Menu Forum

Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

(sk & cz)
12. nov 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
Registrovala sa 21. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Okres Plzeň.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
Registrovala sa 21. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Okres Plzeň.
    Česká republika
 lili. fire, moc gratuluji a přeji Ti, ať všechno probíhá, jak má a ať jsi ty i fazolka v pořádku. emoticon

Jinak hlásím, že jsem konečně taky dala pár foteček do svatebního alba, tak se můžete mrknout. emoticon
9. mar 2010 o 09:27  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
Registrovala sa 1. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 254 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
Registrovala sa 1. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 254 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
    Slovensko
 Lili.fire, aj ja blahozelam!
9. mar 2010 o 14:08  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
    Slovensko
 A ako sa maju ostatne cakatelky? emoticon
Danielka uz asi porodila, nie? emoticon
9. mar 2010 o 14:10  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
Registrovala sa 20. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1475 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
Registrovala sa 20. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1475 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha - východ.
 Ahoj Evi a ostatni nevesty, dobre se mam, termin nam vychazi na 12. zari, v nedeli si jdu stoupnout do fronty do Podoli kvuli registraci k porodu... tak jsem zvedava kolika lidem se jeste na Stedry den zadarilo (u nas to tak nejak vypada, ze to byl zazrak vanocni a kulihraska do briska nam nadelil Jezisek, asi na nej zacnu znova verit).
9. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
Registrovala sa 23. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 333 príspevkov a 2 albumy. Okres Svitavy.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
Registrovala sa 23. februára 2009 na beremese.cz. Pridala 333 príspevkov a 2 albumy. Okres Svitavy.
    Česká republika
 kami, to je super. tak i tobě blahopřeji emoticon

jinak my se máme skvěle... těhu si užíváme a těšíme se na mimíška. už se nám to krátí....koncem března končím v práci emoticon a pak si budu užívat dovolené emoticon

přeji všem hodně zdravíčka
10. mar 2010 o 17:38  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami, tak to je nááádhera! Hezčí dárek už Vám Ježíšek nadělit nemohl..

Já jsem na tom podobně jako Alvy, pouze vše posunuto cca o 3 týdny později. emoticon Chystáme výbavičku a moooc se těšíme.

Všem těhulkám přeji, ať je vše v pořádku a ať si to krásné období v klidu a pohodě užívají.
12. mar 2010 o 16:05  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Alvy, Evi - diky za gratulaci emoticon On je to zazrak i kdyby to nebylo na Stedry den, ze jo?

Uz se tesim az mi budete barvite licit porod... nejak jsem se jak jsem tehotna prestala bat, ze by tehotenske hormony?
12. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami, emoticon Já už jeden zažila, ale líčit Ti ho nebudu (ale neboj, všechno bylo v pohodě emoticon) Taky jsem se nebála. A teď se zatím taky nebojím, říkám si, že je ještě času dost, tak bych si to měla ještě užívat.
Opatruj se!
15. mar 2010 o 14:11  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Evi, diky za pozitivni slova emoticon Vcera mne potesila moje sestricka dotazem: "Jak je par tydnu pred porodem...?" - jsem ve 4. mesici. Jeste ze je v Recku jinak bych ji asi kopla.
Mimochodem, holky, loni pry bylo nejmin svateb od roku 1918... tak nevim, nas toho 6.6.09 bylo prece tolik!
16. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 emoticon emoticon emoticon kami, tak to by sis těch pár týdnů před porodem měla ještě pořádně užít. emoticon emoticon emoticon

Tak to mně taky připadá, že bylo loni hodně svateb, i tady v okolí se vdávala spousta známých...to bych vážně neřekla. Ještě tak před pěti lety si myslím, že se lidi brali mnohem míň - kvůli soc. dávkám a tak podobně...
22. mar 2010 o 08:54  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 Kami, to si fakt užívej emoticon .... pár týdnů před porodem emoticon

taky jsem to slyšela.... o tom, že bylo nejméně svateb..... teda mně to taky nepřipadá emoticon a nebo jsme to prostě jen víc vnímali....
jako teď víc vnímám kolem sebe těhulky.... a mám pocit, že v mém okolí je snad každá druhá těhu emoticon

a co jinak, těhulky? jak se vám daří? emoticon
22. mar 2010 o 09:39  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
Registrovala sa 25. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 115 príspevkov. Okres Benešov.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
Registrovala sa 25. mája 2008 na beremese.cz. Pridala 115 príspevkov. Okres Benešov.
    Česká republika
 jé to jsme se tu pěkně rozrostly!!! Kami taky moc gratuluju a at vše probíhá v pořádku!!! emoticon
Já už mám první snímek z ultrazvuku a je tam vidět už krásně jak spinká emoticon termín máme 16.října, takže máme taky ještě spoustu času na zařizovní a kupování výbavičky. zatím to nijak nehrotím, jen se pošilhávám po kočárkách jaký vůbec jsou a za kolik, ale jak říkám, zatím to nehrotíme, protože máme ještě spoustu času.

Akorát jsme vyrazili na dovolenou, naposledy si odpočinout a užít si v podstatě poslední bezstarostnou dovču. Byli jsme v Egyptě, krásně se nám prohřáli kosti a akorát jsme vypadli, když tady zuřila ta sněhová bouře no a zpátky jsme přivezli s sebou trochu toho tepla, aby jsme tu pak nezmrzli emoticon emoticon
Jinak se u nás nic nezměnilo, jen se všichni těšíme na miminko emoticon
23. mar 2010 o 10:47  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
    Česká republika
 Jinak Evi máte nádherné fotečky a moc vám to oboum slušelo!!! emoticon
23. mar 2010 o 10:51  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Leni, dekuju a gratuluju i Tobe, mam termin o mesic driv nez vy. Do Egypta prohrat kosti bych jela hned.
Kocarek vybirame taky, pokrocile tehulky, co jste vybrali?
23. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 lili, závidím emoticon dovolená v egyptě musela být super.

my vybrali a objednali kočárek Gesslein emoticon a když jsem ho vychválila Evusince ....tak se na něj taky jeli juknout... a mají objednáno emoticon Evi, mám pravdu?

a já jdu dneska s mamutkem na UZ.... jsme ve 32. týdnu ..... to to letí... a už mám 10 kg nahoře emoticon
23. mar 2010 o 11:43  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Alvy, diky za tip, mrknu na nej. emoticon Abysme pak vsechny sestkove nevesty nemely stejny kocar emoticon
23. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 kami, ani bych se nedivila, protože tento kočár je opravdu vychytaný emoticon
24. mar 2010 o 08:20  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 lili, moc děkuji. emoticon

Kami, jojo, ten výběr kočárku, to bylo teda něco. emoticon Je toho tooolik. Alvy má naprostou pravdu, nejdřív jsem se toho kočárku ani nevšimla, páč mě na první pohled nezaujal a pak, když jsem zjistila, jak je vytuněný, tak jsme ho objednali o týden později taky. emoticon A teď obě čekáme... emoticon Já už se tak těšiiim. Včera nám přišly postýlky. Jupííí.

A všechny šestky do gessleinu - pak můžem udělat sraz i s kočárkama, to by bylo zajímavé. emoticon

Jo, Alvy, a teď se drž, já už mam nahoře 15 kg!!! To je teda hrůza. Já už se ani neunesu... emoticon Kolik asi ještě přiberu do konce.... emoticon
24. mar 2010 o 10:43  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Mne se libi kocarky Inglesia... emoticon Maji prostornou korbicku a jsou krasne houpaci. Ale uvidime, co nakonec poridime.

Ale ted spis resime s elektrikarem zasuvky a vypinace, plastove okna a tak. Mam z toho hlavu jak patraci balon.
25. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami,
pro inglesinu jsem byla jeden čas rozhodnutá (jako minimálně pro 5 dalších emoticon ), nakonec z toho sešlo, vadí mi, že za ty peníze nemají ani výběr barev,ještě ty pro holčičky jsou pěkný, ale pro chlapečka jsem si nevybrala..
Ale je fakt, že máš ještě času dost, tak zatím přemýšlej nad těma zásuvkama. emoticon emoticon
25. mar 2010 o 17:31  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Evi, s barvou bude problem, protoze jedina, co se mi libi je ta cervena... vcera jsem muze presvedcovala, ze je spis vinova... ale zatvrzele se kocarku do cervena brani.
Tak uvidime, treba nam reknou, ze to bude holka a budu mit snadnejsi rozhodovani a manzel vymekne...
Za hodku a pul vyrazim na svatbu kamaradky, od svoji jsem na zadne nebyla, tak se tesim... emoticon
26. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami, tady zrovna u nás jezdí červená inglesina a je opravdu mooc hezká. My jsme s manželem taky měli děsný konflikty kvůli barvě kočárku ze začátku. Ještě, že nemáme holčičku, protože bychom si asi neshodli...emoticon Prý by si s barvami jako růžová, červená atd. připadal moc poženštěle, až by kočárek vozil (nazýval to jinak, ale to tady nemohu napsat) emoticon No, nakonec jsme se jako zázrakem shodli. emoticon
A jaká byla svatba?
Mně se bude vdávat kolegyně, se kterou jsem seděla v kanclu, ale až v září, tak se těšim, aspoň už budu schopná jet na čumendu. Taky se těším. emoticon
29. mar 2010 o 11:27  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 výběr kočáru je fakt komedie emoticon ještě, že už máme vybráno ....
dneska jsem naposledy v práci..... a už mi začíná "dovolená" emoticon
31. mar 2010 o 09:31  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Alvy, uz jo? Ty brdo, toto uteklo.

Svatba byla moc hezka, meli to v Libenskem zamecku, byla jsem jenom na obrad, malem jsem se tam rozbrecela, vzpomnela jsem si na nasi svatbu.. a hlavne na dedu, ktery tam s nami byl a v rijnu umrel, jsem ted takova precitlivela. Ale nevesta byla nadherna, zenich mel zaket, cylindr a hulku a v patek bylo fakt nadherne pocasi!

Evi, cervena inglesina je proste nadherna, ale to bych musela vymenit manzela.... emoticon V patek jdu na kontrolu, uvidime, co tam Mudr. uvidi, treba nam prozradi sladke tajemstvi ohledne pohlavi emoticon Ale moc si nemaluju, ze kdyby to mela byt holka, tak by cerveny kocar prosel...
31. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 kami, utíká to neskutečně rychle......ani se nenaděješ a taky půjdeš na MD emoticon
a ať je u pana doktora vše v pořádku...
31. mar 2010 o 14:08  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 kami, taky držím palečky, ať je u doktora vše v pořádku. emoticon A co se týče kočárku, času dost, za tu dobu manžel ještě vyměkne. emoticon emoticon emoticon
1. apr 2010 o 17:14  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
fotoportrét
fotoportrét
kamikadze
 Ahoj holky, tak mam po odberech... do tydne se maji ozvat, kdyby bylo neco v neporadku, budu se snazit nato nemyslet. Zitra jedu domu na Moravu, mame tridni sraz, tak se tesim, ze se pochlubim zase jednou nasima krasnyma fotkama ze svatby. Pridala jsem dnesni fotku mimiska do albicka.
2. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lili.fire
    Česká republika
 Ahoj maminky!!! tak jak pak se vám daří a co je u vás nového?
Alvy, jak to s tebou vypadá, už je miminko na světě?
Kami jak ti dopadly výsledky?
Já jdu na triple testy zítra, tak taky doufám že bude všechno v pořádku, už máme vyhlídlou postýlku, tak bysme jí chtěli hned po tom, jak se dozvíme výsledky, koupit, ať toho pak nemáme tolik. Už aby ty testy byly za námi. Teď mě mamka moc nepovzbudila, protože mi vyprávěla jak jedné kolegyni z práce po těhle testech doporučovali potrat, protože miminko podle nich nebylo zdravé, ona se naštěstí rozhodla si ho nechat a teď mají krásného a hlavně zdravého Matěje. TO mě teda trošku vykolejilo, jak se jim tohle může vůbec stát...
25. apr 2010 o 12:03  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alvy
    Česká republika
 Ahoj Lili, náš mimíšek si ještě spokojeně hoví v bříšku....termín máme za 26 dní, tak snad ještě nějakou dobu vydržíme. teda upřímně mi už je bídně, ale zase vím, že mimišovi je dobře...tak to prostě zvládnu emoticon jsem už jak lokomotiva....tak těžká a tak funím emoticon))
S testama ti držím pěsti a hlavně si nedělej hlavu z poznámek typu JPP.... a příliš nestuduj emoticon pamatuju si, jak mě každý článek vždy rozhodil... a za ty nervy to nestojí.

Kami, moooc hezká fotečka emoticon.
27. apr 2010 o 08:41  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evusinka (35 r.)
    Česká republika
 Ahojte maminky,

taky mě zajímá, jak kami dopadla, doufám, že je vše v naprostém pořádku..

lili, vím, že se to těžko říká, taky jsme si prožili nějaký týden nervů, ale je třeba se aspoň snažit myslet pozitivně. emoticon

Alvy, už jsem taky na mateřské. I když pro mě to není žádná změna, páč sedím doma od začátku. emoticon A termín za 31 dní..uuuuffff, jsem čím dál nervóznější.... emoticon
4. máj 2010 o 12:23  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš