Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko já málem zaspala 8-) 8-) jdu dneska kuknout do porodnice
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smardi, jdes na obhlidku jak to tam vypada?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli85: ano je to bigl :-) hveru: no na Korsice je krasne vsechno, ja tam byla kdyz jsem jeste byla na doktorskem na skole, tak jsme Korsiku projizdeli ze severu od Bastie na jih do Ajaccia, v podstate pres vsechna mesta (Aleria, Corte, Bonifacio, Sartene ...) ale hlavne jsem jezdili po vodnich dilech (prehradach a na kaskady Des Anglais, lodi kolem Bonifacia). Urcite bych se tam chtela nekdy jeste podivat na delsi dobu. Kde prosimte stoji v Brne pozemek 5tis/m2 ???
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo kuknout jak to vypadá, jdu s mamkoou můj prohlásil že raději nejde. Začíná mít z porodu strach
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - v obranech (malomericich) u reky, je to kolem 4800 za m2, silena cena :-( My budeme bydlet v meste (vesnici) Ghisonaccia, a urcite bysme chteli projet tak nejak celou korsiku,mame na to ale jenom 12 dni, tak nevim, jestli to stihnem. Jak dlouho trva kdyz to prejedes od severu k jihu? Musim se nekam mrknout, jakou to ma rozlohu :-) Co ty divoky prasata? Jsou vazne tak vlezly? A ty lidi jsou oka? Slysela jsem, ze se tam dost strili... smardi - bude pritel u porodu?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru bude u porodu proto tam dnes nechtěl jít, že kdyby to viděl rozmyslí si to a přesvědčovat ho at tam jde to fakt nechci, chci at se rozhodne sám
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: a kdy máš termín?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli 27.10
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, je dobry nekho s sebou mit, ja doufam, ze az jednou budeme mit mimi, tak pritel pujde se mnou, teda spis to beru jako samorzrejmost, tak snad to zmakne :-) Kamoska zas rodila sama a pomalu nechtela ani doktora, ze to zmakne a chce si to pry "uzit" sama, tak to se mi zda jako extrem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já jsem ráda že jde se mnou,nechtěla bych tam být sama ale fakt je že jeho první reakce když jsem se ho ptala budeš u porodu byla ty ses zbláznila? :-D :-D ale ted chce být a já jsem za to ráda, ne proto jak říkají některé těhule at vidí co udělal ale protože přijde na svět naše dítě a tak jak vyleze ven už ho nikdy neuvidí, je to jiné než když ho pak uvidí načančaného v peřinkách
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - tyjo, co to je "at vidi co udelal" ? To je drsny....to nekdo rika? Ja spis vim, ze ho budu potrebovat kvuli mluveni s doktorama, protoze kdyz me neco je a nedejboze me neco boli, tak se mnou neni abslutne zadna rec a mluvit se mnou v takove chvili umi snad jenom on :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru joto jsem slyšela od hodně žen, mě to přijde úplně střelená - snad na to byli dva a věděli jak to končí tak fakt nechápu. Jasně že se trochu bojím že to bude bolet ale myslím si že až uvidím malého úplně na to zapomenu :-), je to náš poklad. Ale chci ho tam i kvůli toho co říkáš ty, víc budu poslouchat ho a i si myslím že doktor apod. se bude chovat jinak když tam je jen "hysterická rodička" nebo někdo jiný. Ale jak se to blíží začíná mít Tom strach, říkám si příští měsíc už budeme 3 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
smardi, me to teda taky prijde ujety, takhle mluvit o narozeni vlastniho decka... Ja dokonce premyslim o cisaru, kdyz tak slysim od kamosek ty zazitky, tak se bojim uz ted predem :-D A hystericka rodicka budu urcite, to vim jiste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já zas doufám že se císaři vyhnu, chci rodit normálně :-). ale nevím zda je císař taková výhra,mluvila jsem s mamčama co rodili normálně i císařem a říkali normálně je lepší
Odpovedať
Profilova fotka
vazne? me se to zda prave dobry, ze by me uspali , ale zas ten rez asi taky neni moc oka :-/ To si asi nevyberu, uvidime, jak to dopadne, aby se pristi rok vubec to mimi povedlo udelat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mi doktor říkal že budu mít kvůli podváze problém s otěhotněním a za měsíc jsem byla v tom
Odpovedať
Profilova fotka
nekdy to byva tak rychly :-) uz mas na malyho nakoupeny vsecko? Kolem me tedka snad vsichni rodi, svica rodila, dve kamosky, pred nedavnem svica...
Odpovedať
Profilova fotka
ještě čekám na kočárek - je objednaný ale přijde začátkem října a nemám autosedačku ale jinak mám vše ale pořád nakupuju :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musím letět na bus,pa
Odpovedať
Profilova fotka
mej se a poradne to tam prohlidni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: ta¨ky si myslím, že pokud to není nutné, je lepší rodit normálně. Přijde mi to i přirozenější.. Ale zase když si vzpomenu, jak jsem lezla na svět já (ne hlavičkou, ale zadečekm), tak maminu fakt obdivuju..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata nejak vobec nestiham sem zabehnut, mam taky dotaz svadobnu cestu chceme riesit uz koncom totho roka kedze ked sa kupuje dopredu tak su vacsie zlavy. Mam vsak drobny problem. Nemam uz platny cestovny pas a potrebovala by som poradit ci si mam dat urobit este teraz na stare meno a potom ho len dat zmenit, kedze na svadobnu cestu chceme ist hned po svadbe maximalne tak do tyzdna a to by mi nestihli doklady vybavit. Myslite ze sa nic nestane ked pojdem este na pas s menom za slobodna ? Staci si vybavit ostatne doklady ked sa vratime ? Diky za info.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pipa - ja jsem premyslela nad podobnym problemem, jestli muzu vyjet na pas za svobodna, pak jsem si rekla, ze stejne takovou chvilku po svatbe nebudou snad nikde vedet, ze mam zmeneny jmeno... Radsi se ale asi zajdu zeptat na urad, jak by se melo postupovat. Kam jedete na svat.cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj chceli by sme Tunis alebo Grecko neviem co je lepsie, niekto mi povie ze v Tunise je super iny ze katastrofa tak neviem. Kam chcete ist vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
Do recka jsme chteli jet loni, nakonec jsme zkoncili na madeire :-) Chtela bych se do recka jet podivat nekdy na podzim na pamatky. My bysme chteli jet na nejaky last na mauritius, tak setrime a setrime :-) doufam, ze to vyjde, je to takovy muj sen, jet na mauricek na svatebni cestu, puvodne jsme se tam chteli vzit, ale nakonec z toho (bohuzel) seslo.
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha Mauritius tak to je super :), dufam ze vam to vyjde a splni sa ti sen. My sa este rozhodneme podla toho co vyjde lepsie. Sa mi rozmysla o dovolenke ked ta bude az na buduci rok, hned by som sla aj teraz, som uz dost unavena z prace tak by to bodlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
doufam, ze to vyjde, zalezi kolik zbyde penez ze svatby, podle propoctu by to vyjit melo :-) Aji ja jsem tedka myslenkama na dovolene - pristi tyden odjizdime, tak se moc tesim, v praci ted dodelavam uz takove ty resty, abych odjizdela od "cisteho stolu" a kolega nemusel nic za me resit. :-) Budete odjizdet na svat cestu hned druhy den po obradu nebo pozdeji? Premyslela jsem, co je lepsi a rikala jsem si, ze mozna az o dva dny pozdeji....
Odpovedať
Profilova fotka
To mas super ze idete o tyzden na dovolenku parada, ja uz mam dovolenku za sebou, ale neboli sme nikde iba doma po turach a po rodine. Setrime na buduci rok na svadobnu cestu ;-) . Ako to bude s terminmi neviem zalezi od toho co ponukne cestovka, myslim ze ist hned na druhy den nie je dobry napad, lebo by som nerada nechala vybavocky na rodicov, co sa tyka vyplatenia saly a ostatnych veci a este budu aj nejake dozvuky a rodina bude u nas asi tiez este aspon 1-2 dni po svadbe. Takze my to budeme asi riesit tak, ze ked svadba bude v sobotu tak odchod na dovolenku tak streda - stvrok. Cez aku cestovku chcete ist ? a budete si brat dopredu ci budete cakat na las minute ?
Odpovedať
Profilova fotka
pipa6: no my byli v Tunisu na dovče před 3 ledy a mě se tam moc líbilo. Konkrétně jsme byli v letovisku Mahdia. Je to tam takové exotičtější než třeba v Chorvatsku. pokud Ti stačí pláž a moře, tak doporučuju. Ale na výlety do okolí to moc není, je to docela chudá země.
Odpovedať
Profilova fotka
Dik za nazor, este sa musim poradit s polovickou ci chce aj niekam chodit alebo mu bude stacit len lebedenie na plazi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?