Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili. fire, moc gratuluji a přeji Ti, ať všechno probíhá, jak má a ať jsi ty i fazolka v pořádku. :-D Jinak hlásím, že jsem konečně taky dala pár foteček do svatebního alba, tak se můžete mrknout. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lili.fire, aj ja blahozelam!
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa maju ostatne cakatelky? x-) Danielka uz asi porodila, nie? =-)
Odpovedať
Ahoj Evi a ostatni nevesty, dobre se mam, termin nam vychazi na 12. zari, v nedeli si jdu stoupnout do fronty do Podoli kvuli registraci k porodu... tak jsem zvedava kolika lidem se jeste na Stedry den zadarilo (u nas to tak nejak vypada, ze to byl zazrak vanocni a kulihraska do briska nam nadelil Jezisek, asi na nej zacnu znova verit).
Odpovedať
Profilova fotka
kami, to je super. tak i tobě blahopřeji :) jinak my se máme skvěle... těhu si užíváme a těšíme se na mimíška. už se nám to krátí....koncem března končím v práci :) a pak si budu užívat dovolené :) přeji všem hodně zdravíčka
Odpovedať
Profilova fotka
kami, tak to je nááádhera! Hezčí dárek už Vám Ježíšek nadělit nemohl.. Já jsem na tom podobně jako Alvy, pouze vše posunuto cca o 3 týdny později. :-) Chystáme výbavičku a moooc se těšíme. Všem těhulkám přeji, ať je vše v pořádku a ať si to krásné období v klidu a pohodě užívají.
Odpovedať
Alvy, Evi - diky za gratulaci :-) On je to zazrak i kdyby to nebylo na Stedry den, ze jo? Uz se tesim az mi budete barvite licit porod... nejak jsem se jak jsem tehotna prestala bat, ze by tehotenske hormony?
Odpovedať
Profilova fotka
kami, :-D Já už jeden zažila, ale líčit Ti ho nebudu (ale neboj, všechno bylo v pohodě :-)) Taky jsem se nebála. A teď se zatím taky nebojím, říkám si, že je ještě času dost, tak bych si to měla ještě užívat. Opatruj se!
Odpovedať
Evi, diky za pozitivni slova :-) Vcera mne potesila moje sestricka dotazem: "Jak je par tydnu pred porodem...?" - jsem ve 4. mesici. Jeste ze je v Recku jinak bych ji asi kopla. Mimochodem, holky, loni pry bylo nejmin svateb od roku 1918... tak nevim, nas toho 6.6.09 bylo prece tolik!
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D kami, tak to by sis těch pár týdnů před porodem měla ještě pořádně užít. :-D :-D :-D Tak to mně taky připadá, že bylo loni hodně svateb, i tady v okolí se vdávala spousta známých...to bych vážně neřekla. Ještě tak před pěti lety si myslím, že se lidi brali mnohem míň - kvůli soc. dávkám a tak podobně...
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, to si fakt užívej :) .... pár týdnů před porodem :) taky jsem to slyšela.... o tom, že bylo nejméně svateb..... teda mně to taky nepřipadá :) a nebo jsme to prostě jen víc vnímali.... jako teď víc vnímám kolem sebe těhulky.... a mám pocit, že v mém okolí je snad každá druhá těhu :) a co jinak, těhulky? jak se vám daří? :-)
Odpovedať
jé to jsme se tu pěkně rozrostly!!! Kami taky moc gratuluju a at vše probíhá v pořádku!!! ;-) Já už mám první snímek z ultrazvuku a je tam vidět už krásně jak spinká :-) termín máme 16.října, takže máme taky ještě spoustu času na zařizovní a kupování výbavičky. zatím to nijak nehrotím, jen se pošilhávám po kočárkách jaký vůbec jsou a za kolik, ale jak říkám, zatím to nehrotíme, protože máme ještě spoustu času. Akorát jsme vyrazili na dovolenou, naposledy si odpočinout a užít si v podstatě poslední bezstarostnou dovču. Byli jsme v Egyptě, krásně se nám prohřáli kosti a akorát jsme vypadli, když tady zuřila ta sněhová bouře no a zpátky jsme přivezli s sebou trochu toho tepla, aby jsme tu pak nezmrzli :-D :-D Jinak se u nás nic nezměnilo, jen se všichni těšíme na miminko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jinak Evi máte nádherné fotečky a moc vám to oboum slušelo!!! :-)
Odpovedať
Leni, dekuju a gratuluju i Tobe, mam termin o mesic driv nez vy. Do Egypta prohrat kosti bych jela hned. Kocarek vybirame taky, pokrocile tehulky, co jste vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
lili, závidím :) dovolená v egyptě musela být super. my vybrali a objednali kočárek Gesslein :) a když jsem ho vychválila Evusince ....tak se na něj taky jeli juknout... a mají objednáno :) Evi, mám pravdu? a já jdu dneska s mamutkem na UZ.... jsme ve 32. týdnu ..... to to letí... a už mám 10 kg nahoře :)
Odpovedať
Alvy, diky za tip, mrknu na nej. :-) Abysme pak vsechny sestkove nevesty nemely stejny kocar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kami, ani bych se nedivila, protože tento kočár je opravdu vychytaný :)
Odpovedať
Profilova fotka
lili, moc děkuji. :-) Kami, jojo, ten výběr kočárku, to bylo teda něco. :-D Je toho tooolik. Alvy má naprostou pravdu, nejdřív jsem se toho kočárku ani nevšimla, páč mě na první pohled nezaujal a pak, když jsem zjistila, jak je vytuněný, tak jsme ho objednali o týden později taky. :-D A teď obě čekáme... :-) Já už se tak těšiiim. Včera nám přišly postýlky. Jupííí. A všechny šestky do gessleinu - pak můžem udělat sraz i s kočárkama, to by bylo zajímavé. :-D Jo, Alvy, a teď se drž, já už mam nahoře 15 kg!!! To je teda hrůza. Já už se ani neunesu... :-( Kolik asi ještě přiberu do konce.... :-|
Odpovedať
Mne se libi kocarky Inglesia... :-) Maji prostornou korbicku a jsou krasne houpaci. Ale uvidime, co nakonec poridime. Ale ted spis resime s elektrikarem zasuvky a vypinace, plastove okna a tak. Mam z toho hlavu jak patraci balon.
Odpovedať
Profilova fotka
kami, pro inglesinu jsem byla jeden čas rozhodnutá (jako minimálně pro 5 dalších :-D ), nakonec z toho sešlo, vadí mi, že za ty peníze nemají ani výběr barev,ještě ty pro holčičky jsou pěkný, ale pro chlapečka jsem si nevybrala.. Ale je fakt, že máš ještě času dost, tak zatím přemýšlej nad těma zásuvkama. ;-) :-)
Odpovedať
Evi, s barvou bude problem, protoze jedina, co se mi libi je ta cervena... vcera jsem muze presvedcovala, ze je spis vinova... ale zatvrzele se kocarku do cervena brani. Tak uvidime, treba nam reknou, ze to bude holka a budu mit snadnejsi rozhodovani a manzel vymekne... Za hodku a pul vyrazim na svatbu kamaradky, od svoji jsem na zadne nebyla, tak se tesim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, tady zrovna u nás jezdí červená inglesina a je opravdu mooc hezká. My jsme s manželem taky měli děsný konflikty kvůli barvě kočárku ze začátku. Ještě, že nemáme holčičku, protože bychom si asi neshodli...:-D Prý by si s barvami jako růžová, červená atd. připadal moc poženštěle, až by kočárek vozil (nazýval to jinak, ale to tady nemohu napsat) :-D No, nakonec jsme se jako zázrakem shodli. :-) A jaká byla svatba? Mně se bude vdávat kolegyně, se kterou jsem seděla v kanclu, ale až v září, tak se těšim, aspoň už budu schopná jet na čumendu. Taky se těším. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
výběr kočáru je fakt komedie :) ještě, že už máme vybráno .... dneska jsem naposledy v práci..... a už mi začíná "dovolená" :)
Odpovedať
Alvy, uz jo? Ty brdo, toto uteklo. Svatba byla moc hezka, meli to v Libenskem zamecku, byla jsem jenom na obrad, malem jsem se tam rozbrecela, vzpomnela jsem si na nasi svatbu.. a hlavne na dedu, ktery tam s nami byl a v rijnu umrel, jsem ted takova precitlivela. Ale nevesta byla nadherna, zenich mel zaket, cylindr a hulku a v patek bylo fakt nadherne pocasi! Evi, cervena inglesina je proste nadherna, ale to bych musela vymenit manzela.... :-( V patek jdu na kontrolu, uvidime, co tam Mudr. uvidi, treba nam prozradi sladke tajemstvi ohledne pohlavi ;-) Ale moc si nemaluju, ze kdyby to mela byt holka, tak by cerveny kocar prosel...
Odpovedať
Profilova fotka
kami, utíká to neskutečně rychle......ani se nenaděješ a taky půjdeš na MD :) a ať je u pana doktora vše v pořádku...
Odpovedať
Profilova fotka
kami, taky držím palečky, ať je u doktora vše v pořádku. :-) A co se týče kočárku, času dost, za tu dobu manžel ještě vyměkne. :-D :-D ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak mam po odberech... do tydne se maji ozvat, kdyby bylo neco v neporadku, budu se snazit nato nemyslet. Zitra jedu domu na Moravu, mame tridni sraz, tak se tesim, ze se pochlubim zase jednou nasima krasnyma fotkama ze svatby. Pridala jsem dnesni fotku mimiska do albicka.
Odpovedať
Ahoj maminky!!! tak jak pak se vám daří a co je u vás nového? Alvy, jak to s tebou vypadá, už je miminko na světě? Kami jak ti dopadly výsledky? Já jdu na triple testy zítra, tak taky doufám že bude všechno v pořádku, už máme vyhlídlou postýlku, tak bysme jí chtěli hned po tom, jak se dozvíme výsledky, koupit, ať toho pak nemáme tolik. Už aby ty testy byly za námi. Teď mě mamka moc nepovzbudila, protože mi vyprávěla jak jedné kolegyni z práce po těhle testech doporučovali potrat, protože miminko podle nich nebylo zdravé, ona se naštěstí rozhodla si ho nechat a teď mají krásného a hlavně zdravého Matěje. TO mě teda trošku vykolejilo, jak se jim tohle může vůbec stát...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lili, náš mimíšek si ještě spokojeně hoví v bříšku....termín máme za 26 dní, tak snad ještě nějakou dobu vydržíme. teda upřímně mi už je bídně, ale zase vím, že mimišovi je dobře...tak to prostě zvládnu :) jsem už jak lokomotiva....tak těžká a tak funím :))) S testama ti držím pěsti a hlavně si nedělej hlavu z poznámek typu JPP.... a příliš nestuduj :) pamatuju si, jak mě každý článek vždy rozhodil... a za ty nervy to nestojí. Kami, moooc hezká fotečka :).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte maminky, taky mě zajímá, jak kami dopadla, doufám, že je vše v naprostém pořádku.. lili, vím, že se to těžko říká, taky jsme si prožili nějaký týden nervů, ale je třeba se aspoň snažit myslet pozitivně. ;-) Alvy, už jsem taky na mateřské. I když pro mě to není žádná změna, páč sedím doma od začátku. :-) A termín za 31 dní..uuuuffff, jsem čím dál nervóznější.... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?