Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
babky uz len za 100 dni :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To už budeme paní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jé a já jsem teda už nervozní, nevím jak vy..stejně se u nás nic nezmění, máme malou, ale já jsem děsnej nervák, pro mě to bude hrůza, budu si muset dát vínečko nebo panáčka na uvolnění, jinak to nevidím..a co už holky máte připravený?
Odpovedať
Tak já mám vše důležité zařízené, teď řešíme výzdobu no a teď už jen čekáme na datum.Stejně ten shon nás teprve čeká ten týden předem.Už teď mi naskakuje husí kůže. janinininka: myslím že na toho panáčka nebudeš sama,já si určitě taky dám,ale jen jednoho - abych vůbec došla k oltáři :-D Jinak děvčata určitě si na vás vzpomenu,ale jen ráno - pak už budu mít hlavu plnou jiných věcí - tak pardon.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak jsme na veletrhu objednali prstýnky, jukněte do alba, jsou nádherný!! x-) x-)
Odpovedať
janinininka:ten prsten je božský.Na kolik Vás ta sranda vyjde?Chtěla jsem se zeptat jestli jsou na veletrhu levnější věci - četla jsem to - jen jestli to je pravda a vyplatí se mi tam jet?Nebo to vyjde levněji normlně přes zlatnictví? Mám na mysli ten prsten.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani prstýnek je opravdu hezký ;-) My už máme téměř vše promyšlené a domluvené. Teď čekáme, jaké nám upečou koláčky . Jinak ještě nevím, jaké květiny si nechat uvázat a kde, zatím se tak rozhlížim.
Odpovedať
Profilova fotka
Zaploska- nám se to vyplatilo, na prstýnky byla sleva a jelikož byly hodně drahý, tak ta sleva dělala 12000,- :-o , ale jsou fakt nádherný a na celej život!! x-) stály 28 000,- =-) podle mě se to vyplatí každej kdo tam byl se stánkem, tak měl většinou slevy ;-) blondata.sestricka- to takhle jde, že dělají koláčky na ochutnání? a od koho že to máte, tady z kolína, ty právě taky nemáme, tak bych se třeba i dala inspirovat, na kolik vyjde kilo? já se ptala ve výrobně na zálabí a tam na 250,-
Odpovedať
Profilova fotka
Blondata.sestricka- ted koukám na ten dort s motýlkama, je super! a budete si ho dávat dělat? ty vývazky budete mít na klopách nebo na košíčkách? =-) já mám obyč. bíly, pže do oranžova hodně svítěj a to se mi nelíbí :-p a šatky máte už holky?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, právě že z cukrárny na Zálabí :-D Šli jsme tam s tím, že bychom měli zájem, ale že chceme nejprve ochutnat, byla tam mladá slečna a říkala, že neni problém si nechat upíct jenom 1 kg. Ta cena mi přišla hodně v pohodě. Narozdíl třeba od Beneše, který chce 360,- ???? Ani nic extra nebyly, chutnali jsme je na veletrhu. Ten dort bude x-) už ho mám domluvený ;-) paní mi dokonce udělala podobný na ukázku, ale nechutnala jsem ho. Jinak vývazky budeme dávat do klopy a asi i do košíčků. Ty co mám v albu jsem objednala proto, že se mi líbili a byli za super cenu. Jenže jich mám málo. 40 ks a to pro svatebčany bude málo a do košíčků taky, takže si nechám přidělat a budou i úplně stejný, akorát asi o 3 kč dražší no... Jinak jste se s prstýnkama pěkně plácli přes kapsu teda :-D Ale máš pravdu, snad budou na celý život :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa k Vasmu datumu svadby aj ja. Su medzi Vami aj nejake nevesty, ktore maju svadbu na Slovensku? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dixie, tady to moc nejede :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No vidim, vidim...asi je uz vsetko zorganizovane :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
To si nemyslím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dá se tu povidat o čemkoliv, tak nevím, kam všichni zmizely :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda. Ako si na tom s organizaciou ty? Mne pripada, ze cas bezi velmi rychlo a vela veci este chyba :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No my, teď dáváme dohromady co k jídlu, kolik čeho a tak. Potom si musíme přehodit oddávajícího, zajistit hudbu na obřad- varhany, udělat zasedací pořádek v autech.... je toho ještě moc, ale to nejdůležitější snad máme..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme sa este k tymto veciam nedostali... asi preto, ze svadbu organizujeme na dialku. A co saty, zenichove oblecenie a ostatna garderoba? Ja momentalne riesim dekoraciu v sale a topanky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerala som sa na Tvoj album, tak si fakt nejak popredu a dobre zorganizovana :-) ! Mam sa co ucit. Aj my sme si vybrali prstene od Rydla - to sme zvladli. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Co jsou topanky? :-N :-D Já šatky už mám- koupeno přes eaby a ženich je už taky komplet oblečený. Jen teď pokukuji po šatičkách na převleení, kdyby náhodou, jinak chci být ve svatebních šatech. Dekoraci si taky budu dělat. Musím někde objednat organzu nebo vlizelín, ale musím nejprve okouknout stoly v našem podniku x-) Proč budeš mít svatbu na Slovensku a ne v ČR?
Odpovedať
Profilova fotka
Topanky su boty :-) . Neviem sa rozhodnut, ci otvorene, ci sandalove, ci zatvorene...v com sa bude najlepsie tancovat, co sa hodi, v com vydrzim taku dobu... Ja som si saty na prezlecenie nasla, ale musim dat zmensit, rozmyslam tiez, ze si kupim este jedny a tieto vyuzijem na nejake ine prilezitosti. Ja dekoraciu budem musiet asi niekomu zverit, pretoze v sobotu rano nechcem pobehovat medzi stolmi a aranzovat :-). Tento vikend sa chystam na Slovensko, tak to snad zariadim... ty sa chystas pouzit na vyzdobu ake kvety? budu to tie iste, co mas v kytici? Inak ta druhe kytica v albume je super. Mozno by vyzerala dobre aj "v guli", ale to je uz otazka vkusu. Zijem sice v Prahe, ale cela moja rodina je na Slovensku, priatelova pride teda k nam. Ty byvas v Kutnej Hore, kde je svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám botky polootevřený, takže takový kompromis, ale bylo mi to jedno jaký budou a tyhle mi padli do oka, takže nebylo co řešit. Mám je od Bati a kupovala jsem je jěště v zimě :-D Jinak výzdobu chci mít laděnou tedy do zelena a chtěla bych tam použít květy, co budu mít v kytičce, aby to bylo hezky sladěný ;-) Zdobit tabuli budu už v pátek- den předem. Chci si na to vzít ale ještě nějakou posilu x-) Bydlíme v Kolíně, cca 13 km od Kutné Hory. Přidej do alba nějaký fotečky, jsem zvědavá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, jak jste na tom s přípravami. My v pátek objednali konečně prstýnky a už konečně musíme dát dohromady oznámko. Už toho je zařízeno relativně dost ale ještě víc je toho před námi.
Odpovedať
Profilova fotka
Anoli a odkud máte prstýnky?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotky pridam, len si na to musim najst cas. Na svadobne nakupy sa chystame s mamou cez vikend, tak snad najdem aj nejake botky. Citala som temu o otvorenych topankach a pancuchach - ty ich budes mat s alebo bez? =-) V tej teme to vyzera na velku dilemu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdarek holky, tak se to tu snad po dlouhe dobe zase rozjizdi. Uz mame jen necele tri mesice!!! Cas strasne rychle leti. Dixie, chapu Te, zarizovani na dalku je strasny. Ja taky vsechno zarizuju na dalku. Oznamka uz mame hotovy a lezej v tiskarne v Praze. Snad se povedly a nevypada to kycovite. Do Cech jedeme az 20. brezna, pres noc, jen na prodlouzeny vikend. Zenich jeste oblek nema. Teda posledne si koupil nejaky v outletu ve Sterboholich (je tam hodne obchodu s obleky a elegantnim oblecenim), ale to ma spis do prace. Ten vikend v Cechach bude zas jen litani z jednoho mesta do druheho a z jednoho obchodu do dalsiho. Nemate tip na dobre ruzove vino? Pokud mozno ceske. Budeme se stavovat v Makru a nakoupime par flasek a budeme kostovat. Kalkulaci na jidlo a piti jeste nemame. Ted jsme se tak nejak dopocitali, ze budeme mit asi 75 lidi na svatbe a 65 na veselce. No nevim nevim, jak se do te kaple vsichni narvou :-D Prstynky uz mame taky, ja mam po babicce s diamantem, a zenich bude mit nejake stribro, protoze ho nosit nehodla. Jeste se rozhlizime po pekarne, ktera by nam upekla par dortu, hlavne medovniky. A taky musim najit v Jablonci kadernici a kvetinarstvi. No je toho jeste hodne. Na prevleceni zatim moc nemam. Chtela bych nejakou peknou suknu, vrsek uz nejaky mit budu. Jeste zhubnout nejake to kilo, ze?! Tak at se dari.
Odpovedať
Charasko, ruzove vino zkus nejake od Templaru, ti maji vsechny vina vyborne, myslim, ze jsem od nich pila i ruzove. No, je fakt, ze svatbu mame za chvili. Holky, objednali jste pocasi?... ;-) Ja jo, 23 stupnu, rano mirne polojasno, to se budu cesat, aby nebylo horko, pak na obrad jasno kvuli fotkach.. proste modra obloha bez mracku!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Charaska, odkial organizujes svadbu ty? Nemozem si nejak v praci dovolit citat 56 stran, co ste popisali :-D . My uz oznamka mame, sikovny zenich dokonca svoje rozoslal a ja este nie. My sa chystame na takyto predlzeny vikend vo stvrtok vecer a tiez pocitam, ze sa nezastavime a v nedelu odpadnem. S ruzovym vinom neporadim, ale opytam sa, preco ruzove? Ma to nejaky speci dovod? A v Jablonci tiez nikoho nepoznam, nie to kadernicku :-D , skus v nejakej teme z okresu... Ja cvicim a chcem sa dostat do formy, ale asi sa nam vaha nejak zasekla na jednom cisle :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze, to jasný, že počasí je objednaný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jooo, tak od Templaru mi vinko chutna. Zrovna vcera jsem rozdelala na kost Sauvignon a mnam mnam. Trochu se nam tu ulezel, je to rocnik 2002. A rozlezel se dobre ;-) Ruzove jsem od nich jeste nepila, tak vyzkousim. Takove ty s pravou peceti jsou drazsi, ale chut je opravdu lepsi nez ty s tistenou peceti. Ruzove vino mi jede uz par let, obzvlast v lete. Je takove lehke, svezi, ovocne. Tady v Holandsku je hodne let uz in, v Cechach se teprve rozjizdi a na cenach je to nekdy znat. To je taky Dixie odpoved na Tvou otazku, odkud svatbu zarizuju. Z Holandska. Tak to mame skoro na stejno, co se tyce kilometru. Nebo musis na samy vychod Slovenska? ;-) Na kadernici uz mam typ od holek z Jabl. - Lib. fora. Vubec, tady clovek pochyti spoustu tipu a kdybych tohle forum nenasla, tak bych nemela zarizenyho nic. Ja jsem ted zhubla jen diky horecce, kterou jsem mela pred tydnem. Nejedla jsem skoro 2 dny a hned to bylo znat :-D Uz me ale opet chytaji choutky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?