Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Ale měl by jí dostat i každý svatebčan, aby mu to nebylo líto a nemohl se škodolibě tlemit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tý jo pláštěnky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Halo, kde ste vsetky? Nakupujete plastenky? Ozaj, tie dazdniky ste kupovali iba pre Vas, alebo vybavujete aj rodicov? Rozmyslam, kolko si ich objednat. Uplne ste ma tym nahlodali, ze dazniky potrebujeme, pan zenich si mysli, ze to uz asi trochu prehanam. Ale radsej si objednam dazdniky v klidku teraz ako plakat 6.6.2009 ked sa zobudim a bude prsat :-D . zatim ahoj.
Odpovedať
Prosim Te rodice nemaji vlastni destniky nebo co?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale aby to bolo zladene predsa.
Odpovedať
Profilova fotka
A jedny rodicia dofrcia z UK, tak tie velke dazdniky asi v batozine mat nebudu. Inak, vcera som zahajila cyklus skusky teloveho mlieka, ktore si skusala, bolo mi povedane, ze to smrdi... 8-(
Odpovedať
to Ti rekli dobre, smrdi to pekne... ale co bys pro krasu neudelala, co? kolik tech destniku budes kupovat, holka?
Odpovedať
a to je natom mleku napsane "nova vune", a je to vetsi smrad nez predtim
Odpovedať
Profilova fotka
No asi 3 :-D . Ved dazdnik sa nikdy nestrati :). Radsej ako pobehovat na svadbe s dazdnikom s nasim firemnym logom 8-) . No smrdelo to panovi zenichovi vecer... ale musime to vydrzat :-) .
Odpovedať
Dixie, vetsina tech telovych mlik smrdi tim samoopalovacim pripravkem, nekdo to prebije lip, napr. Dove a nekdo hur, napr. ta Nivea, ale byla v akci za 55 Kc, to zenich holt musi neco vydrzet, mam dve baleni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, na obale sa rozplyvaju nad vonou marhule (merunky), ale je to cisty samoopalovaci smradik. Ja mam tiez jedno velke balenie :-D . Uvidim na reakciu dnes, ci si pomaly zacina zvykat :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
...buduci manzel som myslela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
chapu, a dala jsi na me rady a nechavas to vsaknout? Tak muze byt rad za maly vecerni striptyz, ne? To mu nejaky ten smradek vynahradi.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak to treba veru riesit - k spokojnosti oboch stran.
Odpovedať
Ahoj holky! Tak teď jsme se vrátili z "dovolené" v čr. Tak máme konečně potvrzený termín z matriky (ale byly to nervy!), sjednany detajly hostiny,mam ze sebou zkoušky líčení a učesů a objednané prstýnky. x-) x-) x-) Jen kytky pořád nemám! :-S
Odpovedať
silvi: zajímalo by mě na jak dlouhé dovče jste tu byli, protože jak píšeš co jste všechno stihli zařídit, tak já bych na to potřebovala aspoň 3 měsíce :-D mě bude česat i líčit kamarádka, tak mám slíbeno, že příští víkend už uděláme první zkoušku, tak jsem na to taky zvědavá. A prstýnky už máme taky konečně objednané... hurrrááá.. ale dalo nám to zabrat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, fidorka, ono efektivita prace je ovela vyssia, ked vies, ze mas malo casu. Takto fungujeme aj my, ked sme doma na predlzeny vikend, tak mame dohodnute schodzky ohladne svadby a cely vikend frcime a behame hore dolu. ja budem mat skusku vlasov a liceniu az v maji, som zvedava, co z mojej hrivy vznikne :).
Odpovedať
Profilova fotka
Ake prstene ste si objednavali, silvie, fidorka?
Odpovedať
My jsme byli v Krumlove jeden den v lednu a vysledek byl: objednane kytky, hostina, obrad, prohlidka hotelu, kde budou hosti bydlet jo a jeste jsem si sehnala kadernici. Je ale fakt, ze jsme byli uplne vyflusli... ale kdyz se chce a dodavatele maji volny termin, vsechno jde.
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze, kde sa flakas? :-D
Odpovedať
makam, je to marny, ale mesicnu uzaverku moje svatba nezajima... ;-)
Odpovedať
tak to vás obdivuju, že to takhle na dálku všechno zvládáte... já bych z toho měla nervy nadranc, kdybych musela vše obíhat jen pokud bych jela na návštěvu k našim nebo tak něco... :-) objednali jsme si prstýnky od Luciegold, a je to kombinace lesklého bílého a žlutého zlata, jsou tam jen dva proužky s každým zlatem a já budu mít uprostřed 3 kamínky :-) až budou , tak je dám do albíčka, už se na ně těšim, se s nima budu kochat zas až do svatby :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Rozumiem, aj ja sa snazim...ale mala pauzicka sem tam nezaskodi ;-)
Odpovedať
Fidorko - mraky veci zaridis po netu a napr. prstynky samozrejme kupujeme v Praze. Dixie, jo, ja to taky prokladam pauzama na beremku.
Odpovedať
teda to je pracovní morálka ]-( i já jsem od rána v práci a tudíž i tady :-D ale fakt klobouk dolů.. minulý týden jsme to měli trochu nabitější a už jen z toho jsem začínala být nervózní :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky a dievčatá. Ja mám svadbu síce na Slovensku, ale bývame v ČR, tak vybavujem na dialku. V sobotu ideme do Parbubíc na prstínky. Vybrali sme predbežne Luciegold, ale uvidí sa. Ako ste na to s prípravami. Ešte nemáme oznamká, oblek a botičky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Alenka, my sme na tom tak isto, svadba na Slovensku, my v CR. Prstene sme si objednali tu v Prahe, oznamka mame, oblek tiez, ale chyba nam niekolko inych veci ;-) . Takze nas este dost organizovania a znanania caka. Podla albumu mas kraasne saty. Budes si k nim davat aj spanielsky zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, to sa hned žiada. Aspon jedna duša čo mi porozumie. Všetko vybavujem cez telefon a net. Kde ste si dávali robit oznamká. Je ich tolko, že sa v tom strácam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela spanielsky tiez, ale dlhy...neviem teda, aku dlzku zvolit. si po zem, ci taky dlhy, aby zakryl vlecku. Ako to riesis ty? Ja riesim tiez vsetko cez internet plus par vikendov doma. Oznamka mame z Gaja studio. Takyto styl sa nam pacil, takze rozhodnutie bolo jednoduche. Poslem ti do IP link.
Odpovedať
Profilova fotka
Závoj som chcela dlhý, ale na svadby bude asi 10 deti, tak by to nedopadlo dobre. Budem ho mat pod zadok. Domov sa chystáme koncom apríla, na predlžený víkend, musíme už všetko dotiahnut, aby sme už mali klud. Dnes som objednala svadobnú tortu. Zákusky už máme, ešte doladit menu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?