natrenovat, doufam, ze atmosfera dne nam napomuze k tomu, aby fotky vysli fajn. s botama ti drzim palce, podobny styl nakupovani ma moje segra, a to je fakt na zabiti, kamaradky si vaz, asi te ma fakt rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taky si to trénování neumím představit.....ale radil nám to fotograf :) ta atmosféra to naladí sama :) většinou problém s nákupy nemám.....asi nikdy jsem takto dlouho nescháněla.... hold vše je jednou poprvé..... a ted se to nejméně hodí
Odpovedať
ja si musim zrevidovat svoji svatebni garderobu, jestli jsem na neco nezapomnela... vetsinu veci jsem porizovala v unoru.. :-) co mate na sv. noc? vcera jsem vlezla do Triumphu, fakt nadherna satenova kosilka, stala 1650 Kc, tak to teda nevim... zatim ma takove krajkove tilecko a k tomu krajkove kalhoty, myslim, ze stejne zadna svatebni noc v tom pravem smyslu neprobehne, budeme vyrizeni...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola vcera skusat saty, ktore uz prisli, este mi ich musia upravit, mala by som ich mat na buduci tyzden. este k nim potrebujem zohnat zavoj, v salone ich siju dost draho. Ja som vcera vliezla do jedneho obchodu v pruhoniciach, pri hypernove a kratka kosielka od Calvin Klein 1400 Kc! Nie je to dost?
Odpovedať
ja nechapu, proc kus nejake prusvitne latky musi stat litr? Dixie - a nechces si zavoj pouze pujcit, k cemu Ti bude po svatbe?
Odpovedať
Profilova fotka
taky to mám o víkendu v plánu :) aby mě pak něco nevypeklo :) včera mi kamarádka dala i podvazek .... hned jsem měla lepší náladu ..... na svatební noc..... určitě bude košilka....určo v bílé....a satén. co jsem si zatím zkoušela...tak to nebylo ono... ale mezi náma holkama.... myslím, že budeme tak unavení, že budeme rádi, když zalezeme pod peřinu :). i když člověk nikdy neví ...... ale co jsem tak slyšela kolem ... a že je kolem mě hodně vdaných kamarádek ..... byli oba tak vyřízení....že správná svatební noc byla až ta druhá novomanželská:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No cena pozicania v salone je presne rovnaka ako cena celeho zavoja k zakupenie od jednej pani, ktora tu ma inzerat a zavoje sije... v salone ho iba za 800 Kc pozicaju, jej som ho dala nacenit, pri mojej dlzke a type a stoji tiez 800... Po svadbe sa ho budem snazit predat, ak nie, pouzijem ako kus zaclony :-D ...
Odpovedať
ja mam teda zavoj k satum zdarma... takze mi 800 za pujceni prijde dost, ale mam zavoj jenom asi do puli loktu, takze nic extra dlouhyho alvy - koukala jsem se ti do alba, hrad Kosumberk neznam, ale uricte to bude magicke misto pro obrad, jak se tam budete skrabat? nebo se tam da dojet autem? jsem zvedava na fotky, ja mam tyhle zriceniny moc rada.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si saty zo salonu kupujem, takze nie je to ako pozicanie + doplnky v cene. Alebo sa mam pokusit od nich zavoj poziciat zdarma? Ja budem mat dlhy zavoj s cipkou...ale nie pravy spanielsky, ktor0ho ceny su v tisoch KC, siju si ich oni...takze vyrobna cena minimalna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jak to zvládáte? Já tedy musím říct, že jak se to blíží, tak mě přepadá panika. Taky všechno dozařídit, teď je všechno rozhodování a zařizování jen na mě a jsem z toho už dost vyčerpaná a nervózní...a při představě, že za 3 týdny bude svatba se mi chce brečet a ani nevím, proč (né, že bych si nebyla jistá, že můj nastávající je ten pravý..). ASi jsem už z toho blázen... :-S
Odpovedať
Evi, ja mam taky zachvaty paniky, ze se to nezadrzitelne blizi... je to asi o tom, ze na nas lezi dost velka zodpovednost a mame strach, aby jsme to zvladly, nebo zvladli (kdyz pocitam i zenicha).
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka: tak to ja Te asi zrovna moc nepodporim... sice taky zarizujeme (vcera jsem cely vecer delala jmenovky na stul), ale mne to desne bavi. A na samotnou svatbu se hrozne tesim - verim, ze to bude skvela akce... Takze ja to zvladam dobre. Neblázni z té svatby, vždyt jde hlavně o to, aby sis to užila ty a Tvůj vyvolený... Vždycky se najde někdo, komu se něco nebude líbit, vždycky něco nevyjde podle plánu...tak s tím rovnou počítej a nemůže Tě to překvapit;) Hlavu vzhůru, drzím palce! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak já si k půjčeným šatům závoj koupila....stál asi 500 ....což není zase tolik. a už mám zájemkyni, která si ho ode mě odkoupí :) kamikadze - právě, že my máme taky rádi hrady a zříceniny...tato zřícenina je poměrně dobře dostupná a ne nijako velká....autem se dá dojet blízko...... žádný krkolomný výstup nás nečeká. kousek schody a pak pár metrů po kostkách :) ještě že se nevěsta může "flákat" a nemá spěchat :))) smozřejmě to není přístup jako na zámku po koberci , ale to mi nevadí a ostatním též ne..... velká výhoda je, že nejsme tlačení časem..... ten den jsme tam jediná svatba.... je to místo, které není příliš vyhledávané pro svatby. kousek od toho je větší trhák....zámek Nové Hrady :) takže tady je to poklidné..... v době svatby se nedělají prohlídky, jen je hrad přístupný veřejnosti...ale jak dlouho tam budeme ...to je na nás, což je super. Dokonce tam může být i náš psí mazel ...taky velká výhoda - nesehnali bychom školku :) paní kastelánka v době našeho focení provede svatebčany hradem...i s výkladem....též nás mile překvapilo :) jinak u nás vládne v podstatě klid.....můj drahý nastávající je kliďas a šíří to kolem sebe :) jen já se sama stresuji kvůli té hudbě a botám...ale říkám si, že jinak vše klape dobře...tak se snad na nic nezapomene .... hlavně musíme pořáídně rozdat úkoly :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milovana, prosim ta, kde su u nas na vychode pekne krize do kostola? Kolko si tam pre orientaciu platila za ten svoj? Alebo ak by ste niektora poznala dobry obchod so sakralnymi potrebami v prahe, prosim o info.
Odpovedať
Profilova fotka
dixie: Jeden takový obchod je na Ječné, někde kolem zastávky Štěpánská - vídávám ho z tramvaje, zkus to tam...
Odpovedať
to je pravda, taky jsem na nej myslela, vystoupis na zastavce Stepanska, a je to po leve strane, kdyz jedes nahoru na IPak.
Odpovedať
Profilova fotka
No, u nás je v podstatě taky klid a všechno snad v pořádku a zařízené (až na pár drobností), jen já mám ty děsné vnitřní pocity, jak říká kamikadze - panika - přesně tak. Možná zbytečně, ale nějak tomu neumím zabránit. JInak můj nastávající je taky kliďas a tím mě právě ještě víc vytáčí...protože on si z toho hlavu nedělá, nic neřeší a já mam pocit, že je to všechno na mě..chjo
Odpovedať
Profilova fotka
klikněte.....http://pocasi.centrum.cz/pocasi-v-cr.phtml ....... dál záložka dlouhodobá předpověď
Odpovedať
parada, ne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zní to pozitivně :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za tip. Ja este panikarit nemozem, lebo do svadby by som sa zblaznila. Moj priatel je tiez kludas a pozitivne to posobi aj na mna :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
Jen aby to vyšlo, máme to venku, takže přeháňky zvládneme, ale celodenní pršení by mně (a ostatním svatebčanům) asi trochu pocuchalo fasádu;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som potrebovala predpoved na Slovenskooo :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Z počasí už strach nemám, protože jsem právě objednala úžasné deštníky - jeden smetanový a jeden černý, oba ve tvaru srdce. Na fotky to bude bomba. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?