Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat obrat asi prvy, aspon viem o jednej neveste, ktora ma svadbu o 16tej. Dufam, ze tu nasu dvojjazycnu dovtedy stihneme :-N .
Odpovedať
Dixie, to opaleni musis vyzkouset a posoudit sama na sobe. Ja nejsem do zluta urcite. A je to presne jak pises, behat neoblecena nez se to nevsakne... kdyz se mazu vecer tak si mezitim cistim zuby apod.
Odpovedať
dixie: svatbu takhle neplánujem.. zkrátka do kdy bude trvat zábava a veselí a my nebudeme padat únavou, tak se tam budeme snažit vydržet co nejdýl, je to přece jen jednou za život.. teda snad :-D Ale rozhodně se nenechám ošidit o svatební noc :-N Já mám šaty z jednoho takovýho malýho salónku od nás, ale korzet jsem si zamilovala na první pohled :-) kami: když to říkáš tak Ti budu věřit :-D :-D
Odpovedať
sestricka: jen aby si tím deštníkem, ten déšť nepřivolala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To právě že ne ;-) Když budu mít deštník, tak pršet nebude ;-) A stejně počasí je objednaný, takže není co řešit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blond:taky jsem deštníky radši objednala, ale jen jako prevenci ;-) :-D
Odpovedať
ja ho v salonu odmitla...
Odpovedať
Profilova fotka
Lepší deštník, než pak moknout....ale my ho nebudeme potřebovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde ste si ho objednavali?
Odpovedať
Profilova fotka
já ho ještě nemám ;-) ale chtěla bych ho spíš koupit někde v kamenným obchodě, tak to budu muset obejít
Odpovedať
je fakt, ze s tim spatnym pocasim vubec nepocitame, jelikoz kdyz se nas fotograf ptal, kde se budeme fotit, kdyz bude prset, tak jsme jenom krcily rameny. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To by Vam mal dat nejake tipy on, ked foti...nasi fotografi maju miesta na fotenie aj ked prsi, ale je to take 'ine' :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
on je z Prahy a my mame svatbu v Krumlove.. ale prinejhorsim se budeme fotit v hotelu, je zarizen v takovem tom starosvetskem stylu
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze pocasie vyjde... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak fotky z Krumlova budu naaadherneee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To my taky ve vnitř zámku, ale radši venkuuuu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze:jestli chceš odkaz na ty deštníky, tak ti ho písnu do IP, aby nám to tady nesmázly adminky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niki, pošli mi ho taky prosím ;-)
Odpovedať
Niki, vzdyt jsem psala, ze nam ho nabizeli v salonu, mozna vymeknu a nakonec si ho radsi vezmeme.... nakonec muze dobre poslouzit i jako slunecnik, no ne? :-)
Odpovedať
teda holky vy mě děsíte. Dá se ten deštník jen půjčit v nějakém salónu? abych pak nebyla jak zmoklá slepice :-( Když už by pršet muselo, tak ať si to aspoň vybere buď během obřadu nebo až na hostině... Jak vůbec plánujete obřad, venku nebo normálně v obřadní síni?
Odpovedať
kami: jo promiň už top vidim, dá se půjčit v salónu... :-)
Odpovedať
Fidorko, klid, to je jenom takova zbytecna debata, prset nebude. Ale obrad mame pro jistotu vevnitr... tak si vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami:sorry, to se ptala dixie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozem aj ja poprosit kontakt do IP na tie dazdniky? diky! A co spodne pradlo, ake ste zvolili? Ja zatial ziadne nemam... :-| ... teda mam, ale chcela som nejake noveee... :-N
Odpovedať
Dixie... to se Ti povedlo, ze nemas spodni pradlo.. :-D Ja mam krasne kalhotky od Triumphu s podvazkami, jsou bile a jsou prusvitne.. nadhera.
Odpovedať
Profilova fotka
já mám jen kalhotky, s podprdou počkám, až přijdou šaty, jestli bude potřeba. Jinak jsem narazila na IT na jednorázovou podprdu od Victoria Secret ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nejake mam doma :-D ...inak chodim bez...ale nie... Ja budem mat sandale, takze bez pancuch a podvazkov...tak ostava to spodne pradlo... musim najst nejaky zdravy kompromis medzi niecim dobre vyzerajucim, ale pohodlnym, ked v tom budem cely den...
Odpovedať
já jsem si koupila bezešvé bílé tanga a krásnou hladkou podprdu, která mi odnikud z korzetu nevykukuje a jelikož mě dělá o něco vyvinutější, tak si jí beru :-D a na svatební noc, si pořídím asi něco nového a rajcovnějšího ;-) niki: také prosím do ip o ten deštník :-) moc díky
Odpovedať
Profilova fotka
baby, a neboli by lepsie plastenky? http://www.destniky.cz/destniky/plast... :-D :-D No idem radsej pracovat, som uz velmi vtipna...
Odpovedať
Plastenky jiste, ale do barvy svatby, damy!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?