Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono prý záleží i na tvaru prstenu....zda je jakoby v řezu půlkulatý, hranatý a tak.... o tom mluvila paní ve zlatnictví, kde jsem byla zkoušet velikost ..... ale co s tím ... to fakt netuším.... každá rada drahá. a zkoušela jsi zda ti udělali tu správnou velikost?
Odpovedať
presne tak, rozdil ve tvaru prstenu muze udelat az jednu velikost, to jsem teda zvedava na ty nase. taky jsme byli na zkousce a ten muj byl velky, ale nastesti byl ve stavu, kdy se dal zmensit, o cislo.
Odpovedať
Profilova fotka
Moze to byt aj v tvare. Nas upozornoval, ze musime skusat hrubku, ktoru budeme aj objednavat. Velkost by mala byt spravna.
Odpovedať
Profilova fotka
ufff...ted začínám mít strach o ty naše prsteny...ještě jen nemáme ...... a snad to bude vše ok.
Odpovedať
dixie - ja nevim, jak to ma pan Rydl, ale s nami se zlatnice dohodla, at prijdeme na zkousku velikosti v momente, kdy tam jeste nebude ryti, ani kameny, a tudiz se prsten da zmensit, nebo zvetsit. tuto zkousku vam pan Rydl nejspis neposkytnul a vy jako zakaznici nemuzete vedet vsechno, to by mel vedet on, jako zlatnik, ne ze ted, kdyz uz s prstenem nejde nic delat, tak vam rekne, ze chce dalsi 3.000 Kc =-) zkusila bych s nim vest podobnou konveraci, rekni mu, ze mu udelas negativni reklamu na netu... treba se lekne, on ma z beremka zakaznik habadej.
Odpovedať
Profilova fotka
Nam to neponukol, este sme sa bavili o upravach, ak mam kamene po celom obvode, tak nemusel to riskovat a mohol nam urobit skusku. Ja som ani nevedela, ze zlatnici skusky robia. Ja sa mu nejak nechcem vyhrazat, ale pride mi to trochu nefer..aj ked on tvrdi, ze za zmensenie mojho prstu nemoze. Ale zas nie som zakaznicka, ktora prisla za nim po rokoch, ze sa zmenila....toto je 2 mesiace po objednani... kazdopadne dakujem za rady, nejak to budem musiet vyriesit. To rezanie do prstena a zmensenie by bolo zadarmo...
Odpovedať
Profilova fotka
dixie, to je fakt...nedej se :) obchodníčci na tom těží, že my zákazníci nevíme vše...
Odpovedať
ahojte...ja som este stale xora a moc sa bojim, ze s ato moc neupravi... takze my mame zatial 40, mozno sa to zvysi na 45 ludi a mam objednanyx 600 zakuskov... alkohol- 10x 0,7 hruska, 10x 0,7 fernet citrus, 10l cerveneho, 10l bieleho, 5x 0,5 sladka nicolauska, 2x 0,75 garonne visnove, 1 metaxa, 1 slivka, 1 beileys - ci ako sa to pise :-) a este nejake wisky 1-2 a stale sa bojim, ze bude malo :-) malinovky kolk mate? my mame 30 flias mineralky, 12f coly, 12f pomarancove, 6f toniku, 6f dzusu... najviac sa bojim, ze bude malo niecoho, ze nieco zabudnem a tak... kolko davate do vysluzky?
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda, napisala som spravu a neodoslalo mi ju. Vcera mi prisli dazniky, tak uz moze aj prsat a mam uz aj saty! Zajtra si ich pojdem skusat. Milovana, ake mas este pozostatky choroby? Mala si aj ATB? Neboj, upravi sa Ti to, mas este tri tyzdne. My nealko este nemame, budeme kupovat az tyzden pred svadbou. Alkohol zavisi od toho, co hostia budu pit. Nasi anglicania vacsinou pivo, vino. Takze vina budeme kupovat 50 l bieleho a asi 20 cerveneho, mame aj ostre (zatial 2 vodky, 7 malych fernetov, 3 becherovky, jeden gin, jedna whiskey). Hostinu budete mat v restike, nie? Ked ti bude nieco chybat, tak si kupis od nich... Vysluzky organizuje mama, takze neviem, mozem sa spytat. Kolko budete mat chodov? Kedy zacinate? Budete mat aj svedske stoly?
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás :) u mě dneska stoupla nervozita....zase jsem nesehnala boty :(( a to jsem tomu věnovala celý dnešek ...prošla jsem nesčetně obuví.... a 3 svatební salony..... žádný úspěch, jen jsem se v sv. salonech ujistila, že ty moje vybrané šaty jsou prostě nej :) my nealko taky budeme řešit až týden před.... ale hlavně aby byla voda perlivá a neperlivá (tak 30litrů), určo džusy(10), kofola .... náš pozdní oběd (vlastně večeře) bude kolem půl páté - obřad máme ve tři. bude klasika..... polévka, hlavní jídlo, zákusek.... žádné složité menu..... potom bude raut .... a ještě kýta na rožni. dneska mi přítel povídal, že někde četl, že první týden v červnu by mělo být polojasno a teploty mezi 20-28....nevím kde to četl, ale zní to pozitivně, nemyslíte? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: jestli to počasí podle přítele vyjde, dej mu za mě hudlana, ale až 6.6. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bylo by to suuuper, cooo :) my počasí bez deště potřebujeme .... a moooc
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
já jsem dneska pro jistotu koupila deštníky, ale jen jako prevenci
Odpovedať
Profilova fotka
taky máme deštníky..... pro jistotu :) ale nerada bych aby na ně došlo
Odpovedať
no, nam sa zacina obrad o 16:30, do restiky sa dostaneme cca o 17:30... mame predjedlo, polievka slepacia, hlav.jedlo- kuracia rolka s brokolicou a syrom, hranolky a ryza... pred pol nocou rezne a slovensky salat a po pol noci bravcovy perkelt... svedske nebudeme mat...bude este ovocny stol.... brala som antibiotika, ale este stale nemam chut a cuch, stale plny nos a kaslem...
Odpovedať
Profilova fotka
milovana - ted jsi mě potěšila.... měla jsem strach, že obřad v 15 jepozdě.... i jsem slyšela takové poznámky o tom, že chceme ušetřit a taaaak..... nojo, nám to jinak nešlo...... bud před dvanáctou (což je na nás moc brzy) nebo až v 15... po uzavření volebních místnotí, když jsou ty volby do evropského parlamentu....
Odpovedať
alvy nic si z tych reci nerob my sme boli v septembri na svadbe o 18.h a vobec to nebolo preto zeby chceli usetrit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: u nás se neoddává 6.6. vůbec, kvůli volbám. Ještě, že jsem měla zamluvenej zámek. Termíny zveřejňují na úřadě, až koncem února. To je pakárna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
k těm řečem jsem si řekla, že je to naše věc... a že ten z hostů, co si to myslí, tam vůbec nemusí být :) a hned jsem byla klidnější :) a mě ten čas těší..... ráno bude klídek....žádnej shon a vstávání v pět, aby se vše stihlo :)
Odpovedať
alvy ten kto vedie take reci ani nema co robit na svadbe ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
drobecek2007 - to s tebou souhlasím :)
Odpovedať
;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-)
Odpovedať
devcatka, kdyz mate obrad az odpoledne, kdy se pujdete fotit? Az po hostine? Nebo pred hostinou nechate hosty cekat...? Nas puvodni plan byl pred hostinou, aby se pak zabava uz neprerusovala, ale ted to nejak zaciname (to brzo,co?) prehodnocovat, a temer jsme dospeli k nazoru, ze by bylo lepsi fotit se az po jidle... Akorat mam strach ze dvou veci: 1. abych se nepokecala 2. abysme se "neprejedli" a pak se nevalili zameckym parkem na foceni jak dva zoky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je plán následující....část focení hned po obřadu, jelikož pro svatebčany je domluvená prohlídka hradu...hostinu máme hned pod hradem, takže nemusíme počítat s časem na přesun. další focení bude po jídle....tak to chce i fotograf kvůli světlu :) ... tak jsem na to zvědavá ...
Odpovedať
zkusim zavolat dneska odpoledne fotakovi a poradim se s nim... :-) my se po obradu budeme taky fotit, jenze tam, kde mame obrad mame moznost byt v tom arealu (je to klaster Zlata Koruna) pouze pul hodiny a to vcetne obradu, takze nevim, co za tu dobu stihneme...
Odpovedať
Profilova fotka
určitě se s ním domluv. náš foťák si to chtěl jet omrknout..... a tak jsme ho tam vzali, aby věděl co ho čeká. dokonce v okolí navrhl některá místa, kde by bylo krásné focení. přiznám se, místa krásná...ael ta dostupnost .....pro mě děěěs :) klášter Zlatá Koruna...tam je krááásně :) ale půl hodiny je hooodně málo....půl hodina to je asi jen obřad..... rychlé gratulace... to je tam tolik svateb?
Odpovedať
alvy, mesto Zlata Koruna ma v prostorach klastera oficialni obradni sin, mesto neni vlastnik, jenom si to pronajima, a proste na obrad i s focenim mas pul hodiny a slus. Obrad rikali tak max 15 min, pak zalezi jak se protahnou gratulace. Ale nas je malinko, takze to bude rychle odbyte. Ja doufam v to, ze nas tam nechaji malinko dyl, jelikoz jsme ten den uplne posledni svatba, jinak se to tam strida po te pul hodine, normalni pasova vyroba 8-) Pak se chceme fotit v zahrade krumlovskeho zamku, jak jsem uz tu psala vyse.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame obrad o 15tej. Fotograf je skuseny, velmi sa mi jeho fotky pacia a on ma teoriu, ze ak sa foti az po obrade a ludia cakaju, tak dvojica je nervozna, rodicia vyvolavaju, kedy pridu a fotenie nie je tak pohodove a vysledky dobre. On foti vyhradne pred sobasom, v dostatocnom predstihu. My sa fotime od 1 30 do cca 2 30, potom pauza a o 15tej obrad. Dalsiu hodku fotenia budeme mat, pokial budu hostia rozpravat, myslim, ze po jedle, zavisi od svetla. Tu hodinku zvladnu lepsie, ako keby sme odisli fotit sa prec na min. dve hodiny... takze takto to bude u nas... A ako dlho bude trvat vas obrad, kami?
Odpovedať
Dixie - pred obradem to nestihame... jedine potom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?