Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivana pokud by tatínek souhlasil a oba by jste to chtělo tak by to ničemu nevadilo, u téhle adopce nemusíš projít přípravou, testy apod
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uvidíme. Je fakt, že se tatínek přestal zajímat, ale zatím celkem nedávno, už skoro měsíc o něm nevíme, alimenty neplatí už dva měsíce, telefonní číslo je nedostupné, jeho rodiče o něm taky nic neví...Ale tohle už je mimo téma.
Odpovedať
Profilova fotka
Zítra jsme s malou pozvané na oběd k budoucímu tchánovi, nastávající je až do soboty jako vedoucí na letním táboře. Ale stejně tam neodjedeme dřív, než se podívám, jestli už mám ve schránce dopis z pošty, že tam na mě čekají moje šatičky...už se jich nemůžu dočkat.
Odpovedať
Já bych ale to příjmení tak nehrotila :-S. Přeci jen je to jednou jeho dítě a už je docela velká na to, aby se přejmenovávala. Jen pokud to ona taky dokáže pochopit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vy jste to tady vcera pekne rozjely ;-) My jsme s pritelem 8let a porad zadna svatba ani mimco :-) Ani nevim,jestli se k tomu mimcu nekdy dopracujem .... ivana - jak psaly holky, urcite si nenech nic vykladat od okoli, je to tvuj zivot a v albicku pises u jedny fotky, ze takhle vypada stesti, tak si to stesti uzivej ;-) A male bych klidne dala aji zavoj aji ruzovy saticky, cokoli by se ji libilo :-) Ale tak ber me z rezervou, ja bych totiz hrozne moc chtela holcicku :-) smardi - tak nakonec vyhral cerny oblek s cervenou kosili :-) Me se libil ten posledni, ale koukam jsem v mensine :-) jak ti dojde tak dej fotku do albika, at muzem mrknout ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj devcata prave jsem dohanela a docitala vasi diskuzi :-D ja jsem s pritelem 6 let a je taky mladsi ode me...me je 25 a jemu 22 a neresim to.on uz od 18 vydelava a ted ma dobre msto a skvele penizky takze se uzivime a ja zacinam od zari odkladat kazdy mesic z vyplaty aspon 5000,- at neco nasetrim na svatbu :-D ivana: preju ti aby ti vse vyslo a byli jste s pritelem stastni a nikdo vam to nekazil,zrejme je vazne moc zalaskovany kdyz v tak mladem veku a po tak kratke dobe se chce zenit...preji ti to ja si na to pockala pres 5 let :-D jo a mimi planuji hned po svatbe,chtela jsem vysadit presky uz tak 2 mesice pred svatbou ale bojim se ze pak bych to mohla zrovna na svatbu dostat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
roxy - my taky planujem po svatbe mimi (teda spis az po pylove sezone :-) ) ale nevim nevim, dokud to nebude, tak se radsi netesim...mam takovy pocit, ze pritel by jeste pockal, tak ho nechci nikam tlacit... ale asi je to jenom muj pocit... V sobotu bych mela jet za tou navrharkou do bratislavy, tak jsem zvedava, jak to dopadne :-)
Odpovedať
Ahojky Ja budem mat svadbu 6.6.2009 uz ste nieco vybavovali? ja uz mam salu, fotografa aj Dj a vsetci mi tvrdili ze som urobila dobre ze vybavujem tak skoro lebo je to taky datum co bude vela svadieb...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, já mám zatím jen objednané šaty a závoj, každou chvilku čekám, že mi dorazí domů, oboje jsem si koupila. Na rezervaci termínu na radnici si budu muset počkat až do listopadu, až vypíší termíny na příští rok, ach jo...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak hurááááá! Teď jsem ve schránce našla lístečky z pošty, už tam na mě čekají šatičky i závoj!!! Odpoledne si je jdu na poštu vyzvednout, jsem mooooc zvědavá!
Odpovedať
Profilova fotka
cordyline - my mame zatim jenom oblek (v OP meli slevy :-) ) a slibenou vyrobu oznamek od sestry. Rezervovaneho nemame nic, vsude rikaji, ze je brzo, ale vybranou mame restauraci (farmu) a misto obradu. V sobotu jedu k navrharce se domluvit, jak budou vypadat satky, tak uvidime :-) Puvodne mel fotit kamarad, ale ted si tim nejsem jista, protoze ma takovou divnou pritelkyni, ktera ho asi nepusti, takze asi budu muset shanet fotografa :-( Skoda, nechtela jsem, aby fotil nekdo cizi :-( ivana - potom dej do alba fotku jak ti slusi ;-) Holky, jak to mate s hudbou? Ja bych chtela DJ a nejaky rychlejsi pisnicky, ale pro ty starsi bude asi ze zacatku lepsi neco "klasickyho" ? Jo a taky mame prihlasku do tanecnich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru - určitě se v nich vyfotím a dám foto do alba... Jinak s hudbou - my pomalu vybíráme písničky, který se líbí rodičům atd., pak který se líbí nám, omladině :-) a dáváme to na cédéčka. Bude to malá svatba, takže mi DJ přijde zbytečnej. Buď dáme CD, nebo ty písničky pěkně vhodně seřadíme a budeme je pouštět z notebooku, tam u toho ani nemusí nikdo bejt a může to hrát pořád dál, aniž by do toho někdo zasahoval.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivana - kamarad dela neco jako djeje, tak kdyby mohl, tak to bude delat on, me jde spis o to, ze treba ta kapela, nebo dj organizujou ruzny "hry" a proste vedou zabavu, tak jsem si rikala, ze bych nekoho takovyho potrebovala :-) Zname pana, co hraje na kytaru a u toho zpiva a je dobrej, ale zas mi to prijde az moc takovy - no ne pro mlady :-D , tak nevim, jestli ho nepozvat jenom treba do desiti a pak pustit jinou hudbu... Budete mit i vlastni aparaturu,nebo vam ji pujci restauracka?
Odpovedať
Profilova fotka
My nejspíš nebudeme mít hostinu v restauraci, jsme domluveni se svědkem nastávajícího, že nám půjči na hostinu zahradu, budeme tam mít stany a jídlo si děláme sami, takže hudba bude hrát i na hostině z notebooku, nejspíš...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, muzu k vam? mame sice termin 26.6. ale snad to neva :-) Zatim jeste nemame zarizeno vubec nic. hveru: do tanecnich jsme taky byli prihlaseni minuly rok akorat jsme si potom poridili stenaka, tak nebyl cas a ani jsme tam nezacali chodit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chroustinka - vítej mezi námi, vždyť 6. 6., nebo 26. 6., to už je jedno, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
ivana: taky si myslim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj my sme si vybrali termin, 06.06., zatial mame objednanu len salu a hladali sme nejake inspiracie, takze nejake predstavy uz mame, no mam pocit ze je este dost casu.
Odpovedať
Profilova fotka
jee, ahoj chrousti :-) My jsme si dali tanecni na nedeli vecer, protoze to uz byva dejv vylitanej a vetsinou spi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tedka panujou docela spory ohledne toho, jak to cele na svatbe bude probihat a nemuzeme se shodnout , co vlastne znamena "klasicka svatba" :-D tak delam porovnani klasicke a te, co bysme meli mit, snad kdyz se to uvidi napsane tak se lip dohodnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: A kam budete chodit? My jsme byli prihlaseni do Victorie (na vystavisti), ale jak rikam nejak jsme toho meli moc a nestihali bychom. Trochu me to stve, protoze tam chtel hlavne pritel, ktery sice do zakladnich chodil ale nic si z toho nepamatuje. Ja chodila i do nekolika pokracovani, tak to vypada, ze si s nim asi moc nezatancim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem si teď trošku pohrála s oznamkem, děláme si všechno samy, peněz je málo...Hodím ho do albíčka, tak pak mrkněte a zkritizujte... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme chodit do Startletu, maji docela velkej vyber a neni to nijak drahy, mrkni http://www.starlet-brno.cz/new/index.... Ja totiz tanci vubec neumim a taky se hodne stydim tancit, tak je na case s tim neco udelat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivana - pekny ;-) v jakem to delas programu? Me bude delat oznamko rucne sestra podle vzoru, kterej mam taky v albu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivana: pekna fotka :-) akorat ta cerna barva textu mi prijde dost smutna
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti, kde budete mit obrad? My v zidenicich v tom historickym sale v klastere
Odpovedať
Profilova fotka
Chceme mít oznamka černobílá... Dělala jsem to z fotky v programu ArcSoft, je to šikovnej prográmek, teď to ještě zkusím vytisknout na tvrdší papír, abych viděla, jak to vypadá, pokud to bude blbý, tak to vytiskneme normálně na fotopapír.
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: dik, ukazu to doma a poradime se, maji trosku lepsi nabidku nez Victorka, cena je priblizne stejna
Odpovedať
Profilova fotka
ivana - tak ten neznam, ale vypada to pekne, jenom ivana tam trosku vypada jako NANA :-) tak mozna trochu jinej font ;-) Me to svica bude psat rucne, mam hrozne rada takovy osobni rucne delany veci a ona slibila, ze jich ctyricet az padesat zmakne :-D Jenom pry musi zacit uz ted :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - tak treba se tam potkame :-) poznas me podle toho, ze vetsi drevo nez ja tam nebude :-D hele, nosi se i do takovychto tanecnich saty a tak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?