Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, tak niekto sa vydava 6.6. aj na Slovensku :-)
Odpovedať
Tady to zase nejak usnulo.. Jak pokracuji pripravy? My jsme vcera na Chodove narazili na bajecny obchod, kde prodavaji vesticky pro zenichy, v smetanove zlate, bilo-sede a bile barve, je to nadhera a cely komplet stoji 2tis Kc. Volala jsem do pujcoven, a tam by pujceni teda vyslo o kousek levnej, uvidime. A v pondeli jdeme zkusit dohodnout zakazku prstynku, chtela bych ten, co mam v albu jako treti obrazek od konce... je nadherny!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kamikadze, ktore je to obchod na chodove? Ja som bola prekvapena, ale tu istu vestu, ktoru mali v Diplomate na veletrhu za 3500 Kc a v Kosiciach v obchode za 4000 Kc som nasla v Polskom obchode za 30 EUR. Podotykam, je to ta ista vesta ]-( .
Odpovedať
Nevim, jak se ten obchod jmenuje, ale je to dole v prizemi vedle Reserved, prodavaji tam panske obleky apod.
Odpovedať
Profilova fotka
Tam je myslim sunset suits alebo nieco podobne...skusim sa tam pre zaujimavost pozriet. Z Ceskeho Krumlova pochadzas, alebo ste si ho vybrali len na svadbu? Je tam kraaasne.
Odpovedať
Ne, nam se tam taky moc libi a je to proto, abychom si svatbu uzili mimo denni shon, pritel je z Cech a ja z Moravy, bydlime v Praze. K tem vestam -udelala jsem pruzkum v pujcovnach, kolik by stalo pujceni, nejlevnejsi Adina 500 Kc na 4 dny, vc. kravaty a kapesnicku. Ale nevim co tam maji. Sunset suits mi neco rika, asi to bylo ono, maji tam takove ty svetle zenichovske vesty, ale hezke, aspon na raminku to vypada hezky....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ste si vybrali velmi dobre, ten Cesky Krumlov :-) . Ja by som si na tvojom mieste urcite sla na tie vesty pozriet v akom su stave. V Anglicku, odkial pochadza priatel sa tiez poziciavaju, ale vacsina nevyzera ako nova. Na satene to je vidiet dost... Saty si si objednavala v Prahe? Ja ano, cakam na ich usitie, ale nejak sa dodacia doba predlzuje...
Odpovedať
Saty mam z Berenike, velka spokojenost, uzasny pristup, musim pani pochvalit. Ja mam z tech pujcovanych vest taky obavu, ale clovek by se mel presvedcit na vlastni oci. Ovsem nadseni s jakym ja jsem obihala pujcovny svatebnich satu memu priteli trochu chybi... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
O Berenike som nepocula, aj ked je pravda ze ja som salovnov vela neobehala. Skus sa ist pozriet na vesty, aj ked dovtedy si ich moze este niekto pozicat. Moj priatel si vestu na pocudovanie nasiel sam a zavolal ma, bola to vesta, ktora sa mi tu na veletrhu naozaj pacila. A ostatne veci pre zenicha mate?
Odpovedať
Zatim oblek mame, cerny... boty vlastni, ale jeste nevi, jestli se mu k tomu budou hodit, jelikoz to nemel na sobe dohromady, je to tezka prace... Vy uz jste komplet? Saty mas teda na zakazku.. kde jsi cerpala inspiraci? A jak se Vam zarizuje svatba na dalku...? Ja jsem myslela, ze to bude horsi, ale dodavatele uz mame v podstate zarizene vsechny.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to bude expert ten tvoj priatel :-D . Nech si to vyskusa spolu, aby ste vedeli, ci zhanat boty, alebo ci je uz komplet :-) . Aj ked kupit panske boty nie je az taky problem... Nie sme este uplne komplet, mne chyba zavoj a bizuteria, topanky som si objednala vcera. Potom potrebujeme objednat kolace, dohodnut menu...takze podotahovat vsetko do konca. Saty som si objednavala v salone Nevesta, su to jedne z tych, ktore maju na zapozicanie, ale ja som si objednavala nove, v mojom cisle, takze sa caka, kym pridu. Su to take lahke, volanove saty. Ty budes mat ake? Na dialku to je trochu stresujuce. Minuly vikend sme boli doma na tri dni, tak sme sa nezastavili...takze take narazovky :-D . a co sa da, zhanam v Prahe. Podstatu veci uz mame, takze snad sa vyhneme stresom...
Odpovedať
V Neveste jsem byla taky se segrou, mam saty od Romanticy, model DD81, najdes je na netu, kdyz si to vygooglujes. My jsme byli v Krumlove kvuli svatbe jen jednou a to jsem myslela, ze vypustim dusi! Strasne, ale zarizeno bylo to, co jsme chteli. Zavoje by meli mit i v Neveste, ale asi sis nevybrala,co? S tim zkousenim toho obleku je to potiz, vcera chudak vybiral jeste dziny a byl z toho zkouseni tak vyrizeny, ze mu musim dat par dni oddech... ale jak rikas sehnat cerne boty k obleku neni problem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tvoja saty su jednoduche a krasne. x-) Zavoje v neveste maju, ale cakam, kym pridu saty, aby som to zladila. Inak som bola este v Poteseni, ale poteseni to velmi nebolo, slecna mala strasnu naladu a kazde saty na mne skritizovala. :-S Moj priatel spolupracoval velmi dobre, skusal obleky necelu hodinku a vybral si. Asi to chcel mat z krku :-D . Tiez ho musim pochvalit, ma so mnou este trpezlivost, kedze ja som dost nerozhodna a vsetko konzultujem s nim. :-N Inak som vcera natrafila na celkom dobry obchod na spolocenske botky, ak by si este nemala.
Odpovedať
Boticky mam prave na nohou, rozslapavam je v praci... :-) Mam je i v albu. Doufam, ze jsi saty nevybirala s pritelem, to jsem jenom spatne pochopila ne? S tim oblekem to bylo taky rychly, ale myslim ze pritele stve, ze je to takove na etapy, oblek, ted ta vesta, pak mozna i ty boty, jeste chceme nejakou lehkou kosili na vecer, aby si oddychnul... ale to zvladneme, ja jsem se za ty roky naucila mit trpelivost s nim :-) Bizu urcite vyzkousej s satama, i zavoj at to vidis hezky pohromade. Diky za pochvalu satu, maji nadhernou aplikaci vzadu, takze zavoj budu mit kratsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo...ja som si saty nasla v Nemecku, videla som ich vo vyklade, tak som ich sla vyskusat...boli sme tam iba my dvaja....takze ich videl, aj ked o dve cisla vacsie. Nakoniec som rada, pretoze moje favoritky z Poteseni sa mu vobec, ale vobec nepacia...Ja tie povery nejak vazne neberiem...povodne sme chceli aj svadbu v maji :-N . Po polnoci sa budes prezliekat? Alebo planujete svadbu ukoncit skor?
Odpovedať
Nevim, ja to neplanuju tak dukladne a do detailu, kdyz bude dobra zabava, tak budeme kalit do rana a kdyz ne tak si pujdeme uzit svatebni noc... Satky na prevleceni si radsi sebou vezmu, kdyby uz z tech dlouhych korzetovych satu byla unavena, ale kdyz to vydrzim, tak v nich rada zustanu az do konce. S tim, ze te videl jsi ho pripravila o nejvetsi prekvapko prece... pritel je nazhavenej a tesi se na me jak na svoje prvni Vanoce, az me uvidi. Protoze vsichni kolem neho chodi a rika, jak mi to slusi, a jaka jsem v satech krasna... samozrejme ti, co jsem jim treba ukazala fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja povazujem za dolezitejsie, ze hoci saty videl, pacia sa mu... hlavne ked si videla, aky je vyberavy...myslim, ze na svadbe budem s make upom a ucesom vyzerat aj tak inak ako v satach o dve cislo vacsich s kruhami pod ocami :).
Odpovedať
Dixie - urcite budes krasna nevesta a padne na zadek, tak jako ten muj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, budeme si drzat palce :-D . Ozaj, a do Krumlova pojdes ucesana, nalicena z Prahy?
Odpovedať
Ne, kadernici i kosmeticku mam v Krumlove, prijedou za mnou rano na hotel a budou me opecovavat jako princeznu... Nasla jsem tu na beremku jednu nevestu, co je natom jako ja, tj. je z Prahy a svatbu ma v Krumlove, tak ta mi je obe otestuje, ma svatbu uz prvniho kvetna. Ale kosmeticka mi poslala fotografie "svych" nevest a lici hezky a prirozene, ze to ani neni poznat, ze jsou nalicene, coz se mi i libi. Ani by to neslo, jelikoz v Krumlove budeme uz od patku... abysme hezky rano vstali a meli svatbu... ja se tesim! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas vymyslene dobre. A kedy mate sobas? Ja mam v podstate tiez neoverenu kadernicku a kozmeticku, kedze doma nebyvam. Mas dobru strategiu s tym odtestovanim :-D . Aj ja sa tesim, ale uz mam steklenie v zaludku, ked si na to spomeniem :). Idem cvicit, nech v tych satach nejak vyzeram. ozaj, ako budes riesit farbu pokozky po zime? Solarium, alebo to neriesis? ja zastanca solarii nie som, ale nechcem ostat po zime ako tvaroh :-| . zatim ahoj!
Odpovedať
Dixie, cviceni zdar! Ja taky nechci do solarka, myslim, ze to te kuzi urcite nedela moc dobre... resim to takovyma mlikama, co maj samoopalovaci ucinek, ne primo samoopalovaky. A od kvetna budu jist betakaroten a uvidi se. Jo a obrad je v jednu, idealni cas...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje, ako vikendujete? Kamikadze, ja mozno nejak skombinujem trochu solarka a trochu mlieka, ktore si spominala Ty. Nemas z nich pri dlhodobom uzivani flaky?
Odpovedať
Dixie, fleky ne, ale zjistila jsem, ze se to musi nechat poradne vsaknout, ja jak se pak po sprse obliknu tak mam hezky "opalenou" podprdu, coz je u kozetovych satu s holyma ramenama dost nezadouci. Pouzivam Niveu a uz pro 4 dnech vidim rozdil v barve kuze.
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsme se hezky přesunuli do této diskuze :-D kami: my máme obřad taky v jednu, ale poprvé jsem se bála, že je to už dost pozdě, než se vyfotíme a než přejedem na místo hostiny, tak budou aspoň tři hodiny =-) Dixie: mě přítel taky viděl ve svatebních šatech, chtěla jsem mít jistotu že v den D se mu budu líbit na 100% :-N Ale viděl je někdy v lednu a do června to určitě zapomene, znám chlapi a hlavně až budu nalíčená a učesaná, tak to bude úplně jinej výslednej efekt ;-) A do solárka jsem už začala chodit, já se opaluju dobře, ale chci si tu barvičku jen tak trošku přiživit
Odpovedať
fidorko, hostinu planujeme nejdriv na pul patou... aspon to rychlej utece. Ja myslim, ze je to idealni cas pro obrad ta jedna je idealni, jsme posledni svatba, tak na nas nebude dalsi nevesta tlacit at vypadneme z obradni sine... :-D
Odpovedať
tak to máš vlastně pravdu, my jdeme taky jako poslední, takže výhodu to určitě má :-) Jen se bojím aby vyšlo počasí, máme u obřadní síně nádhernej parčík a ty fotky z něj jsou vždycky jedna báseň, ale jestli bude pršet, tak toho moc nenafotíme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No presuvame sa po temach, vidim :-) . Kami: takze pobehovat po byte neoblecena, az kym sa to vsiakne? Vtedy to 'opalenie' nemas? Ja sa bojim, ze to chyti do zlta, alebo ze budem vyzerat ako mrkva :-D . Fidorka: my mame obrad az o 15 00, co je na nase zvyky taka najskorsia mozna hodina. Takze nestresuj, stihnete to v pohode. Dokedy planujete svadbu? My sa fotime pred sobasom v meste, potom obrad, presun, takze na mieste hostiny budeme mozno o 16 30. a tam sa zas chceme fotit v parku. S tymi satami to vidim tiez takto. Pamatat si to uplne nebude a 6.6. budeme vyzerat uplne inak ako pri skusani. Odkial si si objednavala saty ty?
Odpovedať
Nebude prset! Nesmi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky!! taky doufám, že nebude pršet, ale pro jistotu budeme kupovat bílý deštník ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?