Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Cau Lili, diky za mile privitani, bylo to tam krasne a aklimatizovani mi jde spatne, zvlast to pocasi dneska je superhnusne... navic nam chcije do bytu, takze navrat do reality jak vysity.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak to je blbe s vodou v byte. hladate momentalne aktivne nove byvanie? po ktorych castiach sa pozerate? ak by si so mnou chcela byt suseda, hladaj smerom na jih :-D . inak kedy dame ten zraz? ked boh da, nase fotky by sme mali mat v pondelok. v stredu nemozem, uz nieco mam, ale inak mozem cely tyzden...pekny zvysok vikendu prajem...mna to pocasie stve :-( .
Odpovedať
Dixie, no zatim se tak nejak vzpamatovame po dovolene, nejak mi nedochazi, ze mam zase povinnosti... ale hledat zacneme, prvni ale musime navstivit financniho poradce, abysme vedeli hlavne co si muzeme nebo spis nemuzeme dovolit. Ten sraz - co treba ve ctvrtek po praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, vítej v realitě a doma :) a drž seee..... a pokud dáte dokupy sraz.... užijte si ho.
Odpovedať
Ahoj Ali! Se srazem to vypada, ze se sejdu asi jenom Dixe a ja... ale uzijeme si to i tak! Jak se mas Ty? Nejake novinky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Kami, ty to tu drzis pri zivote ako vidim! Zajtra by sme sa chceli s Kami stretnut na maly posvadobny zjazd v Prahe, na Chodove. Ak niekto bude moct, budeme radi, ak sa pridate...teda aj tu este niekto chodi :-.
Odpovedať
Vypada to, ze nechodi, asi uz chodi na konika nebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kami, mám se skvěle.... trochu víc pracovně, ale s tím asi člověk nic nenadělá. jinake je pohodička a moooc se těšíme na dovolenou....už aby byla, potřebujeme ji jako sůl. je pravda, že sem už tak často nenakouknu...ale občas přeci :) každopádně všechny zdravím.....a kami a dixie, užijte si to dneska :)
Odpovedať
Dobre ranko, mlade pani, tak dneska to mame 2 mesice od naseho velkeho dne, jak je? Chodite sem jeste nekdo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, u nás dobrý :) občas sem nakouknu...ale není tu žádný pohyb :) a jak vy? pohodička?
Odpovedať
Alvy - ale jo, celkem pohodicka, ted jedeme domu k nam, deda slavi 80tku:)
Odpovedať
Ahoj holky! já vás zdravím, už jsem tu taky pěkně dlouho nebyla.Jak se máte? Užíváte si krásně léto? Dixie: máš nádherné fotky, úplně mi běhal mráz po zádech, když jsem si je ted prohlížela!! Fakt nádhera, moc gratuluju!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Též zdravím :) u nás je fajn a zítra konečně odjíždíme........ a čeká nás svatební cesta, jedeme do turecka a už se nemůžeme dočkat :) celých 15 dní budeme jen odpočívat a užívat si :) Dixie - připojuji se....vaše fotky jsou opravdu krásné :) moooc Vám to slušelo ....
Odpovedať
Ahoj Alvy, preju krasnou dovolenou, kolegyne byla v Turecku a byla moc spokojena, tak doufam, ze budete i Vy. My mame novinku, kupujeme baracek... budeme rekonstruovat az se z nas bude kourit... ale jsem rada, ze jsme se konecne rozhodli k necemu zasadnimu. Fotky Dixie jsou nadherne, ale ona je kocka i ve skutecnosti ;-)
Odpovedať
Alvy taky přeju krásnou svatební cestu!! Jen doufám, že jste si vybrali spolehlivou cestovku a dostanete se v pořádku tam i zpátky ;-) Jani kde kupujete baráček? a už tedy hotový, jen je potřeba rekonstrukce? My kdybych si pořizovali baráček, tak jedině rovnou k bydlení, pokud bysme na to měli, protože čekat 2, 3 roky než se budu moct nastěhovat by mě asi pěkně deptalo. A kde jste prosím tě byli přesně v té Francii? My bysme se tam taky chtěli vypravit, ale záleží na tom, jesli už budeme mít v pořádku auto a chtěli bysme vyrazit někdy v září, tak doufám že nám to vyjde :-) Mysleli jsme že bysme měli 2 dny na Paříž a na zbytek jsme se vypravili někam na jih, tak nám dej prosím tipy ;-)
Odpovedať
Leni, tipy jsem ti poslala do IP... :-) Baracek je ve Skvorci, kousek od Uval od Prahy, k Dixie to nebudeme mit daleko...rekonstrukce spodniho patra bude trvat minimalne do konce roku, uvidime jaka bude zima a jak budou remeslnici schopni.. no jednoduche to nebude, s tim tak trochu pocitame.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :) tak jsme zpět ze svatební cesty.......dneska ráno jsme přiletěli. bylo to kouzelné....vybrali jsme skvělý hotel.... a asi i dobrou cestovku.....když jsme v pořádku zpět :) maximálně jsme si to užili a hlavně si skvěle odpočinuli. přihodím nějaké foto :) kami, to je super, že jste takto pokročili...přeji pevné nervy :)
Odpovedať
Cau nevesty, kde jste se vsechny podely? Na konika? My jsme byly vcera s Dixie opet posedet a bylo to moc fajn. Napiste jak se Vam dari par mesicu po svatbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj :) těžko říct kam se poděly nevěsty..... ty na koníka nemíříš? já už tam byla juknout :) jinak u nás se daří stále báječně. je pohoda a klídeček. a co u vás?
Odpovedať
Ahoj Ali :-) Ja na konika radsi moc nechodim, je to tam same IFV nebo co a to radsi cist ani nechci. My jsme koupili baracek, chystame se na rekonstrukci, takze ted je pro mne spise aktualni modra strecha. Ale mimco bysme taky radi, tak uvidime, musime si navzajem drzet pesti.
Odpovedať
Jéé ahoj holky zdravím vás!!! Dnes jsem sem náhodou taky zabrousila, tak vám taky musím napsat ;-) Nám se taky daří skvěle, ted akorát rekonstruujeme kuchyn, takže to máme doma taky jak po výbuchu, ale snad dokonce týdne by už měla být hotová. no a s mimčem jak to bude uvidíme.. domluvili jsme se že doberu prášky co mám, což jsou ještě necelá 2 platíčka a pak to necháme osudu, snad se nám zadaří :-) Jinak koncem září jsme se vydali do té Francie a byla jsem z ní naprosto unešená, stihli jsme si prohlédnout Paříž, St. tropez, Toulon a Monako. Krásná svatební cesta ;-) At se vám daří!!
Odpovedať
Leni, to jsem rada, ze se Vam ve Francii libilo, byli jste i v Kanonu? S tim dobiranim a odkladanim prasku to dobre znam, taky jsem furt odkladala...
Odpovedať
nene, tam jsme nebyli, my jsme na to měli málo času, ve čtvrtek jsme odjížděli a v pondělí jsme se vrátili, ale i tak to stálo za to. Původně jsme mysleli že budem jen v Paříži a okolí, ale nakonec jsme stihli i kousek toho jihu. já si myslim že ted opravdu doberu ty zbylý platíčka co mám a že to necháme osudu, ani jeden z nás neni proti tomu a navíc tchýně i mamka se každou chvíli ptají kdy budou mít vnoučátko :-D a navíc manžela už přechází ten nápad pojmenovat syna Ronalda, takže už i já bych brala miminko, hlavně že to nebude Ronaldo :-D :-D
Odpovedať
Se jmeny je potiz, zjistila jsem, ze memu muzi se nelibi zadne zenske jmeno, a ty co se libi mne se mu nelibi tuplem. Ale Ronaldo... muz je asi priznivce fotbalu, co?
Odpovedať
jo... bohužel... ale naštěstí si nechal vysvětlit, že ronaldo je příjmení, a že když na něj bude volat třeba Rony, tak je to jak na psa :-) už jsem i ustoupila a souhlasila třeba s Christianem, tak uvidíme, jak to bude, doufám že se nějak rozumně dohodnem. A naopak s holčičími jmény problém nemáme, to jsme se shodli na několika tipech. Jaké by se vám líbilo? A jen co doděláte rekonstrukci, tak začnete pracovat na miminku?
Odpovedať
Mne by se libila Vendula, Kristyna, Karolina nebo Viktorka, jemu se z tehle jmen nelibi ani jedno... myslim, ze jedine, co rikal, ze by mu nevadilo byla Tereza. Coz je ceske nejoblibenejsi jmeno, takze zadny original. Navic on tvrdi, ze se nam prece narodi kluk, takze jakepak problemy s holcicimi jmeny... :-D Jinak uz pracujeme, na baraku jeste ne, ale na tom druhem. Snad se to nejak casove sladi, ja verim, ze to prijde az to bude mit prijit. Tak snad. :-)
Odpovedať
tak to držím palce, at se vám to vydaří ;-) a určitě nás informuj o novinkách Já jsem trošku po Ronaldovi pátrala a k hrůze jsem zjistila, že jich je v ČR 21!!! takže bysme jediní nebyli, ale rozhodně další členy Ronaldů nerozšíříme. Ještě že to manžel neví, protože by se toho hned chytil :-p
Odpovedať
Aby se mohl jmenovat Ronaldo tak by k tomu muselo byt nejake vhodnejsi prijmeni... napr. Ronaldo Konvicka by bylo asi fakt husty. Nedej se, Leni.
Odpovedať
ono stačí i Ronaldo Hrubý, jenže jak si to Líba furt opakuje tak už mu to zní naprosto normálně ]-( ]-( ]-( ale neboj já se nedám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, co tu tu nevidim, zas sa tu rozprudila debata. A planovanie :-). Budem drzat palce vsetkym! Jani, diky za stretnutie, ak by nas pani nevyhnala, este by sme si pokecali ]-(. Pekny vikend!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?