Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli nemůžu ho mít kvůlli očí, doktorka mi to nechce povolit
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: tak to jo, já myslela, že se bojíš - já se teda docela řídit bojím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já bych chtěla hned ale bohužel
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase po odmlce zpět, mám za sebou náročný týden, fakt fuj...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, taky plánujeme svatbu na 6.6.2009, pořád jsem si říkala že máme spoustu času a vybíráme a vybíráme, ale začínám mít pocit, abychom nepřebrali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ladakr ty jsi taky od Hradiste???a odkud presne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dnes byli zaplatit poplatek na zámku, tak termín je potvrzen :-) A začínám vážně uvažovat, že si šaty koupím (Ebay). Už mám vybrané troje a do jedněch jsem se zamilovala.. Koukněte do alba, jsou to úplně ty poslední..
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam podvazek a sadu na dortik,pak jen par stuh v barve sampagne a hnedy vizelin... :-D uz abych mela i saty....jinak mama zustala v Americe takze snad satky do Vanoc budou...
Odpovedať
Profilova fotka
roxy: a ten podvazek jsi si kupovala sama nebo jsi ho dostala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, anoli - ty satky jsou moc pekne ;-) V patek jsem nakoupila nejake veci na testovaci oznmeni, tak se je ted snazim dat dohromady, abysme se mohli rozhodnout,ktere sestra udela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pak ukaž výsledek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásné ráno :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
krásné ráno :-) jen jdu pozdravit a jdu,mám nějaké lítaní :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, já před chvílí zjistila, že jsem doma nechala mobil :-( , tak se pro něj budu muset vrátit, až budu mít trochu volno
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já telefon nechávám pořád někde - třeba v autobuse, hospodě na zemi. Fakt se divím že ho ještě mám :-| dneska vypsali termíny na tom zámku tak tam pak jedu, termín 6.6 je tak doufám že bude ještě volný, drž palečky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, od rana porady, tak nestiham, snad to za chvili bude lepsi :-) smardi - drzim palce ;-) anoli - uz mam fotky a je rozhodnuto ktery, necekane je to kombinace nekolika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fotky toho oznameni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne pondelni dopoledne vsem :-) verco to jste teda rychlici :-) s takovou budes mit vsechno v lednu hotove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: jsi fakt rychlík. A kdy nám ho ukážeš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chrousti - v lednu urcite ne :-) sestre to poslu v rijnu a ona rikala, ze to bude delat do dubna, takze v kvetnu ty oznamka tak akorat budou ;-) anoli - zjistila jsem, ze u pracovniho ntb neni vstup na karty, jenom na flashky (kdo by to cekal? :-( ) takze je dam do alba az je doma stahnu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anoli ten podvazek mam dovezeny z Ameriky ale tchyne mi pak rekla ze budu mit jeste jiny,tenhle je jednodussi.. Smardik jak jste dopadli s terminem??
Odpovedať
Profilova fotka
roxy: já ho mám slíbený od kamarádky, tak jsem zvědavá hveru: už se nemůžu dočkat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxy dneska jedu na matriku ohledně termínu tak budu chytřejší
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky my chceme mít taky svatbu 6.6.2009 ale pořád ještě nevíme kde a tak vybíráme a vybíráme a taky nějak nemůžeme vybrat neměla byste nějaká typ ,chtěli bysme mít svatbu v okolíKlánovic,Koloděj,úval atd...
Odpovedať
Profilova fotka
svomic: vítej mezi námi :-) Bohužel s místem Ti neporadím, neznám to tam, ale někdo odtud Ti stopro poradí.
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - zatim jsou to jen navrhy, navic jsem je delala ja (na rucni prace jsem trochu nesikovna :-N ) Hnedka vyhralo oznamko s fotkou, pritel rekl, ze vevnitr bude cernobila s barevnym oramovanim, vepredu bude bilo-stribna maslicka s ruzickou a cele to bude z rucne delaneho slidoveho papiru. Musim to jeste radsi pak vyzkouset, aby to nevypadalo kycove, ale pritel tvrdil, ze nebude, tak uvidime :-) Chrousti - kdybys nekdy hledala rucni papir, supr vyber maji v te specialce na husove ;-) , jenom ten pristup dvou slecen z toho useku byl teda dost laxni :-/ Jo a dneska valime konecne na zetoooor :-D A jaky byl vikend? ja jsem delala takovou cistnou kuru a u toho se delaj takovy cviky, tak jsem si pekne pretahla svaly a ted se nemuzu vubec hnout :-D jeste k tomu jsme byli na rybniku jezdit lodkou a snazila jsem se veslovat :-D
Odpovedať
Ahoj, my jsme se také dohodly na termín 6.6.2009 sice původně to mělo být v Záři ale na co čekat, jen nevím jak se to bude zvladat ještě jsme v cizině a vracíme se na Vánoce snad to něak dopadne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: to jsem rada, zes ten papir sehnala, ted uz muzes jenom tvorit a tvorit. Uzijte si dneska cvicak, doufam ze to bude lepsi nez minule.
Odpovedať
Profilova fotka
merzedes: určitě to zvládnete, teď mužeš sbírat inspiraci a pak to oběhnout.. už máte vybrané místo?
Odpovedať
anoli85: místo no to je takový malí problém nedokážeme se dohodnout na místě. Jsme oba pro svatbu v kostele ale místo? Já chci ve svém rodném městě zato můj přítel chce vše v jeho vesnici, někdy mě stím leze na nervy jak ji pořad vnucuje. No máme ještě času dost snad se dohodneme bez známky hádky. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?