Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my svatbu na tohle datum jen přesunujem, měla být ted takže sice tak nemám nic, ale zas mám přehled co chcem, kde to sehnat a za kolik tak to moc neřešíme. Zatím ale máme jen místo obřadu a hostiny :-)
Odpovedať
tak to chapem..my sme mali mat min. rok v juni a sme to prelozili tiez a bude asi az ten bud. rok..zatial to tak vyzera.. a je to fakt dobre ze uz mam aky taky prehlad o tom co kde maju a este vzdy objavim nieco nove krajsie lepsie vyhodnejsie a tak.. :D ak sa mi nieco paci tak si to kupim a az to bude v takej fin. verzii tak potom to dame dohromady a uvidime.. my zajednane zatial nemame nic na 100% chcela som hlavne urad, aby som si ja mohla zariadit vsetko podla toho a tam ma vysmiali ze co chcem tak skoro..ale tiez ak sa tam niekto pichne tak tam fakt zakrocim razne.. ako keby im robilo problem zapisat tam cas datum a meno.. no nie? ]-( 8-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: no já jsem v 5měsíci těhotenství takže ted spíš vybírám pro syna než svatební :-)
Odpovedať
takze dvojnasobna radost ;-) hehe.. tak to este len bude chichi :-D cize toho 6.6. to je take tiez len priblizne nie?ci to budete chciet na isto? lebo to malinke bude este malinke :) a ja mam v ostrave rodinu, mozno poznas..neviem.. :) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam 6.6 je na jisté, už to máme zamluvené :-) takže na jisto. Malý se má narodit koncem října takže v době svatby mu bude cca 7měsíců. Chceme malou rodinou svatbu tak snad to maličký zvládne :-). vlastně kvůli malému jsme svatbu přesunovali,já se nechtěla vdávat v 7měsíci těhotenství :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky mimam - no jo já jsem si taky myslela, že bychom si ted zamluvili termín, ale většinou je opravdu vypisují až na začátku nového roku, bohužel, vše budeme zařizovat jak se říká naslepo a doufat, že nám ten 6.6.09 vyjde a podaří se nám to zamluvit. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janinka23: jestli můžu poradit běžte to zařídit hned když termíny vypíší. Já se měla vdávat ted 2.8., termín svatby jsem byla zařizovat hned jak měli otevřenou matriku po silvestru a už bylo naše datum v červnu obsazeno a na toho .8 jsem musela přemlouvat a to měl být obřad až ve 14.40 jako poslední ale ted máme štěstí a naše datum je zamluveno na 100%, ale nemáme to na úřadě
Odpovedať
Profilova fotka
smardik - před měsícem jsem si psala na matriku a paní mi odepsala, že je ještě brzo , že termíny by možná mohli znát koncem roku, takže si tam před vánocema zavolám a zkusím jestli by to šlo alespon nějak předběžně zamluvit, předpokládám, že tam budeme muset osobně a to bude jedna cesta na Moravu , tak i to tohle to bude složitější. A jak se těm před váma podařilo zamluvit si termín takhle brzo??? to si tam volali hned po půlnoci ne :-D
Odpovedať
smardik tak to je pochopitelne ze v 7 mesiaci by to nebolo ono..ale napr. kolegyna bola min. tyzden na svadbe svagrinke a ta bola v 9 mesiaci.. lebo maly sa narodil vcera.. tyzden po svadbe ;-) :-D janinka no ved to je to najhorsie..ako keby to bol fakt taky strasny problem zapisat.. bolo by o par stresov menej.. nie? ]-(
Odpovedať
ufff ale ste sa rozpisali :-o ani ja som sa nechcela vydavat tehotna ;-)
Odpovedať
drobcek a co si? ci co? ved sa to da odlozit..ale ja osobne keby som vedela ze som tehotna tak sa snazim urobit svadbu max do 3 mesiaca aby malo male uz rovnake priezvisko a vsetky veci naporiadku.. a jednoducho nech sme rodina so vsetkym.. :-)
Odpovedať
mimam kuk moj album :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janinka23: my máme obřad venku na louce v jedné restauraci tak asi proto, je jim celkem jedno kdy tam ta svatba bude, nemají žádné oficiální termíny :-), jen kdo dřív přijde ten svatbu má. Já to tak předem zajištovat nechtěla ale jak jsem koukala na jejich stránky zjistila jsem že už jsou některé termíny v červnu obsazené tak jsem to hned zajištovala. Kvůli synovi kterému bude na svatbě cca 7měsíců to chcem mít na jednom místě mimam: kamarádka se taky vdávala 14před porodem a byla spokojená, ale já si chci hezky užít svatbu :-) atd. bez bříška atd tak proto jsme to posunuli i když přítelovi hodně vadilo že malý bude nemanželský
Odpovedať
drobcek jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, veru krasny drobcek :D je zlatunka fakt. :)
Odpovedať
smardik no o tom som hovorila, bud to urobit do takeho 3- max 4 mesiaca alebo potom az po svadbe, lebo aj pre nevesticku to ma byt "najkrajsi" den v zivote a tiez by si ho mala uzit a ako tehotna sa to moc neda :-| takze mu mozes vysvetlit ako by to bolo, nech si skusi dat pod tricko paplon a tak tancovat a chodit cely den a celu noc a este sa neunavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: přítel už to pochopil, dostal rozum když slyšel že bude mít toho vytouženého syna a že bude mít jeho příjmení :-). No a fakt že jsem mu řekla že nechápu o co mu jde, že nemanželského ho dělat mohl ale narodt se už nemanželský nechce. No na to neměl co říct tak :-D :-D :-D a ted sám uznal že to bylo lepší že ted na přípravu svatby ani nějak myšlenky nejsou a že si to příští rok ve třech užijem víc :-) a fakt je že příští tok to je pro nás lepší i finančně - ono kupovat byt,vybavovat ho a čekat mimi je dost finančně náročné i tak tak
Odpovedať
mimam diky ;-) smardik :-D ake mate pocasie? 8-) unas to nevizera ruzovo.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nás krásně sluníčko, 25 stupnů, takové počasí by se mi líbilo na svatbu :-) takže vím jak bude - min. 30 stupnů, slunko bude prát a větvička se ani nepohne nebo v horším případě bude pršet a mě trefí šlak
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky ženušky, nám tu teda pěkně prší :-( , ráno mi volala sestra z Moravy a ti tam mají neustále krásné počasí. mimam - to si piš, že by nám to ušetřilo plno nervů, takto budu nervit abych dostala termín jaký chci a hlavně hodinu . smardik - taky by se mi líbil obřad venku, ale při našem štěstí by pršelo a k tomu by padali trakaře, takže si to hodíme pěkně na zámečku ale v obřadní místnosti.
Odpovedať
no unas nakoniec nepraslo sice bolo pod mrakom ale v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janinka23: počasí se taky bojím ale risknem to tak uvidíme snad to vyjde :-). no dneska jsem si objevila jedny super svatební šatičky :-)
Odpovedať
teeda, vidim, ze to co som napisala vcera tu akymsi nedopatrenim nie je :-( ]-( no, co uz, idem na to znova: smardik urcite bude lepsie ak si to uzijete potom vsetci traja.. ak by to malo byt este pred tym tak do3 max 4 mesiaca.. potom uz nie, fakt by si z toho hlavne ty nemala nic. a urcite je to lepsie aj po fin. stranke, lebo verim ze babatko, dom a este svadba to je uz dost tazke.. ved aj samotna svadba ci babatko alebo dom.. vsetko je narodne financne.. 8-) :-) drobcek kolko ma ten maly drobcek? x-) a nemas za co, ja mam velmi rada deticky..ja som krstna :-D janinka no ved prave o to ide.. mozes si vsetko zariadovat podla toho a takto stale led dufat ze ci to vyjde.. :-S ]-( a my sme mali az do tejto noci krasne slnecne pocasie.. tuto noc zacalo poriadne nie prsat ale "liat" 8-( keby sa dalo aj pocasie objednat tak ako vsetky ostatne veci na svadbu co? to by sa nam pacilo :-N x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: svatba měla být v mém 7měsíci což si moc představit neumím a hlavně jsem to tak nechtěla, takže si ji fakt užijem i s naši malou láskou :-). Ale je to finančně náročné, ted se dívám a pomalu nakupuju pro malého a je to ted síla
Odpovedať
mimam tak ten moj drobcek ma zajtra 1 rôcik :-) to bude oslava :-D :-p
Odpovedať
smardik tak to ja poznam tie ceny.. ja som segre chcela kupit ked sa jej narodilo druhe babo a za dupinky s capickou a kosielkou si pytali okolo 1000,- sk.. :-o taka sada co je do porodnice.. a to nehovorim ze o mesiac dva jej to je male a treba kupovat nove.. cize az budete mat druhe babo tak to bude uz lepsie lebo moze mat vecicky po starsom surodencovi ;-) :-) drobcek jeeeeeeeeeeeeej.. tak to my sme oslavovali vo februari rocik :) som vyzdobila celu miestnost a strasne sa to vsetkym pacilo.. mas sa na co tesit cele to bolo mile.. x-)
Odpovedať
ahojky, tak já se taky přidávám k tomuto datu - minulý týden jsem byla požádána (KONEČNĚ!! :-D ) o ruku a chceme to spáchat do roka a do dne, takže pokud bude ještě volný termín, bude to 6.6.2009, jinak konec května...
Odpovedať
jo, smardik, jsem si říkala, že už tvoji přezdívku znám z koňa a kus výš čtu, že taky jo, taky jsem v pátým měsíci, včera jsme se dověděli, že čekáme holčičku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásný podvečer, smardik - a máš je někde v albíčku ty šatičky? já se chystám na šaty tak v září - říjnu, to by snad mělo stačit. Holky jak to tady čtu tak vy jste buď všechny těhotné anebo už máte prcky, já chci taky prcka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak se taky přidávám k datu 6.6.2009. Požádána sice ještě nejsem, ale jelikož je to moc hezké datum a bylo nám matrikou řečeno, že bude rychle obsazené, tak už je radši zamluven termín dopředu :-) Jinak Janinko23 , tě uklidním já taky nemám a nečekám prcka.
Odpovedať
Profilova fotka
janinka23 : nie, nie sme vsetky tehotne a ani vsetky este nemame babatka.... napr. ani ja este nemam.... a v sucasnosti este ani neplanujem... teda planujem, ale to az tak o cca 3 roky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?