Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - zkus zajit do kvetinarstvi a nech si navazat nejakou mensi fialovo zlutou a uvidis, nebo treba nekomu k narozkam ;-) Ja takhle na vsech testuju dort, budu si pect vlastni, takze na vsechny narozky, svatky atd az do pristiho roku mam vyhrazeno, ze pecu ja a vsichni musej ochutnat a srovnavat s tim, co uz jedli :-D Zatim mam prvniho favorita na zakladni korpus a na krem na prvni patro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já taky peču dorty (jeden mám v albu - byl pro miláčka) ale na svatbu si ho péct sama nechci. Buď mi ho upeče mamina nebo jedna známá, co je vyučená cukrářka a peče úplně úžasný dorty..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ten teda je kraaaasnej :-) Ja mam dorty, co staly za fotku tady : http://www.rovnovaha.com/index.php?op... Me to hrozne bavi, a tak bych si chtela upect nejakej fakt velkej, akorat me prijde, ze na to mam vsecko doma male :-D jako misy, formy, spachtle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ty dorty jsou úžasný, hlavně ten se slunečnicema, jsi šikulka :-) Jo, já mám doma taky taky všechno na normální dorty, kulaté formy mám jen dvě velikosti, s tím bych asi moc parády neudělala.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten slunecnicovej jsem delala v hrncich :-D nemela jsem formy :-D Byl pro babi k 75 narozkam a bylo nas myslim kolem 12ti, takze ten svatebni bude muset byt 2x tak velkej... Puvodne jsem chtela hranatej, ale kdyz jsem se pak morila s tim potahovanim, tak nikdy vic :-D Bude kulatej a hotovo :-) Po vanocich si ve slevach koupim aspon tu 32cm formu, bude se hodit i na dorty, co hodne vybihaji a pak dlouho klesaji :-) V rijdu budu delat velkej dort pritelovi k narozkam, tak bude dalsi nacvik :-) Vcera me hrozne moc potesil ten fotograf, jsem rada, ze se nemusim spolehat na toho kamose s blaznivou pritelkyni, u ni nikdy nikdo nevi, co mu zatrhne :-/ Jak budes mit resenej svatebni den? V kolik mate obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko, já ted vstala a ještě napůl spím až se probudím dočtu vás
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano smardi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásné ráno smardik :-) hveru: my budeme mít obřad už v 11:00 (takže asi ani nepůjdu spát, abych stihla ze sebe udělat tu nejkrásnější) a po focení odjezd na hostinu cca 30 km, oběd i raut pro 30 lidí, ještě musím sehnat nějakou live music..
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj, už jsem vás dočetla
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - tyjo, v 11, ses dobra, to bych nedala :-D To zacnes s pripravama uz nekdy ve ctyri rano, ne? My mame v planu obrad kolem pate, tak snad to na matrice povoli :-) kdyz nepovoli budem muset jinam, me teda brzo z postele nikdo nevytahne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - tak to uz vis, ze budu mit fotografa :-D jupiiii
Odpovedať
Profilova fotka
koukám že řešíte obřady, pokud bude svatba na tom zámku tam tam se oddává od 12 do 14hod takže svatba bude muset být v tuto dobu - takže ve 14 ji chcem :-) hveru u nás na matrice byl poslední čas 14.40 a to jsme ted měli mít my
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
smardi - ja jsem kdesi cetla, ze zalezi na matrice, ze pak mimo tyhle hodiny to je za nejakej priplatek, jde myslim o nejakou malou castku jako 600 nebo 1000,- coz mi za to stoji :-) Uvidime, co nam reknou, taky je pravda, ze oni si ten sal pronajimaji, tak aby to nezalezelo jeste na tom...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to je možné to jsem nezjištovala,na svatbě bude i malý tak myslím že těch 14hod bude akorát
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - to mozna trochu pozdeji nebo pred obedem, ne? Kdyz ho po obede das spat, tak aby byl do te pul druhe probuzenej :-) Ja jsem se na ten konkretni cas taky jeste neptala, pak se pani zeptam no a uvidim, kdyz mi rekne ze to nejde, ze jenom treba do dvou, tak popremyslime, jestli to ma cenu tam brzo, nebo jestli radsi nenajit neco jinyho...
Odpovedať
Profilova fotka
mě se to zas tak brzo nezdá stejně předtím nebudu moct spát
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, ja myslela jako ze malej bude spat,ne ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru malej bude nespavec po mamince,já to myslela tak že mi obřad ve 14hod nevadí že ráno klidně kvůli příprav stanu protože jak se zdám nebudu moct spát
Odpovedať
Profilova fotka
Je to brzy, já vím, ale myslím si, že stejně nebudu moct dospat.. Obřad máme v 11, tak abysme vyjeli po desáté.. Doufám, že mě kadeřnice bude chtít česat takhle brzy.. Musím jí to nadhodit až tam půjdu příště..
Odpovedať
Profilova fotka
holky já toho svého zabijuuuu, malý vyjímečně nekope a spía ten můj mi furt musí dlubat do břicha a probudit ho a pak má velkou radost z toho jak se mi dělají boule
Odpovedať
Profilova fotka
:-D smardi, ten tvuj je vazne nejvic natesenej chlap na mimco, o kterym jsem kdy slysela :-D anoli - ja dospim v klidu a tvrde :-D pritel rika, ze ja bych spala aji uprostred valky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo ale malej pak kope jak šílený, já tomu říkám že se vzteká a můj z toho má radost. Někdy mi přijde že jsem si pořídila dítě s dítětem. Momentálně mám na boku koleno a střídá se to s prdelkou
Odpovedať
Profilova fotka
smardi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: to je náhodou pěkný, když se chlap tak moc těší na miminko. Doufám, že se toho taky dočkám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli krásné to je ale malý je nespavec, v knížkách je že má většinu času prospat ale on kope celý den a v noci mě taky budí jak kope takže fakt moc nespinká a jsem ráda když spinká :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcera jsme jeli s burcakem ke rodicum pritele, tak jsem po ceste nahodila otazku pocet deti a pritel rikal, ze dve i klidne tri ale v aute ze se tri budou mackat, tak se musime poridit vetsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to je hezký :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá motivace na nákup novýho auta :-) Přítel by měl dnes dostat nové služební auto - novou fábii, tak to vidím na 2
Odpovedať
Profilova fotka
my si první musíme koupit auto :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: autobus to jistí :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?