Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tady jsem nasla ty moje,je tam ale jina cena ale zhruba to vychazi stejne http://cgi.ebay.com/NEW-WHITE-BRIDAL-...
Odpovedať
Profilova fotka
roxy :-) vypadají krásně
Odpovedať
Profilova fotka
dekuju uz abych je mela doma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
roxy dočkáš se, já můžu objednávat až po porodu a to budu mít strach
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že si vybíráte šaty na Ebay, já se toho docela bojím, nejdřív poslat peníze a nevíš, co Ti přijde.. Ale když koukám na ty ceny, tak nevím...
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já už na ebay parkrát objednávala a v pohodě tak to asi risknu, ale jen u prodejce co má víc hodnocení a dobré nebo koho mi tady holky doporučí
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem na ebay právě ještě nikdy neobjednávala, ani nemám aktivovaný paypal - jsem ostuda, co?
Odpovedať
Profilova fotka
nejsi ustuda, já jsem momentálně taky bez paypal podařilo se mi ho zablokovat a stejně jsem přecházela k jiné bance tak ho musím aktivovat
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem měla celou dobu jen Maestro a na to to nejde a teprve nedávno jsem zažádala o kreditku (Visa), tak teď už by to mělo jít, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli jo já jsem měla visu a šlo to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uvidím, nejdřív asi kouknu do nějakých salonů v Plzni a pak uvidím, jak to dopadne. Když se mi budou nějaké líbit, tak si je půjčím, když ne, tak zkusím ebay..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já bych určitě mrkla do salonu už jen kvůli tomu at víš co ti sluší, já měla na letos vybrané tyhle http://www.daja.cz/images/st-patrick/...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
wau, ty jsou fakt bomba. Mě se hodně líbí šaty se spadlýma ramínkama (pár jich mám v albu) budu vypadat.. Nemám žádný prsa a bojím se, že mi korzetový šaty bez ramínek nebudou držet..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já taky nemám žádná prsa, korzetové jsem si zkoušela a necítím se v nich takže určitě chci s ramínky nebo krk, jdu kuknout k tobě do alba
Odpovedať
Profilova fotka
máme podobný vkus na šaty :-) no na ebay mám vyhlídlé tyhle http://cgi.ebay.com/Sexy-satin-voile-...
Odpovedať
Profilova fotka
No ty jsou krásné.. vypadají i pohodlně a asi budou i lehký.. A jakou chceš barvu?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli asi přímu tu na tom odkazu nebo možná ještě světle modrou
Odpovedať
Profilova fotka
Ta zeleňoučká je hezká, ale já bych v tom vypadala jako bledule :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš to mě nenapadlo no ještě to má čas a šaty budu objednávat nejdřív v listopadu, bohužel až v listopadu
Odpovedať
Profilova fotka
Proč bohužel? Já bych je asi ani dřív nesáněla.
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já bych je nejraději objednala hned at je mám doma a vidím jaké jsou a at mám popřípadě čas sehnat jiné
Odpovedať
Profilova fotka
Určitě to rezervu chce.. Bych se zbláznila, kdyby mi týden před svatbou přišly nějaké obludky.. Asi fakt projdu nejdřív půjovny.. V Plzni jich je celkem dost, tak uvidím. Zamilovala jsem se do jedněch s potiskem, ale mě by neslušely.. Dám je do alba..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak do alba nakonec ne, ale jdou tady: http://www.nikkol.cz/katalog/svatebni... bohužel bez ramínek..
Odpovedať
Profilova fotka
rezervu to určitě chce, my uvažujem že svatbu přesunem na duben tak myslím že ten listopad bude tak tak
Odpovedať
Profilova fotka
ty jsou tada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To asi jo, my to původně chtěli taky v dubnu (4.4.), ale myslím, že ještě bude zima, tak jsme to posunuli na 6.6.
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme, my když tak konec dubna a s tím jak blbne počasí to je risk ted celý rok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No právě, fakt si nevybereš, to může prvního dubna být krásně a svítit sluníčko a 6.6. lít jako z konve.. už se vidím, jak týden před budu každou chvilku koukat na předpověď počasí..
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme, my chtěli červen kvůli počasí taky -duben jsme měli strach, květen nechtěl můj tak 6.6. byl první termín co přicházel v úvahu ale ted uvažujem že bude svaba dřív at jsme svoji co nejdřív a at jsme rodina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JJ, to chápu, my se zaznoubili asi tak před měsícem, chtěla jsem docela září, ale za dva měsíce bysme nic nenaplánovali a do dalšího roku je to už hrozně dlouho.. Zimu nechceme a úplné léto taky ne, květen je lásky čas, ale držíme se tradic, takže svatbu v květnu taky ne, takže zbýval duben a červen a přece jen se mi líbí víc ten červen..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?