Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik tak to jedine si najit jine misto obradu,nevzdavej to :-) jnak my pujdeme s pritelem v zari na matriku se domluvit,tak snad se tam najde volne mistecko :-D mámy uz jsou v Americe,v sobotu jdou na svatbu a pak asi uz bude cas na ty moje staky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxy chcem ještě jedno místo ale mám strach že na naše datum bude obsazené :-(, je to složitější já totiž nechci matriku a můj kostel tak těch míst moc není roxy jaké šatky? dlouho jsem tu nebyla
Odpovedať
Profilova fotka
aha,u nas je moc hezka radnice mam ji v albu tak tam mi to staci :-D no psala jsem ze maminky leti do Ameriky na svatbu tchynine sestry,no a kdyz tam budou dovezou mi svatebni saty ktere tam yjdou na pakatel,mem jedny vybrane z Ebay ale pokud se jim je nepodari sehnat tak mi dovezou jine.Moje mama je stejna jako ja takze slouzi jako zivy model :-) a jaky styl a barvu uz take vedi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš dobrý, já radnici proste NE a můj kostel ne tak sranda, mě by se líbilo tohle http://cms.uholubu.com/www/cl-6801594... ale jak říkám mám strach že to už bude obsazene - sobota asi určitě ale já bych šla i do pátku, jen prostě chcem ten červen
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - tak to je supr, ze je malej hodnej ;-) A stim mistem to je mi lito, jakto ze vam to nevyslo? Odrekli vam rezervaci? roxy - ta radnice vevnitr vypada mooooc pekne! My mame vybrany historicky sal v klastere, jedna mestska cast si ho pronajima na svatby...
Odpovedať
Profilova fotka
smardik ten altanek je fakt romantika,celkove svatba venku je krasna jen aby vyslo pocasi ze.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo jo andílek, vstává ráno v 5 a straší, v autobuse se může ukapat, pořád má na něco chut :-D a jeho maminka už přibrala 11kg rezervaci neodřekli, prostě naše datum dali jinému kdo dal peníze
Odpovedať
Profilova fotka
roxy mají tam psané že mají alternativu na blbé počasí a pod altánkem nezmoknem :-), vypadá to super jen mám strach že bude obsazeno a pokud náhodou volno bude asi to bude dražší než jsme počítali ted
Odpovedať
koukám,že 6.6. jsou holky spíše z moravy a na 2009 z čech :-) Tak co holky jak pokračujete? My jsme si minulý týden zamluvili místo na obřad a fotografa.Objednala jsem si závoj a punčošky.
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - tak to je malej ranni ptace :-) To si uzijes :-) a vubec co na tom , ze mamca pribrala, malej ma chut :-D Taky se mi moc libi svatba venku, ale kde bych to chtela, tak zadnej altanek neni :-( coz by bylo hodne blby :-( U tech holubu to vypada moc pekne ;-) lluciferek - my jsme se shodli na miste grilovani a zkousela jsem si saty (vysledek nic moc, byly mi kratky a nahore volny, no videt je to v albu :-D ) Jinak jsem definitivne zavrhla spodnici a kruhy a cim dal tim vic si chci nechat saty usit.... Jaky budes mit puncosky? Bily? Nekde jsem cetla, ze by mely byt bily, ja si to ale moc neumim predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mamince to nevadí a to místo co jsem ukazovala je na celý červen obsazené :-(, jedině v pátek
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - jej tak to jsem to blbe precetla, ja myslela ze je to to nahradni misto, ach jo, to je ten konec tydne, uz nepremyslim :-D A ten patek to nechcete? To bys musela presouvat na 5.6., to by zas byla skoda... Tedka jsem se konecne dopatrala navrharky, ktera me uplne nadchla, je sice z bratislavy, ale jsem uuuplne nadsena, pristi vikend za ni jedu, tak jsem zvedava :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru ale jo asi půjdem do pátku, ale nám se strašně líbilo to 6.6 :-), co chceš navrhnout, šatičky?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, saticky, nejak se mi zadne moc nelibi, a kdyz se mi libi, tak mi moc nesedi, hlavne nechci obruce, coz je problem, protoze vetsina je na to sita... No a celkove si saty predstavuju tak nejak jinak :-) No 6.6. je moc pekny, me se taky moc libi :-) Ale zase kvuli datu se zrikat mista, kde to chces mit je taky blby... Teda, nezavidim ti rozhodovani, hned zitra zavolam na farmu panu majiteli a ukecam ho, ze budeme rezervovat uz ted...pro jistotu, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nic neudělám naše místo je na 6.6 zamluvené a tam se dělá jen jedna svatba takže nic, ale kašlu na to datum tak důležité není, hlavní sme my tři :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasny, dulezity je s kym ses a ne kde ses ;-) Ja jsem hrozne chtela grilovani na nejake farme, daleko od mesta a tak, ale nic takovyho jsem neznala, pak jsem tady v nejake diskuzi nahodne narazila na holku, co mela svatbu presne na takove farme a kousek od brna. Byli jsme se tam o vikendu podivat a je to nadhera, strasne se mi tam libilo :-) Tak doufam, ze bude volno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to máš štěstí :-) třeba taky na něco přijdem, můj chce jen jiné datum na tom místě kde se na nás vyprdli ale mě už se do toho k nim nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smardi a oni vam to nejdriv slibili a pak prisel nekdo, kdo jim dal hnedka zalohu? Jestli vam to slibili, tak vam meli dat vedet, ze uz chteji zalohu... To by se mi tam teda taky moc nechtelo...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak se také přidávám do "party" na 6. 6. 2009... Koukám, že toho mnohé z vás už mají spoustu zařízeno. Já jsem začala z jiného konce. Nejdřív šaty a výzdoba, teď v týdnu by mi měly přijít mé pohádkové svatební šaty. Koupila jsem si je ve výprodeji, doufám, že budou stejně krásné, jako na obrázku. Ale paní z marketingu byla moc ochotná a prý není problém je vyměnit, nebo vrátit, pokud se mi nebudou líbit. Chceme mít svatbu na zámku v Jílovém u Děčína, ale zatím jsem jen koukala na jejich web, hned zítra jim zavolám, jestli už vypisují termíny na příští rok, aby nám někdo to "naše" datum nevyfoukl. Možná to bude vypadat divně, je to už moje druhá svatba, ale prožívám všechno mnohem víc, než poprvé. Poprvé jsem se vdávala po půl roce známosti, protože jsem "musela", bývalá tchýně rozhodla, byla jsem v šestém měsíci.....Po pěti letech jsem se letos šťastně rozvedla, našel si mě můj miláček a už v dubnu mě požádal o ruku...Moc lidí to nechápe, navíc nás dělí lehce netradiční věkový rozdíl, ale co, je to náš život. Jeho rodina se už zapojila do příprav, hlavně hodně radí :-) , moje maminka ještě nemá ani tušení, nejspíš jí trefí šlak, až se dozví.....ale nic po ní nechci, jednu svatbu už mi tak jako vystrojila (no svatbu, rychlý obřad na městském úřadu a posezení u tchánů v kuchyni...) a tu druhou si udělám po svém. Koneckonců, i když je druhá, je to moje první svatba z lásky...a dcerka nám půjde za družičku, i když není přítelova.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jak tak koukám, tak jsem nějak pozadu.. Přítel mě požádal o ruku 25.7.08 na dovče po cca 4,5 roce chození a svatbu jsme si naplánovali na 6.6.09, ale jelikož pán ze zámku, s kým se to vše musí zařídit, měl te´d dovolenou, tak zatím ještě nemáme ani potvrzený termín. Ale při prohlídce zámku nám paní říkala, že se ptáme docela brzy, tak snad to klapne. Jinak zatím jen koukáme, co by se nám líbilo. Jediné, co jsem předběžně domlouvala, je hostina. A to jen proto, protože pracuji v hotelu, kde je i velký sál ideální na svatby, tak jsem si ho už na tenhle termín předběžně rezervovala. Ale to je zatím vše :-( Myslím, že se to víc pohn jakmile budeme mít potvrzený datum..
Odpovedať
Ahoj nevěsty, i když trošku opožděně...ráda bych se přidala do "6.6. 2009" :-) Jen koukám, že jste nějaké rychlé v přípravách, my máme jen zajištěnou restauraci, šli jsem tam na oběd a ptali se, zda stačí tak v prosinci rezervace a paní řekla, že je nejvyšší čas, přijímají už závazné rezervace a hlavně, že 6. června bude asi větší zájem :-) tak alespoň něco máme :-) nejvíce začneme asi po Vánocích. Zatím se inspiruji, sbíráme informace, obrázky co se nám líbí...
Odpovedať
Profilova fotka
my máme zatiaľ len kostol a fotografa:-))))) kameranam nebude, nepáči sa mi to:-) asi sa musím poponáhlať:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak u nas zase probehla debata nad tematem prubehu svatby a zacinam se desit... achjo... Pry bych mela brat ohledy na lidi, co se zucastni a prizpusobit vetsinu veci jim... no, nevim, jaky kdo na to mate nazor, ale me to teda moc nepotesilo... Myslim, ze treba kdyz ja jdu nekomu na nejakou oslavu, tak se ja prizpusobim tomu, kdo me zve.... A to jsem chtela jenom normalni hudbu (ne dechnu), grilovacku a zadne tradice, o kterych nemame paru proc se delaji (driv byvaly nevesty panny, zejo a dneska to nikdo nezkouma, zejo...). Ted to vypada, ze sice grilovacka bude, ale hudba bude naprostej des, nas prvni tanec bude a la preslapovani na miste, snad mi narvou i tu blbou polivku, achjo, jsem teda pekne nastvana, musim to nejak zaonacit :-/ Jinak sestra uz chce zacit vyrabet oznameni (bude je delat vsechny rucne a ma maly mimco), takze ji mam pry dovezt material ze ktereho to chci, tak jsem zvedava na jeji "hand made" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky možná ta svatba toho 6.6 fakt bude :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
samrdi - vazne??? Dali vam ten termin tam jak jste chteli?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ne jinde tam jsme se dohodli že už riskovat nebudem dívej http://cgi.ebay.com/New-Baby-Boy-Wedd... na svatbu pro malého
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, to je supr oblecek :-) To bude malej fesak :-) To je moc pekny, kdyz je mimco na svatbe a vubec, deti na svatbe jsou supr, vypadaji hrozne pekne v tech satickach a malych oblecich :-) Kde to teda budete mit?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru hrad Hukvaldy - jediný problém je že vypisují termíny až v lednu tak nezbývá než doufat že vypíší i náš
Odpovedať
Profilova fotka
na fotkach vypada ten hrad moc pekne, ani neni daleko od ostravy ;-) ten leden, to je teda sibenicni, budu drzet palce ;-) Ja jsem si po nasi rozmluve s pritelem vzpomela na puvodni plan, ze se vezmeme na tom mauricku a pak udelame jenom nejakou mensi oslavu, kde promitnem video a uplne je mi lito, ze to nevyslo :-( hnedka bych to tak udelala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru na Mauriciu? to je můj sen ale nejsou na to peníze a rodina by nám neodpustila tam nebýt
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?