Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
koukam na ty polske obchody a ty ceny se pohybuji kolem 1000 Zlotych, coz je na nase 7000 kc, to je docela dobry :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nechceš poslat nějaký odkaz
Odpovedať
Profilova fotka
tady jsem nasla nejaky rozcestnik: http://www.sklepyjubilerskie.com.pl/ a tady tenhle obchod se mi libi: http://www.swiatzlota.pl/index.php?d1...
Odpovedať
Profilova fotka
teda doufam, ze tedka nebude ten prispevek smazanej =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dík já doukoumám úžasné těhu trička a jdu se podívat na ty prstýnky a pak jdu fakt žehlit
Odpovedať
Profilova fotka
ja za chvili budu koncit a pujdu domu, dneska jdu behat se psem, tak uz se moc tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já jsem doma ale nic se mi nechce dělat ale žehlení už asi fakt nepočká
Odpovedať
Profilova fotka
do zehleni se taky nikdy moc nehrnu ;-) jak rikaly babicky, s chuti do toho... jezis, jak ja tohle rceni nesnasela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no u mě chybí ta chut :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chut by byla, ale na uplne jine veci, zejo :-D Dojedla jsem ten ananas, ted uz tu zbyla jenom miska :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru momentálně mám šílenou chut na hambáč a sex
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to je luxusni kombinace :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru co jsem těhotná mám chut na sex každý den a pořád :-D :-D a s jídlem jsem jak otesánek
Odpovedať
Profilova fotka
vazne smardiku? Tak tohle by si mel precist pritel a hnedka by mimco chtel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky! S přítelem jsme už taky odsouhlasili tento termín. Já jsem takový šílený puntičkář a mám ráda všechno pěkně v poklidu připravené dopředu, ale přítel se mi smějě, že je na vše dost času. Já ten pocit (stejně jako vy) nemám. Budeme mít asi 100 hostů, takže už bych ráda vyřešila alespň prostory, ptž tolik lidí nenarveme leckde. Jaký máte naplánovaný rozpočet na svatbu? My bychom se chtěli vlézt do 500,- na osobu, co se týče hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
hveru fakt :-D :-D ale přítel už si ztěžuje že je vyždímaný a že už se mu nepostaví,prý ho mám šetřit at můžem malému pořídit ještě sestřičku
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak to pochybuju, ze by se u nas stalo smardi, ja bych klidne mohla mit pet deti po sobe a porad by byl "v pohotovosti" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veka - my mame nizky rozpocet, chceme spis dat penize do svat. cesty, celkem (bez cesty) to vidim na 40tis, bude nas 32-35, ale hodne lidi me presvedcuje, ze nemam sanci se do toho vejit (ale nevedi, ze tu sanci urcite mam :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
veku rozpočet nemáme já to začala počítat a vzdala jsem to, ale 500 kč na osobu nevím nevím :-( vidím to na víc
Odpovedať
Profilova fotka
jj, presne tak, kolem 500 mame my, protoze nemame klasicky obed a tak, ale jenom vecerni grilovani a studeny raut plus pivo a vino + nealko, s normalnim obedem atd to urcite vyjde tak aspon 800
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já taky doufám že to bude s obědem těch 800 - bude oběd a večer grilování a nějaký ten raut, jinak budem platit víno,pivo,nealko a koupí se pár lahví nějaké tvrdníšího a pak už každý sám za sebe
Odpovedať
Profilova fotka
to by melo do tech 800 urcite byt, me v restauraci rikali, ze klasika obed + gril za 800 osoba, a jenom grill do 500 osoba. No nic, mizim domu, tak hezky vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hezký večer, ale dneska asi nic nebude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nakoupíme si veškerý materiál na jídlo (s tím,že si k salonku pronajmeme i kuchyň) a dodáme vlastního kuchaře (kamaráda ;-), který si k sobě veme úměrný počet pomocnic. Váháme mezi dvěma jakoby kulturními domy na vesnici. Takže pronájem za hubičku (kol 3000,- i s energiemi), tak proto doufám v těch 500,- :-D Jinak jakou hudbu máte v plánu? Já váhám mezi živou hudbou a DJ. PS: Promiňte, že jsem vám skočila do debaty... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veka myslim ze jsi do debaty neskocila holky se hezky rozjely :-D myslim ze se do toho vlezete pokud si tedy budete vse zarizovat sami.... ;-) ja taky premyslela mezi DJ a zivou kapelou a jednoznacne chci DJe....
Odpovedať
Profilova fotka
veka tak to myslím že by jste se vlézt do těch 500 mohli :-) a do debaty jsi nám nevlezla
Odpovedať
veka: já tyky 100% DJ!
Odpovedať
babule ja si chcem vsetko robit sama ale varit nam budu v kuchyni co ja neovplyvnim..ale nakupime si asi sami. aj vyzdobu si budem robit sama den pred takze najdolezitejsie veci si zariadim vlastnorucne.. a tiez aj menovky aj pierka a asi aj oznamka si urobim sama.. takze podla mna keby som si to davala robit niekde tak ma to vyjde dost.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak jsme vcera koupili oblek, narazili jsme na slevy, tak jsem neodolala, je vazne moc peknej :-) Ma opravdu moc hezkej strih a je takovej lehce netradicni, uplne jsem se do nej zamilovala :-D Akorat poprve ho pritel bude mit dneska na pohrbu, tak to neni moc vesela udalost :-( My budeme mit vlastni aparaturu, pritel je blazen do hudby, takze jsme vybaveni :-) pokud se bude chtit kamaradovi, tak vezme mixak a bude hrat, ale to jeste neni jisty, on je lehce prastenej, tak uvidime :-D jinak bysme udelali v notasu dlouhou radu ruznych pisnicek a to by bylo taky oka, hlavne ze je ta aparatura, jinak bysme museli mit taky DJ. veka - premyslela jsem taky o pronajmu nejakyho kulturaku, akorat mam lidi z ruznych mest, tak bych potrebovala neco s ubytovanim, a to nejak nemuzu sehnat :-( Taky jsem tady nekde v diskuzich videla, ze si nekdo pronajal penzion Svycarna za 8000, ale nemuzu to najit, kdybyste to nektera nekde videly, tak me dejte prosim prosim vedet ;-)
Odpovedať
hveru rozkaz sefe, spolahni sa :-D 8-) s tym pohrebom to fakt nie je nic prijemne.. my sme min rok tiez isli ale na pohreb jeho otca tak sme aj svadbu odlozili. a od vtedy aj pribral teraz znovu chudne tak bude mat urcite uplne iny oblek.. kupime novy lebo tieto co ma si zvykol nosit kazdy den do prace a predsa je len lepsie mat na svadbe nieco nie tak obnosene.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?