Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no s tema fotkama je to piplacka,kdyz neco delam, tak to delam hrozne dlouho a desne u toho zurim :-D Treba fotoalbum na netu je v pohode, ale jak to ma jit do tisku, tak jsou s tim problemy (teda aspon pro me :-) ) S tim dovozem - tam jsem nedavno prisla na docela zasadni problem, premyslelas, jak to budes delat s nabytim zbozi ze zeme mimo EU? Ja nejsem ekonom, takze v tom neumim chodit a kdyz jsem cetla, jaky je kolem toho papirovani a evidovani, tak se mi protocily panenky :-/
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nevím to bych právě musela pozjištovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
já zatím jen uvažovala co by mě bavilo,dalo by se zvládat při malém a nebylo by to zas tak finančně náročné, info k tomu bohužel nemám. ale účtu by mi dělala mamča od té kamošky - je účetní a chtěla by 1000 kč tak by věděla jak to udělat a případné problémy by vyřešila
Odpovedať
Profilova fotka
prave, nektery veci jsou docela slozity, chce to nastudovat :-) Mas dobry, ze by ti nekdo delal ucto, ja bych se ho naucila delat sama, zadnyho znamyho nemam... Me porad drzi nejaky napady, takze kolem toho ctu porad neco... Taky to je hnedka jiny, kdyz vis, ze muzes nabidnout doklad, nez porad delat neco hodne levne, aby se to firme co to bere vyplatilo :-/ Na druhou stranu jako zivnostnik bych musela odvadet tu minimalni dan, i kdyz bych nebyla ziskova... No rikam slozity jak autobus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
právě že na mateřské první rok nic neodvádíš až ten druhý rok podle zisku :-) aspon tak před půl rokem to tak bylo hele co říkáš na tu kabelku
Odpovedať
Profilova fotka
no nic já jdu do té knihovny a projít se, třeba to malého ukolebá ke spánku protože pořád dělá kotouly či co.
Odpovedať
Profilova fotka
ja jsem to o te kabelce neposlala :-N ? Psala jsem (nebo jsem chtela napsat) ze mi neprijde, ze by na ni mel byt nekdo stary, naopak me prijde takova neutralni ke kazdymu veku... Ten parfem je k ni? Prvni rok jako zivnostnik na materske vazne nic neodvadis? Tyjo, valim na materskou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak uspi malyho fotbalisty, to vis, uz by nejradsi valil na ty lyze :-D a hezky zbytek dne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mě se líbí ale mamka je taková že na hodně věcí řekne jsem stará a to má 49 a postavu má slušnou :-) jo ten parfém je k ní, uvidíme jak moc se to vyšplhá prý se ten první rok neodvádí nic a pak ten další jo ale jistě to nevím, to je moje info z MMB
Odpovedať
Profilova fotka
kazdopadne dobra informace ;-) To by byl peknej darek, kabelka s parfemem, me se vazne zda pekna a klidne i na starsi zeny (a tvoje mama neni rozhodne ve veku, kdy by byla stara ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
no jo vysvětli ji to :-) uvidím na kolik to půjde,sleduje to hodně lidí ale na vánoce pro mamku by se mi to líbilo :-), už jen za to jak nám ted pomáhají finančně a hlavně jak budou když budu ve škole - budou se o malého starat a vozit mi ho na kojení,vozit nás do zlína a hlavně vše jsou ochotni platit oni
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, mas supr rodice :-) taky bych takovy hnedka brala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oni mě v té škole hodně podporují :-), byli z malého v šoku ale ted se nemůžou dočkat - hlavně teda tatka. Ale já si myslím že se na mě a malého hodně upli kvůli bráchy víš, jsou s ním hodně problémy tak se upli na nás
Odpovedať
Profilova fotka
no, to tak nekdy byva, jestli je bracha problemovej, tak to se nedivim... Je vazne supr, ze te takhle podporujou ;-) No nic, ja pujdu domu, za chvili pro me prijede pritel (tento tyden jsem s auti nepojizdna, porad se servisuje pred dovolenou :-( ) tak se mej a pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru brácha drogy,lhaní,krádeže u nás doma i v okolí papa snad zítra
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, tak to se vasim vazne nedivim :-( pa
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste kdo?
Odpovedať
ahoooj:) tadyy:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, nějak nám to tu skomírá... :-| Tak jak jste daleko s přípravami? Já už mám doma komplet všechno oblečení pro sebe včetně doplňků a bot, teď budeme shánět oblek pro drahého a taky se poohlížím po družičkovských šatech pro dcerku. Ty asi nakonec objednám z e-bay, zjistila jsem, že i s poštovným mě krásné nové vyjdou v přepočtu asi na 500 Kč, za to u nás šatičky ani nepůjčím...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, já jsem ostuda, na svatbu mám jen rezervovaný termín na zámku, zaplacený poplatek za pronájem kaple, zamluveného fotografa a restauraci :-( v brzké době chci oběhnout salony, ať vím, co mi sedí..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame oblek, zadane siti satu (s terminem "do vanoc" :-) ) a jsme zapsani v predporadniku na matrice, to je zatim vsechno :-) Tedka mam myslenky jinde, zitra odjizdime na dovolenou tak uz se vidim na plazi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky všichni, taky mám v plánu termín svatby 6.6.2009, ale zatím jsem jen volala na úřad, kde mi paní řekla, že si mám zavolat v lednu, až budou mít kalendář na nový rok a pak jsem obvolala potencionální restauračky, kde by se dala uspořádat svatební hostina. Myslím, že času dost. ;-) A taky to máme trochu z ruky. Chce mít obřad na Javorovém vrchu, ale bydlíme v Praze. :-. Dostaneme se tam asi až kolem vánoc. Nevíte někdo o někom, kdo měl svatbu na Javorovém? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky jdu se rozloucit,protoze mame uz stanovene datum ale bohuzel ne 6.6. protoze ten den oddavaji na mistnim zamku a tam je silene drahy pronajem a to jest pro me zbytecne velka investice (cca 20 tisic) :-| datum jsem byli domluvit dnes a je to 20.6.2009 na 12:30...a mame to zdarma protoze urcite data se tam neplati ;-) proto se loucim s timhle datumem ale ne spolkem,je tu jeste diskuze cerven2009 jak jsem si vsimla...preji vam vsem at vam to vyjde jak by jste si praly a byly stastne.... Barus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, vybrali jste si krásné datum........... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Že jo? :-) Ale ty taky ;-) Jak jsi na tom s přípravama?
Odpovedať
Profilova fotka
Já už to mám za sebou.........ale dala bych si to ještě jednou, bylo to super
Odpovedať
Profilova fotka
No jo, pravda, nevšimla jsem si roku :-) Koukala jsem na Tvé album a byla jsi krásná nevěsta. A mimochodem, do alba jsi si nemohla dát krásnější písničku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně máme předzamluvený zámek, a to na 6.6.2009 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli:o, děkuji za pochvalu, vše dopadlo moc dobře... Budete mít také krásnou svatbu...
Odpovedať
co je to e-bay?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?