Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, puvodne jsme se chteli vzit ve dvou na dovolene na mauriciu...Pak pritel prisel s tim, ze nebude travit den na uradech (slo max o par hodin) kvuli vyrizeni nejakych papiru, takze rozhodnuti bylo pro svatbu v cechach, coz je moje nocni mura :-( No a tak jsme si rekli, ze to udelame v pohodovym stylu,prave na ty farme s grilovanim a normalni zabavou, plus jeste nejakou akci k tomu, jako motokary nebo strileni a tak... proste zabava... A tedka proste to vypada, ze to bude jinak... proste pritel chce abysme to udelali podle toho, jak to ocekavaji hoste :-/
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já bych šla do Mauricio když na to máte :-) a svatbu jak očekavají hosté bych nedělala, je to svatba vás dvou ne jejich
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nenakupuješ na ebay? potřebuju sehnat někoho kdo mi ten oblek koupí, chci ho mít už doma
Odpovedať
hveru hostia nemaju co ocakavat. to co je za blbost. to skor tvoj nastavajuci nieco ine ocakava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koukam tam, ale ucet tam nemam, takze s tim ti asi nepomuzu... zkus diskuzi o ebay, tady nekde jsem ji videla, treba tam ma nekdo ucet. Ten mauricek bude nakonec jako svatebni cesta... Souhlasim uplne s tebou, ze je to nase svatba, ale pritel ma na to uplne opacny nazor :-( Nevim, jak uz mam vysvetlit to, ze proste svatba prece nemusi byt tak, jak "jak se dela vzdycky".... no jsem z toho pekne rozcilena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru v diskusi už jsem se v té diskusi ptala tak uvidíme, chci mít ten obleček už doma :-D :-D skus s ním o té svatbě promluvit, podle mě opravdu má být svatba jak chcete vy dva a ne jak okolí očekává, my ji taky budem mít podle svého a ne okolí
Odpovedať
Profilova fotka
amulienka - co ocekava jsem se ho ptala pred mesicem, rekl, ze dobre jidlo :-D Myslim ale, ze to prehodnotil proto, ze v jeho rodine ted bude svatba, kde si "dovolili" chtit udelat diskoteku.... No a kazdej na ne nadava a maji k tomu poznamky... takze pritel asi bere takticky nazor zpet a prizpusobuje se vetsine :-/
Odpovedať
Profilova fotka
hveru tak to je blbé :-( my ted řešíme program - jak na svatbu jet a nějak nevíme
Odpovedať
Profilova fotka
presne, smardi, to jsem zkousela, myslis, ze by treba pomohlo, kdybych sepsala, jak si predstavuju, ze to bude probihat a ukazala mu to aby to treba upravil podle sebe? neco jako kompromis? S tim obleckem - aby pak nebyl malymu malej :-) Kdyz bude vetsi, tak zuzit se da, ale co kdyz bude malej cvalda ;-) Nektery deti byvaji, nez se postavi a zacnou chodit (sestra byla jak malej soudecek :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - pojedete autama nebo budes mit bus?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mi se osvědčilo na mém že moc není ochotný mluvit co chce nebo ne a když mu to napíšu tak že on mi pak odpoví jak to cítí apod. :-) a je fakt že to ted tak řešíme často a fakt se mi to osvědčilo :-) ten obleček je vel. 3-6 nebo 6-9 měsící tak přemýšlím který ale prodat se dá vždy :-) a pojedem autem ale nevíme jak
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, kdyz nebude tak ho prodas a koupis jiny ;-) A co resite na autech? Ja na tom nic neresim, rikala jsem si, ze napisu neco jako instrukce, kde napisu cas a misto kde co bude a jaky budou prejezdy a hotovo... To s tim napsanim udelam, mohlo by nam to vsecko vyjasnit a jeste treba zjistim, ze tech odlisnych predstav moc neni :-) Jak to mas se schazenim rodiny? Pojede pro tebe pritel k rodicum, nebo to mate jinak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru řešíme jak se na svatbu pojede: zda pojedem všichni 3 spolu v jednom autě a se svatebčany se sejdem na místě nebo zda já budu noc přes svatbou u našich a přítel si tam pro mě přijede nebo zda budu noc před svatbou u našich a uvidí mě jen rodiče a pak pojedem na obřad kde mě uvidí přítel až mě povede tatka k oltáři - to mi přijde krásné když mě vidí až u obřadu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - to me prijde taky krasny :-) Ja se budu pripravovat u kamaradky (mama nejde a tata bydli az u prahy, to by ty saty dopadly :-D ) svatebcani dojedou primo na misto a ja tam s tatou dojedu az posledni a pritel me uvidi az tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já ti právě nevím vše má pro a proti
Odpovedať
Profilova fotka
a jaky mas proti? Ja na tom vidim jenom pro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
proti že si mě nevyzvedne, nebude poděkování rodičům a takové ty tradice ale pro je hlavně že mě uvidí až na obřadě tak to asi uděláme tak, uvidí mě jen rodiče a náš syn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, maly tomasek te pohlida misto taty ;-) Kde se budou vasi svatebcani schazet? Mas to nejak naplanovany, nebo se potkaj az primo na hrade?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no kdybych jela od našich já s malým Tomáškem tak se svatebčané sejdou až na hradě a všichni mě vidí až jak tam vcházím :-) už se mi ozvala paní na ten oblek jen ti ten nevím který, je jich víc
Odpovedať
Profilova fotka
vic? Ja tam videla jeden... jdu to jeste zkouknout
Odpovedať
Profilova fotka
ajoooo, tam dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Infant-Baby-Boy-T... http://cgi.ebay.com/Boy-Baptism-Chris... http://cgi.ebay.com/Infant-Baby-Boys-... tak a ted rad který, tatínek bude mít asi černý oblek a maminka krémové šaty
Odpovedať
Profilova fotka
to je teda tezky rozhodovani :-) Kdyz to vezmes prakticky, tak svetlej hnedka upatla a bude to videt, ale tmavej je zas takovej ... tmavej :-D me se nejvic libi ten posledni, kdyby byl v te kremove, co v ni budes mit ty saty, tak by byl uzasnej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no právě hned ho ušpiní ale zas mi na dítě přijde nejkrásnější, asi vezmu ted třetí a když tak pak pořídím červenou košili - takovou asi bude mít tatínek co říkáš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by bylo supr :-) a jak rikas, stejne kdyz se malymu nebude, nebo kdyz najdes hezci, tak ho prodas a poridis jinej ;-) no nic, bezim domu, konecne jsem zkoncila v praci :-) Vecer jdu jeste dat strihat psa, tak snad doctu knizku :-) Pak dej vedet, pro ktery ses rozhodla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hvere jseš tu ještě? nebo ještě tenhle http://cgi.ebay.com/Infant-Baby-Boys-...
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, tak ten se mi libi uplne nejvic :-) To je moc pekny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
smar: Mně se líbí nejvíc ten bílý a ten druhý černý :-D. Ten krémový je takový nudný...
Odpovedať
Profilova fotka
em :-) ten krémový mi přijde na starší uvidíme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?