Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
milovana: je to největší aukční server, něco jako u nás aukro, můžeš tam pořídit věci staré i nově a za výhodnou cenu. Hodně se tam objednávají svatební šaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli85: a ty jsi si šaty objednávala přes ebay?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny2009: nene, já si zatím netroufla, šaty si budu nejspíš objednívat přes Artichoke - nevím, jak by to dopadlo, kdybych si na to troufla sama..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli: a ona ti je objedná z ebay? na kolik tě vyjdou? dívala jsem se do tvého alba, a ty poslední (tvé zamilované) jsou moc pěkné:) Taky bych si šaty chtěla koupit, jen nevím odkud, abych nelitovala, ale půjčovat si je nechci. A taky jsem se dívala, že chceš mít svatbu dočervena, to je i moje představa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny2009: já si je na začátku chtěla jen půjčit, ale pak jsem si o tom psala s artichoke a ta mě přemluvila ke koupi. Počítám, že mě budou stát tak kolem 6.000 Kč a když se s nima nic nestane, tak je zkusím prodat - co taky s nima, že jo? Artichoke už objednávala šaty spoustě holkám, umí v tom chodit..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli: tak to je super. Já se zatím tak rozkoukávám, co a jak. a přemýšlím, kde si šaty koupit. A ty už je máš objednané?
Odpovedať
Profilova fotka
Ještě nemám, zatím mám čas, ale asi si je do měsíce objednám, abych se pak nestresovala.. Zatím šetřím penízky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli: taky si říkám, kdy nastane ten správný čas:) abych šaty neměla brzy, ale ani pozdě... atd atd... ach jo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny2009: jj, taky nechci mít doma šaty půl roky. Ale jak říkala Arti, tak touhle dobou mají volněji než kolem Nového roka, takže si na těch šatichách dávají záležet..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli, tak to je dobré vědět:) díky za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky, jdu se s vámi rozloučit, nakonec jsme to nevydrželi a trošku jsme si svatbu uspíšili. Takže už ne 6. 6. 2009, ale za šest týdnů, 15. 11. 2008 ! Mějte se tu krásně, někdy vás přijdu povzbudit a zkontrolovat, jak jste daleko s přípravami. :-)
Odpovedať
a co ze ste s atak rozhodli???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivanavorlickova: ty jo, to je fofr, tak ať to všechno stačíte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prostě máme už všechno připraveno, stihli jsme to nějak rychle......a nechtělo se nám ještě osm měsíců kolem toho všeho chodit a jen se na to dívat.......
Odpovedať
Profilova fotka
ivanavorlickova: jsi to nevydržela ohledně šatů, co? Říkám, raději je nemít brzy doma:)) A už máš nějaké to foto šatů v reálu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sunny - Jééééé, já na to teď v tom shonu úplně zapomněla, že jsem ti to slíbila!!! Ale příští týden tu bude kamarádka, tak mě snad vyfotí. Když ne, tak je uvidíte až ve svatebním albu...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivana: jasně, chápu, já jen, že jsem tě tu viděla, tak jsem si říkala, jetsli jsi se nefotila:) a jsi spokojená i s tím materiálem atd... Jej, to se máte, že už to budete mít tak brzy:) JIank pěkná básnička na oznámku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny - šatičky jsou lehoučký, mají teda jen dvě vrstvy sukně, spodní je satén a vrchní je jemnej tyl. Já jsem s nima spokojená, skvěle mi sedí a musím i dost nekriticky uznat, že se v nich sama sobě líbím... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivana- tak to je nejdůležitější, že se v nich líbíš sobě:) tak at ti přinesou štěstí, a at ti v nich není zima, když to bude nakonec v zimě.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny - v zimě to bude, ale až na pár chvilek při nastupování a vystupování z auta budeme prakticky pořád někde uvnitř, takže myslím, že nezmrznu. Pro jistotu si možná ještě pořídím nějakou štolu přes ramena....
Odpovedať
jas i viem predstavit, ze aj ja sa nebudem vediet dockat...ale mam smolu, lebo moj drahy sa mi z misie vrati az v marci a v aprili ma krst, takze svadba asi fak bude musiet byt v juny...
Odpovedať
Profilova fotka
ivana: jojo, něco přes ty ramena by asi bylo fajn, ale vás stejně hřeje láska ;-) milovana: ale aspon se můžeš dlouho těšit:)
Odpovedať
no dlho sa tesit budem, ale to cakanie...ved ja uz teraz stresujem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
milovana: stresovat není proč, vždyt si to máš jen užít:)
Odpovedať
to ano, ale ked ja uz mam maniu...kupovat saty a tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, to asi každá, která je na těchto stránkách a vidí jak všichní šílí, zamlouvají, objednávají, kupují.... Já myslela, že mám mooooře času, ale čím dýl jsem tady,tak zjišťuju, že to snad ani nestihnu :-D
Odpovedať
co uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
já? právě že nic:)) jo, vlastně máme předzamluvený zámek, mailem. Oficiálně se to má přijít podepsat během prosince, ledna... Ale snad si ještě nerozmyslíme datum:))
Odpovedať
Profilova fotka
a ty?
Odpovedať
no ja mam restauraciu, kapelu, prstene, cast darcekov pre hosti, oznamenia navrhnute, ozdobu na auto... vravim mania...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?