Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my menu este nemama, ani tortu, ani zakusky. Domov ideme v maji, tak doladime vtedy. Planujes mat zavoj cely cas? Ja som myslela, ze do kostola a na fotenie a na zaciatok hostiny, potom ho dam asi dole. Pozerala si tie oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotit sa budeme pred sobášom, tej je v 16.00. Chcem fotky so závojom aj bez. Do kostola ho budem mat určite a potom sa uvidí ako sa budem cítit, ale je na hrebienok, tak sa dá dat lahko dole. Oznamká som pozerala, ktoré budete mat? Mám v albume podklad našeho...
Odpovedať
Profilova fotka
Hore chcem dat urobit dve dierky a z podobného materialu ako je to srdiečko uviazat mašličku. Text bude jednoduchý.
Odpovedať
Profilova fotka
musim frcat, ozvem sa vecer...ahoj!
Odpovedať
Profilova fotka
pa
Odpovedať
ahojky!! Jak máte vyřešenou výzdobu místa hostiny? My to budeme mít v jedné restauraci u nás, ale v pátek bude mít ještě otevřeno, když máme hostinu až tak od 15 hodin v sobotu a nevím jestli výzdobou mám pověřit svojí květinářku nebo se spolehnout jen na majitele... :-| Hlavně už na to v sobotu dopoledne nemám lidi, aby to někdo dojel zkontrolovat jestli je tam vše tak, jak má být... Už se nám ta svoboda pomalu ale jistě krátí, jak nad tím přemýšlím tak to je neuvěřitelný jak to letí... V prosinci když jsme začali zařizovat, tak se mi zdálo kolik na to ještě nemáme času a ona je svatba už skoro za dveřmi :-) a co pláštěnky už máte nakoupené?? :-D
Odpovedať
Ja to nechavam na provozni hotelu/restaurace, videla jsem fotky ze svateb a vypadalo to moc krasne, nastesti jsou s kvetinarkou kamaradky, tak si pujdou na ruku, rano ji tam doveze kytky. Ale kdyby to neslo, tak jsem planovala tam jit se segrou v patek vecer, ale mame pronajaty salonek, ktery v provozu normalne neni, takze by to slo. Plastenky nemam, ja mam pocasi objednane, jak jsem jiz nekolikrat psala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u nas bude este restauracia v piatok otvorena. Sme dohodnuti tak, ze restauracia da iba biele obrusy a kvetinarka robi cely zvysok dekoracie. Hotel poskytuje iba umele kvety a tie sme nechceli. Leti to neuveritelne :-) . Plastenky, no na tie by som skoro zabudla. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja to nechavam na veduceho hotelu ako pisala kamikadze, tiez nam ukazovali fotky zo svadieb a na jednej som u nich uz bola aj osobne, takze sa mi ich praca paci a verim ze budem spokojna..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, a platite im nieco extra, alebo to mate v cene prenajmu?
Odpovedať
Ja neplatim nic, mame to v cene svatebniho menu, budou nam delat i jmenovky a vytisknou nam i menu, pani je moc sikovna a ochotna, myslim, ze v tomhle mame stesti... :-D
Odpovedať
já bych řekla že by to už mělo být v ceně pronájmu... My se tam v nejbližší době chystáme, abysme domluvili menu, výzdobu, cenu a zbylé podrobnosti, tak uvidíme. ;-) Přemýšleli jsme i, že bysme se s nimi domluvili, že bysme tam navezli svůj vlastní alkohol (myslím jen tvrdý) a za každou načatou láhev, aby si naúčtovali symbolický poplatek, ale bylo nám to rozmluveno, že stejně na tom zas až tolik neušetříme, ale hlavně neodhadneme kolik čeho nakoupit, aby to zas nechybělo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Fidorko a kdo Vam to rozmlouval - ten vedouci te restaurace? Bodejt ne, vzdyt ten na tom vydela, kdyz tam zadny vlatni alkohol mit nebudete. A s tim mnozstvim - kdyz dojde Vas, budete pit kupovany od nich, to lze vyresit prece jednoduse... Ja hlavne nechapu, proc si nechavaji platit za pronajem... stejne na vas vydelaji tim, ze tam budete jist a pit cely den, mne to prijde nefer.
Odpovedať
Profilova fotka
My platime za prenajom 2 000 Sk, myslim. Fidorka, doniest alkohol je samozrejmost, na tom sa najviac zaraba. My budeme mat svoj a nic si uctovat nebudu. Budeme mat stol, kde bude vyber alkoholu a kto chce, si moze naliat tam, alebo vziat flasu k stolu. Taktiez budeme mat aj nealko, iba prvu mineralku a aperitiv nam budu davat oni. Vino si nesieme taktiez my svoje. Odhad moze byt problem, my sme zacali postupne nakupovat, takze mame doma celkom slusny bar momentalne :-D. Nakupujeme vacsinou ked je akcia v makre, oplati sa to urcite. V zahranici je prenajom normalny a uz sa s tym zacina aj u nas 8-( .
Odpovedať
Za pronájem restaurace taky neplatíme, to jsem psala dixie, že ta výzdoba by měla být už v ceně, jak se ptala.. Ale přijde mi to teda taky sprostý, protože se vsadim, že jim tam utržíme mnohem víc, než kdyby měli normálně otevřeno. Jenom na tom večerním rautu co musí vydělat, zvlášť my, když večer budeme mít cca 70 lidí... ale to je prostě byznys... S majitelem restaurace jsme se o možnosti vlastního alkoholu nebavili, ale věřim, že by nám vyšel vstříc, protože se už delší dobu známe, ale bylo nám to rozmluveno při rodinné poradě :-) Bylo by vlastně zase o starost víc
Odpovedať
Ale já si myslím, že u nás se toho tvrdýho zas až tolik nevypije, máme rádi hlavně víno a pivo :-N A pořád věřim tomu, že nám nebude počítat každýho panáka za cenu, za kterou by ho normálně prodal, ale udělá nám lepší... Jinak máme v plánu falešného číšníka, který po chvíli začne "kasírovat" protože je finanční krize a doba je zlá :-D Ale plánujem ho hlavně proto, že chceme vidět ty zděšený obličeje těch, co se vyloženě těšej na to jak se zadarmo najedi a opijou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadby a podobne akcie su pre nich chlebicek...
Odpovedať
My co se tyka alkoholu budeme mit vlastni slivovici (opravdu vlastni... :-D ), navrhovala jsem i vino, ale to uz se jim moc nelibilo, tak jsme se nato vybodli, lepsi neco nez nic. Jeste nas napadlo misto mattonek dat na stul karafu s cerstvou vodou s platky citronu, myslim, ze to je pekna ryzovacka ty matonky... jedna nevesta uz mi tu psala, ze je to normalni vec, ale s provozni jsme o tom jeste nemluvili. Ty pronajmy to je normalni zlodejina, holky, co? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No nenakupujeme v hektolitroch, ale mame asi 2 vodky, po jednom z Bacardi, Ginu, par Fernetov, becheroviek, 1 whiskey...anglicka cast bude pit asi pivo, vino, whiskey, slovenska bude vino alebo pivo urcite kombinovat s tvrdym.
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, niektori si to skasiruju na prenajme, niektori na vine. Kazdy ma svoju cesticku 8-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Karafy nie su zle. My sme planovali po jednej mineralke od nich, ptom nase 1.5 litove.
Odpovedať
to je šikovnej nápad ty karafy, to se mi taky líbí, to určitě zrealizujeme :-) Musíte to brát tak, že je to podnikatel a jeho živobytí, tak se nemůžeme divit, že na tom chce vydělat... Samozřejmě už pak záleží na slušnosti a svědomí každého člověka. Mluvím z vlastní zkušenosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po dlouhe dobe pridavam do diskuze. Par tydnu jsem tu nebyla a ejhle, tolik novinek. Byla jsem v CR na prodlouzenem vikendu a jen jsme zarizovali. Mame oznamka, jsou vyvedena, dam pak do albicka. jen jeste musime vytvorit doprovodny dopis. V holandstine uz je, jen u me to zatim vazne. Nestiham. Matriku jsme zaridili a zaplatili poplatky, preklady dokumentu atd. atd. chci ale hlavne reagovat na tu vasi diskuzi ohledne restaurace a piti. My to budeme mit v Bedrichove na "vyhlasene" chate Prezidentska. Ti me doposud ale jen zklamali. Honem honem chteli zalohu 20 tis. !!!! V tom je pronajem cele chaty - ubytovani pro cca 40 lidi a polovicka je z toho pry na restauraci. Tata rikal, ze je to normalni zlodejina. Na druhou stranu je ale to ubytovani pak docela levny a my ho potrebujeme, protoze spousta lidi prijede z Holandska. Takze jsme to dali. Od te doby se nic nedeje. Do ted mi neposlali zadnou kalkulaci, zacinam z toho byt dost nervozni. Uz zbyvaji vlastne jen 2 mesice! Na nicem jsme se jeste nedomluvili. To s tou vodou v karafach je hodne dobry napad. Holandani totiz bublinkovou vodu nepiji, i ja jsem prestala, uz mi to nechutna. Takze to bych taky brala, jestli se mi teda provozni nekdy ozve. Pokud tak neucini, tak je, uz podruhe, zacnu bombardovat telefonatama. Jinak skoro vsechno ostatni zarizene uz je. Zbyva jen dort a kadernik, ktereho jdu TED HNED objednat. Tak zdravim a preju pevne nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Ahoj, zdravím.. tak my máme datum 6.6. a díky mé aktivitě je už všechno zařízené,už jen čekám na to, až přijdou data prvních zkoušek vizážistů, kadeřníka, šatů... co se týče květin v restauraci.. to je na nás :-( a dort budu mít domácí od paní co svatební dorty peče ona... viděla jsem fotky, jsou krásné a navíc jsem ze sokolova a my tu máme takovou cukrárnu,že by to chutnalo líp,kdybych ho dělala já.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my uz mame takmer vsetko,uz len moje topanky a popolnocne saty, cakam kym dostanu nejake letne aby som ich mohla potm cez leto vyuzit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme datum 6.6., ale musím se přiznat, že jsem trošku lajdák. Pro sebe už mám tedy všechno kromě závoje, který má přijít každým dnem, formality jsou taky zařízené, prstýnky, výzdoba auta, to vše máme, ale ještě jsem nezařídila výslužky a květiny. To mě ještě čeká v následujících pár týdnech. Pak ženichovi oblek a botky, stále jsme ještě nedokázali vybrat (tedy spíš nastávající, já bych vybrala hned. ;-) ) . Jinak asi tak za týden mám v plánu zavolat kadeřnici ohledně termínu zkoušky účesu. A pak snad konečně to bude všechno..doufám....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinku tak my ještě nemáme kytky, výzdobu auta, výslužky, chlap nemá nic a to je asi vše co nemáme, jo ještě termín zkoušky u kadeřnice
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: Tak jsme na tom skoro stejně. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, klíííííd ještě máte 2 měsíce čas... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, mně ale přijde, že to šíleně rychle utíká... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?