Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
tak to ti verim, vzhladom na to ze my sme svadbu odkladali min rok (pripravy zacali zac. roka na termin 7.7. ale tam nam to nevyslo, tak sme to prelozili na 30.6. a to sme potom zrusili uplne lebo priatelovi zomrel otec), tak dufam ze ten treti termin (6.6.2009) nam vyjde uz .. takze sa snazim vsetko si zariadovat postupne, tak aby sa mohlo povedat ze to je na isto.. vcera som si zajednala svata a urad mi nechceli este zapisat termin.. zevraj je to skoro.. ]-( tak som zvedava ze ci potom ma neodbiju na konci roka ze uz je obsadene.. ]-( takze ja som preto taka ze radsej vsetko popredu ako neskor a nebude sa dat.. a takto sa z toho mozem vytesovat a je to postupne.. mam cas.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj vyjde vam to ved sa predsa hovori do tretice vsetko dobre ;-) . Idete sa brat na urade?. My sa budeme brat v kostole. Aj ked vlastne kvoli tomu sa to vsetko posunulo o rok. Lebo sme sa vlastne mohli brat uz tento rok. Ja ale totiz nemam ani krst ani prijimanie a pre svadbu v kostole to vyzaduju aspo u nas je to tak ze sa nemoze len podpisat papier najma ked ide o babu ktora ma byt vlastne matkou. Tak som od januara zacala chodit na nauky a v novembri budem mat krst a prijimanie. No a potom aby bolo vsetko ako ma si este musime odchodit predmanzelsku nauku a potom sa uz konecne mozme zobrat. Poviem ti tie nauky nie su zle je to celkom fajn len sa rozpravame ale je to len 1-2x do mesiaca tak preto to tak dlho trva 9 mesiacov lebo cez prazdniny nemame. Keby to dali kazdy tyzden tak to mame za 3 mesiaciky zvladnute no co uz s nimi. Ja to vlastne robim kvoli priatelovi lebo on je silne veriaci a jedine co po mne chcel aby sme sa zobrali v kostole, pritom ma do kostola nenuti chodit. Ja som bola vzdy niekde medzi, sice verim ale do kostola som nikdy nechodila nebola som k tomu vedena, tak mi to zas az tak nevadi no a co by som nespravila pre to moje zlatino no nie :-N Priatelova sestra sa vydavala pred mesiacom a vsetko bolo zbuchane len tak na rychlo tak to veru radsej takto a pomaly a mozem si porozmyslat ze co sa mi paci co sa nam hodi a tak a nie ako to oni robili behom 2 mesiacov svadba a potom to tak aj vyzeralo. Katastrofa.
Odpovedať
no tak to dufam ze to vyjde, lebo by ma porazilo uz asi.. to by bolo uz snad take velke znamenie ze sa nemame brat alebo ja neviem co.. :-| no a ja som tiez chcela svadbu v kostole lebo podla mna to je krasne.. ale moj je neveriaci a nechce prisahat nieco co nechce a tiez ho nechcem nutit chodit na nejake sedenia aj ked neviem co v pripade evanjelickej viery ako to vyzera kedze je som pokrstena a aj mam konfirmaciu ale on nema nic.. takze preto to asi bude na urade.. keby sa to dalo vybavit len tak.. ze prides do kostola a zoberieme sa, tak ideme do kostola, ale nutit niekoho aby chodil na nejake sedenia proti jeho voli sa mi nechce. tak to vyzera tak ze zatial to bude na urade.. :-) uvidime ako to cele dopadne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U chlapov je to jednoduchsie ako u bab aspon v katolickom kostole pokial viem je to tak ze sa mozete zobrat v kostole nemusite mat sedenia nic len chlap podpise ze deti budu vychovavane v katolickej viere ale on sam sa k nicomu nezavazuje tyka sa to len deti. A zoberiete sa a je to v kostole a ten druhy nemusi mat pocit ze prisaha na nieco na co neveri. Aspon u nas to tak funguje. Vravim u chlapov to nie je problem staci zabehnut za fararom a dohodnut sa. Problemom su baby kedze su matky.
Odpovedať
Profilova fotka
pipa, no super, ze to tak je, potesila si ma... ja mam totiz krst, prijimanie aj biromvku, drahy nema nic.... povedal, ze kludne sa moze dat aj pokrstit, ze mu to nerobi problem, no ked zistil, ze treba pol roka chodit na tie "seansy", tak ho to nadsenie preslo....
Odpovedať
Profilova fotka
To je pekne ze seansy :-D Inak mi to mavame s mladymi kaplanmi, niektory su dokonca mladsi ako ja tak je to take zvlastne, ale aspon je s nimi sranda. Najlepsie by bolo ist za nejakym mladym ten to skor povoli a aj sa s nim dohodnete nech vas on zosobasi.
Odpovedať
a vie mi niekto povedat ci aj v evanjelickom kostole by to islo zo strany mojho draheho tak hladko? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarat je evajnjelik a vravel ze s tym nie su problemy, dokonca je to lahsie ako u katolikov.
Odpovedať
tak to si myslim ze je to lahsie ale ci musi tiez chodit na nejake sedenia alebo staci podpisat
Odpovedať
Profilova fotka
Nechodilo sa na nic pred svadbou sa akurta stretli s fararom aby sa dohodli ako to bude prebiehat a tam podpisal papier a uz bol potom len obrad v kostole.
Odpovedať
fakt? tak to by sa mi pacilo to by bolo skvele skusim sa porozpravat s mojim
Odpovedať
Profilova fotka
Skus za to nic nedas aspon zistite ci by to slo a mozes mat svadbu v kostole tak ako si chela :). A ked nie tak sa nic nedeje hlavne ze sa zoberiete a budete svoji ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak za opytanie nic nedam to je pravda..len si musim na to najst cas..
Odpovedať
som zvedava co na to moj drahy :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam termin 6.6.2009
Odpovedať
tak vitaj v klube lutsine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze sa "nas" klub rozrastie este o niekolko dalsich clenov, lebo predsa len je to super datum, tak to budu chciet ludia vyuzit... myslim....
Odpovedať
ja si tiez myslim ze je to zaujimavy datum ved preto ho mame aj my, nie? ;-) :-D
Odpovedať
Najde sa niekto? Ako ste na tom s vybavovackami?
Odpovedať
Profilova fotka
monny: ahoj já mám taky 6.6.2009 :-)
Odpovedať
ahoj ako si na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj máme zajištěný obřad a hostinu a vybraného fotografa-v brzké době ho chci zajistit, jo a já zaplacenou zálohu na šaty
Odpovedať
ja mam zatial rezervovanu restauraciu,kameramana a fotografa. Ale chystam za na dovolenku domov,tak si chcem rezervovat saty,obrucky,svadobne oznamenia atd., mame na to este 11 mesiacov nie? Tak dufam ze to vsetko postihame. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak už je nás docela dost, né 6.6.2009. Co máme zařízeno: oznámka, vínka, výzdobu, zámek-obřad, limuzínu, kapelu, fotografa, dorty, kytky, šperky atd..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo máme na to 11měsícu, ale koncem října se mi má narodit miminko a v září budu taky nastupovat na dálkové na VŠ do Zlína tak toho bude dost a proto chci mít co nejvíc přichystané než se maličký narodí
Odpovedať
Profilova fotka
smardik:už máte ro malýho jméno???
Odpovedať
Profilova fotka
nikita007: bude to Tomášek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikita007: to máte fakt vše zařízeno? my ještě nevíme konkrétní čas tak nemůžu oznamka ale hned pak jo :-)
Odpovedať
jeej tak to je zlaty,vy budete mat miminko, tak to ta caka vela prace nie? Ale niejak to zvladnes, drzim ti palce ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?