Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - nova fabka je moc pekna, by se me libila na nakupy do mesta, supr se s ni parkuje :-) Pritel ma sluzebni auto, tam by se tri klido vesli a ja okupuju nase vlastni auto, je sice starsi, ale zato vetsi, takze tam by se tri vesli bez problemu :-D Predtim jsem mela sluzebni fabku a to by na tri nebylo :-( zvlast na dovoleny, nebo na prejezdy k rodicum atak... smardi - auti budes k mimi potrebovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli no pro mě z malým určitě to autobus jistí určitě, já řidičák mít nemůžu takže i kdybychom auto měli tak většinu musíme vyřídit busem nebo pěšky protože můj chodí domů po 17hod a to už stejně nic nevyřídíme
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: a proč nemůžeš mít řidičák? Teda jestli to chceš prozradit.. Jinak my si začátkem dubna koupili skoro nové auto na leasing (Suzuki Ignis) a vydrželo nám asi 3 týdny, pak přítel boural a totálka, takže nás celá tahle sranda stála asi 80.000. Pojišťovna sice zaplatila dost, ale leasingovka nás pěkně oškubala.. Takže jsme byli nějakou dobu bez pořádnýho auta (no, jezdili jsme starým formanem, ale tomu se snad ani auto říkat nedá). Už se těším na nový autí.. Přítel chce ještě kupovat jedno auto do lesa - je to totiž myslivec, tak aby neničil tu fábku v lese..
Odpovedať
Profilova fotka
ja budu mit tedka tyden auti v servisu kvuli prohlidce pred dovolenou :-( Tak me bude pritel vozit z prace a do prace, ma to skoro kolem :-) Jsem mu rikala, ze budu jak pani prezidentova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - tyjo, tak to je teda vazne smula s tou havarkou, ale vis co, hlavne ze se nikomu nic nestalo, cert vem penize, zdravi je dulezitejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Právě, peníze budou vždycky a koneckonců to mohlo dopadnout hůř.. Trochu odbočím: koukala jsem na kytičky a líbí se mi kytičky z orchidejí. Dám něco do alba a pak chci znát Váš názor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - kytky z orchideji se mi taky libi, mam v albu jenom 2 co jsem nasla a libily se mi, az je tam budes mit, tak pisni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre dopoledne :-) hveru: co ten rucni papir? sehnalas neco?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chrousti :-) dneska jedu do centra hledat, zaparkuju pod malinakem a projdu to az k wagnerovi a pak musim jeste na zelnak, tak se stavim i na husovu, do tech vytvarnych potreb, do korenarstvi k sindibadovi (chilli papricky) a to by bylo abych neco nesplasila :-D Mam uz tri napady, takze nejdriv budu vyrabet nanecisto jen z tvrdeho papiru (a z toho co sezenu) a pritel pak rekne ktery a ja to poslu s navodem segre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti, nejsou tedka nekdy nejaky zavody v agi v brne, jak byly treba na intercanisu? Docela bych se sla mrknout...
Odpovedať
Profilova fotka
Jsou tam, úplně na konci
Odpovedať
Profilova fotka
verco to fakt nevim :-( Stejne te s tema oznamenima obdivuju, ze to budes delat takhle pracne, ale zas to bude mit svoje kouzlo a bude to osobni. Ja bych chtela nejake kde bude jako podklad fotka nas dvou, jeste nevim jestli cb nebo barevne, a potom nejaky jednoduchy textik, nic prezdobeneho
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chrousti - na to prisla svica, ze je udela, ja si to jenom navrhnu a pritel si to moc neumi predstavit, takze mu udelam "vzorky" :-) Taky jsem premyslela, ze do toho zakomponujem fotku, pocita se s ni v jednom z navrhu, tak uvidime, kterej vyhraje :-) Budes nechavat oznamka tisknout tady v brne, nebo zkusis pres net? anoli - ta prvni se mi libi nejvic ;-) mas jeste nejaky fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
chroustinka: souhlasím s tebou, taky bych chtěla nějaké jednoduché oznámení s naší fotkou.. na vlastnoruční výrobu si netroufnu a takový ty neosobní jen s textem taky nechcem..
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: ta první je krásná, viď? taky se mi líbí nejvíc.. Zatím jena tak koukám, až bude stát něco za to, tak to přidám
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - me se libi jedny orchideje, ktery nevim jak se jmenujou :-) maji takovej slouhej silnej stonek a moc by se me libilo mit treba jenom jednu v ruce misto kytky (meri kolem metru). Chrousti, maji je v globusu v kvetinarstvi poveseny na takovym provazku vhuru nohama ve vyloze, nevis jak se jmenujou?
Odpovedať
Profilova fotka
verco v globusu jsem snad v zivote nebyla :-) mam to z lisne trosku z ruky.
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - tak to prichazis o moc hezke kvetinarstvi :-) Ja tam obcas jezdim nakupovat a pro benzin a na mycku, oboji maji dost levny :-) Jak budu mit cestu, tak se mrknu,jak se ty orchideje jmenujou.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja bych chtela tulipany, akorat 26. cervna uz asi neni jejich cas :-(
Odpovedať
chrousti: já budu mít taky tulipány a v květnářství řekli,že do konce června není problém,potom by už šli z holandska a byli by dražší.
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek: hm, to jsem nevedela, myslela jsem ze se dovazi uz v cervnu, tak to je dobre. Ja bych je chtela v kombinaci s nejakymi drobnejsimi kvitky.
Odpovedať
Profilova fotka
já se tulipánů bojim, jsou nádherné, ale dlouho nevydrží..
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti, jakou barvu? do modra jak mas v albu nebo jine? Cely cerven je pro tulipany oka ;-) Budete nekdo hazet kytku? Ja si ji moc neuziju, dostanu ji az na obradu a po obradu budu hazet, takze ji budu mit jenom chvili :-)
Odpovedať
no já jí házet nebudu,jelikož to budou tulipány,ale asi si nechám udělat malou kytičku a tu hodím.
Odpovedať
Profilova fotka
¨Já jí asi házet nebudu, na svatbě budu mít počítám tak 5 slečen na vdávání, což mi přijde docela málo. Ale uvidím jak se to vyvrbí. Kytí si nechávat nechci, tak jí klidně oželím. Ale házela bych jí asi až dýl, po obřadu je focení a tam jí mít musím (chci).. Ale kdy, toť otázka..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - prave, kdy :-) Ja to beru podle ty tradice, ktera se me moc libi, ze ji na obrad dostanes jako darek od snoubence a jak se vdas, tak ji das dal na znameni toho, ze ses uz vdana a chytne ji prave slecna, co se pak do roka vda :-) Fotit bude kamarad, takze foceni zmaknem asi hnedka po obradu anebo mi ji dana slecna pak na chvilku pujci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru líbí se mi kombinace barev smetanová, šeříková a světlě zelená, ani šaty nechci čistě bílé, ale uvidím ještě jsem nebyla ani jednou zkoušet ...
Odpovedať
Profilova fotka
serikova je takova ta svetle ruzova? (me ty barvy a ty kytky moc nejdou :-N ) Kam se vubec chystas na zkousku?
Odpovedať
Profilova fotka
no spis svetla fialova, neco jak mam v albu na konci ty kvitka, tu vesticku a ten dort - ono kazdy vidi barvy trosku jinak takze co je pro nekoho ruzova je pro druheho fialova nebo modra :-). S timhle mam problem s nasi mati pac to co ona tvrdi ze je zelena ja vidim jako modra, vzdycky kdyz se bavime o nejakem zelenem/modrem obleceni, tak se nemuzeme nikdy domluvit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti, tak na ty jsem koukala a vidim je modry :-D uz se nedivim, ze nemam cit pro to neco s necim sladit :-D Tedka jsem si rikala, ze bych se naucila trochu fotit, aby fotky aspon trochu vypadaly, je spousta veci, co bych chtela vyfotit, ale nevim,jak na to, aby to vypadalo pekne... Takze budu zkoumat teorii :-) snad na to "barvoslepost" nebude mit vliv :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?