Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je věc druhá... já se bála,že to před tou svatbou nebude utíkat vůbec a ejhle... ono to fakt letí... jen jestli ti můžu poradit.. jestli si něco budeš objednávat přes internet tak už fakt začni, protože teď si objednává hodně lidí a nikdy nevíš, jak dlouho to bude trvat než ti to přijde...zpravidla mi ty věci přišly za 2-3 týdny...
Odpovedať
Profilova fotka
Jediné, co už objednávám přes net, je závoj, který přijde příští týden a příčesky, ale jinak už všechno máme doma. kytičky, dortík, výslužky a oblek pro ženicha, to vše budem kupovat normálně... Přesně jak říkáš, když jsme se v říjnu rozhodli, tak jsem si říkala, že je to strašně dlouhá doba a že se ani nedočkám a teď....už mě pomalu ale jistě začíná přepadat nervozita. Když si představim, jak rychle mi uteče týden....
Odpovedať
Profilova fotka
:-) taky už jsem se přistihla jak jsem nervózíní... my jsme se s přítelem zasnoubili vloni v červenci na dovolené a bylo to 11 měsíců do svatby.. :-) Když jsem přišla do práce, každej se mě ptal a kdy???? a já "dohodli jsme se na 6.6." všichni se na mě podívali a řekli, ale to je skoro za rok.... nemohla jsem jim vysvětlit, že se prostě nechci vdávat v zimě v mrazu nebo chodit někde s bílýma šatama na blátě... a teď... 2 měsíce a 1 den. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, přesně takhle jsme to měli i my. Samozřejmě jsem chtěla co nejdříve, ale...v zimě v žádném případě, březen duben je ještě zima a květen nepřipadá v úvahu....takže hned první týden v červnu... ;-) Sakryš jojo, klepe to za dveře..hrůůůzaaaa!! Nejlepší je, že jsem vždycky byla tak vdavekchtivá, v životě by mě nenapadlo, že mě to takhle sebere a budu z toho nervózní... :-) Ale asi je to v pořádku, kdo by nebyl.. i když třeba ten muj říká, že není a že ani trošku nepochybuje, což je u chlapa divný, ale krásný. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jak to tak čtu,tak máme naprosto stejné pocity a názory, nejdřív furt zima a květen ani náhodou.. Můj přítel taky vůbec nepochybuje a když mu říkám "miláčku, ještě 2 měsíce" tak se jen culí.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to jsme si určitě dobře vybraly. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky tak my to tak romantické jak vy neměli. loni v lednu mě požádal o ruku a vybrali jsme si datum 2.8. a současně se začli snažit o miminko, říkali jsme než se to povede bude to trvat. No a v únoru už jsem otěhotněla :-), byli problémy a těhotná jsem se vdávat nechtěla takže jsme si řekli až příští rok. V zimě jsem nechtěla, květen zas nechtěl chlap já klidně a 6.6. je první datum které přicházelo v úvahu. a na náší svatbě bude naše 7měsíční zlatíčko Tomášek .-)
Odpovedať
Tak jeste dva mesice... vcera jsem mela opet depku z rodinky... zda se mi jedna vypecenejsi nez druha :-( ale dneska uz se zase hrozne tesim. A souhlasim s Vami, utika to neskutecne.
Odpovedať
Profilova fotka
jojo depky, o tom už jsme mluvili v jiném téma ;-) fakt nemá cenu si z toho něco dělat ;-)
Odpovedať
uz jsem vcera zvazovala, jestli nejsem nejaka vic nervozni, jak se ta svatba blizi, ale jsou to stejny otazky furt dokola, navic od stejnych osob, a pak to rejpani... spis mi prijde, ze jsou nervozni ti ostatni. Ale pocasi mi dela radost, doufam,ze to slunicko a vysoke teploty nevystrili ted a pak mu na cerven nic nezbude... 8-) Zenich slibil, ze v dubnu dokoncime jeho outfit, tak to jsem zvedava... zatim mame jen oblek.
Odpovedať
Profilova fotka
já nervozní nejsem, nemám na to čas :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, tak to som rada, že nie som sama... Zdá sa mi to ako pred týždnom ked sme cez letné prázdniny oznamovali, že sa budeme brat a už je to skoro tu. Cez víkend sme objednali prstienky - konečne. Drahý si kúpil topánky, ešte pekný oblek a je hotový. Ja ešte nemám topky a šaty na prezlečenie. Oznámenia tiež ešte nie sú hotové, asi to nestihnem. Začínam mat stres a riadny...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak to máme přesně za dva měsíce :-D
Odpovedať
ahojte, ja mam tiez 6.6. v Michalovciach, je tu tiez niekto ako jaaa???
Odpovedať
AHOJTE, AHOJ DANIELKA! TAK TO VERU MAME ZA DVA MESIACE. TAKZE SI TO IDEME ODRATAVAT, 6.6.2009 O 17,00HOD. :-)
Odpovedať
Muzem strihat metr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik U nás to tedy taky žádná romantika nebyla....mě o ruku nikdo nepožádal, prostě jsme se dohodli, zvažovali jsme zároveň i mimčo a já jsem řekla, že druhé dítě si pořídím už leda vdaná. ;-) No, a tak jsme se to snažili nějak skloubit, kdy by to bylo nejvhodnější atd. atd.....ale romantika žádná neproběhla. ;-(
Odpovedať
Nekteri chlapi na tu romantiku proste nejsou, Evi, nebud z toho smutna, prece maji jine protihodnoty, kvuli kterym si je bereme...my jsme se vicemene taky dohodli, i kdyz s tim teda prisel on :-) A necitim se ochuzena tim, ze neklecel na kolenou na nejakem super romantickem miste.
Odpovedať
Profilova fotka
No, mně to někdy docela zamrzí, když tady někdy čtu, jak to proběhlo...ale na druhou stranu, na tohle kdybych měla čekat, tak bych se nedočkala 100% nikdy. At je můj milý jinak téměř dokonalý, tak na tu romantiku prostě není a tyhle věci mu nějak nedocházejí. :-)
Odpovedať
No a co? Kdyz se mu do toho nechce, tak je lepsi ho nenutit... ona i ta svatba pro takoveho introverta jako je ten muj bude docela velka fuska a jsem rada, ze do toho jde s chuti, dobrolne a rad!:-)
Odpovedať
Mimochodem, krasne boticky mas!
Odpovedať
Profilova fotka
Evus, u nás to taky neprobíhalo nějak romanticky ;-) Ale důležitý je, že si mě chce vzít :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, holky, to s Váma souhlasim. Tak jsem ráda, že nejsem jediná, u koho to neproběhlo v romantickém duchu. Však já mu to taky nezazlívám. Jsem taky ráda, že hlavněo on sám to chce, to je nejdůležitější. :-) kamikadze: děkuji za pochvalu botiček. Jsem ráda, že se líbí. Jsem z nich taky nadšená. :-)
Odpovedať
jeej ahojcek ZMALOVA :)))) , vyzdobu dbudeme mat v zelenom :) a kolko hosti all - ahojcek baby :))
Odpovedať
Profilova fotka
Danielka: Zelená je fajn, taky jsme ji zvolili :-D
Odpovedať
blon. sestr.. , :-D ano ano, je taka jemna a zaroven velmi pekna ako priroda :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak vidim, ze nie som jedina, koho chyta nervozita. Som zvedava, ako sa budeme citit o par tyzdnov :-D . Naviac je to v praci nejake perne, tak sa nemam cas venovat organizovaniu tak, ako by som si zelala. Dufam, ze to stihneme. Alenka, ako postupujes s oznamkami? prajem pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky mě se zdálo, že jsem v den svatby skončila úplně jinde v kostele než kde mě čekal můj snoubenec, tak že mě otec naložil do auta a jeli jsme do toho správného kostela po dálnici (upozorňuju, že to bylo asi 4 km daleko, takže nevím proč ta dálnice) a zastihlo nás tornádo, před kterým jsme se snažili rychle ujet a až jsme nakonec dojeli, tak už byli všichni svatebčané pryč, protože je nebavilo na mě čekat... To byla fakt síla :-) :-) :-)
Odpovedať
To je z toho, ze uz mame nervy, jestli se neco neposere. Me se zase zdalo, ale to uz je dyl, ze jsem prijela do Krumlova (tam mame svatbu), mela jsem se oblikat a nemela jsem ani saty, ani boty, ani zavoj, proste nic... Jo a k tem plastenkam, jak se tu resii, mam lepsi tip, dneska jsem koupila vejire:) Proste bude slunecno a teplo a basta! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kami a kde si je koupila? Mě se zdálo, že na naší svatbě sněžilo :-o :-D :-N x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?