Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak včera už jsme si zamluvili pana kuchaře Gustu a dj Mirka :-) Oba jsou naprosto bezkonkurenční. Můj mi sice nadává, že předbíhám ,ale jednou to oběhat musíme, tak proč ne s předstihem v klídečku a ke konci už to jen potvrdit. Stejně mám strach, že nám někdo řekne, že už má tento termín obsazený. Můj nastávající má za úkol zajít za starostou a zamluvit sál. Během srpna ještě kostel a myslím, že to nejhorší je za náma. Jen, aby to všechno klaplo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veka a odkud je ten kuchar? ja jen jestli jsi mi ho nevyfoukla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veka babicka se kamaradi s jednm kucharem taky se jmenuje Gusta pristi tyden jedou do Chorvatska na nejake poutni misto je myslim z Pašovic nebo Prakšic...to by byla celkem dobra nahoda :-D chteli jsme aby nam napekl cukrovi a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxy- Jo jmenuje se Gusta Vlk a je z Prakšic. No to mě poser :-) Tak to je mega náhoda. Do toho Chorvatska odjíždí ve čtvrtek, mluvila jsem s ním včera... Cukroví vám může klidně napéct (na to máme někoho jiného), ale vařit bude snad nám ;-) Leda, že by jsme udělali dvojitou svatbu :-) No tě pic. Odkud jsi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ne varit nam nebude ja jej jen chtela na to cukrovi a tak...no to je nahoda :-D ja jsem presne z Topolne a ty?? to bych vazne necekala ze tady potkam nekoho z okoli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to já taky ne. Já jsem z Malenovic, ale můj je ze Zlámance. Jsi mi hrozně povědomá z té fotky. Určitě jsem Tě někdy už potkala v Bílovicích na bigbítě nebo v Březolupech, je to možné?
Odpovedať
Profilova fotka
jo to je nemas treba profil na netu ??kolik ti je?
Odpovedať
Profilova fotka
Nemám, ale slibuju, že si sem brzy nějakou fotku hodím :-) Jen co budu mít u sebe noťas s fotkama. Je mi 22 a Tobě?
Odpovedať
Profilova fotka
25..jinak www.libimseti.cz/roxy_1...a byla jsi ted v Bilovicich na bigbite??
Odpovedať
Profilova fotka
Ne byla jsem v Pašovicích na oslavě padesátin. Kde budete mít svatbu?
Odpovedať
Profilova fotka
chtela bych zdavky v Napajdlich a hostinu jeste nevim.na ty??
Odpovedať
Profilova fotka
My bysme chtěli v kostele v Nedachlebicích a hostinu ve Zlámanci. Bude nás totiž kolem 100, takže si velice nemůžeme vybírat. Taky Tě pohltili přípravy? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano taky :-) nas ma byt tak 70 takze se ti ani nedivim ze neni jednoduche najit vhodne misto....uz se tesim az si hodis nejake fotecky do albicka at se muzu podivat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Své telecí roky jsem hodně pobývala v Nedachlebicích a s nedachlebjákama, takže aspoň tak. Dívám se do fotogalerie na angel, jestli na sebe náhodou nenarazím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Museli jsme se potkat na tequila party, Petr Kopčil. Tam jsme 100pro byli a tuším, že jsi tam vyfocená s nějakou kamarádkou, ale už tam moc nechodíme, tak se ne a na najít :-( Ale neboj, já se zhmotním :-D Už letím chrápat, ráno vstávám do práce. Ale brzy se tu snad potkáme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte po vikendu ;-) v patek jsem vyzkousela ty satky a byly naaaaadherny, vazne opravdu moc krasny... Jenom byly sity na nekoho, kdo ma mensi prsa :-D Smardiku v tom salonu maji jenom nektere, co maji na tom webu, oni to moc neaktualizujou, takze ze sesti, co jsem si napsala, ze bych jeste rada zkusila meli jenom tyhle a pak jeste jedny (ale mala velikost) takze je lepsi tam zavolat a zaptat se primo radeji na vsechny. pipa6 - zatim jsou to predbezne plany, ale mista mame vytipovany zatim tri, nebude nas moc (kolem 35), takze neni problem ;-)
Odpovedať
Ahojte holky, vidim, ze u Vas frcia pripravy naplno a to mi ten moj ako tvoj veka hovori, ze naco ponahlat uz teraz, ale predsa len co ak nebude volne na tento termin to co tam chceme mat, ale ved chlapi :-D pochopia nas uz raz a pre vzdy :-p :-p :-p . Co sa chcem hlavne spytat dievcata je -co uz mate vsetko zajednane? My iba fotografa a skupinu. Salu sme boli pozerat, ale nic moc, tak budeme skusat dalej. S cim si treba svihnut ? :-)
Odpovedať
kaji no moj tiez frflal na to ze uz tak skoro chcem zacat s pripravami ale ja chcem mat na poriadku vsetky veci ohlaodm saly uradu hudby foto video a svata - to su vsetko terminove zalezitosti a tam kym je z coho vyberat tak si zahlasujem, lebo lepsie je si vybrat medzi krajsimi vecami ako potom sa len prisposobit tym skaredsim.. tak toto nie.. a uz problem mam napr. ja lebo kvoli foto a video asi budeme nuteni presunut termin svadby.. a tam sa ukazalo ze naozaj treba radsej popredu a hned som to samozrejme vyhodila mojmu na oci.. ze tu to mas.. vsetko staci bud rok.. uz to tu studujem dva roky a vidim ze treba reagovat.. takze podla velkosti mesta treba riesit..
Odpovedať
ahoj mimam, toto mu stale vysvetlujem, ale ako som pisala su to chlapi, preto sa do vsetkeho vrham sama a jeho iba informujem :-p a on nema s tym vobec problem, praveze je rad, ze nemusi nic organizovat, vzdy mi hovori "ty moj organizer" :-) takze asi zacnem s kameramanom a hlavne najst tu salu :-(
Odpovedať
no ja to velmi dobre poznam.. ved to mam doma aj ja :-N uvidime co dalej.. ak sa teraz vsetko doriesi tak potom si dam pauzu.. pisat tu budem aj sledovat veci budem, ale ak bude vsetko bezproblemovo zajednane na jeden termin (urad, sala, hudba, ubytko, svat, kamera, foto) tak budem spokojna aj ja a nebudem sa bat ze mi to nevyjde tak ako som si to predstavovala.. takze bud rok vidim bez problemov.. teraz ked si to vsetko zajednam potom mozem mysliet len na vyzdobu a napr ked budeme niekde a nieco sa mi zapaci na vyzdobu tak mozem postupne kupovat.. takyto je moj plan.. :-)
Odpovedať
ved takto to asi planujem i ja, tie najdolezitejsie veci zajednat teraz (preto som sa pytala ktore) a potom si postupne kupovat a nestresovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kajulinka - urcite je lepsi mit na vsechno dost casu :-) Pritel nejdriv rikal, ze se vezmem letos v zari, ale to by bylo vazne hrozne moc stresu a vubec bych si to neuzila... Ja porad pravidelne sleduju vyprodeje satu, chtela bych si koupit svoje, abych se nemusela bat kvuli zaspineni a tak... Taky shanim a srovnavam nabidky restauraci, pronajmu atd., minuly tyden jsme koupili oblek (byl ve sleve), takze spis tak resim, co me napadne, na matriku mam jit az v listopadu, to me docela stve, ze me nechteji zapsat uz ted :-( Jeste co jsem udelala tak propocet rozpoctu - u nas jsme se nemohli shodnout na vydajich (kupodivu jsem byla ten setrilek ja :-D )
Odpovedať
ja si rozpocet radsej nerobim lebo tu svadbu riesime uz tri roky.. a ak nieco objavim co by sa mi tam pacilo tak by som to aj chcela tam mat.. ale nevyskakujem si zatial s nicim.. len by som chcela mat sobas vonku.. to budem musiet nejak pospekulovat...
Odpovedať
hveru: no a proto já si kupuju šaty z ebay. budu je objednávat na konci srpna abych mněla čas je když tak prodat a koupit nové.u nás šetřím já ale i přesto,kyž jsem žekla Martinovi na kolik nás ta svatba výjde,tak mi řekl, že to je strašně moc. on vůbec nemá představu,na kolik výjde co výje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já taky plánuji na 6.6. 2009... :-D nic zařízeného nemám, myslím, že času je dost... Chteli jsme si aspon zamluvit termin, ale pry je budou mit az v listopadu... 8-( tak nevím, no... snad nam to vyjde a nikdo nas nepredbehne...zatim vybíráme místečko, kde bysme to chteli uskutecnit, nechci mit nic moc okoukaneho a "propáleného"... ]-( ale to se v Teplicich asi nechytam... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lluciferek - na ruzny veci z ebay jsem koukala, jenom se porad nejak neumim rozhodnout :-) Idealne bych chtela vyzkouset na jednom miste treba deset ruznych druhu satu a pak zjistit, v cem se citim nejlip... Muj pritel rozpocet vi - on se u nas stara o penize a ja o zasobovani :-D Udelala jsem si v excelu takovou jednoduchou kalkulacku, abych nepresvihla rozpocet - chteli bysme spis dat penize do svat.cesty, ale na svatbe taky nechceme setrit, tak se to musi nejak hlidat :-) kaczka85 - me sice taky rikaji porad brzo brzo, ale nekolik lidi mi uz reklo, ze treba na zarizovani v brne brzo neni, ty dobry veci se zamlouvaji ve velkym predtihu, nechtela bych pak presouvat termin, tak radeji vsecko delam driv :-/ Koukla jsem na tvoje album a naslas moooc krasnej uces (ten drdol s cervenymi kvety), mohla bych si tu fotku pujcit k sobe ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: jasně, klidně si tu fotečku stáhni... já jí taky někomu stáhla z alba... :-N no ja ten terminek ted nezamluvim, jak jsem uz psala, pry je vyvesi az v listopadu, tak snad nas nikdo nepredbehne.. ;-) saticky a kyticky necham az po novym roce, mam sikovnou svedkyni a ta mi poradi, takze snad dlouho vybirat nebudem, abysme neprebrali... :-D styl jsem mela jasny, chtela jsem jednoduche saticky, zadyn spodnice, nadychany sukne, korzety apod. bohuzel pritl mi zhatil plany, kdyz jednou vecer prohlasil, ze se tesi az budu za princeznu, takze koukam uz po trosku jinych...ale to je zase muj kamen urazu, nekdy chci bejt az moc jina... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my chceme svatbu 6.6.09 na zámku ve Lnářích.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tady to nejak utichlo :-) Všichni na dovolené? :-D Včera mi přišly na zkoušku krasny šaty, moc se mi libily, ale byly mi krátký a hodně volný přes prsa (to se mi ještě nikdy nestalo :-D ) A jak pokračujete vy? Smardi - co mimi, nezlobi v brisku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj, malej nezlobí :-) je to andílek po tatínkovi :-) :-) ale dneska jsem zjistala že nám vybouchl termín svatby :-( :-( nebo spíš místo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?