Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa nad gagou nepozastavujem a radsej ani nekomentujem, nema to cenu. Danielka, aj Tebe blahozelam x-) . Cierny pasazier je dobry :-D .
Odpovedať
ahojte baby, no tak dakujem a ja vam tiez blahozelam, ja sa citim v priebehu tehotenstva vyborne, nemam ziadne nevolnosti, akurat na svadobnej ceste na krete my smrdelo jedlo a nechutilo ale to sme vedeli od coho to je lebo spiskali sme to v svadobnu noc a na dovolenku sme isli o 3 tyzdne a to sme uz vedeli ze mam maleho votrelca v sebe :)tak tomu hovori manzel :), ani ziadne potiaze, akurat teraz som uz 28tt, a uz sa citim taka slabsia, a uz musim davat pozor, lebo este pred dvoma tyzdnami to bolo dobre, este som 12 okien umyvala, ale teraz sa ledva ohnem :) , akurat som uz vela pribrala asi 13 kg , a este nieje koniec, ani manzelovi sa to moc nepaci, no co uz,........... ale zase naopak moja maminka hovori ze som velmi opeknela ze som ako babika,tak aspon niekto ma potesil, a bude to asi na 70 %chlapcek, chceli sme babu, ale clovek si nevybera.. :))
Odpovedať
Danielko - hlavni vec, aby bylo miminko zdrave, holcina to bude treba priste!
Odpovedať
Profilova fotka
Danielka, kila vybehas po porode, ked budes sa budes starat o maleho :-). Chodis este normalne do prace? Budes rodit v MI? Ja som sa tam narodila :-) .
Odpovedať
ahojky dixie, no tak to dufam ze schudnem, lebo predsa my zeny niesme nikdy so sebou spokojne,... :-S , ano, do prace chodim, ja som sekretarka, takze nic namahave a este ked my ani zle nieje, tak preco este viac by som doma pribrala, ako sa poznam... :-) , rodit budem v ziline lebo tu pracujem, uz teoreticky aj zijeme tu, do michaloviec chodime iba na vikendy a na sviatky,... a ty a babatko???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Danielka, ani my uz nie sme na vychode :-|, malo ponuk a moznosti naozaj :-( . Lepsie je asi ostat pracovat, ak sa da. Mne by doma trosku asi hrabkalo. S babatkom uvidime :-) .
Odpovedať
Zdravim sestkove nevesty :-) Jak budete travit prvni manzelske Vanoce? (at trochu zmenime tema)
Odpovedať
Tak at je stravite co nejlip Vam preju. Krasny Stedry vecer! Jdu smazit rizky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, my slavili úplně netradičně....od úterý ležím...takže můj drahý manžel vše zařídil, nakoupil a nachystal.... pouze jsem ho metodicky vedla :))) takže přeji prima vánoční čas a v novém roce hoooodně štěstíčka :)
Odpovedať
Alvy a je vse OK, s mimcem a tak? Prepadla Te nejaka viroza?
Odpovedať
Profilova fotka
Kami,doufáme. museli jsme na odběr plodovky, takže proto ten klidový režim.... a do toho jsem malinko nastydla, takže žádná sláva. ale je to už ok, jen čekáme na výsledky a ty budou někdy 5. ledna...možná o trochu později. určitá nervozita tu je...ale snažím si nepřipouštět, že by to mohlo být jiné než dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy, drzim palce, urcite to dopadne dobre.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ali, taky drzim pesti... uvidis, ze to bude v pohode. Setri se a nech se obskakovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, díky :) dneska mi volali, že vše je ok .... tak jsme šťastní jak blešky.
Odpovedať
Alvy, super, to mam radost :-) Kdy mate termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Vyborna sprava x-) !
Odpovedať
Profilova fotka
a já...konečně zase budu spát :) termín máme 23. května.
Odpovedať
To uz jsi nam vlastne psala, vid? Ale mam ted kolem sebe tolik tehulek, ze si to vsechno nepamatuju :) Tak klidne spani, verim, ze to byly velke nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj šestkové manželky, přeji Vám do roku 2010 jen vše nej a ať se Vám plní všechna přání. Alvy, je to skvělé, že testy dobře dopadly, teď už se můžeš jen radovat a užívat si. Já jedu na genetiku tento měsíc ještě podruhé, ale plodovku jsem řekla rovnou, že si odebírat nenechám, ale ani to nakonec nebude snad nutné. On má můj první syn jen takovou malinkatou tělesnou deformitu a s tím člověk stejně nic nenadělá. Jinak já mám termín 4. a 5. června, tak to máme blízko po sobě. Teď spíš pořád brouzdám po koníkovi a studuju kočárky. :-D Dokonce už mám asi vybráno, ale je to fuška. :-D A máš už bříško, já mám pocit, že se už sotva valim a to jsem sotva v půlce... :-| Mějte se všechny krásně.
Odpovedať
Všechny vás moc zdravím a do nového roku vám přeju ať vám vyjde všechno - jak ohledně rekonstrukce, stavby, nebo koupě hnízdečka, tak na případném zadělávání potomka nebo už s malým drobečkem v bříšku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, nervy to byly...ale teď už jsme v klídečku... a to je to nejdůležitější.... ted řešíme takové blbosti jako, že zedníci se furt neozývali....najednou se dneska stavili.... že zítra nastoupí..... takto nečekaně... nikdo z nás si nemůže vzít dovolenou.... v práci roční uzávěrky...děěěs.... skončí to tak že budu muset ráno zaběhnout do práce... a vyškemrat si u šéfa, abych mohla pracovat doma... evusinko, taky jsem si nejdřív nechtěla nechat brát plodovku...ale nakonec to byl takovej fofr a nervy a doma jsme se domluvili, že to podstoupím. samotný odběr byl v pohůdce....hrozící riziko mě děsilo, ale zvládli jsme to a jsem teď ráda, že jsme do toho šli....hodně jsem se uklidnila. po koníkovi moc nebrouzdám..... ale taky scháníme kočárek.... je neskutečné jaký je výběr a člověk se v tom prostě nemůže zorientovat. jaký už máš vybraný? my ted jsme zavalení oblečením .... včera jsme se stavili za moji švagrovou...prý nám něco málo půjčí po jejich holčičce.... tak ted máme doma tři velké pytle plné oblečení a hraček....úžasné. je moc hodná, že nám to půjčí :) taky mám pocit, že se sotva vallím..... mám nahoře asi tři kila... a vše na bříšku....no, je to sranda :) ale jinak si to užíváme.... jen si neumím představit, jak se dovalím do konce těhu...... dneska jsme v polovině a už si připadám dost neohrabaně. tak se drž....
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy, tak to já mám úplně stejné pocity...už teď se sotva ohýbám, ještě když člověk pořád musí chodit navlečený v kabátu, mám pocit, že za pár měsíců se budu už jen kutálet. S tou plodovkou to naprosto chápu, hlavně, že to všechno dobře dopadlo, to je nejdůležitější. Jinak já už mám 5tiletého syna, takže máme většinu věcí poměrně nových, a protože čekáme zase chlapečka - Jeníčka, tak to zas vytáhnu z krabic. :-) A vy jste si nechali říct, co to bude? O kočárku mi ani nemluv, asi je to předčasná starost, ale já jsem hrozná, ten výběr je fakt horor, už se mi o tom i zdálo. :-D Vždycky jsem si nějaký vybrala a pak jsem pročetla diskuse a zas jsem si to rozmyslela. :-D Ale myslím, že jsem definitivně rozhodnutá - pro Inglesinu. Sice jsme dost uvažovali nad tím, jestli jsme tak bohatí, abychom si dovolili tak poměrně drahý kočárek, ale je to snad jediný, který má 100% kladných ohlasů a vlastně jsem od začátku chtěla klasický houpací - bydlíme na malém městě, takže ho chci spíš do terénu. A dá se říct, že splňuje všechno, co očekávám. Tak ještě chceme někam zajet okouknout na vlastní oči, snad nás nezklame, ale teď už raději nic jiného nehledám, protože je toho opravdu moc a předtím jsem se pomalu obden rozhodovala pro něco jiného. :-D Opatruj se a přeji hezký zbytek víkendu.
Odpovedať
Profilova fotka
Evusinko, je to všude stejné :o) nechceme vědět, zda to bude kluk nebo holka... nám je to jedno...hlavně, když bude zdravé. někdo říká, že vypadám na kluka :) ...tak se uvidí ani plánovaná jména jsme neřekli.... prostě bude překvápko se vším všudy. a co se týče kočárku, nechci tě strašit.... ale co jsem si našla na netu a pak omrkla v reálu....zklamalo mě to. pak jsem zase objevila něco v krámě... a prošla si na netu třeba diskuze.... a zase zklamání :) je to děěs. nemáš icq? abychom tady nevěstinky nezatěžovali našimi maminkovskými starostmi? :)
Odpovedať
Alvy a Evi to se nenechte rušit, já se například ráda vašimi radami přiučím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili: ;-) :-) Bane, Alvy má pravdu, tohle patří do úplně jiné diskuse. Jsem se nechala unést. :-D :-D
Odpovedať
Zdravím nastávající maminky a manželky. Jak pak se cítíte a jak u vás probíhají rekonstrukce? já se možná už taky přidám k vám do řady nastávajících maminek, ale nerada bych to ještě zakřikla, ale vše tomu zatím nasvědčuje, tak uvidíme po neděli, co mi řekne pan doktor :-)
Odpovedať
Cau Leno, rekonstrukce stoji a snezi nam na barak :-| Zima je dlouha a kruta. Pracujeme na povoleni, komunikujeme s urady, je to taky prace, ale neni to nikde videt. Drzim palce s mimiskem, at je tam, fazolka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili....držím pěstičky :) ... pak písni u nás docela pohůdka.... dneska jsme byli objednat kočárek :) a doma se pracuje .... je všude nepořádek.... už aby to skončilo. už se těším na svou novou kuchyň :)
Odpovedať
Ahoj holky! tak včera mi to pan doktor potvrdil, tak manžel to šel hned včera večer s kamarádama zapít aby ten mrňousek byl zdravej :-) zatím se vše jeví v pořádku ani nevolnostmi netrpím, takže je nám moc fajn. a za 14 dní odlétáme na další dovču abysme nabrali na mimčo síly ;-) mějte se krásně
Odpovedať
Profilova fotka
lili.fire, blahopřeji a přeji vám hooodně štěstí a síly :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?