Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ani mi nemluv, mrně má furt chut na něco nezdravého-hranolky,hambáč,kola nebo kofola
Odpovedať
Profilova fotka
jeje, tak to ti nezavidim, to musi byt hotovy muka, kdyz mas porad na neco chut :-) Me ty chute honi, ani nejsem tehotna, co budu delat pak :-D Tedka jsem videla moc pekny satky na inzeratu na netu, akorat byly zas 38 :-( Ach jo, to je pitomy, vsechny pekny jsou v mensi velikosti nez mam :-( To si do svatby asi krowky nedam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no už mám navíc 9 kg, ale velikost 36 mi zůstala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já před 14 dny http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
mnam ananas a ja tu nemam nic akurat tak nejaky zeleny caj ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Smardik to brusko ti velmi pristane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, pekne brisko :-) a tu 36ku ti siiiilene zavidim :-) Stacila by mi 38, ale k tomu se nejspis nikdy nedohrabu :-| Jak se bude malej jmenovat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak polsky je zlatnicvi złotnik a snubni prstynek je snad obrączka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no já si nezavidím, já mám totiž tu 36 i ted dost často velkou a sehnat 34 byl problém normálně ale v těhu je to neřešitelné :-(, malej bude Tomášek :-) :-). Kvůli bříška nemůžu jít ani na šaty, malý se narodí koncem října, pak v šestinedělí taky ne pak jsou pomalu vánoce to taky ne a pak je leden a to bude tak reálné pipa dík :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zase vezmi to tak ze lepsi shanet 34 nez 42 :-D A ja kvuli bokum a vrsku nemuzu moc satu sehnat a to uz mi to tak zustane :-D Za chvili se vratis do sve velikosti a uvidis, ze i v prosinci nebo v lednu sezenes nadherne satky ;-) Ja myslela, ze uz mas danou nekde zalohu na saty, to jsem se asi spletla v prispevku... Tomas je moc pekne jmeno, to se mi moc libi, jeste se mi libi Jakub a Patrik, z holek se mi moc libi Viki (Viktoria)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik slusi ti brisko,ja uz se tesim az budu jednou cekat mimi :-) ja mam velikost 36-38 hveru ja si prstynky nasla na Goldexu a jsou tam hezke snubaky do 3000,- ...ted jsme tam pritelovi objednala zasnubni prstynek http://www.nejlepsi-ocelovesperky.cz/... nechala jsem mu tam vyryt B+F 5.10.2002 den kdy jsem spolu zacali chodit....jsem zvedava kdy dojde a jak to bude vypadat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru álohu na šatičky mám, ale jaké si vyberu je na mě, nemusím mít ty co jsem měla zamluvené na letošní svatbu. Tomáška chtěl tatínek, jiné jméno pro něj nepřicházelo v úvahu a holčička by byla Eliška. Mě zas přijde žev té 42 něco aspon je :-), ale je to to hodně o lidech já byla v jednom salonu a tam mi hned řekla že mi šaty nezmenší tak jsem odešla a v druhém super domluva, ochota :-)¨¨ roxy a sou tam i prstýnky ze zlata nebo jen ocel? to můj nechcei když jsem to navrhovala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
roxy - je tu stranku ocelove sperky znam, na tu jsem koukala s kamoskou, ona si tam neco vybirala :-) My budem mit urcite z bilyho zlata - mam ho hrozne rada, i zasnubni mam z nej a vlastne vsechno, co mi pritel dava :-D takze tu uchylku jeste podporuje :-D Pritel od tebe dostal zasnubni? To se tak u vas dava? U nas jsem to jeste nevidela, ale s tim vyrytim je to moc dobry napad ;-) Jdu mrknout na ten goldex, ted se probiram tema polakama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik - ono je to tak, kdyz hledas v 34, tak maj samy 42 a naopak :-D takze ja vecne nachazim tvoje velikosti a ty zase moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru a kde ty moje velikosti jsou? ale třeba mi po porodu něco zůstane i když nevěřím, mám sice navrch 9kg ale zdá se mi že jen v bříšku
Odpovedať
Profilova fotka
hveru objednala jsem jej teprve vcera....tak jsem zevdava jak na to bude reagovat....chtela jsem mu neco dat ;-) ja mam zasnubni taky z bileho zlata,ale snubni nam staci z oceli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, na tom goldexu maji uplne presne ty dva typy, co by se mi libily:-) Urcite bude mit pritel radost, je to vazne moc pekny napad ;-) smardik - nezustane, na sto procent :-D Vsechny holky co znam (az na jednu) shodily vsecko a nekdy jeste vic ;-) Ja se treba bojim, ze az budu tehotna, tak to pak neshodim, protoze uz ted neni moje vaha idealni a jeste pribrat, no to bych musela asi behat kazdy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ze 36 to ti teda zavidim aj ja paradna velkost, neboj saty zozenies ved len na nete je toho habadej a co sa tyka pozicovni tak tie ich maju zvycajne tiez furu na vyber. Tomas je pekne meno mne sa paci aj Rasto a dievca Ema alebo Julia
Odpovedať
Profilova fotka
smardik maji i ze zlata a celkem slusne ceny http://www.zasnubni-prsteny.cz/
Odpovedať
Profilova fotka
hveru nestraš že nezůstane :-( já před těhu měla 44,8 kg :-( pipa já na letošní svatbu měla zamluvené tyhle http://www.daja.cz/images/st-patrick/... http://www.daja.cz/images/st-patrick/... roxy už jdu kouknout, ty co se líbilo nám stály 14 000 a víc a to se mi zdá přitažené za vlasy
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tie saty su uzasne a 14000 je sice dost ale nemas na moju sesterku ta mala saty za vyse 20000
Odpovedať
Profilova fotka
smardik - ty satky jsou nadherne ;-) Jaka je tak cena za pujcovne u vas? V brne se mi to zda hodne drahe, zacina to na 7tis (za pekne saty), coz se mi zda vazne dost... Ja mam o 30 vic nez ty, tak to jsem 2x ty a jeste kdybych mela nejaky kila po mimi, no nevim, asi bych si musela zacit misto satu sit stan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pipa ty šaty stojí 10900, já myslela těch 14za prstýnky
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo pipa saty pujcene za 20? ufff, to je teda dost ....
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ty šaty co jsem ukazovala 10900, jinak dají se i levnější záleží zda je to nová kolekce apod., co je v ceně půjčovného
Odpovedať
Profilova fotka
mi to nejak nedoplo musim sa pomrvit aby som si uvolnila kabel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
otec mel prstynky cca za 30 tisic,jeho stal 12 a cosi a ten nevesty 17 a neco...ja bych tolik za to nedala
Odpovedať
Profilova fotka
pipa spíš já to blbě napsala
Odpovedať
Profilova fotka
veru 20 aj mne to pripadalo strelene najma ked chceli usetrit 3000 na kameramanovi a tak ho mali iba do 19,00 do vecera, nuz niekto ma divne maniere
Odpovedať
Profilova fotka
roxy už koukám na ty prstýnky a vybrala bych si :-) i ty ceny jsou u některých slušné
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?